Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-01 16:45:31

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43373) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Vettem egy micro sd-t egy régi eladótól, aki valószínűleg mostanában kezdett újra eladni,még friss értékelése nincs.
Kifizettem és nemsokára kaptam egy emailt,hogy a termék már nem elérhető,de ha kifizettem,akkor nincs teendőm.
Az aktivitásnál rákattintva már azt írja : "This page may have moved or is no longer available. Please try one of the following:"

Információként azt írja "We had to remove this listing from the site and you're not required to complete the transaction. If you've already sent payment, the sale should process as normal and you don't have anything to worry about. If you have any questions about delivery, please check tracking or contact your seller. If you run into any trouble along the way eBay is here to help. Please visit the Resolution Center to help resolve any problems you may encounter."

A visszaigazoló emailben ezt írják németül (németül regisztráltam):

"MC999 Das Angebot, für das Sie sich interessieren, ist nicht mehr verfügbar
Wir möchten Sie darüber informieren, dass wir das folgende Angebot entfernt haben, bei dem Sie vor Kurzem der Höchstbietende waren:
301172839102 - SAMSUNG 32GB 32G Class 10 UHS-1 Micro SD Micro SDHC TF Flash Memory Card PLUS

Da Sie diesen Artikel bereits bezahlt haben, müssen Sie nichts weiter unternehmen. Wenn Sie ihn noch nicht erhalten haben, wird er sicher demnächst bei Ihnen eintreffen."

Jól értelmezem,hogy nincs teendőm,meg fogom kapni?
Fura,mert ilyennel még nem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.