Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14502) djculture válasza DeFranco (#14500) üzenetére


djculture
félisten

Ja az nagyon jó magyarán van 150 ezered ami zárolva van mert nem tudsz hozzáférni... Ez megint egy orbitális szopatás. Amúgy én is otp-nél vagyok, otp direkt eleve 99ft/hó minden számlacsomaghoz ehhez jön még a havi 304ft os zárlati díj és november körül a bankártya éves díja.

[ Szerkesztve ]

(#14504) djculture válasza Wolverine (#14503) üzenetére


djculture
félisten

"Próbálja ki ingyen! Nyisson 2012. március 1. és május 31. között Net Számlacsomagot és 3 hónapig díjmentes számlavezetés mellett veheti igénybe a számlacsomag nyújtotta számos szolgáltatást. Ráadásul, amennyiben az akció időtartama alatt jövedelmét is az akció alatt nyílt Net Számlacsomagra utaltatja, további 3 hónapig (összesen 6 hónapig) nem kerül a számlavezetési díj felszámításra."

Persze ilyen feltételekkel május+3 hónapig ingyenes utána meg nem.. Nekem is ingyenes volt 2005 ben fél évig azóta meg nem, sokat érek vele:)

[ Szerkesztve ]

(#14505) djculture


djculture
félisten

Na de térjünk vissza a topik témájához. Gmg-n Trine 4.70 €, annyit megér gondolom?

(#14509) djculture válasza DeFranco (#14506) üzenetére


djculture
félisten

Tudom szerinted meg ingyen van minden mikor meg kiderül hogy használják a pénzedet és bsznak rá normális kamatot adni akkor meg kiderül hogy mégsem. Tudod nekem van pénz a számlámon csak épp normális kamatozás mellett nem egy nyavaja folyószámlán csücsül. Ezt a témát befejeztem a részemről.

(#14540) djculture válasza csaba951 (#14539) üzenetére


djculture
félisten

Megnéztem ezt a szörnyűséget, létezik hogy nyamvadt bábúkat kell tologatni benne és a csaták némi hanggal vannak kijelezve? Minden gameplay videóban ezt látom:) Ezért kérnek ennyi suskát?

(#14553) djculture


djculture
félisten

Ez a Rage érdekes egy történet, ha jól látom akkor a mi régiónkban nem lehet megvenni csak dobozoson? Megrendeltem a cd galaxison mert most tűrhető az ára, mondom megnézem már a steam árát erre meg se mutatja. Sőt meg se lehet nézni, se híre se hamva csak egy felirat hogy "Ez a tétel a te régiódban jelenleg nem elérhető".

(#14557) djculture


djculture
félisten

Köszi, így tiszta a helyzet legalább. Már azt hittem vettem egy mázsa szrt, amit beregelni se lehet hazai fiókba.

(#14559) djculture válasza Youri (#14558) üzenetére


djculture
félisten

Mondjuk nekem tetszik azért is vettem meg, meg már lecsökkent az ára szerencsére. Gondolom a villódzás is megszűnt már:)

(#14567) djculture válasza Bluerainbow (#14563) üzenetére


djculture
félisten

Helyes, akkor pont jókor vettem meg:)

[ Szerkesztve ]

(#14573) djculture válasza Bluerainbow (#14563) üzenetére


djculture
félisten

Na megjött a játék, meglesem este fele a magyarítást is.

(#14577) djculture válasza DeFranco (#14574) üzenetére


djculture
félisten

Gondolom hiánycikk mint ahogy itthon is... Előrendelést vesznek fel rá a cd galaxisról le is szedték. A cd galaxisban is volt pár db amúgy nemrég, ezért is gondolom hogy elfogyott későn léptél.

[ Szerkesztve ]

(#14580) djculture válasza DeFranco (#14578) üzenetére


djculture
félisten

Nem tudom én maradok a cd galaxisnál lehet drágább vagy nem tudom, de tegnap rendeltem délelőtt ma itt van ez szokott lenni.

(#14605) djculture válasza <MZ/X> (#14601) üzenetére


djculture
félisten

Ja beirod a serialt az activálásnál és beteszi a games listádba. Azután utána letöltheted vagy felteheted a lemezről. Én jobban szeretem a lemezt, belöktem most a rage lemezeket és felment gyorsan azután még patchelt meg a két dlc-t aktiváltam leszedte és play.

[ Szerkesztve ]

(#14607) djculture válasza <MZ/X> (#14606) üzenetére


djculture
félisten

Lehet backupot csinálni persze és onnan utána visszalehet tenni de nekem ilyenekre nincs helyem sose.:)

(#14611) djculture válasza bozont (#14608) üzenetére


djculture
félisten

Ez arra vonatkozik miszerint valaki csak azért gyűjti a játékokat hogy minél több legyen a steam games listájában, de amúgy jóformán egyikkel se játszik.

