Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Doogee dg550 dagger

Hozzászólások

(#201) Sippy22 válasza tjokai (#197) üzenetére


Sippy22
tag

Szia! Picit agyaltam ezen a szakadozás, akadozás, dobozhang történeten és eszembe jutott, hogy volt egy Xperia L-em (ami történetesen egy nagy csalódás volt) és az csinált hasonló dolgokat! Mindkét SIM kártyával csinálja? Próbáld azt, hogy amelyik kártya doboz hangú, akadozik, annál a "Hálózati módokat állítgasd"! Pl.: Simán GSM- re, vagy GSM/WCDMA stb. ahány lehetőség annyi próba! Azt viszont tudd, hogy ha sima GSM-re állítod nem lesz csak 2G mobilneted :( ! Nekem a Sonym úgy szólt tisztán, hogy sima GSM üzemmódon volt, de akkor meg a netem volt fos :W ! Illetve ezt a progit is kipróbálhatod (persze csak ésszel), mert elég sok beállítási lehetőséget tartalmaz! :)

A katona nem azért van, hogy szúrjon, hanem hogy senki ne szúrhasson!

(#202) prodata2 válasza Sippy22 (#201) üzenetére


prodata2
tag

Fórum -ot olvasgatva többnél előfordult már ez a hiba . Vagy is akkor tudott beszélgetni ha 3G-ről át állt 2G-re és utána ha jól emlékezem nem szakadt meg a vonal és tisztább is volt a beszélgetés. "ahogyan írtad te is" Mondjuk ez dühítő egyben mert ezt minimum tudnia kellene. Vagy is ilyennel nem volt még gondom nekem sem , megvettem -bekapcsoltam -működött :) Telenoros vagyok én is de nem használom a mobilnetet csak nagyon ritkán , ennyivel leszek én előrébb .De most már nem írogatok addig még meg nem kaptam a telefont és ki nem próbáltam :DD :R . Utána meg látjuk :D

(#203) Sippy22 válasza prodata2 (#202) üzenetére


Sippy22
tag

Sajna igen, teljes mértékben igazad van! Én megvettem a Sony Xperia L-et 60 000 ft-ért és szarakodott a net, meg a hang :(( , nem akartam én semmi extrát, de a pénzemért cserébe egy fost kaptam, eléggé dühítő! Egyébként én azt voda sim-el használtam, tehát ennek semmi köze a telenórihoz! Persze a garival semmire nem mentem Japóéknál :( ! Következtetés: Veszek egy Kínai telót sokkal ócsóbbé, sokkal jobbat és ha a hang ugyan azt csinálja, még akkor is előrébb vagyok :D :DD ! Egyébként meg, meg fogjuk mi ezt a hang problémát oldani, higgyétek el :) :)) ;) !!!!!

A katona nem azért van, hogy szúrjon, hanem hogy senki ne szúrhasson!

(#204) prodata2 válasza Sippy22 (#203) üzenetére


prodata2
tag

Én tovább megyek anno meg vettem az Xperia arc S-em és egy nagy csalódás volt !! Az elején nagyon tetszett de utána laggolt volt olyan ,hogy nem tudtam lerakni a telefont , vagy nagyon be lassult de olyan szinten ,hogy kettőbe akartam már törni vagy legalább eldobni :D Nagyon zavaró ha hirtelen kellene használni és nem tudod :D És ez minden napos volt . De köszönhető rom-nak is 420mb mire elég az már könyörgöm :) És akkor nem volt még agyon okosítva . Most ez a DG550 szerintem felüdülés lesz remélem :D

(#205) Sippy22 válasza prodata2 (#204) üzenetére


Sippy22
tag

:) Mielőtt megrendeltem a telót (DG550) mondhatni eléggé utánaolvastam, teszteket bámultam több napig, olvastam stb. Ha igaz amit írnak/mutatnak róla akkor egy elég jó/használható darab! Az egyik rokonomnak van Doogee készüléke, pontosan nem tudom melyik típus, de meg van vele elégedve (Samsungot cserélte le :DDD ) ! Volt Nokiám, Samsungom, Sony-m, Alcatelem, de a párom Star W450-e a kedvencem (gyors, használható, nem laggol, nem torzít, nem sza*akodik, jaaa és 23 000 forintomba került :D )! Nekem elegem van a "nyugati, márkás" telókból, marketing marketing hátán, aztán a fele sem igaz!!! :U

A katona nem azért van, hogy szúrjon, hanem hogy senki ne szúrhasson!

