Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Doogee DG350 Pixels

Hozzászólások

(#1) tfalcon96


tfalcon96
aktív tag



Főbb jellemzők:
Nagy teljesítményű négymagos 1,3 GHz-es processzor MTK6582
4.7 "326ppi kapacitív IPS OGS érintőképernyő 1280x720 felbontású
Android 4.2 operációs rendszer
Wi-Fi, Bluetooth, GPS / A-GPS, JAVA és G-szenzor
További jellemzők:
Model: DOOGEE PIXELS DG350
Telefon szabvány: GSM, WCDMA
SIM kártya beállítása: Dual SIM kártya Dual Standby
SIM-kártya szabvány: Normál SIM-kártya
Hálózati támogatás: GSM 850/900/1800/1900MHz, WCDMA 850/2100MHz
Üzenetkezelés SMS, MMS és csoportos üzenetek
További funkciók:
Bluetooth: V2.0
Támogatott audio formátumok: MP3, AAC, WAV
Támogatott videó formátumok: MP4, 3GP, AVI, FLV
Támogatott képformátumok: JPEG
Operációs rendszer: Android 4.2
CPU: Quad core MTK6582 1.3GHz
Kamera Elöl: 0.3mega pixel, hátsó: 5.0mega pixel (interpoláció: 8,0 MP-es hátsó kamera)
Wi-Fi: 802.11 b / g / n,Wi-Fi hotspot
GPS / A-GPS Támogatott Igen
Micro USB
Fülhallgató Interface 3,5 mm-es
Eszközök Naptár, ütemezés, számológép, MP3, Elektronikus szótár
Egyéb Ébresztőóra, G-szenzor
Memória:
Beépített memória RAM: 1 GB ROM: 4 GB
Bővíthetőség külső TF kártyával akár 32 GB
Képernyő
Érintőképernyő Kapacitív IPS
Kijelző mérete 4.7 "
Típusú kijelző HD
Felbontás 1280x720
Akkumulátor és teljesítmény
Akkumulátor 2200mAh akkumulátor
Részletek
Méretek 138.3 x 68.2 x 9.4 mm
Súly 118,6 g

Ide jöhetnek tippek, tapasztalatok, kérdések a Doogee DG350-nel kapcsolatban. Mivel az Umi X1 Pro és a DG350 Pixels ugyanaz a telefon, azzal kapcsolatban is lehet diskurálni.
Először is belinkelném Senator tapasztalatait:

Kedden érkezett meg a Doogee Pixels DG350, kevés is meg nem is a tapasztalat eddig, röviden összefoglalom a helyzetet:
- 156 g saját mérés
- iNew-nál talán 2mm-rel ha vastagabb
- akksi nagyon fasza tegnap 22:00-kor vettem le töltőről, ez volt az első full töltés, nyomkodom elég durván, gps, net, letöltések play storeból, launcher bizergálás... szóval nem a szokásos használat mellett most amikor 1rom a hozzászólást van 34%-on. Szerintem normális használat mellett 1.5 napra lehet számítani. (sacc per kb)
- Nem nyekereg a hátlapja mint az iNew-nak, sokkal masszívabb érzésre a készülék a V3-hoz képest és persze nehezebb is.
- Date and Time bug nincs
- Hangszórója rohadt jó
- Sim kártya behelyezése ótvar megoldás, a legszarabb amit eddig láttam, ráadásul rossz az ábra is, hogyan kell behelyezni a kártyákat. (pont fordítva kell a rajzhoz képest) :D
- Térerő, hangminőség kiváló, voda és tré kártyák vannak benne
- nincs 900mhz support, de ez Budapesten nem érint
- 3G része jó, download 6-7mbps, fel 3-4mbps speedtest 2. ker-ben mérve
- Feketében vettem, nekem kifejezetten tetszik, fotókon nekem gagyinak tűnt ez a "pixels" megoldás, de élőben baromi jól néz ki
- Gyors, lag nemigen van, 17058-at nyomott első antutu score-nak (többet nem futtattam le)
- A kijelző nagyon jó, az iNew-é talán 1-el jobb azért, viszont a kijelző érzékenysége sokkal jobb az iNew-nál, bár lehet ezt erősen befolyásolja a szutyok fólia amit rátettek és képtelen vagyok levakarni róla annyira rajta van, de rajta vagyok :)
- Fülhallgatója szokásos, rádióhallgatásra jó
- BT része jó erős, messzebbre el tudok menni a Jabra Wave-el ha a Pixelshez van csatlakoztatva mint az iPhone 5 esetében
- Töltés lassú! Bár lehet azért mert nem a hozzáadott adaptert használtam, lusta voltam kicsomagolni :D
- 4.7" nekem kényelmesebb mint az 5" az iNew esetében
- Kamerája nem rossz, tud sorozatot lőni, autofocus-os, videófelvétel is jól műxik, nekem ebben az árkategóriában teljesen megfelel
- OTG nincs, vagy nekem nem megy legalábbis
- NFC nincs de nem is érdekel :)
- 2 féle "gesture sensing"-et tud. Híváskor ha képernyővel lefele leteszed az asztalra MUTE-olja a csengést
A másik ha üzenetet kapsz és kinyitod, a füledhez emeled felhívja az üzenet küldőjét
- Light sensor jól műxik, jól állítja be a fényerőt
- 35e ft-ot fizettem érte + 9k áfát, mivel én mindent DHL-el hozatok, nincs kedvem várni 20 napot.
Összegezve, nagyon elégedett vagyok a készülékkel, sokkal jobban szeretem mint a bughalmaz iNew-t, abból csak a kamera kellene ebbe, dehát arra meg ott a DG2014. Az ára pedig zseniális.

