Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) tope válasza Bass (#1700) üzenetére


tope
addikt

Árához képest nekem megfelelő a tudása.
USB-ről szaggatnak, de ez az USB2.0 hiányának felróható (mint minden játékosnál).
Feliratos filmet nem nagyon nézek rajta, úgyhogy paszolok.
Kezeli a több hangsávos divx-eket akár USB-ről is
Amiért vettem: 5.1-es kimenet, USB, mindent játszó (WMV-t nem), olcsó, rakat számra volt belőle a Tesco, Cora boltokban, azaz "helyi" (nem kell nekem sz@r@kodni az esetleges hibás készülékkel, hogy ide-oda küldözgessem) garancia.

(#1702) localhost


localhost
Közösségépítő

Ismerősöm nevében keresek asztali DVD-játékost:

- DivX/XVID
- Skálázható feliratnagyság vagy nagy méretű felirat
- DVD-RAM formátum támogatása
- olcsó

Várjuk a tapasztalatokat, javaslatokat. Köszönöm!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1703) Bass válasza tope (#1701) üzenetére


Bass
addikt

Na vettem a media marktban egy Akai ADX-5130X-et 10990.- Van rajta optikai kimenet ami nekem a lényeg,most nézem rajta az első filmet,egy icsit megilyedtem amikor elindította a Nagy zűr kiskínábant(GYÁRI LEMEZ ÉS ÜT!!!) mert ver a lemez és zörgött amikor beolvasta +ment a szokásos bla bla szöveg de a film alatt hál isten nem csinálta,a lemezt marha gyorsan felismerte,a tálcát pikk pakk kiadta eddig ennyi.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1704) gyiku


gyiku
nagyúr

hi, asztalit keresek, eddig ez a befuto: Panasonic DVD-S511E-K

szempontok:
meret - tv a falon, alatta van egy 28 cmes polc, azon el kell fernie
felkonvertalas - ez kell

tudtok olyan jatekosrol, ami hasonlo parameterekkel bir, es esetleg tud dvb-t mpeg4-et? vagy usb-s?

koszi

hüllő

(#1705) gyiku válasza gyiku (#1704) üzenetére


gyiku
nagyúr

ja, es hdmi is kell.

hüllő

(#1706) adamtoth83


adamtoth83
csendes tag

sziasztok,
en a metro aruhazban vettem egy beez dp-n-2600-b dvd-t, es az volna a kerdesem, hogy hogy kell beallitani, hogy sztereo forrasbol szoljon mind a 6 hangszoro?
koszi, adam

ui: egyebkent csak 6000ft volt, hoppa

booyakasha!

(#1707) maflame


maflame
aktív tag

Sziasztok, biztos láma kérdés, de én nem rég vettem életem első asztali DVD-lejátszóját (eddig sz.gépről ment) Szóval az audio beállításoknál a DolbyDigital résznél választható bitfolyam vagy PCM. Mi a különbség? Mire való egyik, mire a másik beállítás? ..én nem igazán vettem észre különbséget, de érdekelne.

Köszönöm!

(#1708) beeeeerka válasza sirdani (#1691) üzenetére


beeeeerka
tag

Szia,

A #1693-ra van -e vmi ötleted ?

Üdv: B.

- Na, jó, jó ... de EZ ... mivel jön le ? - Hát ... gondolom ... majd ... IDŐvel. - Híííííííííííííííííííííííííííííííííí ...

(#1709) maLakai


maLakai
csendes tag

Samsung DVD-1080P9-ről vélemények?

(#1710) breezer55


breezer55
csendes tag

Sziasztok!

Olyan asztali dvd lejátszót keresek ami a dvix-en túl lejátszik wmv-t és mp4et , meg persze feliratos filmeket is gond nélkül, létezik olyan ami ezeknek a kritériumoknak megfelel? ha igen ti melyiket ajánlanátok?

Előre is köszi!

(#1711) Gabor 13 válasza maflame (#1707) üzenetére


Gabor 13
csendes tag

bitfolyam - 5.1 térhangzás az erősitőfelé
PCM - 2.1 sztereo hang

(#1712) Adam86


Adam86
tag

sziasztok.

Szeretném kicserélni a 6éves sony házimozirendszeremnek a lejátszóját (csak a lejátszót)
A jelenlegi csak DVD-R-et játszik le, igaz azt tökéletesen. Egy oylat akarok, amit össze tudok kötni az erősítővel és a hangfalakkal.
Nekem azt mondták, hogy annyi kell, hogy coaxial bemenet legyen mind a lejátszón és nekem az van. Akkor össze tudom kötni az újat a a rendszer többi részével?

