Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35051) HUNited


HUNited
őstag

Sziasztok, tud valaki olcsó Minecraft (ha lehet java verziós, de win10 is jó lehet) kódot valahol?

(#35052) sto1911 válasza HUNited (#35051) üzenetére


sto1911
veterán

Lol, én is ma néztem, 10k eredetileg... gyereknek akartam mutatni, arra azért sokallom. :)

(#35053) s7evcsenko válasza AnonymusX (#35046) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Humble-n meg €25.59, ha van choice-od. :P

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#35054) Hzsolt11 válasza Golden9 (#35015) üzenetére


Hzsolt11
tag

Szia
Ehhez a Hitman játékhoz van magyarosítás?
Ha van egy link-et megköszönnék
:R :R :R

(#35055) Vertigo18 válasza Hzsolt11 (#35054) üzenetére


Vertigo18
addikt

Magyarosítás, az van... Erős Pista pl... :B

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#35056) s7evcsenko válasza Hzsolt11 (#35054) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Hitman magyarítás
az epicen viszont lehet nem működik, de egy próbát megér.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#35057) Hzsolt11 válasza s7evcsenko (#35056) üzenetére


Hzsolt11
tag

Tehát az epicen letöltőt verzióval nem is fogom tudni használni?
Mert telepítettem de nem működik
:R :R :R

(#35058) AnonymusX válasza s7evcsenko (#35056) üzenetére


AnonymusX
senior tag

2005? Nem stimmel az évjárat ;]

(#35059) Riccsiz_h


Riccsiz_h
aktív tag

Humble Bundle nyári akciójának keretében az Apex Legends - Bloodhound and Lifelife Content Bundle most nagyon jó áron van 7.79€ (6.86€ Choice Discounttal)

Akció nélkül 38.99€ és eddig legolcsóbban 24-25€ körül mozgott Originen akcióban.

A pack tartalma:
- Legendary Bloodhound & Lifeline Skins
- Legendary Prowler & Flatline Weapon Skins
- Exclusive Bloodhound Banner and Badge
- Exclusive Lifeline Banner and Badge
- 2,150 Apex Coins

Már csak a 2150 coinért megéri, mert az 20€-ba kerülne ha valaki az ingame boltból venné.

Szerk: ha már megvan a bundle (pl. megvetted Originen anno) akkor csak azután fogja a hibát dobni a Humble oldalán miután megvetted és aktiválni próbálod a linkelt Origin fiókka (Error 3001, please contact the customer support) tehát úgy néz ki csak azok tudják megvenni akiknek még nincs meg a bundle. Szóval nincs olcsón 2150 coin hamár bundle tulajdonos vagy :D (igen, én megpróbáltam, de ennyit megért max refundol a support vagy megkapja egy ismerős)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

(#35060) Maxxy10 válasza Riccsiz_h (#35059) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ez brutál jó ár :Y
Linkelem a hozzáállásod az apexbe topikba :R

[ Szerkesztve ]

(#35061) s7evcsenko válasza AnonymusX (#35058) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Jogos, törölhető, sorry. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#35062) pohár válasza Riccsiz_h (#35059) üzenetére


pohár
félisten

már 25€... francba, nem volt linkelve az EA accountom, addig, míg megcsináltam, visszaugrott :O :O

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35063) Mr.Csizmás válasza pohár (#35062) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

cé en cé is visszaugrott 15-re, way out dettó :U bszki pedig a C&C-t vettem volna, WO-t behúztam melóból

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#35064) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

vótmá?