(#206) prodata2 válasza Sippy22 (#205) üzenetére


prodata2
tag

Ez így igaz! Ami meg használható az meg 100eft -től indul . Na most ez nálam is így ,hogy " nem születtél királylánynak (királyfinak) dolgozol aszt veszel " Én meg nem fogok ennél többet áldozni egy sz@r telefonra :D Nekem ez is sok :) A Jiayu G4S és a xiaomi redmi note ami még szóba jöhetett volna .De mindegyik drágább csak ott a 2GB ram . Lemaradtam a redmi note közös rendelésről , és akkor mutatták ezt be nekem a DG550-et. Igaz Inew koppintás na de ezt kit is érdekel ??? A másik ,hogy csak 1GB ram . De szerintem mint ezt már írtam az elején is a design magáért beszél,8mag , és az 5.5" nem kis felbontásban ! Xperia Arc S -et szerintem kenterbe veri nekem meg ez a célom :D

[ Szerkesztve ]

(#207) Torolf


Torolf
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Az én készülékem még vámkezelés alatt áll, de remélem napokon belül megérkezik. Ha már egyszer májusban előrendeltem.
Magyar "forgalmazón" keresztül rendeltem, és nekem összesen 56 E alatt jött ki, egy év garanciával (ami majd meglátjuk mennyire lesz meg 1 év múlva).
A DG350-est próbáltam, a páromnak olyat rendeltünk, és az is meglepően jó készülék volt, legalábbis ár/érték arányban. Remélem ez is ilyen kellemes meglepetés lesz.
A készülék fekete, ha addig nem rak fel senki képet a feketéről, pótoljuk. Sőt, gondolkodom videón is, sok ismerősöm kezd áttérni a műszaki világ kínai oldalára, hátha meggyőzi őket :)

További szép napot Mindenkinek!

(#208) antyg


antyg
csendes tag

Üdv. Mindenkinek!

"Újoncként" most lesz majd az első rendelésem, és úgymond teszt jelleggel a gyerekeknek akarok rendelni 1-1 telefont (a követelmény, hogy 5 colos legyen :) ), és érdeklődni szeretnék, hogy melyik márkát rendeljem meg, ami megbízható, de nem egy túl drága cucc. A márka mindegy, itt a col, ami számít, kívánságra... :) Felhasználás területén elsősorban játékokat számolom, és a telefonálást, na meg még esetleg a Viber használatát. :)

Köszönöm előre is a válaszokat! :)

AntyG

AntyG

(#209) prodata2 válasza antyg (#208) üzenetére


prodata2
tag

Olcsón-jót a legnehezebb szerintem . Mennyi lenne az ár amit szentelnél kiadni a telefonra itt ez a nagy kérdés. .

(#210) prodata2 válasza Torolf (#207) üzenetére


prodata2
tag

Örömmel nézünk képeket vagy akár videó anyagot is a telefonról . Esetleg majd valaki lőhetne fel képeket is persze amit a telefonnal készített . Én gondolkozok majd egy teszt íráson amit akár össze is dobhatunk majd persze használat után ...

(#211) prodata2 válasza prodata2 (#209) üzenetére


prodata2
tag

Amit el felejtettem itt tudsz általános infókat olvasni a Kínai telefonokról

[ Szerkesztve ]

(#212) antyg válasza prodata2 (#211) üzenetére


antyg
csendes tag

Igen, az olcsón jót nagyon nehéz kérdés, de kezdésnek nem gondolkodom mondjuk 200 dollárra, elegendő kb. 110 dollár + ÁFA. :)

AntyG

(#213) phanze válasza antyg (#212) üzenetére


phanze
aktív tag

110 $ az sajna elég kevéske:(

De ha leszz időm keresek valamit:)

[ Szerkesztve ]

(#214) bkiky01 válasza tjokai (#199) üzenetére


bkiky01
senior tag

Akinek ilyen telója van, annak úgy is szólni fog a telefon.. Tuti, h OTA-n leküldik.. :))

(#215) prodata2 válasza antyg (#212) üzenetére


prodata2
tag

Ebben az árban a doogee márkát venném ,és nem azért mert én is azt vettem !! Az olcsóbb árban szerintem ő jobb választás . Igaz nekem még nincs tapasztalatom Kínai telefonok terén !! Egy picit tennék még hozzá és egy (DOOGEE) TURBO DG2014 venném meg személy szerint .