Lenovo Thinkad T500

(#1713) breezer55 válasza breezer55 (#1710) üzenetére


breezer55
csendes tag

valaki válaszoljon már légyszi, fontos lenne!!

(#1714) Adam86 válasza breezer55 (#1710) üzenetére


Adam86
tag

Én ma vettem a metróba egy Orion lejátszót. Mindent visz, usb-t és különböző kártyákat is olvas hibátlanul. Mindezt potom 11.000Ftért.
Lehet, hogy gagyi márka, de inkább veszek 2-3évente egy ilyet mint 3x ennyiért egy márkásat.
Kitudja mit találnak fel 2év mulva? akkor lehet már elavult lesz a mai technológia.

[ Szerkesztve ]

Lenovo Thinkad T500

(#1715) breezer55 válasza Adam86 (#1714) üzenetére


breezer55
csendes tag

Ez a mindent visz azt jelenti, hogy mp4-t és wmv-t is? Ki is próbáltad már ezeknek a formátumoknak a lejátszását?

(#1716) pentium4


pentium4
senior tag

hali!

egy kis helpet kérnék, olyan dvd lejátszó kéne ami visz mindent!
persze itt nem HD re gondolok, hanem dvd, divx és társai, felirat kezelés usd ről is, szal legyen usb port is rajta, hdmi és optikai kimenet kell mindenképp!
ami még fontos hogy fekete legyen és lehetőleg 44 centinél ne legyen szélesebb, mert ekkor az erősitő amire menne!
márka mind1, a legolcsóbb legszarabb is jó csak játszon le mindent!
kösz a válaszokat!

P4

(#1717) joe2005


joe2005
senior tag

Én most vettem lg-ht353sd házimozit visz mindent, még usb-ről is próbáltam avit lejátszani. Hátrány, zoom nincs, időkijelzés csak eltelt időt mutatja menüből hívható. Hangot, csak menüből lehet váltani. De az árát szerintem megérte (házhoz szállítva 2 év gari, 29eFt).

"Have you tried turning it off and on again?"

(#1718) A tumi


A tumi
tag

Hello!

Bár nem ide tartozik a dolog de hátha tudtok segíteni.
Hordozható tv-tuneres dvd lejátszók mennyire jók?
Milyen adókat(tv) lehet befogni velük?
Azt írják,hogy a kódolatlan műholdas tv adókat be tudja fogni.
Melyik adók ezek?Nem találtam leírást ezekről.

(#1719) RZozo válasza A tumi (#1718) üzenetére


RZozo
aktív tag

műholdast szerintem csak parabolával tudná és ehhez megfelelő tuner is kellene

(#1720) beeeeerka válasza A tumi (#1718) üzenetére


beeeeerka
tag

Szia,

Digitális adásokat: [link] A hordozható lejátszókról passzolok.

Én egy asztali DIGI tuneres playát néztem ki és a [link]topikban már kérdeztem róla, de ott aszonták, h. itt is kérdezzek rá, mert mégis játékosról van szó. Más topikot eddig nem találtam. Akinek van tapasztalata a linkelt playáról - vagy hasonlóról, az kérem, írjon. Előre is köszönöm.

Üdv: B.

- Na, jó, jó ... de EZ ... mivel jön le ? - Hát ... gondolom ... majd ... IDŐvel. - Híííííííííííííííííííííííííííííííííí ...

(#1721) Ronin-


Ronin-
senior tag

üdv.

melyiket ajánljátok? hyundai dv2x708du , vagy pedig orion 5000 ?! :R

(#1722) Magnum_ válasza Ronin- (#1721) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Hyundait.. orionnal nekem csak bajom volt. most hyundai-om van :B

I humbly and respectfully decline™

(#1723) Ronin- válasza Magnum_ (#1722) üzenetére


Ronin-
senior tag

és mi bajod volt ? hyudai -on nincs analóg 5.1, nem ?

(#1724) breezer55


breezer55
csendes tag

Ti tudtok olyan lejátszóról ami viszi a wmv-t?

(#1725) Alex91 válasza breezer55 (#1724) üzenetére


Alex91
félisten

Philips DVP3380 DVD-lejátszó

Pl., ha a leirasnak hinni lehet.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1726) breezer55 válasza Alex91 (#1725) üzenetére


breezer55
csendes tag

Az van ide írva, hogy wma szerintem ebből nem következik az, hogy wmv-t is lejátszik, nem?

