Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-19 16:30:21

LOGOUT.hu

Ha e-book olvasót szeretnél vásárolni, és nem tudod melyiket válaszd, olvasd el a következő írást: Elektronikus könyvolvasó választása
Népítélet, avagy a felhasználók véleménye az olvasóikról
A jelenleg Magyarországon megvásárolható legismertebb olvasók listája:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1308) axioma válasza doc (#1307) üzenetére


axioma
veterán

Na de hat 7-8 olvaso nincs (jo, valahol kinai weboldalon 600 dolcsi kornyeken a szines 8-as, de vszinu csak elorendeleskent). A sony 950 se tekintheto annak, mert 600x1024, a szelte pont nem valtozik.
Egyebkent lehet, hogy a jobb technologia es jobban customizalhato betutipusok eseten talalnek nekem illo beallitast. Most elsore ugy dontottem, hogy ha lesz ebay-en valami olcso pearl 6" olyan, ami elforgatva is elerheto helyen van (sony prs-t1 peldaul, lapozas bal alul ami valoszinuleg nem olyan jo, de elforgatva jobb szelen alul, az meg mar alkalmasnak tunik), akkor a fektetve olvasas talan megoldas lesz. Ha nem, eladom, ezert kell olcso legyen. De ehhez folyamatosan monitorozni kene... arra meg nem sok idom van.
Masik vonal, hogy legyen 9-es, de ehhez tenyleg eleg nagy betuket kene akkor allitani, es messzebb tartani.

Amugy az elvalasztas valoszinuleg javitott volna adott esetben, annyit nem kiserleteztem. De pl. a sortav is fix, elegge egymasra irt volt (mar nem tudom, melyik formatumnal). Ezert lenne jo valami olyan valtozat, amelyik alatt android van, mert arra egy cosmo minden (es sok meretre gondolva) meg van oldva...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.