(#216) antyg válasza prodata2 (#215) üzenetére


antyg
csendes tag

Igen, igazad van, az a teló jónak tűnik... :)
Most a minideal.net-en 136.99$-os áron adják (+ÁFA), valamint a párom is kinézett magának egyet, ez pedig a Doogee Dagger DG550-es típus, arra is kíváncsi vagyok, remélem tudja is azt, amit írnak róla! (ugyan ez vonatkozik a Turbo DG2014-esre is! :) )

Amúgy kíváncsi vagyok, hogy mennyire megbízható az az oldal, ahol néztem (minideal.net), valamint mennyi lehet a szállítási ktg. (DHL-el akarom kérni).
Pl. az általam ismert flosmall.com készülék áraiban a (DHL-es) szállítási ktg. is benne foglaltatik, ott csak + ÁFA van. De a TURBO DG2014-et 167$-os, míg a Dagger DG550-et 177$-os áron adják, az utóbbit azonban nem lehet jelenleg kapni náluk (nincs raktáron). :(

Úgyhogy, ha egyben akarom megkapni az összesen 3 készüléket, akkor a minideal-on kell megrendelnem.
Csak remélem, hogy megbízható az oldal... a flosmall az az, arrol sok jót hallottam ismerősöktől...

AntyG

(#217) prodata2 válasza antyg (#216) üzenetére


prodata2
tag

A fórum "topic" ahol vagy most az a Doogee DG550 dagger itt erről a típusról lenne szó. Ha egy picit vissza olvasol akkor már meg van 1-2 emberkének ez a készülék. És merültek fel problémák vele kapcsolatban. De ez átlagban sajnos több telefonnál is előfordul. Nem akarok tolakodó lenni szívesen segít az ember !! Csak így nagyon eltérünk a tárgytól és off topic lesz :) A boltokról és a kínai márkákról itt tudsz olvasni és érdemes ezen egyszer átmenni . És benne szerepel a megbízhatóbb webshop-ok között a minideal is . De én is csak olvastam róla tapasztalatom nincs róla.

(#218) phanze


phanze
aktív tag

Én javasolnám hogy térjünk viszza a témához mert ez nem off topic!!!:)

(#219) prodata2 válasza phanze (#218) üzenetére


prodata2
tag

Oks te indítottad te döntesz :D Én javasolnám ha lehet ilyet ,hogy törölni a felesleges hozzászólásokat főleg az elején .

(#220) tjokai


tjokai
senior tag

Gyerekek, eszeveszettül gyors ez a teló :Y Rengeteg készüléket próbáltam már de ez az egyik éllovas, kétség kívül...

Csak h ne legyek annyira pozitív, az érintőpanel ici-picit pontatlan, nagyon könnyű mellé nyomni. De még bőven a haaználható kategóriába tartozik :)

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#221) antyg válasza prodata2 (#217) üzenetére


antyg
csendes tag

Igen, bocsánat, nem volt szándékos! :)
A DG550-as készülékkel mik általánosságban a gondok (felsorolás formában)? Ezek a problémák orvosolhatók, vagy együtt kell élni velük?

AntyG

(#222) phanze válasza prodata2 (#219) üzenetére


phanze
aktív tag

Sajna nem lehet:(

(#223) prodata2 válasza antyg (#221) üzenetére


prodata2
tag

Nem is tudom ,hogy ez most a telefon hibája-e . A telenor-t nem igazán szereti :D De ezeket a hibákat lehet majd orvosolni szerintem .
Összegezve.
A 3G szolgáltatást azt manuálisan kell beállítani mert különben nem kell netezni rajta.( de ez nem negatívum hanem így megspórolsz vele egy csomó időt és ideget:D tjokai tudna róla beszélni.)
A telefonnak doboz hangja van ( ezt még nem sikerült megoldani a kollégáknak :D de szerintem későbbiekben orvosolható lesz)
A képernyő picit pontatlan ,de szerintem ez már szinte észrevehetetlen. "villám gyorsan reagál".
A wifi nem a legerősebb.
A képernyőzár és hangerő szabályzó gombokba picit lötyögősek, gyengébbre sikerültek.
Kamera képminőség automata beállításokkal elég silány( De itt szeretnék kéni valakitől majd azért teszt fotókat ha lehet titeket zaklatni vele :D )

Na most pontosan kettő emberkének van meg már a telefonja ( szunyooo és tjokai) fórum társnak. Röviden tömören ezek a negatívumok lettek itt leírva eddig.De nagyon sok pozitívuma is van a telefonnak!! De olvass vissza egy picit .

[ Szerkesztve ]

(#224) tjokai


tjokai
senior tag

Elvitték a Doogeet, remélem nem lesz gondja az új tulajnak vele. Azért örülök h köztetek tölthettem pár napot, és köszönöm a sok segítséget :R
Üdv! Robi

Üdv!