To get a FREE 14 day access code to Xbox Game Pass for PC, you need to:
Login, or register a new account at IGN websiteVisit keys page and press "Get Key" button on Microsoft Game Pass giveaway section

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#35065) pohár válasza Riccsiz_h (#35059) üzenetére


pohár
félisten

ó, most olvasom, hogy megvetted... átvenném ócsón :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35066) aquark


aquark
tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

EEP (Eisenbahn.exe, vasút, vonat terepasztal szimulátor) árak a Steamen:

13: 30€
13 Expert: 50€

14: 2,4€ :D
14 Expert: +3,3€ :C

15: 6,6€
15 Expert: 12€

A 14-es verzió feltűnően olcsó, és az értékelései is ennek a legrosszabbak. Tudja valaki, miért? (elméletileg a verziók között nincs nagy különbség…)

Van valakinek tapasztalata a 7.5-ös Magyar verzió óta bármelyik résszel?

Előre is köszönöm!

(#35067) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

#akció
Control - Epic games - €24.59 (8500ft)
Akinek maradt még kuponja, annak még lejön belőle €10, úgy igazán BB.

Kupon nélkül annyira nem éri meg, mert a humble-n choice-al kb. ugyan ennyi a steames ultimate edition, amiben aszem benne van minden, ami az epicen plusz lóvé.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#35068) kwzatz válasza s7evcsenko (#35067) üzenetére


kwzatz
őstag

Így, hogy már van Ultimate Edition €25 körül Steamre több helyen is, az alapváltozat szerintem már nem az igazi (így, hogy a Season Pass 2 sztori DLC-t tartalmaz).

Más: A Way Outot vajon visszaveszi a Humble?

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#35069) TheNewDawn válasza s7evcsenko (#35067) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Nem gondolnám hogy 10 lejön belőle, maximum 5 , 20% nál több kedvezményt soha nem adott a choice :P
És annyiért meg már ahogy írtad is, nem BB, mert 5 öt simán megér a season pass szerintem :)

(#35070) Executioner válasza s7evcsenko (#35067) üzenetére


Executioner
tag

Magyarországról már csak forintban tudunk vásárolni. A 10 eurós kupon meg 3000 forintos lett... :W

Exec

(#35071) sambenez válasza Executioner (#35070) üzenetére


sambenez
addikt

Remek.
Akkor még éppen időben sikerült elsütni.
Ez mióta van így? Mert pont két hete még euroban volt.

(#35072) s7evcsenko válasza TheNewDawn (#35069) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Epic cuponnal jön le €10, vagyis most már csak 3000ft.
A chioce-os árból (€25.59) már semmi nem jön le.

Sambez:
Én tegnap fedeztem fel a forintos árazást, de a kupon 3000ft-ja nekem is új infó.
Vennék tőlük eurót 300ft-os árfolyamon. ;]

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#35073) tomazin válasza Executioner (#35070) üzenetére


tomazin
veterán

ez azért jó, mert a 15eur, meg 5070ft, ha te adod a pénzt...

(#35074) wanted5 válasza tomazin (#35073) üzenetére


wanted5
őstag

Csak sajnos nem így van, pl a mortal shell 10360 Ft, amit google-val számolva 29,26 Eur. A játék 29.99 volt a váltás előtt. Tehát attól, hogy forintban vannak még nem lett olcsóbb semmi.

(#35075) tomazin válasza wanted5 (#35074) üzenetére


tomazin
veterán

Pont ezt irtam en is,h amikor vennel valamit akkor mar nem 300/eur

(#35076) FehérHolló válasza s7evcsenko (#35067) üzenetére


FehérHolló
veterán

Greenmangamingen minden turpisság nélkül is kb ennyi a Control ultimate edition (27 EUR): [link]

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#35077) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Na akkor két rant :W

1. Humbli hogy gondolja hogy kiírja, hogy még 13 napig 6.xx euró egy játék, aztán egy nap múlva már 15? Én is hétfőre terveztem a vásárlást. Nem vagyok az azonnal lecsapok rá merha nem én leszek az első szarul alszom típus.

2. A magasságos fair Epic aki küzd a lenyúlás ellen, szépen lehúzott 1-2 euróval mikor kitalálta h 300 ftért váltja a 10 eus kuponomat. Van valami mód hogy átváltsam euróra? Addig is elég volna amíg levásárlom a kupont...bármi trükközésben benne lennék. Gondolom, német ismerősön keresztül pl.?