(#1727) Alex91 válasza breezer55 (#1726) üzenetére


Alex91
félisten

[I]Gyakorlatilag bármilyen típusú adatformátum lejátszható - legyen az WMV, DivX, WMA, MP3 vagy nagy felbontású JPEG. Élvezze a lejátszás máshoz nem hasonlítható kényelmét és a médiafájlok megosztását a TV készülékén vagy házimozi rendszerén - mindezt a nappalijának kényelmében.

Windows Media Video lejátszás a számítógépéről származó filmekhez

A Windows Media Video lejátszásnak köszönhetően számítógépes videofájlokat nézhet TV-készülékén. Ráadásul mostantól sokkal könnyebben megoszthatja az élményt barátaival és családjával: búcsút mondhat a számítógép képernyője előtt való görnyedésnek, dőljön hátra, és élvezze kedvenc WMV-fájljait TV-készülékén nappalijának kényelmében.[/I]

Ezt irja! De mondom, nem tudom, hogy mennyire lehet hinni a leirasnak! De van meg par tipus, emelyeknel fel van tuntetve a WMV is. Pioneer DV-410V DVD-lejátszó

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1728) breezer55 válasza Alex91 (#1727) üzenetére


breezer55
csendes tag

Pioneer DV-410V DVD-lejátszó, fekete

Jellemzők

Lejátszható médiumok:

* DVD Video, DVD-R/-RW, DVD+R/+RW, DVD-R DL
* SVCD, VCD
* CD, CD-R/-RW
* DivX, WMV film fájlok USB-n keresztül
* High Resolution JPEG fényképek
* MP3, WMA hang fájlok

Ez akkor gondolom azt jelenti, hogy csak USB-ről tudja lejátszani ,de ha kiírom DVD-re akkor nem?

(#1729) Alex91 válasza breezer55 (#1728) üzenetére


Alex91
félisten

Szerintem keress mar a neten egy manualt hozza! Szerintem megy lemezrol is, mi a francert ne menne?
Manual

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1730) doc


doc
nagyúr

az usb-s lejatszok milyen filerendszereket szoktak felismerni? fat32 gondolom megy, ntfs-t mennyire ismerik?

(#1731) Alex91 válasza doc (#1730) üzenetére


Alex91
félisten

Altalaban fat.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1732) doc válasza Alex91 (#1731) üzenetére


doc
nagyúr

vagyis ha kulso vinyot akarok hasznalni, akkor mindenkepp formazzam fat32-re
valami meretbeli hatar van vajon? meg mi van, ha tobb particio van rajta, azt latja a lejatszo?

MOD: a linkelt manual is csak FAT-et emlit

[ Szerkesztve ]

(#1733) Alex91 válasza doc (#1732) üzenetére


Alex91
félisten

Nezd,ha megvan a DVD lejatszo, akkor majd latod, hogy mit hogyan...

Egyebkent lehet egybeformazni FAT32-re nagyobb hdd-t is, csak kulon formatalo progi kell. De van Google, megtalalod!

Amugy ertelmesebb egy WD TV-t venni...

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1734) doc válasza Alex91 (#1733) üzenetére


doc
nagyúr

nem kell, Linux alatt siman formazom amekkorara akarom :) csak az ntfs is eleg hulladek fs, nemhogy a fat32... de filmtarolasra jo lesz talan
wd tv? azmiaz?

(#1735) Alex91 válasza doc (#1734) üzenetére


Alex91
félisten

[link]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1736) doc válasza Alex91 (#1735) üzenetére


doc
nagyúr

wow, ez nagyon jol nez ki koszi :R :C
csak az a gaz hogy nincs rajta 5+1-es hangkimenet (a hagyomanyos 6 csatis rca), de elobb-utobb ugyis kell majd uj erositot venni :) akkor alighanem ez lesz uj dvd-jatekos helyett, megmarad a jo oreg Pio :D

[ Szerkesztve ]

(#1737) szandro


szandro
aktív tag

Sziasztok,

nem éppen új lejátszót szeretnék, hanem egy kérdésem lenne. Feliratot, ha az avi mellett srt-ben van lejátszik e az asztali?

Köszönöm

(#1738) doc válasza szandro (#1737) üzenetére


doc
nagyúr

illik neki (altalaban feltetel hogy ugyanaz legyen a neve, csak a kiterjesztes legyen avi helyett srt)
az en Pioneerom felismeri a .eng.srt meg hasonlo megoldasokat is, de ez lejatszofuggo

[ Szerkesztve ]

(#1739) szandro válasza doc (#1738) üzenetére


szandro
aktív tag

Értem és köszönöm.
Ilyen van, talán megbirkózik vele.