(#225) bkiky01 válasza tjokai (#224) üzenetére


bkiky01
senior tag

Hamar föladtad.. Mi lesz a következő? :))

(#226) prodata2 válasza bkiky01 (#225) üzenetére


prodata2
tag

Szerintem is ,de ha nem akarsz ilyenekkel szórakozni akkor távolodj el a Kínai telefonoktól :D Mondjuk van egy pár márka amivel nincs annyi gond. De semmi sem erőszak :D Én nem fogom feladni ha már meg lesz és van egy segítségünk is Sippy22 személyében . tjokai neked meg sok sikert a következő áldozathoz :C

(#227) tjokai


tjokai
senior tag

Nem tudom mi lesz a következő, még nem gondoltam ki. De semmiképp sem dualsimes. Lehetséges h visszatérek az általam eddig legjobban imádott készülékhez, a Samsung Ativ S-hez :R

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#228) bkiky01 válasza tjokai (#227) üzenetére


bkiky01
senior tag

Az colban kisebb.. Nem is tudtam, h abból is van dual..

(#229) Sippy22


Sippy22
tag

Sziasztok skacok! Úgy látom kezdünk beindulni :DD ! Akksiról egy pár szót írna e valaki, gondolok itt arra, hogy átlagos használat mellett este 22 óra 00 perc körül hány százalékon áll??? :DDD Tudom-tudom, hogy elég nehéz átlagos használatról beszélni, mert hát mindenkinek más az átlag, de mégis valami viszonyítási pont kellene :) ! Oktakor nem szívja az akksit??? Az enyém remélem jövőhéten megérkezik és csapatom a teszteket :D ! Tjokai még leírhattad volna, hogy próbáltad e az általam javasolt beállításokat és megszűnt e a dobozhang!!!???!!! KÍVÁNCSI LENNÉK RÁ!!! :))

A katona nem azért van, hogy szúrjon, hanem hogy senki ne szúrhasson!

(#230) kzcs


kzcs
tag

Na de hol van Szunyooo véleménye...? Vagy már ő is eladta szép csendben :))

(#231) Torolf


Torolf
csendes tag

No megjött a telefon.

Fekete, csodás, első tesztre a második SIM helyet tudom csak használni, melóhelyen vagyok, és nem álltam neki szétvágni a kártyámat :)
A hívás közben elsőre borzalmasan halk volt a hang. Annyira, hogy nem lehetett érteni semmit.
Kezdtem pánikolni, menüből inaktiváltam a SIM-et, és vissza, azóta jól megy. Mondjuk még mindig halknak érzem, de tiszta, semmi zaj. Első Antutu teszt eredménye 27000 pont körül volt, a második 26980. A képek első ránézésre nem sokkal jobbak 13 MP-en, mint 5-6-on, korábbi készülékeken, a video elsőre szép, nem laggol. Otthonról töltök fel mindent.

Amúgy a kijelző csodás, az egész nagyon jól néz ki, király a gumiszerű hátlap, amit keményen kell rápattintani, néha ijesztő is, mert kicsit vékonynak találom. De rugalmas, így nincs baj. Nekem nincs gondom a gombok minőségével, szerintem tökéletesen illeszkednek. Imádom, hogy van súlya a telónak.

Egyelőre ennyi, hétvégén ráfekszem a gps-re, meg a képekre is.

Szép napot Nektek!

(#232) prodata2 válasza Torolf (#231) üzenetére


prodata2
tag

Köszönjük az első élménybeszámolót tőled is :C

(#233) szunyooo


szunyooo
tag

Itt vagyok ,csak melózok éjjel-nappal.
Nekem eddig tökéletes nagyon meg vagyok vele elégedve minden téren :P :)) :)) :)) :))

(#234) phanze válasza szunyooo (#233) üzenetére


phanze
aktív tag

Örülök neki:))

Trolf:grat az új telóhoz!:))

(#235) tjokai válasza szunyooo (#233) üzenetére


tjokai
senior tag

Én vagyok az egyedüli akinek gondjai akadtak a készülékkel?

Üdv!

(#236) prodata2 válasza tjokai (#235) üzenetére


prodata2
tag

Szerintem nálad a lefedettséggel volt az első számú probléma. Ez már bőven elég ,hogy gondjaid akadjanak. A többi probléma meg ízlések és pofonok .

(#237) prodata2 válasza prodata2 (#236) üzenetére


prodata2
tag

Bocsi az is megoldódott még reggel van :D Kérdezni akartam de már késő . És ha ugyan úgy találtál volna a Telenornál beállításokat maga a telefonálásra és végig zongoráztad volna lehet ,hogy megoldódott volna a probléma . Amúgy itt egy térkép is Telenor lefedettség .