Illetve az általa készített ROM-ot, ami elvileg orovosolja a telefonnal kapcsolatban felmerült hibákat, ezzel kapcsolatban is jöhetnek a tapasztalatok:

SP Flash Tool (v3.1328.0.183)
[link]
A Rom (4.2.2), van benne screenshot, olvassel hazaiul és külföldiül:
[link]
CWM a Doogee DG 350-hez ha valakinek pont ez kellene:
[link]

[ Szerkesztve ]

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#2) Nagya21


Nagya21
addikt

HAli!!
Vagyok vagyok :C :C :C :C
Jó a gép, csak az érintő érzéketlenség bosszant egy kicsit.
Üdv Nagya

UI: az asszonynak rendeltem dögí 100ast karira, megfogták a vámon, januárban jött meg, rossz volt gerjedt, nem talált műhódat, a végén már a telóhívásokat is eldobta.
Megreklamáltam, kiskinyai 3 választási lehetőséget adott(az itteni javításon kívül), visszaküldöm, árleszállít, +30dodó küld egy ujat, ez utóbbi volt a bejövős. Az uj készülékkel semmi baj nincs, tökéletesen múkodj.

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#3) cappa72 válasza tfalcon96 (#1) üzenetére


cappa72
nagyúr

Annyi csak, hogy a CWM egy Huawei U8836D adatait tartalmazza.
Ettől még a mentés visszaállítás jó lehet, mert a partíciók - úgy néz ki - rendben vannak.
Gondot csak akkor okozhat, amikor olyan zip-ből telepíthető rom-ot akar feltenni, amiben van termékkód ellenőrzés.
Ekkor assert failed-del elszáll a rom telepítés.
Gondoltam megjegyzem.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#4) kobipeti


kobipeti
aktív tag

A "belső tárhelyet" meg lehet növelni valahogy, hogy egybe legyen mert nekem a "Telefon memória" üres, a belső tárhely meg majdnem tele, (meg van egy 16GB SD benne), csak nem sejtettem hogy van még egy partíció.

Mit jelen az új romban a senscamfix, javít az expozíción, mert eddig a képek elég világosak lettek, meg a részletesség sem erőssége a telefonnak.

[ Szerkesztve ]

(#5) Nagya21 válasza kobipeti (#4) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Nekem a teló beállításakor megkérdezte, hogy hova telepítsen dolgokat, én alapból az sd karit választottam.
A belső tárhelynél a futó alkalmazások törlése után 540mb elérhető, a telómemóriánál meg 1.69gb elérhető.
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#6) cappa72 válasza kobipeti (#4) üzenetére


cappa72
nagyúr

A "belső tárhelyet" meg lehet növelni valahogy, hogy egybe legyen mert nekem a "Telefon memória" üres, a belső tárhely meg majdnem tele, (meg van egy 16GB SD benne), csak nem sejtettem hogy van még egy partíció.

