Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Duke Nukem Forever (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:29:55

LOGOUT.hu

A botrányos fejlesztésű Duke Nukem Forevert a 3D Realmstől a Gearbox (Borderlands) vette át, a játék pedig 200 június 10.-én jelent meg. Egyszerre mindhárom platformon/PC, Xbox, Ps3. A játékban van többjátékos mód, visszatérő fegyverek garmadája, sok humor és millió interaktív geg, azaz nagyjából minden, ami miatt a Duke Nukem 3D anno sikert aratott. A DNF-ből demó is megjelent. Noha ezzel a címmel kapcsolatban hajlamosak vagyunk a szkepticizmusra, a 2010-es PAX kiállításon bárki kipróbálhatta a játékot, ezzel gyakorlatilag megvásárolva a bizalmunkat. Hajrá Gearbox, szorítunk!
3 DLC elérhető a játékhoz,amit az Xbox live, playstation network és a steam rendszerén keresztül tölthetünk le.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) BandiHUN válasza ollie (#649) üzenetére


BandiHUN
veterán

csak annyi,hogy amiről szólt,hogy skillesen kell leölni mindenki,stb,pont az nem jön be...felesleges kínlódni,csak falhoz vág az ember mindenkit és kész,avagy van pálya,ahol egy lövés nélkül végigmehetsz,mert ledobálsz mindenkit és kész,felesleges cifrázni.
A multija az igazi gáz...végtelen meccs,mindenki 0-ról indul,az eleje tökunalmas,20-as szintnél már nem jut túl az ember 4 ismeretlennel,4 profival hurrá,25-ig is el lehet menni,de akkor már minden ellenfet mindenkinek kínozni kell,stb...
És ENYYI a multi.Játszol 4-5 menetet és meg is untad,ráadásul a szintlépés csak külső változtatást ad,más a ruha,de mindenki minden meccset 0-ról kezd mindig.
Még egy vacak Free For All sincs,hogy az ember kiélhesse a híres Kill with skill jelmondatot.
A grafika szép,az stimm,de a sztori elcsépelt,semmi extra,ami ne lett volna már 10 éve.Legalább kapott volna hagyományos multit...az egyjátékos meg kábé annyira érdekes,hogy 2 órát játszogattam single-vel,aztán elmentem multizni kicsit,ez volt a megjelenés hétvégéjén és azóta elindítani se volt kedvem...ha dobozosban lett volna,ezt is eladom és töltök egy 70ft-ost max,de akkor se venném elő megint.Szerencsére olcsó volt..

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#652) Jakesz válasza BandiHUN (#651) üzenetére


Jakesz
őstag

A Duke Nukem sosem a multiról szólt, ahogy most sem. Belerakták ezt a funkciót azért, hogy benne legyen és több legyen tőle a játék. Ennyi. Ehhez hasonló példa a Dead Space 2, amiben szintén van multi, de az sem ér sokat, mivel egy single-re kihegyezett játék. Tehát, felesleges a multiért szidni, szegény Duke elég pofont kap a single-jéért.

(#653) Wolverine válasza BandiHUN (#651) üzenetére


Wolverine
félisten

Próbálkozz egy MMO jellegű shooterrel, mint amilyen a Global Agenda.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#654) BandiHUN válasza Jakesz (#652) üzenetére


BandiHUN
veterán

"a Duke Nukem sosem a multiról szólt"
valami azt súgja,hogy te még akkor nem játszottál,amikor ment,mert én épp eleget nyomtam...épp annyira népszerű volt,mint a starcraft,carmageddon,quake akkoriban.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#655) VGYke válasza AthlonXP (#650) üzenetére


VGYke
addikt

Szóval a Doom3 szebb :O Én is sokat panaszkodom magamnak a játékra és sokat szidom magam hogy 10e-ért megvettem. Ez kb. Tesco akciós turkálóban 1999Ft-ot ér, legalább is számomra, aki ezidáig fanatikus Duke rajongó voltam (évente játszottam az előző verzió, mostani pc-re feljavított változattal).

