Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) Darmol válasza D55 (#20) üzenetére


Darmol
senior tag

"Szerinted ez egy komplexus? "
Persze. Most írtad le az okokat, miért alakult ki nálad.
És elismerésem amiért ilyen jól össze tudtad foglalni, vagyis van önismereted.
Ezért ezt most nem bántásból mondom: Attól még nem kell hülyeségeket beszélni, hogy szar a helyzet. Ezzel legfeljebb azt éred el, hogy nem vesznek komolyan. Nincs olyan, hogy "fogyasztói társadalom alkuja".
A most felnövő generáció iszonyatosan megszívta. De ennek nem általánosságban az előző generáció az oka, hanem a mindenkori felső vezetésbe tartozó döntéshozók kapzsisága.
Akármilyen hihetetlen, régen is voltak nem annyira kicsi problémák, felesleges az előző generációkat hibáztatni azért, mert a saját és a gyerekeik életben tartásával voltak elfoglalva.
Jelen témánál maradva többek között ugyanazt tudod tenni amit mindenki tett (én is) öt éve a VGA piacon. Ha nem éri meg, akkor nem veszed meg. Ennél csak drágább lesz minden, és ez a számítástechnikára fokozottan igaz.
Persze csinálhatod azt is, hogy így-úgy összelopod hozzá a pénzt. De akkor igazából bemutattad a képmutatás iskolapéldáját.

Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.