Ez azonban elég sok ellen őrzést igényel mielőtt valaki nekilát, mivel ennél a 6582-es platformnál nem használható a Meteos Rom Editor.
De pl. W450-es telefonnál már megoldott.

Előbb-utóbb erre a telefonra is lesz.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#7) Nagya21


Nagya21
addikt

HAli!!
A hátsó kamera felvétele interpolált, azt miből venni észre??
Ha megnézem a képek adatlapját ott mindenhol 8mpx ír.
A teló oldalán sem irják az interpoláltságot.
Ami viszont biztos, hogy a leirt F2.2 fényerő helyett csak F2.8-as a lencse, ez sötétben fényképezésnél nem előnyös. :W :W :W
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#8) kobipeti


kobipeti
aktív tag

Annyi a bajom hogy hőbörög a telefon hogy nincs tárhely, viszont van rajta egy üres partíció, SD-re meg nem enged mindent rátenni, létezik erre nem kockázatos megoldás?

Nagya21: a kamerának az a legkisebb baja hogy "csak" 2.8-as link

[ Szerkesztve ]

(#9) Senator


Senator
aktív tag

Sziasztok! Szuper, hogy lett ennek a remek készüléknek topicja :) Az általunk készített ROM hibátlan, kb 47x flasheltem bele a DG350-be, és gyakorlatilag is kijavítja a touchscreen bugot :) Mindenesetre az ördög soha nem alszik, flashelés előtt tessék menteni-menteni-menteni, nvram-ot is mindent...

A CWM-et már nem emlékszem honnan bugáztuk, de szintén működik gond nélkül, és még a setting-factory reset-et is túléli, nem lesz reboot loop.

(#10) Nagya21 válasza kobipeti (#8) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Doogee:
Doogee

Sony Xperia "L"
Xperia L

Szerintem a dögié ezerszer vállalhatóbb :C :C :C
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#11) Senator válasza Senator (#9) üzenetére


Senator
aktív tag

Kis kiegészítés. Nem nyúl a romunk se az nvramhoz nem kell betojni :)

Valóban vállalhatobb a Dugi képe, egyetértek :DD

(#12) Nagya21 válasza kobipeti (#8) üzenetére


Nagya21
addikt

Na valami az eszembe jutott(tudom furcsa, meg ne vagizzak :DDD )
A telóban a képeknél a thumbl mappát töröld.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#13) tfalcon96 válasza Nagya21 (#2) üzenetére


tfalcon96
aktív tag

Még nem próbáltad Senator ROM-ját? Kíváncsi lennék, hogy neked is működne-e.

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#14) Nagya21


Nagya21
addikt

HAli!!
Na most rendeltem 2 ilyet:
Tok
Az egyiket beragasztom az ilyen tokba amibe most a telóm van:
Tok2
és megvan oldva ki berakás.(márcsak a beragasztott hátlapot kell majd kiméletesen kibányászni :(( )
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#15) Nagya21 válasza tfalcon96 (#13) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Romuláshoz teljesen hüle vok, én is segítségre várok hogy az enyémre felrakjam az uj romot, amit a fijjjukkk szerkesztettek.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#16) Senator válasza Nagya21 (#15) üzenetére


Senator
aktív tag

Küldök privátot, hívj fel úgy gyorsabb,

(#17) augur válasza tfalcon96 (#1) üzenetére


augur
újonc

Sziasztok

Nekem kb 2 hete van meg a telefonom. Nagyon jó lenne ezért a pénzért DE egy valami nagyon zavar és nem tudom, hogy másnál is így van-e de nálam a hangminőség szőrnyű. Telefonálás közben ha utcán vagyok (vagy egyéb más háttérzaj) olyan halk hogy szinte semmit nem hallok. A másik amitől teljesen kivagyok hogy a poweramp olyan pocsékul szól mint egy alsókategóriás telefon alap lejátszója (Philips she 9550 fülessel) semmi basszus nincs.
Van valakinek hasonló tapasztalata illetve valami ötlete ezek elhárítására?