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#656) AthlonXP válasza VGYke (#655) üzenetére


AthlonXP
őstag

Igen, valóban az a kategória lenne az árat figyelembe véve mindenképp.
És nem vagy egyedül az érzéssel, mert nagyon sok Duke rajongó hasonlóan van most ezzel, mint te. Sajnos egy durva vicc és szégyen tárgya lett Duke Nukem. Rendesen elintézték, nem ezt érdemelték volna a rajongók, főleg nem ennyi év után!
Nem tudom hogy gondolták ezt a kiadónál/fejlesztőnél, hogy egy ilyen vackot adnak piacra, ráadásul ennyi pénzért! Sztm ők maguk is tudták, hogy ez óriási bukás lesz így ebben a formában ahogy van, de gondolom ki akarták adni a játékot, a befektetők nyomása miatt és már nem várhattak tovább. A fejlesztésre meg nem volt már pénz, mert nem kaptak. Csak hát ugye, anno nem a motort kellett volna cserélgetni alatta és ezáltal mindig újrakezdeni az egész játékot, hogy jól nézzen ki, hanem szépen megcsinálni az adott kor legjobb motorjával és kiadni. A pénz meg elfogyott, mert az új motorok, az újraírás, meg a fejlesztő/kiadó csere is elvitte, de hát ez van, elcseszték...

Persze, ha így csinálják, akkor már lehet, hogy 2000 környékén kijött volna vmikor, de úgy biztos nagyobb sikere lett volna, mint most. Azóta meg már a fene tudja, hányadik rész jönne. Most ennek is úgy lett vége, hogy lesz még folytatás, de ki tudja ezek után mi lesz?...

(#657) Karma


Karma
félisten

Ars Technica kritika.
Úgy tűnik nem is nekik készült :)

“All nothings are not equal.”

(#658) AthlonXP


AthlonXP
őstag

(#659) Ryder62 válasza AthlonXP (#658) üzenetére


Ryder62
őstag

Azt hittem majd az otherword jól lehordja a játékot de nem. Jó kis bemutató lett :)

(#660) Źşë'


Źşë'
addikt

ez is egy nagyon jó, lényegre törő teszt lett és sokban egyet is értek velük

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#661) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Aki megnézi az Extra fül alatt levő régi screenshotokat és in-game videókat, az rájöhet, hogy ez amit most kiadtak nem 13 évig készült. A régi screenshotok és videókban szereplő helyszínek és ellenfelek közül a legtöbb be se került ebbe a változatba.
Pl eredetileg lett volna olyan, hogy embereket fertőznek meg és The Thing-hez hasonlóan átalakultak volna és e miatt pl harcolni kellett volna EDF katonák ellen is, még az elnök is az irányításuk alatt lett volna, szóval nem csak idegenek lettek volna ellenfelek.
Kimaradt pl motor vezetős rész is, kimaradt az is, amikor sivatagban szamárháton kellett volna menni, kimaradt ellenfelek között van Terminátor T-800-asról mintázott robot is, kimaradt több las vegas-i utcai harc is, kimaradt motorcsónak vezetős rész is.

Story se igazán ilyen volt a régiben...a mostaniban nekem olyan érzésem volt, hogy jöttek az idegenek, az emberiség meg "simán" fenékbe billentette őket, a régiben viszont kicsit nehezebb dolga volt az embereknek:
-EDF megfertőzödött "The Thing"-es vírussal
-Elnököt is elkapták az idegenek
A régiben sokkal jobban ott volt az, hogy már csak "egy ember" mentheti meg a bolygót...
Akárki akármit mond a 2001-es változat a mostaninál sokkal epicebb volt. A 2001-es változatot 2006-2007 környékén kidobták, majd 0-ról újracsináltak egy sokkal gyengébb változatot, amire most annyira büszkék. :W

(#662) mephi666 válasza Darth_Revan (#661) üzenetére


mephi666
nagyúr

vagy bejön amit korábban írtam: most a porkavarással megvan a reklám és fél év múlva jön az IGAZI duke4ever, amit mindenki megkap ingyen, aki legális serial-lal rendelkezik :D szerintem a pc-s játéktörténelem legnagyobb meglepetése lenne... és az a rész normális engine-nel futna, benne lenne minden, amit a 2001-es verzióban látnánk és mindenki leseggelne... ez a verzió meg csak egy fake lett volna és úgy állítanák be, mint duke rossz "álma" :B ...mert szerintem is ilyen... jó-jó, de kevés... pedig benne vannak azok a kis apróságok, amiket annyira hiányolok az újabb játékokból

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#663) AthlonXP válasza mephi666 (#662) üzenetére


AthlonXP
őstag

Hát az nem lenne, baj, ha nemsokára valóban jönne egy igazi Duke Nukem ( mint ahogy ezt a játék végén mondja is ).
Én viszont már 2x végig vittem és nekem nem jelent meg az extra menüpont így nem tudom megnézni azokat a dolgokat. :O Valami nem jó vagy nem értem mi van.
De ahogy a fentebb leírtakból megtudtam, nem semmi kis játék lett volna az sem, még lehet jobb is lett volna mint ez.
Inkább azt adták volna ki vmelyik Cryengine-nel, esetleg UE3-mal. :)

(#664) DerStauner


DerStauner
senior tag

sziasztok!

játék közben folyamatosan 100%-on pörög a processzor. Mit lehet tenni, hogy ne így legyen?