Mára picit felhúzott ez a két infó...

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#35078) FunPro válasza raskolnikoff (#35077) üzenetére


FunPro
senior tag

Én már megtanultam, hogyha valamit annyiért osztogatnak, hogy nekem megéri és pénzem is van rá... INSTANT BUY!

Nem szabad hezitálni, pont az ilyen esetek elkerülése végett. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#35079) raskolnikoff válasza FunPro (#35078) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Ha aszongya, hogy amíg a készlet tart, of korsz, de hogy ha két hétig ennyi, akkor szerintem ez átbaszás. Persze védekezni csak úgy lehet ahogy mondod.

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#35080) Shadowguard válasza FunPro (#35078) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Igen, csak van az, amikor tudod, hogy annyiért megéri és van az, amikor azt mondod, hogy erre alszol egyet. Volt az a kb. két óra, amikor a steam elnézett valamit és a Gears5+Tactics együtt valami 33Eur körül volt. A Tactics miatt lehet megszavaztam volna, hátha... Mire a teszteket megnézegettem javították a hibát. :((

Másik eset pozitív volt, GMG-n a goldosoknak volt -20% az Avengers-re. Mire eldöntöttem, hogy egye fene megéri addigra nem volt kupon. De azóta volt béta is, nem is bánom a dolgot :N

(#35081) maross válasza raskolnikoff (#35077) üzenetére


maross
veterán

kegyes lehet veled az elet, ha a leertekelodott ingyen kupon b*ta fel legjobban ma az agyad...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#35082) Egon válasza raskolnikoff (#35077) üzenetére


Egon
nagyúr

Jól értem? Szerinted az Epic lehúzott téged azzal, hogy korábban kaptál ingyen egy kupont, aminek az értékét csökkentették? :U LOL...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#35083) Maxxy10 válasza pohár (#35062) üzenetére


Maxxy10
addikt

Írtam a supportnak. Hogy írták, hogy 12 napig elérhető és most nem lehet megtalálni... :DDD

(#35084) pohár válasza Maxxy10 (#35083) üzenetére


pohár
félisten

egy az, a másik meg az ára... mi az anyámtól lett ~7€-ról hirtelen 25€ az ára? :F (utána meg törölve/rejtve is lett a termék)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35085) twollah1976 válasza Egon (#35082) üzenetére


twollah1976
őstag

Filler prutykoles level n+1.

Nekem meg nem hoztak ki a 43 cmes pizza melle az ajandek mini fankokat.
Szegeny futart elkuldtem a halalba, telefonalas a diszpecsernek, atvettem a pizzat, kesobb kihozzak a fankot, a futar kapott jattot.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#35086) s7evcsenko válasza twollah1976 (#35085) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Az a fánk tuti, hogy össze volt fütyizve! ;]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#35087) maross válasza s7evcsenko (#35086) üzenetére


maross
veterán

kicsit morzsoltabb volt a kozepe mint altalaban, de ingyen jo volt :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#35088) twollah1976 válasza s7evcsenko (#35086) üzenetére


twollah1976
őstag

Attol olyan jo az ize.

Ahogy a gyrososnal is ha nem a Juszuf kop bele, hanem a Kemal mar nem annyira jo.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#35089) Segal válasza raskolnikoff (#35077) üzenetére


Segal
veterán

Összedobjuk neked azt az 1-2 eurot szerintem csak ne legyen álmatlan éjszakád ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#35090) Segal válasza twollah1976 (#35088) üzenetére


Segal
veterán

Tény és való a gyros is a józsefvárosi piacon volt a legfinomabb. Egyetlen kóbor állat sem volt a környéken, de nem is kérdezte az ember hogy miből készült :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#35091) rasotamas válasza twollah1976 (#35085) üzenetére


rasotamas
veterán

Jaj tényleg mikor még pesten laktam volt ilyen minden tizedik pizzához fánk vagy mi de sose szoltak elöre igy nem tudtam szolni hogy ne tegyenek rá baracklekvárt mert nem szeretem, inkább üresen hozzák ki.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#35092) warcat


warcat
veterán

Mivel úgyis takarítás lesz: alapvetően Epic 10 dolláros kupont ad, ezt az EUban feltolták 10 euróra.Nem az eurót váltották gyengén, persze nyilván rosszul jártunk.

