Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Darksiders 2

Hozzászólások

(#51) Rebell válasza wesker24 (#50) üzenetére


Rebell
senior tag

WOW! Tényleg el kell kezdjem a Questeket.
egy Quest-el is több órát el lehet mókázni? (nem arra gondolok, hogy hozzál nekem 2 cserépedényt) :DDD pl ott ahol boss Fight is van?. :R

[ Szerkesztve ]

(#52) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Ez a desposed king kicsinál idegileg. Egyszer eltalál a fagyasztásos ütésével és kapáltak... már vagy 8x nekifutottam, de nem megy, ráadásul kurva sok hp-ja van...

mod: Leütöm fél hp-ra erre most betolja a forgószél-kombót, és abba döglök bele...Remélem csuklik, aki ezt a boss-t betervezte. :(((

[ Szerkesztve ]

(#53) wesker24 válasza Nordic (#52) üzenetére


wesker24
senior tag

Ne is mond az egész délutánom ráment a Desposal King Bossra !

1,5 óráig szenvedtem vele mire sikerült kicsinálnom a dögöt !

Leviszem az életerejét a felére életveszteség nélkül de csak utána jönnek a gondok

ha fagyaszt akkor neked meszeltek ha jön a forgószél kombó neked meszeltek !

1,5 óra sikerült kitalálnom egy taktikát amivel sikerült kicsinálnom de vagy 200x-szor haltam miatta !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#54) Gergosz2 válasza Nordic (#52) üzenetére


Gergosz2
veterán

engem is lezúzott háromszor de rájöttem miket ismételget:

ugye amikor belépsz hozz akkor egyből egy fagyasztós ütéssel kezdi.
Ekkor nyomj ALT-ot és ugorj felé akkor nem fagyszt le. Ugye ezután egy kis időre beszorul a fegyvere a földbe akkor kell aprítanod.

Ha felkel akkor kettő nem fagyasztósat üt , ezek elől könnyű elugrani, majd harmadjára ismét fagysztósat üt.
Ha már kb fele áletét levetted akkor elkezd pörögni is, akkor ezt ismételgeti:
két sima ütés, pörgés, fagyasztós ütés.
Az a lényeg hogy csak akkor csépeld ha beszorult a fegyvere , a maradék időben csak alt-tal vetődj el előle.

Remélem segítettem. :K

szerk:

aki már a Wailing Host-nál jár ahhoz is van egy jó taktikám.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#55) Gergosz2 válasza Gergosz2 (#54) üzenetére


Gergosz2
veterán

Basileus and Achidna.-nál majdnem agyfaszt kaptam. Sokkal nehezebb volt mint a többi , legalább is nekem.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#56) Rebell


Rebell
senior tag

Na most fejezzétek be a "spoilerezést"!!! :Y Még a végén el kell indítanom a játékot :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57) Nordic válasza Gergosz2 (#55) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Basileus lópikula, csak nem kell beleállni a lángba:P

(#58) Gergosz2 válasza Nordic (#57) üzenetére


Gergosz2
veterán

rosszra gondolsz!

Te a Bheithir-re gondolsz , arra láva denevérre.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#59) Nordic válasza Gergosz2 (#58) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Akkor még azzal se futottam össze. Mért nem lehetett normális neveket rájuk aggatni. Mondjuk Tüzes Jóska, vagy Jeges Béla. Azokat biztos nem tudnám összekeverni:DDD.

(#60) Gergosz2


Gergosz2
veterán

lol mit találtam: gnoMAD's gnome.
Wtf?
leírásban csak annyit közöl hogy gnoMAD titokzatos szobra. Valszeg valmelyik fejlesztő poénkodott.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#61) Rebell válasza Gergosz2 (#58) üzenetére


Rebell
senior tag

Bheithir lenyomva, de ezeket a Monstereket, hogy lehet mind megtalálni? mármint ezt a tüzes denevért is épphogy megleltem.