(#18) Senator válasza augur (#17) üzenetére


Senator
aktív tag

Fura, mert ez a telefon kb leüvölti a fejemet már ha telefonálás közbeni hangerőről van szó, vagy pl ha hívnak full hangerőn frászt kapok. Factory resetet próbáltál már? Power gomb aztán gyorsan hangerő felfele gomb nyomvatart bekapcsoláskor, majd az eMMC-s kínai menüpontot válaszd, majd utána az elsővel indul újra.
Vagy beállítások és factory reset.
Ha nem oldja meg akkor valószínűleg sajnos hadrwares gond lesz, de lehet tévedek, majd más is becsatlakozik biztosan.

(#19) kobipeti válasza augur (#17) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Semmi hasonlóval nem találkoztam sőt, nagyon jó hangminősége van, mind fülessel, mind telefonként, a hangszórója meg messze átlagon felüli. Ha factory resettel nem áll helyre, jó eséllyel hardver gond lesz :(

(#20) augur


augur
újonc

Lehet, hogy hülyeséget kérdezek de ha factory resetelek az adatok nem fognak elveszni?

(#21) Senator válasza augur (#20) üzenetére


Senator
aktív tag

De igen.

(#22) Senator


Senator
aktív tag

Aki korábban már letöltötte a romhoz az SP Flashtool-t az törölje a letöltés és töltse le újra. Elbénáztam és a v3-at tettem fel véletlen, a Flashtool v5.1352 helyett. Ugyanaz a filenév, szóval az eredeti link működik, csak más-újabb verzió. Elnézést! :(

(#23) augur válasza Senator (#18) üzenetére


augur
újonc

Köszönöm a segítséget! Megoldódott a hangminőség problémám a factory reset-tel. Most már jó a hang és nyugodt a "lelkem".
:))

(#24) kobipeti válasza Senator (#22) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Helló!

A ROM CWM recovery-ből telepíthető, vagy csak a Flashtoollal?

(#25) tfalcon96 válasza kobipeti (#24) üzenetére


tfalcon96
aktív tag

Csak FlashTool-lal.

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#26) masatee


masatee
csendes tag

Hali,

Tegnap rendeltem meg ebayről a dögimet, remélem épségben ideér pár héten belül. VÁM-ra számítsak? (28e Ft volt, de szerintem nem írják rá az értékét)

(#27) kobipeti válasza tfalcon96 (#25) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Köszönöm! ki próbálom.

masatee: ez manapság kiszámíthatatlan, de jellemzően igen számíts rá.

[ Szerkesztve ]

(#28) igebuntu


igebuntu
újonc

Sziasztok!

Ehhez a csodához hol lehetne normális, övre akasztható bőrtokot rendelni?

(#29) kobipeti válasza igebuntu (#28) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Helló!

Az Aliexpressen van, de hogy mennyire jó, az csak akkor derül ki ha megjön:
link1
link2

Az első egy álltalános, a második egy csak erre jó, de ezeket még senki nem próbálta.

(#30) arfer


arfer
aktív tag

Sizasztok! Umi X1 Pro-ra magyar nyelvű ROM-ja van valakinek? (Nem akarok Doogee ROM-ot rárakni...) Köszi

(#31) kobipeti válasza arfer (#30) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Helló! Egy X1 PRO-val készített kültéri képet linkelnél nekem, csak az összehasonlítás végett! ROM Kérdésben teljesen összemosódik a két (4-5-6) féle LTJ A25 telefon talán ez az "anyafon" mert driver szinten is ezt írja ki. Módosított romok vegyesen vannak, egyenlőre Doogee forrásból (valószínű az elérhető), pl a Senator álltal itt fejlesztett publikált rom, és a Needrom-on fent lévők. Azért hogy teljesen kompatibilisek-e arról meg kellene győződni.

[ Szerkesztve ]

(#32) arfer válasza kobipeti (#31) üzenetére


arfer
aktív tag

Köszönöm, ezeket megtaláltam, csak gondoltam hátha van valakinek nem Doogee alapú magyar nyelvű ROM-ja. A végén jBart-ozni fogok :) . Fényképet majd töltök föl. Egyelőre annyit látok rajta, hogy sz*r minőségű, erre is kéne valami fix. Mintha Doogee-ra lenne...