Igazi offtopik: sose bánj szarul azzal, aki a kajádat készíti/kezeli ahogy már előttem céloztak rá - a legegyszerűbb kicsinyes bosszút állni rajtad, ennél jobban nem megyek bele, mindenki olyan gusztustalanságot képzelhet ide amit akar. Én nem használok kajafutár szolgáltatást :))

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#35093) bullseye


bullseye
addikt

Viszont tegnap még úgy tűnt, hogy az Epic olcsóbban adja az eurót, mint a bankok. Na nem 300-ért, de 325-335 körül.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#35094) raskolnikoff válasza twollah1976 (#35085) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Ugyebár itt a lényeg hogy nem a fánkok miatt rendelted a pizzát, a 15 eus vásárlás pedig feltétele volt a 10 eus kuponnak (szal nem ingyen volt) és az emberek ezért vásároltak.
Na mind1, kár volt a billkopptatásomért... :U

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#35095) FunPro válasza bullseye (#35093) üzenetére


FunPro
senior tag

Ahogy nézem az epic váltása nem kicsit érdekes.

A vételi árfolyama ugye 300 forint, ahogy a kuponnál kiderült.
Az eladásija viszont már érdekesebb. Ránézésre 345 forintra mérik az euró-t, ami egyébként tényleg baráti ár, mert a mostani árfolyam olyan 357 a bankoknál.

Viszont van egy (biztos több) érdekes tétel.

Surgeon simulator 2:
Euróban 21, forintban 6900. Ami 329-es árfolyam. Pedig azt gondolnám, hogy egységesen váltanak 345-el, de ezek szerint valami megkülönböztetés van, bár nem tudom mi alapján. Lehet rendszerhiba. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#35096) maross válasza raskolnikoff (#35094) üzenetére


maross
veterán

en nem pont igy emlekszem, ha barmit vasaroltal (ertsd a 0 euros aktualis ingyen jatekot behuztad), akkor kaptal kupont. es ha neadjisten nagyon sokat elvertel ennel a gaz cegnel (14.99eur-10eur = 4.99 eur), akkor kaptal egy ujabb tiz euros kupont. nem eppen ugyanaz a ket tortenet.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#35097) reelc


reelc
veterán

Akciósak a Grim Dawn címek!
Grim Dawn €4,99
Grim Dawn - Crucible Mode DLC €4,86
Grim Dawn - Ashes of Malmouth Expansion €12,59
Grim Dawn - Forgotten Gods Expansion €10,50
Grim Dawn - Steam Loyalist Items Pack €6,74

(#35098) McAdam6


McAdam6
tag

Dirt 4 6.24€ Steam

(#35099) cyberkind válasza McAdam6 (#35098) üzenetére


cyberkind
félisten

És tegyük hozzá, hogy mivel hamarosan jön az 5. rész, ez le fog kerülni a hivatalos boltokból, köztük a Steam-ről is, így akinek kell, az most még egyszerűen beszerezheti.

Paranormal Cocktivity

(#35100) kwzatz válasza cyberkind (#35099) üzenetére


kwzatz
őstag

Azt hittem, hogy úgy zárod a mondatot, hogy "köztük Steamről is, így nemsokára ingyen osztogatják majd, ahogy gyakorlatilag az összes korábbi játékukat". :)

"Everything is high risk, if you are a pussy."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.