[ Szerkesztve ]

(#14619) djculture válasza GoZoL (#14618) üzenetére


djculture
félisten

Én már eddig is csodálkoztam hogy ott még ilyet lehet.

(#14728) djculture válasza DeFranco (#14727) üzenetére


djculture
félisten

Elég szégyen az gamestar, mostanában ezer meg egy éves játékokat adnak. Szerencsére a Nolf2 az tényleg jó játék, viszont már évekkel ezelőtt is volt két ilyen game újságba is.

(#14730) djculture válasza KubanitoS (#14729) üzenetére


djculture
félisten

Elég sokan vagyunk akik jobban szeretik a dobozos játékokat. Én pl csak azért adok ki pénzt, abból is a gyűjtői vagy eredeti megjelenés kori kiadás nem budget.

(#14748) djculture válasza gtamate2 (#14746) üzenetére


djculture
félisten

Régen volt egy cd games nevű újság, na az ilyesmi budget játékcsomagokat adott mindig. Amúgy meg az egész újság a legújabb játékok végigjátszásait tartalmazta.

[ Szerkesztve ]

(#14817) djculture válasza csaba951 (#14816) üzenetére


djculture
félisten

Én a bf2 küzdök vagy fél éve, már beregeltem a jó istenbe is de multizni nem tudok, Van már akountom az ea-nál hozzáadva a játék a gamespy-on szintén ott is hozzáadva. Minden jó megy de belépek a játékba online akount beirom, kiírja hogy létező akount de épp nem tud csatlakozni mindig akkor az akount szerverhez. Ha újat hozok létre nem fogadja el. Sehogy se jó. Régi Ea játékot ezek után vesz a franc. Felidegelem magam elküldöm nekik kettétörve postán egy köszönöm hogy fizethettem a semmiért levéllel. EA elmehet a sunyiba. Érdekes amúgy a bf vietnam meg elsőre működött és működik azóta is.

[ Szerkesztve ]

(#14820) djculture válasza wwenigma (#14818) üzenetére


djculture
félisten

Nekem a sárga complete collection dobozos van.:) Telepitésnél nekem nincs gond mind a 3 kieg is felmegy, offline-ba megy is a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#14880) djculture


djculture
félisten

Ghost recon future soldier bétát nyomta innen valaki? Vélemény?

(#15004) djculture válasza Csapoati (#15002) üzenetére


djculture
félisten

Ja csak jó pár jogszabályt sért az ilyen és csalásnak minősül, úgyhogy nagyon nem kell dicsekedni vele. Amcsiba már rég van erre törvény csak eu-ba még nincs az a szerencséje minden ilyen kamu cimekkel vásároló egyénnek.

[ Szerkesztve ]

(#15007) djculture válasza danih (#15006) üzenetére


djculture
félisten

Maradjunk annyiban hogy ha pl az amazonról vásárolsz kamu címmel akkor az ottani unión kívüli országban érvényes jogszabályok vonatkoznak rád. Magyarán törvényt sértesz. Amúgy csinálhatja bárki ő dolga de azért ezt hajtani folyton nem kellene.

[ Szerkesztve ]

(#15016) djculture válasza danih (#15015) üzenetére


djculture
félisten

Most nem fogom kereskedni hogy pontosan melyik passzus mert engem se nagyon érdekel de a pénzmosás elleni törvénybe volt.

(#15018) djculture válasza danih (#15017) üzenetére


djculture
félisten

Az USA Patriot Act egyik módosításában van benne , de én is csak olvastam mikor olvasgattam az amazonos fórumokat ahol panaszkodtak hogy egyre több fake cim.
Gondolom ezért nem fognak elővenni senkit, nem is azért írtam. Csak az hogy a warezröl beszélgetés joggal tiltott ugyanakkor x éve mindig felhozza valaki ezt hogy de olcsó valami ha csinálsz egy jó kis csalást azt már unom.
Evvel az erővel csinálhat bárki kamu akountot meg címet és vásárolgat itt a pénzt átutalja az se csalás akkor.

[ Szerkesztve ]

(#15050) djculture válasza ollie (#15046) üzenetére


djculture
félisten

Kár hogy Freddy visszavonult, ez egy nekivaló valami...

(#15091) djculture


djculture
félisten

Mondjuk pl a gtaIV mai napig 10 rugóért lehet kapni dobozosan és elég szépen fogy:)

(#15238) djculture válasza gtamate2 (#15237) üzenetére


djculture
félisten

Ja abból a 3 ér valamit:)

(#15313) djculture válasza Crytek (#15311) üzenetére


djculture
félisten

Hát mondjuk a pc játékok 2fillért se érnek még ha újonnan is jönnek ki az ilyen akciók miatt.
Nekünk jó vásárlóknak de a pc játék piac emiatt is döglődik nem csak a warez miatt.
Mostanában egy játék termelte ki köztudottan a portolás árát az Alan Wake se több.