[ Szerkesztve ]

(#33) piggy2


piggy2
tag

Kb. 2 hónapja nézegetem ezt a készüléket magamnak de, eddig nem mertem megrendelni. Hála az égnek most már egyre több video van a készülékről. De engem a kamera képessége és az akku idő érdekelne a legjobban. Azok a videokból nem derülnek ki. Valaki tudna több infót adni ezekről?

streccs strucc cucc

(#34) arfer válasza piggy2 (#33) üzenetére


arfer
aktív tag

A kamera minősége sz*r a legtöbb vélemény szerint, de mintha azt olvastam volna, hogy van rá valami fix. Az akkuidő nem túl acélos az ismerősöm szerint, aki már pár hete használ egyet, de persze ez erősen használatfüggő.

(#35) smilecat válasza arfer (#34) üzenetére


smilecat
aktív tag

Az első hsz-ben lévő ROM orvosolja ezeket a hibákat. (kamera...stb)

Akku: nekem egy nap alatt 37-40%-ig merül(t) wifi és játékok használatával.

(#36) Senator


Senator
aktív tag

Umi x1 prora nincs multilanguage rom sajnos.

(#37) Senator válasza kobipeti (#31) üzenetére


Senator
aktív tag

Ha az UMI X1 Pro Rom-ja belement a Pixels-be, akkor fordítva szerinted....? :) Nyilván a modem részt nem flasheltük, mivel különböző frekvenciákat támogat a két készülék, csak a system, cacha, userdata, boot -ró van szó.

(#38) kobipeti válasza Senator (#37) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Óvatosságom tudatlanságból fakad, inkább csak óvatosan, mint rosszul.

Beletettem egy stock android kamerát, de attól még ugyanúgy túlexponált lett a kép, -1 -2 exp korrekcióval jön helyre, de attól még a részletesség továbbra is komoly gond. Ez a Te romodba is így van?

(#39) Nagya21 válasza kobipeti (#38) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
normál fénykép:
1
-1EV:
2
-2EV
3
Gyári állapotu fényképező, gyári rommal.
Szerintem is -1EV-vel jobbnak tünik.
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#40) szente


szente
addikt

Sziasztok!

Tesómnak berendeltem egy ilyen telefont a Minidealtől.
Kérjek rá rootot, vagy azt majd itthon is meg tudom csinálni utólag.
Szeretném majd feltenni az itt linkelt ROM-ot.

Üdv.

(#41) tfalcon96 válasza szente (#40) üzenetére


tfalcon96
aktív tag

Ha jól tudom, a ROM telepítéséhez nem kell root, a linkelt ROM viszont már alapból rootolt.

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#42) szente válasza tfalcon96 (#41) üzenetére


szente
addikt

Köszi!
Majd ha megjött, akkor majd lehet hogy még jövök kérdésekkel.

Üdv.

(#43) arfer


arfer
aktív tag

jBart-tal megmagyarítottam az Umi X1 Pro gyári ROM-ját (build number: UMI X1-PRO 20140305-175517), és csináltam egy "magyarító" aroma installert, ami csak az eltéréseket tartalmazza. CWM, TWRP vagy CTR alól feltehető. Ja, előtte azért egy factory reset-et javaslok.

És itt egy kültéri kép, amit az Umi-val csináltam. Elég tré :( ... Úgyhogy ha összeszedem a bátorságom, megpróbálom feltenni Senator ROM-ját. Csak azt nem tudom, hogy Win7 alatt melyik SPFlashtool-t használjam. Van, ahol a v5-öt írják, van, ahol a régebbi v3-at...

