Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#968) G4bi89


G4bi89
senior tag

Na olyan kérdéssel fordulnék hozzátok,hogy így éppen csak karácsony után kicsit megkésve de vennék egy DVD lejátszót. Ami fontos lenne,hogy vigye a DivX-et ami manapság már minden lejátszó tud de örülnék neki ha mindent megenne szóval ne nagyon legyen baj vele mert ugye mint tudjuk DivX-ből is van sok fajta. Ami a márkát illeti márkásat szeretnék kedvelem a Piooner-t mert PC-be a DVD íróm Pio. és semmi baja pedig már rengeteg lemezt megírd 300-at biztos és semmi baja. Sőt még olyan lemezeket is lejátszik amit az LG :( már nem szóval Pio. tenném le a voksom. Az ár limit olyan 20ezer körül lenne. Mit ajánlotok? (lehet más márka is ha tudtok jobbat.)
Meg érdekelne,hogy a feliratokat,hogy kezeli a Piooner mert nem vetem meg a feliratos filmeket sőt...Még egy kérdés van olyan lejátszó (gondolom nincs) ami kezeli a Dual audiós Divx filmeket?
Na szóval előre is köszönöm a segítséget.
----------
Vagy érdemes "márkátlan" lejátszót venni mert az mindent lemezt megeszik és minden formátumot lejátszik mert elvileg a jogok miatt azok jobban kompatibilisek...Hallodtam egy ilyet vagyis olvastam róla...

[ Szerkesztve ]

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.