Legalább a térkép mutatná őket. :K

Most vmi Arénában vagyok, jönnek a golemek, de vhogy a 5ik menetben mindig kinyiffanok. :((

(#62) Gergosz2 válasza Rebell (#61) üzenetére


Gergosz2
veterán

mutatja.
nyomj "o " betűt , utána menj a térképhez. Ott nyomj tabot . Aztán legördül a küldetések listája.
Fel-le nyilakkal tudsz választani köztük és entrerrel lehet előcsalogatni "set to primary"-t .

mellesleg ez a menü hihetetlen ocsmány.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#63) Rebell válasza Gergosz2 (#62) üzenetére


Rebell
senior tag

xbox Gamepad-al nyomom, úgyhogy a bill kombó nem működik.

Kitudom választani a Questet, le is gördül , hogy mit kellene csinálnom, de a térkép nem jelöli. :(((

(#64) Rebell válasza Rebell (#63) üzenetére


Rebell
senior tag

Oké, User error volt, kitudom választani a kívánt küldit, megis jelöli a térképen kék karikával, viszont ahol jelöli a helyet, ott nincs semmi. :)) pl, csak egy nagy nyitott kapu :(((

(#65) Dark Archon válasza Rebell (#64) üzenetére


Dark Archon
addikt

Úgy vettem észre, hogy az csak a helyet jelöli meg nagyjából, a dungeonon belül aztán neked kell megtalálni a dolgot / lényt / akármit.

Ha egy konkrét dologra vagy kíváncsi, akkor YouTube walktrough vagy szöveges / képes segítség. Ez utóbbit én mondjuk jobban szeretem.

Picit bosszantó egyébként, hogy a játék odaenged bárhova, de aztán látható, hogy valami képesség kellene az átjutáshoz. A Lost Temple-nél láttam valami sárkányt, de a karikákat látva egyértelmű, hogy valami War-féle lánc kell az átjutáshoz. Szerintem a te eseted is hasonló.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#66) Rebell válasza Dark Archon (#65) üzenetére


Rebell
senior tag

Igen, kicsit bosszantó, hogy nem egyértelmű, hogy merre kell menni és megtaláld a Bossokat.
Most éppen a Desposal King -el szívok, és már vagy 10féle módon probáltam kinyirni, de sajna nem jön össze. Ilyenkor szoktam agyf..zt kapni. :))

Eddig max 1/4 re tudtam levenni az életét, de azóta még félig sem. :((

Visszakellene mennem Vulgrim-hez és a képességet újra kellene összeállítani,

esetleg vmi jó taktika?

(#67) wesker24 válasza Rebell (#66) üzenetére


wesker24
senior tag

A Desposal King az tényleg szopatos ezerrel !

Azt én is nagy nehezen nyírtam ki !

Én így nyírtam ki a Desposal Kinget !

Először 2 nagyon fontos tényező a Desposal King-re !

Rá kell gyúrni a Defense -re és a Resistance-re !

Lvl 15 alatt neki se állj mert eleve esélytelen az egész !

Na meg aztán olyan fegyód kell szerezned ami minden egy Hitnél

visszatölti a Wrath-ot !

Én egy Legendary Possessed Claw-al öltem meg !

Nálam ez volt a taktika !

Mikor elkezd csapkodni állandóan kitérni az ütései elöl jah és közben lönni ezerrel a Pisztollyal folyamatosan amikor beszorul akkor Unearthly strenght aktivál és leadni egy sorozat Earthquake-t amig be van szorulva közben vigyázni arra hogy nehogy lefagyasszon mert akkor bukta megint kitérni az ütések elöl és ha megint beszorul megint megsorozni egy Earthquake-el ezzel a technikával kb levettem az életét 50 %-ra ekkor jöna forgószél kombóval na itt meg egyenesen átteleportáltam rajta kifigyeltem mikor használja a Forgószél kombót és jóval elötte használtam a teleport slasht igy kikerültem az ütéseket ha be kaptam egy ütést akkor használtam a Teleport Slasht hogy visszatöltsem az életem akárhányszor csinálja a forgószél kombót Teleport Slash-el kikerültem és ha beragadt megsoroztam EarthQuake-kel mikor már csak 20 % élete volt benyomtam a Reaper formot és megöltem !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#68) wesker24 válasza Rebell (#66) üzenetére