(#1740) doc válasza szandro (#1739) üzenetére


doc
nagyúr

meglepodnek ha nem tudna ilyet :)

(#1741) roti86 válasza Bass (#1694) üzenetére


roti86
őstag

Sziasztok.

Engem is érdekelne ez a Beez DP-N-2600-B típusú lejátszó, van esetleg ilyen valakinek?
Megbízható e az árához képest?
Elsősorban a divx lejátszás funkciója érdekelne, hagyományos crt tv-vel lenne használva..

Üdv,

(#1742) amdni


amdni
aktív tag

Üdv!

Vettem egy Orion 5000-es dvd lejátszót.

Most kezdtem utána nézni hogy lehet-e a firmware-t frissíteni, de mindenhol csak valami más tpusról írnak pl. 5000 a, vagy 5000 hc stb.
Erről semmi ezért rákérdezek most sikerült olyat vennem ami nagyon nincs elterjedve azért nincs hozzászólás erről?

Az vele a gondom hogy avi feliratok közül 3-at enged választani, ha egy dvd-n 3 avi film van akkor a 3.-hoz a 3. felirat jó de mi van ha pl. 10 avi film van egy dvd-n hogy válasszam ki azt a feliratot? Az avi fájlnak és a feliratnak megegyezik a neve mégsem azt válassza ki automatikusan.

Van valakinek valami ötlete?

(#1743) akyyy


akyyy
senior tag

A mostani asztali dvd lejátszót le kéne cserélni mert alig viszi már a filmjeimet, az újrairható dvd-t meg egyáltlaán nem olvassa, munkám miatt pedig erre szükségem lenne, (igaz, meg néznék igy olcsóbban sorozatokat:D;))

Mit lenne érdemes vennem, amely viszi normálisan az írott lemezt is, ujrairhatóakat is, nem bánja ha kicsit poroskás a lemez, 5.1 hangfalszett legyen hozzá. lehetne bene valami jackdugó hogy fejessel is tudjam hallgatni ha monjduk este van, ilyenek..:) sorozatok úgyis szeteóba vannak, ott nem fontos az 5.1)

de ami a legfontosabb, LEGYEN RAJTA OPTIKAI BEMENET, hogy xboxot rákötve az is 5.1-be szóljon.
köszi:)

(#1744) roti86 válasza amdni (#1742) üzenetére


roti86
őstag

Szeva!

Itt körülnéztél már? Link Sok Orion típust találhatsz pl. az általad említett 5000a vagy 5000hc és az 5000m.

Üdv,

(#1745) amdni válasza roti86 (#1744) üzenetére


amdni
aktív tag

Oké de a gond az hogy az enyém csak 5000 simán nincs utána semmilyen karakter sem "A" sem "hc" se semmi.
És ehhez nem találok sehol semmit. Ennyire új ez a típus vagy ennyire régi lenne?

(#1746) roti86 válasza amdni (#1745) üzenetére


roti86
őstag

Semmiképpen nem régi, mert a Metroban is ilyen van most akcióban és az is csak simán 5000. Többet Én sem találtam róla.

(#1747) valory válasza gyiku (#1705) üzenetére


valory
tag

Amit ajánlani tudok az egy Philips DVP5990 (több mint fél éve nyúzok énis egyet)
- van HDMI
- van USB 2.0 (stickről nézek dvd-t, szaggatásmentesen)

kényelmesebb a biztonsági öv, mint a tolószék!!! "Őszintén szólva, inkább azért kritizáljanak, hogy dominálok, mintsem azért, hogy lassú vagyok." (M.S.)

(#1748) Skynet258 válasza akyyy (#1743) üzenetére


Skynet258
veterán

Árat nem írtál, de én is hasonló cipőben járok (xbox360-at is rá szeretném kötni). Ma egész nap bújtam a netet, teszteket olvastam (már amihez találtam, és arra jutottam, hogy valószinűleg ez a Pioneer lenne a megfelelő... csak a kissé magas ára tart vissza egy csöppet :(

https://geekpulse.hu

(#1749) akyyy válasza Skynet258 (#1748) üzenetére


akyyy
senior tag

Nekem nem fontos a minőség, meg 20-asnál többet nem nagyon adnék ki érte, mivel annyiért már elvileg vehetnék olyan hangfalszettet, ami 5.1-es, jó xboxhoz is, igaz kéne hozzá valami átalakító,de legalább 5.1-be szólna

(#1750) akyyy


akyyy
senior tag

Ezt leltem még:
Sony DAV-DZ260

Kisit drágácska, viszont optikia is, meg fasza.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.