A feladatkezelő szerint mind a két magot használja a játék.

(#665) antikomcsi válasza DerStauner (#664) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

És miért baj az, hogy játék közben 100%-on megy a proci? Szerintem nem gond, hisz használva van. Ahhoz, hogy ne legyen 100% a terhelés, gyanítom erősebb cpu-t kéne venni.

(#666) AthlonXP válasza DerStauner (#664) üzenetére


AthlonXP
őstag

Nekem is hasonlóképpen van, de nincs ezzel semmi gond, más játék esetében is ki van használva rendesen. Ez így van jól sztm.
Vagy esetleg valami baj van a játék közben és azért kérded?...

(#667) sto1911 válasza DerStauner (#664) üzenetére


sto1911
veterán

Nagyobb procit kell venni, vagy csokkenteni a beallitasokon. Amugy nem azert van, hogy kihasznald? Ha igy is szaggat a jatek, akkor A) keves a proci, B) rosszult optimalizalt a jatek.

(#668) DerStauner válasza sto1911 (#667) üzenetére


DerStauner
senior tag

nem, nem szaggat a játék, csak volt már olyanra példa, hogy a játékot egy processzorra írták, és azért pörgött a proci méter 100%-on.

segédprogi letölt, szétosztás két magra, eredmény=kb 60%-os terhelés.

e8500 @3,6-om van. Nem egy mai darab, de azért még jó, szerintem.

(#669) deedee válasza ollie (#649) üzenetére


deedee
őstag

:K egyetértek veled....

jó grafika és látványos világ...

(#670) KubanitoS válasza DerStauner (#668) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha ez számít, nekem még mindig egy (lassan négy éves) E6850-van (3 GHz, 4 mb cache) és meglepő módon mindenre elég az ereje, nem érzem a csere szükségét. Meglepő. :)

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#671) AMD Power


AMD Power
titán

Nem rossz.... a régit imádtam! Szerintem ez is végig fogom tolni. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#672) Akos96


Akos96
senior tag

Végigvittem a játékot, és nekem tetszett, igazából nem is vártam tőle sokkal többet. A játékmenete nagyon jó, sok bossharc, továbbjutáson gondolkodás, jó helyszínek és poénok. Szerintem jól sikerült. :)

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#673) AMD Power válasza Akos96 (#672) üzenetére


AMD Power
titán

Én nem is annyira hardver igényes!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#674) Sanya


Sanya
nagyúr

1/10. csak a neve miatt.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#675) MageRG válasza mephi666 (#662) üzenetére


MageRG
addikt

"...fél év múlva jön az IGAZI duke4ever, amit mindenki megkap ingyen, aki legális serial-lal rendelkezik."

Tudod mi az a "wishful thinking"? :D

Ettől függetlenül nem bánnám, ha megjelenne egy normális Duke játék PC-re, ami lehetőleg FPS. Nem kell bele sok realizmus, ha a Bulletstorm féle agyatlan lövöldözés vonalon mennek, már jó az irány.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#676) Yutani


Yutani
nagyúr

Volt az elején egy poén, nem tudom, vettétek-e: asszem amikor kiértünk az épületből, akkor egy furgon hátuljából páncélt kínálnak a katonák, de Duke elutasítja őket, hogy nincs rá szüksége. Na a páncélt érdemes megnézni, mert az bizony Master Chiefé a HALO-ból... :;)

#tarcsad

(#677) Akos96 válasza Yutani (#676) üzenetére


Akos96
senior tag

:DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#678) mephi666 válasza Yutani (#676) üzenetére


mephi666
nagyúr

párhuzam :D egyébként a héten jártam 576-ban, de egy darab dnf-t nem láttam, hogy valaki már beadta volna használtan... bulletstorm-ból pedig ki volt rakva vagy 2 sor :K tehát vagy nem lett mégsem annyira sz@r, mint sokan írják és csak a szájuk nagy meg jól esik fikázni... vagy pedig ismerős körben elkel gyorsan a játék, tehát azért akad rá kereslet...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#679) sto1911 válasza mephi666 (#678) üzenetére


sto1911
veterán

Vagy az is lehet, hogy fel evvel hamarabb jelent meg, mint a Duke, es emiatt van :F

