Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) maross válasza section9 (#9150) üzenetére


maross
veterán

Az melyik, megkerdezhetem? :) En is ertelmes dlc-kre vadasznek.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#9152) laceszgamer válasza oriic (#9148) üzenetére


laceszgamer
addikt

Valamit kezdeniük kell azzal is hogy fusson 64 bites rendszereken, mert poénos de míg az AA és kiegjei mennek 64 bites rendszeren a PA egyszerűen nem indul rajta a forumok szerint.

Illetve remélem annyi még belekerül, hogy FHD-ba lehet tenni ingame is nem kell config-ban átirogatni, meg mellé a FOV-ot is belőni. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9153) Dilikutya válasza NyMRooD (#9149) üzenetére


Dilikutya
félisten

De megvenni már lehet az Originen, tehát fent van. Egyébként nem értem, hogyhogy máris ingyen fogják adni, mikor mostanában kerülhetett fel. Túl sok elrendeznivaló nem lehet körülötte, a fejlesztő az EA egyik saját csapata volt, és a kiadó is az EA, soha külsős kezében nem járt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9154) Dilikutya válasza laceszgamer (#9152) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem 64 bites Windows 7-en ment a játék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9155) laceszgamer válasza Dilikutya (#9154) üzenetére


laceszgamer
addikt

Na ez jó hír, akkor lehet mégse fix gond, akkor akadtam bele mikor keresgéltem, hogy ha úgy van legyen kéznél, hogy cfg-be mit kell majd állítani a felbontáshoz. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9156) Dilikutya válasza laceszgamer (#9155) üzenetére


Dilikutya
félisten

Felbontást valószínűleg kell állítani majd, ha eddig kellett, én még 1280*1024-ben játszottam vele utoljára. De ezt az Allied Assault-nál sem oldották meg, az is csak config fájlból állítható.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9157) section9 válasza maross (#9151) üzenetére


section9
őstag

Last Survivor és a Crew Expendable azok amik sztori DLC-k. :)

(#9158) laceszgamer válasza Dilikutya (#9156) üzenetére


laceszgamer
addikt

Azokat én is cfg módosításassal játszom. Évente egyszer felteszem az első CoD és az RtCW társaságában. A poén hogy még mindig nem unom őket pedig már csukott szemmel megy mind. :D Most valszeg a PA is beáll közéjük. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9159) maross válasza section9 (#9157) üzenetére


maross
veterán

Nagyszeru, koszi, az a ketto megvan, mar kijatszottam oket :). Ez igy olcso kor volt.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#9160) birorichard válasza section9 (#9150) üzenetére


birorichard
őstag

Örülök. :) :C

(#9161) chatran válasza section9 (#9157) üzenetére


chatran
őstag

Nektek, hogyan sikerült megvenni a két DLC-t? Nálam "This item is unavailable in your country"-t ír.

(#9163) cyberkind válasza section9 (#9157) üzenetére


cyberkind
félisten

Annyira azért nem azok, mert egy értelmes DLC-je sincs a játéknak ami az alapsztoriból mutatna többet.

Paranormal Cocktivity

(#9164) Rendo84


Rendo84
senior tag

Sziasztok!

A Games Republic- hoz [link] tud esetleg valaki valahonnan érvényes kupon kódot, ami akciós játékokra is érvényes?
Nagyon megköszönném. :R

(#9165) i2k


i2k
senior tag

Hátha valakinek érdekes lehet:

https://www.bundlestars.com: "Daedalic Mega Bundle"
Redeem on Steam - 12 Products - Windows (12) Mac (10) Linux (6)

Tier 1 - Pay €1.49
* Cultures - 8th Wonder of the World
* Cultures - Northland
* Deponia

Tier 2 - Pay €4.99 - Including products above
* Blackguards
* Shooting Stars!
* Anna's Quest
* The Last Tinker: City of Colors
* Chaos on Deponia
* Goodbye Deponia

Tier 3 - Pay €9.79 - Including products above
* Blackguards 2
* Randal's Monday
* Dead Synchronicity: Tomorrow Comes Today

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#9166) Out válasza i2k (#9165) üzenetére


Out
addikt

sajnos nem :(

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#9167) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Lassan árában van a szoftverfejlesztés csúcsa:
Batman: Arkham Knight Premium Edition €20.39

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9168) cyberkind válasza Dilikutya (#9167) üzenetére


cyberkind
félisten

16GB rammal egész jó az új kiadás, nagyon játszható.