[ Szerkesztve ]

(#238) szunyooo válasza tjokai (#235) üzenetére


szunyooo
tag

Nekem eddig nem volt vele problémám :DDD

(#239) Sippy22 válasza szunyooo (#238) üzenetére


Sippy22
tag

Szunyooo, leírnál arról egy rövid tájékoztatót, hogy a készülik mindkét SIM foglalata tudja e kezelni a 3G-t??!!! Mivel a teló belső oldalán (SIM foglalat alatt!), azt írják, hogy WCDMA/GSM, WCDMA/GSM!!!! Elméletileg az egyiknek csak GSM/GSM- nek kellene lennie, vagy a Doogee megoldotta volna ezt a problémár :Y ??!!! Kíváncsi vagyok :((( !!!!

A katona nem azért van, hogy szúrjon, hanem hogy senki ne szúrhasson!

(#240) Vasi96


Vasi96
csendes tag

Akinek van esetleg egy Dagger eladó annál én érdeklődnék! ;) erősen gondolkodom egy ilyen kis telón :D

(#241) phanze válasza Vasi96 (#240) üzenetére


phanze
aktív tag

"egy ilyen kis telón":nem kicsi :)

(#242) Torolf válasza Sippy22 (#239) üzenetére


Torolf
csendes tag

Bocsi, hogy közbepofázkodok, de én most próbáltam, igaz, két Vodával, de nincs jelentősége.
Mindkettőn engedi a 3G-t, de ki kell választani, melyiken szeretnéd használni. Egyszerre csak az egyiken.

(#243) Torolf


Torolf
csendes tag

Valaki tudna abban segíteni, hogy miért akar mindent a memóriakártyára menteni?!
Sajnos az SD kártyám kisebb mint a teló belső memóriája, és a kártyán nincs hely. De a play-ről mindent a kártyára szeretne menteni. Nem találtam erre megoldást, biztos láma vagyok, de a neten is mindenkinek pont fordítva okoz gondot.

Az alapértelmezett írást a telefonra állítottam, és mégsem megy :S Mindig le kell választanom a kártyát, hogy tudjak telepíteni...

Köszi előre is!

(#244) barany80


barany80
csendes tag

Sziasztok! Kiváncsi vok, hogy mit tud majd igazán a DG550, főleg az akkura, hogy meddig bírja! Nekem egy iNew V3-om van és ránézésre kiköpött ugy néz ki! Ugyan az a designe! :)

(#245) Sippy22 válasza Torolf (#243) üzenetére


Sippy22
tag

Nem pofáztál közbe, sőt köszönöm, hogy leírtad ezt az infót! A kérdésedre a válaszom, pedig (igaz nekem még nem érkezett meg a teló :(( ) az, hogy : Biztos az SD kártyára akarja menteni a dolgokat? Mert szerintem a belső memóriája (16GB) is meg van osztva és elméletben a második partícióját is SD nek hívja :U ! Persze ez csak elmélet, de már volt olyan telóm amin én is ezen idegeskedtem sd1 és sd2 volt a Mem kari!

A katona nem azért van, hogy szúrjon, hanem hogy senki ne szúrhasson!

(#246) Sippy22 válasza barany80 (#244) üzenetére


Sippy22
tag

Ja ja :) ! Én az INEW V3-at azért nem vettem meg, mert baromi gyenge az aksija :(( , asszem 1750MAh!!! Sok fórumot olvastam róla és mindenhol keveselték! Remélem ez jobb lesz :DD ! 2600MAh ígéretesebbnek tűnik!!!

A katona nem azért van, hogy szúrjon, hanem hogy senki ne szúrhasson!

(#247) phanze válasza Sippy22 (#246) üzenetére


phanze
aktív tag

Nekem is ez volt a problémám a v3-al

(#248) prodata2 válasza Sippy22 (#246) üzenetére


prodata2
tag

Igen nekem is ez hozta meg a kedvem hozzá aksi, 8 mag, 5,5"

(#249) Sippy22 válasza szunyooo (#238) üzenetére


Sippy22
tag

Szunyooo!!! Had kérdezzem már meg, hogy DHL-el szállítattad??? VÁMOT, azaz Áfát kellett fizetned, vagy sikerült elkerülnöd??? Honnan rendelted, melyik webshop-tól? :)

A katona nem azért van, hogy szúrjon, hanem hogy senki ne szúrhasson!

(#250) prodata2 válasza Sippy22 (#249) üzenetére


prodata2
tag

Nem régen kérdeztem tőle már nem akarok beleokoskodni mert nem tőlem kérdezted! :B 154

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Doogee dg550 dagger
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.