[ Szerkesztve ]

(#44) Senator válasza arfer (#43) üzenetére


Senator
aktív tag

Nekem Flashtool v5 kellett XP alatt. Win7 alatt Flashtool v3-at hasznaltunk
XP alatt a flashtool v3 közölte mikor megnyomtam a download-ot, hogy "cannot read .... blabla", ugyhogy ha barmi ilyesmit latsz nyilvan nem mesz tovabb es akkor flashtool csere.
A Senator féle rommal nem történhet semmi komolyabb gáz, mivel csak a system, cache, boot és userdata kerül flashelére, tehát a radio rész nem, az nvramhoz hozzá se nyúlunk ugyhogy az imei sem veszhet el.
Azaz ha bármi miatt megállna a flash (de nem fog), fogod megeteted a flashtoolal a gyári romot és visszatolod. Extraparanoia esetén nem baj ha pl MobileUncleTools-al kimented az nvramot es csokolom. Nagy gáz utána már nem lehet (elvileg) :DDD

Mégegyszer mondom. Ez egy UMI X1 Pro (Lanteen X1 Pro) és a legújabb Doogee DG350 Hybrid rom.
Eloszor probakepp belenyomtuk a Lanteen X1 Pro romot (NYILVAN A RADIO RESZT KIHAGYTUK!) es semmi gond nem volt. Mind3 telefon az A25 kodjelu cucceraj, mind3 tözugyanaz, most az senkit nem érdekel h más mpx a kamera és más mah a battery, irreleváns, viszont a frekikülönbségek elég releváns dolgok, ugyhogy azokkal nem is kisérleteztünk inkább.

Kamera téma... semmi más nem történt csak kukáztuk a gyári bugos kamera appot mert elég problémás volt a screenen megnyomni az elsütőgombot, landscape mdeban meg egyenesen halál volt fényképezni ha nem a volume gombokat akartad használni. Amikor elkészült a rom, természetesen direkt bennehagytuk a gyári kamera app-ot, ami ugyanolyan szar volt előtte, miközben a touchscreen pedig tök jó lett, szóval a doogee-nak jár egy jó nagy f*szkorbács.

Nade ezt mostmár többet nem írom le, megyek alvadni :)

[ Szerkesztve ]

(#45) Senator


Senator
aktív tag

A rom telepítéshez nem kell root. Egyébként se fizess érte egy forintot se, mert felrakod az 1.9-es framaroot-ot és kiválasztod a barahir-t vagy hogy hívják... a legalsó opciót és utána boldog ember leszel :)

(#46) Senator válasza kobipeti (#38) üzenetére


Senator
aktív tag

Nézd, mi össz-vissz annyit állapítottunk meg "nem túl tudományos :)", hogy MINTHA élesebbek lennének a képek mint korábban és ezzel ejtettük is a témát. Azért mégiscsak egy 100 dolláros készülékről beszélgetünk, ahhoz képest szerintem bőven tolerálható a kamerája. Nyilván ez erősen szubjektív téma, lehet te majd azt mondod, "srácok, ti vakok vagytok baszki" :D

Vegyél egy Mi3-at miután kijött az Mi3S május 15-én elvileg, szerintem jól le fogjál árazni, hogy gyorsan kipörögjön a bennragadt készlet, én olyan 210-250 usd közé várom a 16-ost és ha ez megtörténik akkor nincs miről beszélni mit kell venni ennyi pénzért. Aztán lehet bilibe lóg a kezem :DDD Na jóccakát mostmár tényleg ! :)

[ Szerkesztve ]

(#47) kobipeti válasza Senator (#46) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Egyetlen egy dolog miatt zavar csak a kamera, szerintem (lehet nem igaz) a problémák jó része, túlexponálás, részletek elmosása, vonalélesség problémák szoftveres eredetűek, egy rendesen megírt driver a legtöbbet tolerálható szintre hozná, ezért érdekelt hogy próbáltátok-e buherálni. Természetesen Én is tudom hogy ebben a telefonban ezért az árért ez nem rossz.

(#48) kobipeti válasza Senator (#46) üzenetére


kobipeti
aktív tag

A befektetett munkátokat meg pláne köszönjük!

(#49) arfer válasza Senator (#46) üzenetére


arfer
aktív tag

Nálatok a GPS hogy muzsikál? Nálam az se jó: A-GPS-sel is csak 1-2 holdat lát, és még csak nem is fixál, pedig a szokásos GPS fixeket megcsináltam. A romcsere segítene ezen is :F ?

(#50) Nagya21 válasza arfer (#49) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Egy pillanat alatt lekapja wi-fin az EPO-t, és utánakb 10-30s és nyomja, hogy hol vagy.
Beállítások-Helyhozzáférés-GPSmüholdak(bökjél rá),EPO beállítások, letöltés.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Doogee DG350 Pixels
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.