wesker24
senior tag

Jah én Harbinger kasztal nyomom és a Teleport Slash csak akkor ér valamit ha fullra kifejleszted mind a 4 tulajdonságát na meg plusszban hozzá az Unearthly Strenght maxon !

Jah és a Legendary Claw az már max Lvl 5-on volt igy az Unearthly strength-el már elég durva sebzést tudott produkálni föleg akkor ha még Crit-elt is !

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#69) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Szándékosan nem olvasom a hozzászólásokat, de nyomatékosan hadd kérjek már mindenkit, hogy a SPOILER feliratot használja valamilyen formában.

Köszönöm! :R (szerintem mások nevében is.)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#70) Findzs válasza Kareszovics (#69) üzenetére


Findzs
addikt

ez így van :K
én is belefutottam már olyanba amit nem szerettem volna olvasni :U

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#71) Rollee


Rollee
aktív tag

Sziasztok!

Segitsegeteket szeretnem kerni, mert elakadtam a masodik terkepen.
Tobb olyan hely van ahol, ket vagy harom helyre kellene allnom egyszerre, hogy a racsok eltunjenek. Neztem egy Youtube videot, de ott a jatekos olyat valasztott a "nagy koron"(fegyverek, alakvaltas,stb) ami nekem nem aktiv.
Mit csinaltam rosszul??? :F

Az elso terkeprol az osszes mellekkuldit megcsinaltam, csak a ket boss van a masodikon meg a fo szal.

Vulgrim nekem nem adott semmilyen kulcsot, azt hogyan szerezhetem meg?? :F

Megkoszonok minden segitseget!!! :K

Ismertem egy olyan csúnya nőt, hogy amikor e-mailben elküldte a fényképét, felismerte az antivirus...

(#72) wesker24 válasza Rollee (#71) üzenetére


wesker24
senior tag

Először is haladj tovább a főküldetésben és majd megkapod azt a képességet is amikor szét tudsz majd válni , Vulgrim meg csak akkor ad neked kulcsot ha összegyűjtöd neki a Book of Dead lapokat minden 10-dik lap után kapsz egy Bone key-t amivel a Death Tombokat tudod kinyitni.

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#73) Gergosz2


Gergosz2
veterán

spoiler veszély!

Na végeztem a játékkal cirka 23 óra alatt, ez alatt sikerült összeszednem mind a 40 book of death lapot, meg a 4 gnoMAD figurát, bár az utolsóhoz bevallom térképet használtam.

New game + -szal majd következőnek újra végigjátszom.

A játék jó volt tetszett, bár az elején megijedtem Forgelands pálya láttán, hiszen az első rész posztapokaliptikus Földön játszódott ami nagyon tetszett nekem.
Szerencsére már a többi térkép nagyon ott volt, bár kicsit csalódtam, mert az előzetesesk alapján (pl: ez) sokkal több démonra számítottam mint amennyi ténylegesn van a játékbaa.

DE összességében jó játék. :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#74) Rollee válasza wesker24 (#72) üzenetére


Rollee
aktív tag

Koszi, de asszem pont a foszalhoz kell a kulcs. Az elso terkepen mar kellett volna mar kapnom egy kulcsot tole?

Ismertem egy olyan csúnya nőt, hogy amikor e-mailben elküldte a fényképét, felismerte az antivirus...

(#75) Gergosz2 válasza Rollee (#74) üzenetére


Gergosz2
veterán

spoiler veszély

milyen küldetés?