(#680) mephi666 válasza sto1911 (#679) üzenetére


mephi666
nagyúr

az is benne lehet, de amekkora fröcsögés volt már azonnal a dnf kapcsán, simán elképzelhető lett volna, hogy roskadásig legyen a polc eladó példányokkal napokon belül :K (...de láttam mondjuk shift2-t és dirt3-at is: elgondolkodtató... régebbi címek meg csak elvétve voltak... de ebben meg az van benne, hogy azok jóval olcsóbbak is)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#681) BandiHUN válasza mephi666 (#678) üzenetére


BandiHUN
veterán

nem is fogsz látni DNF-et,mert Steames...Jó ez a Steam,de megoldja,hogy a sz@r rajtad ragadjon,hacsak nem akarsz 10-20 accot futtatni,hogy később(jogellenesen!) eladhasd valahogy.Ráadásul ha vesz is valaki használt játékot,régen egy ezrest ledobtál az árából 1-2 héten belül a megjelenéstől,vigyáztál rá,simán elment,most meg ha féláron eladod accostól,már király vagy,főleghogy lehet félni az accal trükközöktől is.
Egyébként én csodálkozom,hogy ha már így megoldották a használt játék piac ellehetetlenítését,miért nem tudták megoldani a visszavitelét is,pedig sok országban kényesek a vásárlók a jogaikra,de a szoftver az egyedüli,ami "bármilyen" lehet mint termék,sőt a terméktámogatás és hibajavítás sem kötelező.
Bezzeg ha az ember terméket gyárt,a garancián felül pl.helyből a gyártás beszüntetése után(!!!) vagy köteles 5 évig megoldani a szervizt és a cserealkatrészt gari után is.Egyébként mivel az 576-ban 10 rongy volt,mindenhol olcsóbb,evidens,hogy ha lehetne se spájzolnának mellé még használtat is.A konzolosok persze még mindig jól járnak,mert ők eladhatták még a megjelenés napján...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#682) mephi666 válasza BandiHUN (#681) üzenetére


mephi666
nagyúr

xbox-os címeket néztem... :K tényleg kb 2 sor bulletstorm volt (8-10lemez), néhány dead space1-2, dirt3, shift2, avp... és nagyjából ezeket leszámítva régebbi címek...

ez a steam-es dolog meg szép így pc-s szemszögből :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#683) BandiHUN válasza mephi666 (#682) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát az.Ezzel is vernek egyet az origivel próbálkozókon...de el is fogok gondolkodni a dolgon 10x jobban,mielőtt megveszek valamit...főleg az idei termés elgondolkodtató eddig.
Egyszerűen nem tudják magyarázni semmivel,hogy amit konzolra veszel,azt akár teljes áron eladhatod,érdekes,ott nem kötik acchoz,ráadásul elvileg azért drágább a konzolgém,mert a hardver olcsó,és a játékokból megy elvileg plusz bevétel.PC-n ez nincs így,leszámítva esetleg,hogy a szoftverfejlesztőt lepénzeli valamelyik videokarigyártó.Tehát innentől a fejlesztőknek kéne produkálni magukat,de ráadásul ha eladod a gémet egyszerűbben,mint ahogy most lehet,közvetett haszon,mert a havernak,stb.ha megtetszik,lehet majd emiatt újít a gépén->pénz a következő játékhoz a vidkarigyártótól,stb.
Bulletstorm meg azért van sok,mert 1-2x letolod a single-t,a multija meg mindössze annyi,hogy max.4-en nekiállhattok egy kicsi pályán fix ellenfélszámból egyre trükkösebben kicsikarni a továbbjutáshoz szükséges pontszámot...ez az egy játékmód van,mindig mindenki 0-ról kezd,a pontok rád eső részét az aktuális játékban elköltheted fejlesztésekre,van szintlépés,de csak más ruhákat tehetsz be,nem változik semmi,mindig minden alapról indul.Céltalan szenvedés,15 körig egy vadidegenekkel teli brigád ,bénákkal is eljut,20-asig ha már mindenki ismeri a lehetőségeket,de nincs annyira nagy összhang,csak spontán,25-höz már profizmus,kommunikáció(nincs a játékban ám se szöveges,se hang duma...pc-n legalábbis...) kell.De ezzel ki is fújt.Szerintem még haverok se állnak neki félórát fütyit vakarni,hogy "hátha most összejön +1 szint"... :W letol az ember pár menetet és polc vagy használtpiac a vége,ha a single(ami tök lineáris) nem köti le esetleg 2-nél többször is.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#684) mephi666 válasza BandiHUN (#683) üzenetére


mephi666
nagyúr

én pont ezért húzok nagyon xbox felé... lassan már elvileg össze is áll a gép teljesen és lényegében max 40-50ből kijön a slim 4gb, 60/120gb hdd, +1 controller, 2db 3600mah-s akku, router, forza3, alan wake :K ennyi nem takart volna be egy vga+cpu cserét...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#685) AthlonXP válasza mephi666 (#684) üzenetére