Paranormal Cocktivity

(#9169) #92888064 válasza Dilikutya (#9167) üzenetére


#92888064
törölt tag

season pass az mennyire hasznos? nem vagyok egy acsivadász, aki mindent 100%-ra tol ki.
az alapjáték 13,59€-ba kerül, ami nem tűnik vészesnek. kifejezetten tetszett a játék, de a "próbaverzió" megjelenést követően játszhatatlan volt, így nem vettem meg. akkor 12 giga ram volt a gépben, amit azóta bővítettem 16-ra, és a vga is combosabb lett.

szerk.: közben megnéztem a season pass-t, és ha csak a sztori érdekel, akkor jó lehet az alapjáték is.

(#9170) cyberkind
a barbizás nem érdekel, így akkor bőven jó lesz az alap is. köszi.

[ Szerkesztve ]

(#9170) cyberkind válasza #92888064 (#9169) üzenetére


cyberkind
félisten

A Season Passal lehet 120%-ra kitolni a játékot, emellett adja az összes kocsit és ruhát amiket bárhol használhatsz, én 3000-ért vettem.

Paranormal Cocktivity

(#9171) Dilikutya válasza #92888064 (#9169) üzenetére


Dilikutya
félisten

Van story DLC, meg 1939-es jelmez, a 89-es film batmobiljával is lehet csapatni. De hogy a Steam-en lévő mind a 23 DLC benne van-e a Season Pass-ban, nem tudom. Én még várok vele, úgy sincs fél millióm AK-kompatibilis gépre jelenleg. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9172) Dilikutya válasza cyberkind (#9170) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az egyéb ruhákat, kocsikat lehet ez elejétől rendesen használni a játékban? Egy retro jelmez+kocsi mókázás tetszene. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9173) cyberkind válasza Dilikutya (#9172) üzenetére


cyberkind
félisten

Lehet, de csak az eredeti kocsi tud átalakulni tankká amin van ágyú, a többi csak rakétát tud kilőni ami az üldözésekben oké, de máshol nem, a ruha meg mindegy milyen van rajtad, én a Dark Knight ruhát nyomatom, az a kedvencem. :)

És igazából 4 sztori DLC van, ez a +20%, vannak a menüből indítható pár 10 perces sztorik, és elvileg a SP-ben az összes benne van.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#9174) Ghard válasza #92888064 (#9169) üzenetére


Ghard
őstag

Nálam 8 giga rammal semmi gond nem volt. Igaz csak 30Fps-el ment, de teljesen játszható volt.
Szóval én nem éreztem indokoltnak a sok savat, amit a játék kapott.

(#9175) micafighter válasza cyberkind (#9170) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mármint az SP volt 3k?

[ Szerkesztve ]

(#9176) cyberkind válasza micafighter (#9175) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen.

(#9174) Ghard
Én 50 órát raktam a régi verzióba, jó volt szép volt, de nem ez vártuk ezektől a fiúktól, és pont ezért lett lehúzva a játék hogy, hiába a Warner hibája teljesen.

Paranormal Cocktivity

(#9177) Kpierre


Kpierre
csendes tag

Ingyenes Men of War: Assault Squad GOTY a HRK-n

A szomszéd gépe mindig gyorsabb!

(#9178) Zolás válasza Kpierre (#9177) üzenetére


Zolás
addikt

Kell hozzá egy vásárlás az oldalon.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9179) eszement24 válasza oriic (#9142) üzenetére


eszement24
aktív tag

Senki nem kapta még meg? Akkor kezdek megnyugodni :)

(#9180) Crytek válasza Ghard (#9174) üzenetére


Crytek
veterán

Nyilván azért vonták vissza több hónapra a forgalomból ,mert nem volt indokolt.
Még ma is ugyanúgy randomfos.Alapjaiban van elkurva az a game!

Next PC Upgrade: 2022

(#9181) kigyi_23 válasza Crytek (#9180) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem volt vele gondom a megjelenés utáni verzió is jól futott (nálam), de a sztori sokkal nagyobb bukta számomra ezzel a mindenhova papírtankokat rakunk és akkor majd a Batmobillal kilövöldözzük marhasággal.... Nekem ez teljesen szétvágta az egészet :(

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#9182) cskamacska válasza Zolás (#9178) üzenetére


cskamacska
addikt

És a Gamespy kimúlása óta nem megy a multi.. egy alapjában multira kihegyezett játékban. ;]

Men of War: Assault Squad 2-ben viszont Steames multi van, nagy rakás mod a Workshopban, és multiplayer botok az Airborne DLC-ben.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#9183) leikomessi válasza Kpierre (#9177) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Viszont egész jó akciók vannak ezen a HRK oldalon.

