Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Darksiders 2

Hozzászólások

(#311) DeFranco válasza wesker24 (#310) üzenetére


DeFranco
nagyúr

köszi az infókat, olvastam, csak nagyon ritkán van időm játszani huzamosabb ideig a játékkal.

közben rájöttem, hogy a ládákat kb. alapból látom, ha felfedem a pályarészt (tehát ha már jártam arra), úgy hogy ez pipa, esnek azért lila cuccok is, tudok tápolgatni.

pár kérdés még ami mostanában felmerült:

találtam egy possessed weapont, amibe be lehet áldozni a fegyvereket, ezzel a p.w. szintet lép. egyelőre csak fehér cuccokat dobáltam bele, elég sokat elnyel. van értelme ezeket a fegyvereket tápolni, vagy inkább adjam el azt a tárgyat ami nem kell?

úton a drenchfort felé (a vizes pálya, ahol megnyitod a csapot, még az első főküldetések egyike) rögtön a fjord után van egy rész, ahol találkoztam két nagyobb monsztacsoporttal, 2 kisebb és 1 nagyobb szörny van egy csoportban, kb. rögtön itt bal kéz felől ha tovább mész: [link] (jobbra egy kettétört, elmerült híd, egy corruptionnal benőtt platform, tovább egy titkos hely, és még arrébb egy vulgrim. balra amerre a monszták vannak jutsz el drenchfortba). a lényeg, hogy én is 5-ös szinten vagyok, a monszták is 5-ös szintűek, de egyszerűen nem tudom őket legyakni életerő töltés nélkül, italom meg nincs. normális ez, hogy ennyire erősek, vagy én vagyok ennyire béna? már lovasrohamokkal is próbálkoztam, de előbb utóbb lecsapnak.

életital: tényleg korlátozott számban lehet vásárolni? úgy hallottam, hogy valami pár darab vásárolható csak meg, aztán vagy kicsapkodom a köcsögökből vagy nem. eléggé deficites vagyok belőlük.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Darksiders 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.