AthlonXP
őstag

Jövőre jön az új XBOX. Várd meg azt! ;]

(#686) mephi666 válasza AthlonXP (#685) üzenetére


mephi666
nagyúr

már nincs mire várni: itt a box, szívtam is vele sokat, mert usából jött és a táp nem volt jó hozzá (110V-os), aztán ma szereztem másikat... ehhez viszont átalakító kell, ami holnap jön :W úgyis évekig jönnek még erre a címek, jó lesz ez... meg gondolom pár év múlva az xbox720 (vagy mi lesz a neve) is elég kemény áron fog érkezni és nem ugrok rá azonnal

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#687) AthlonXP válasza mephi666 (#686) üzenetére


AthlonXP
őstag

Olvastam itt vmelyik cikkben, hogy jövőre jön, mert az MS. előbb akar kijönni az új konzollal, mint a SONY. Így jövőre, valamikor év vége felé megjelenik elvileg.
Az ára meg igen, biztos drága lesz, mint anno a mostani gép is az volt. Az meg tuti, hogy egy jó darabig még erre is fognak jönni az új címek. Hiszen még arra primitív PS2-re is jelennek meg a mai napig játékok, pedig bőven elmúlt 10 éves... :U
Sok helyen még most is 30-40k-t elkérnek érte újonnan, pedig a tizedét sem éri ma már, de hát ez van.

(#688) polonic


polonic
félisten

Nekem meg most érkezett meg a játékom a zavvi-tól. Eltartott egy darabig, de a lényeg, hogy itt van.
Hamarosan kezdem is a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#689) AthlonXP válasza polonic (#688) üzenetére


AthlonXP
őstag

Jó játékot, aztán majd írd meg a véleményed róla! :)

(#690) polonic válasza AthlonXP (#689) üzenetére


polonic
félisten

Köszi!
Rendben, majd ha befejeztem.

(#691) AthlonXP válasza polonic (#690) üzenetére


AthlonXP
őstag

Többen keresték a magyarítást, hát most már az is meg van, lehet szedni :)

(#692) VGYke


VGYke
addikt

A fenébe, elakadtam. Elnökös jelenet után, az autópályán "gyalog" ki kell nyírni a nem jut eszembe a neve bazi nagy szörnyet. Hány szarvát kell <space>-el kirángatni hogy kimúljon? Én eddig 1 szarvig jutottam, de utána feláll és végem. Van valami titok, amire nem jöttem rá?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#693) Akos96 válasza VGYke (#692) üzenetére


Akos96
senior tag

Maradj távol tőle. :DDD Mindig bújj fedezékbe, és onnan lődd.
Milyen nehézségi fokozat?

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#694) VGYke válasza Akos96 (#693) üzenetére


VGYke
addikt

Közepes fokozat, de rakétával lövöm, amiből csak 5 van, töltények meg szerintem csak 1 helyen :F

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#695) polonic válasza VGYke (#694) üzenetére


polonic
félisten

Ott vannak a töltények, gyorsan szaladj oda, amikor takarásban van a szörny.

(#696) VGYke válasza polonic (#695) üzenetére


VGYke
addikt

Ez a vége a játéknak? Mert ha igen, ott sz@rok bele ahol van!
A 3 csöcsű nőt kivégeztem 5 perc alatt, ezen a pályán meg már 1 hete kínlódom.

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#697) polonic válasza VGYke (#696) üzenetére


polonic
félisten

Nem a vége, mert úgy tűnik nem egyre gondoltunk. Én még nem nyírtam ki a nőt.

(#698) rumkola válasza VGYke (#692) üzenetére


rumkola
veterán

menj vissza a kocsik mögé az út elejére ott van gránát kupac is, és végig csak azzal dobáltam a nagy autó mögött fedezékből, egy golyót nem lőttem rá

(#699) Akos96 válasza VGYke (#694) üzenetére


Akos96
senior tag

Ha jól emlékszem, két helyen is vannak töltények, az egyik nagyon közel van a szörnyhöz. Mikor kitépted a szarvát, gyorsan tárazz be lőszerből, irány egy fedezék, és lődd/dobáld mindennel, ami robban.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#700) polonic


polonic
félisten

A strip tease bárban van a privát szoba, ahova a bárpult mögül lehet bejutni. Oda kéne egy kód. Mi az a kód és mi van abban a szobában?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Duke Nukem Forever (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.