Black Ops 2 - 9,99 dollár

(#9184) norti válasza leikomessi (#9183) üzenetére


norti
addikt

Szuper, köszi, meg is vettem :)

(#9185) maross válasza leikomessi (#9183) üzenetére


maross
veterán

Es egesz jo arannyal adnak hasznalt kulcsokat is. Vettem egy-ket "hrkbundle"-t, darabszamra se mindig stimmelt, es duplicate is volt mar par...szoval csak esszel, egy dekaval nem jobb mint barmelyik masik szurkebot.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#9186) leikomessi válasza maross (#9185) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Kicsit gyanús volt nekem is, hogy Isthereanydeals-en nem szerepel mint legolcsóbb eddig. Ezt most kihagytam.

(#9187) Agyzuzo válasza maross (#9185) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Dettó. :) Eddig egy ordert leszámítva mindegyik után ment a levél a supportnak ilyenek miatt. Mondjuk 1-2 napon belül megoldották, szóval kulcsot nem buktam, csak macera és idő.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#9188) cyberkind válasza Crytek (#9180) üzenetére


cyberkind
félisten

8GB rammal fos is a játék, azért droppol gyakorlatilag 30fps fölé állítva, nálam is ez volt, aztán bedobtam még 8-at és fullon hajtom, minden NV effektel a játékot, az i7-et is használja rendesen meg a 16GB ramot.

Paranormal Cocktivity

(#9189) Csapoati válasza Agyzuzo (#9187) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én vettem már pár ilyen "x darabot válogass össze y összegért" HRK bundlit, de még nem jártam pórul. Azért jó, hogy szóltok, a továbbiakban igyekszem kerülni, 2-3 dollár fölötti vásárlásnál meg biztos nem ők lesznek az elsők, ahol megnézem a terméket. :R

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9190) norti válasza Agyzuzo (#9187) üzenetére


norti
addikt

Azonnal megkaptam a kulcsot és el is fogadta a Steam, az sem érdekel, honnan volt nekik :D Majd ha eltűnik a library-ból, írok a supportnak, ennyiért sose lesz Black Ops II.

(#9191) thesound válasza norti (#9190) üzenetére


thesound
őstag

Na az arany dzsojsztikk megküldte, hogy nincs dark souls, elfogyott. De milyen jó, hogy három havi magazin ingyen van most. Haha, nice try.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#9192) oriic válasza thesound (#9191) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

Ezek idióták: :D

Live-Die-Respawn

(#9193) maddionmax válasza thesound (#9191) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Neked legalább válaszoltak. Én amikor az elején megjelent az akció jelentkeztem, azóta egy sort sem kaptam :D

(#9194) [Prolixus] válasza thesound (#9191) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem baj, az adatgyűjtési akciójuk legalább sikeres volt... :(((

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#9195) wesker24


wesker24
senior tag

Én se kaptam azóta egy sort se pedig én is amint megjelent az akció egyből jelentkeztem rá !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#9196) Urguru


Urguru
tag

Nekem is jött , sajna nincs :) Hát ennél jobbak a "Klikkmester ajánlásával" játékok azok legalább valóban adnak kulcsot.

(#9197) i2k


i2k
senior tag

Injustice vs Mortal Kombat Pack - 9 euró
* Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition
* Mortal Kombat Komplete Edition

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#9198) JoolsNOS válasza i2k (#9197) üzenetére


JoolsNOS
veterán

A mortalban tényleg nincs benn pc-n az alien?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#9199) cyberkind válasza JoolsNOS (#9198) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez nem az a Mortal, ez a régebbi, de amúgy az újban nincs már benne, köcsög a Warner a Batman óta.

Paranormal Cocktivity

(#9200) Frod válasza cyberkind (#9188) üzenetére


Frod
addikt

8gb rammal toltam végig 50fps fölött. Igaz nem fullHD, mert a monitor csak 1650-et tud.
Engem csak a Season of Infamy érdekelne a 4 sztoriküldetéssel, de azért meg nem adok egy teljes SP árat :/

Do you see the white shadow?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.