[ Szerkesztve ]

(#15453) djculture


djculture
félisten

facebookal regisztráltam, ne tegye senki úgy nem ad játékot:D

(#15469) djculture válasza dokken (#15466) üzenetére


djculture
félisten

Másik emilcim, ugyanez lejátszás? Amúgy mikor megjön a mail hogy a mailt visszakell igazolni az oldalra odatesz és nemkell megadni semmit hanem a másik vékonyan aláhuzot szövegre kell nyomni.:)

(#15477) djculture válasza bul07 (#15476) üzenetére


djculture
félisten

Az nem rossz vétel, hármas az még mindig a legjobb rész .

(#15525) djculture válasza bpx (#15524) üzenetére


djculture
félisten

Ja digitális kiadásba nyavaját se érnek, de a dobozos GTAIV The Complete Edition kiadás 8 rugó mai napig bárhol.

[ Szerkesztve ]

(#15528) djculture válasza S0m30n3 (#15527) üzenetére


djculture
félisten

Ja cd galaxisból mindig elfogy ennyiért is, én is megvettem nemrég. Lemezröl gyorsabban felmegy ha épp játzsani akarok vele, feltelepitve meg csak hogy legyen 30gigát+ patchek modok 10-20 giga nem nagyon hagyok.

[ Szerkesztve ]

(#15577) djculture


djculture
félisten

Én majd 2 hét múlva letöltöm , de szerintem le se kell mert a serialokat elfogja okos verzión is.

(#15592) djculture válasza Lucas Kane (#15591) üzenetére


djculture
félisten

Ne csodálkozz mikor akció van meg ingyenes game az egész összeszokott zuhanni.
Legutóbb mikor a SNIPER Ghost Warrior ingyenes volt már meg is szünteték az akciót rá 1 órára mert annyira beterhelődött az egész rendszer:)

[ Szerkesztve ]

(#15597) djculture válasza Darth_Revan (#15596) üzenetére


djculture
félisten

Ki a kicsit nem becsüli... Én 34 eurot gyűjtöttem így már össze.

[ Szerkesztve ]

(#15607) djculture válasza Alien83 (#15604) üzenetére


djculture
félisten

Már vagy 10 et biztos visszaváltottam a youre empty game-el kezdtem arra emlékszem.

(#15614) djculture válasza Alien83 (#15609) üzenetére


djculture
félisten

De az összes ingyen volt, nincs netes kártyám máshogy nem is tudnák vásárolni:)
Volt amikor később tudtam meg én is hogy játékot osztogattak, mert rengetegszer van itt ilyen.
Ja és már amúgy ennél több is volt/40 euro felett/ csak vettem 2dlc-t hogy a bluegiften feltudjam ajánlani, hogy ne legyek potyautas a rendszerben.

[ Szerkesztve ]

(#15619) djculture válasza mrhitoshi (#15618) üzenetére


djculture
félisten

Trade in gomb ott van minden játék alatt hogy tradelhető e és mennyit ér...

(#15622) djculture válasza FehérHolló (#15621) üzenetére


djculture
félisten

Erre mondom én azt hogy a fejed felett is így lopják el a pénzedet ennél durvább trükökkel..
Nem kell rá válaszolni, csak egy gondolat volt amin el kellene gondolkozod. Amozonos amerikainak hazudom magam trükknél se lenne durvább ez se..

[ Szerkesztve ]

(#15663) djculture


djculture
félisten

GOG.com

Promo: Summer Indie Drop

Gemini Rue for $4.99
DEFCON for $4.99
Multiwinia for $4.99
Uplink for $2.99

(#15665) djculture válasza Tom6 (#15664) üzenetére


djculture
félisten

Tegnap fél nap ezt beszéltük... jóreggelt:D

(#15669) djculture válasza tupacamaru (#15666) üzenetére


djculture
félisten

Ja akkor nekem jóreggelt:D

[ Szerkesztve ]

(#15680) djculture válasza Darth_Revan (#15677) üzenetére


djculture
félisten

Vettem észre: "The Steam Store is experiencing some heavy load right now. Please try again later."

(#15714) djculture


djculture
félisten

gmg-n se kis akciók lettek. 75% off

[ Szerkesztve ]

(#15719) djculture válasza BigBlue69 (#15716) üzenetére


djculture
félisten

Én a Metro2033 vettem meg 2 € ha az ember a hackerekhez kapott 20% os kódot felhasználja hozzá:) Annyit azért csak megér.:)
ollie Ja az is nagyon akciós úgy:)

arfer minusz 20%

[ Szerkesztve ]

(#15729) djculture válasza Darth_Revan (#15727) üzenetére


djculture
félisten

Kettes is ilyen de éjfél után mindig összejön a nép:)

(#15731) djculture válasza csaba951 (#15730) üzenetére


djculture
félisten

Mivel két voucher van mindkettő 20% all igy kettőre simán jó bármi van:)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.