Vulgrin csak book of dead egyes köteteiért (4 kötet van-> 40 lapot kell összeszedni) ad egy-egy kulcsot ami 4 ajtót nyit ki.
Az ajtók mögött pedig fegyverek, pénz meg talizmánok vannak.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#76) infectedmann


infectedmann
őstag

Sziasztok!

PC -n játszom Xbox360 kontrollerrel (Windows -os kiadás), de a térkép nézetben hiába nyomom az A -t, nem jön elő az Overworld map ha épp egy dungeon -ben vagyok. Ha kilépek, kihúzom a kontrollert, újra elindítom, akkor billentyűzettel sikerül elővarázsolni, de ezt minden egyes alkalommal eljátszani kicsit macerás. Tudtok erre valami megoldást?

(#77) Dante


Dante
csendes tag

Pc-n melyik gombbal tudom aktiválni bossoknál a kivégzést? nem jövök rá :(

(#78) Gergosz2 válasza Dante (#77) üzenetére


Gergosz2
veterán

E

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#79) Dante válasza Gergosz2 (#78) üzenetére


Dante
csendes tag

:R

(#80) Dark Archon válasza infectedmann (#76) üzenetére


Dark Archon
addikt

#17

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#81) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Valami 520 mega körül update-elt a motyó. Mi lehet az?

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#82) Findzs válasza Kareszovics (#81) üzenetére


Findzs
addikt

[link]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#83) Dark Archon válasza Kareszovics (#81) üzenetére


Dark Archon
addikt

Hmm, valóban? Steam-en elvileg meg lehet nézni, mi változott. Remélhetőleg kijavítottak pár bugot... kedvencem a párkányokra felmászás helyett a helyben lebegés. A kombinált mászások irányításakor is már-már tökönszúrnám magam, mert nem azt csinálja, amit kéne, pedig gamepaddal tolom. Szerencse, hogy tulképp meghalni nem is lehet :) Mondjuk hogy is nézne ki, ha a Halál meghal...

Más: honnan lehet megtudni, hányas szintű Halálom van? Illetve hányas szinten érdemes nekiesni pl. a B-betűs sárkányt lenyomni.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#84) Findzs válasza Dark Archon (#83) üzenetére


Findzs
addikt

ott ahol a fegyókat válogathatod jobb oldalt mutatja a sebzést védelmet stb. és ott lesz hányas szintű a karakter

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#85) Dark Archon válasza Findzs (#84) üzenetére


Dark Archon
addikt

Köszi :R

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#86) Findzs


Findzs
addikt

nagy bajban vagyok :(((
több mint 20 óra játékidőm van már és elszállt a windows-om, nem tudtam sehogy se helyrehozni újra kellett raknom

ez nem is lenne baj mert szerencsére naponta többször is lementem a játék mentéseit egy másik meghajtóra, gondoltam visszamásolom és megyek tovább

de nem megy azt írja ki corrupted save fájl és nem lehet betölteni a játékot, újat indít

már 2 órája ezzel szívok találtam sorstársakat akik szintén így jártak[link]
itt leírnak egy módszert amivel egy hex editorral megnyitható a save fájl és a megfelelő sort átmásolva a régi save fájlba újra megjavul és pár embernek sikerül is már, de én elakadtam

valaki nem járt még így ?

spoiler:
ui:
egyébként 4 térkép van ha jól vettem ki a szavaikból :))

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#87) Findzs


Findzs
addikt

itt is írnak róla:[link]

de nem olyan jó az angolom és ezek a fordító progik xart se érnek sokszor

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#88) Gergosz2 válasza Findzs (#87) üzenetére


Gergosz2
veterán

Talán ez segít: [link]

Kicsomagolod, a kicsomagolt mappába bemásolod a patchelni kívánt save gamet(egyszere csak egyet), utána megkérdi melyik meghajtóra van telepítve a játék és kész.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#89) Dark Archon válasza Findzs (#86) üzenetére


Dark Archon
addikt

Na, ettől fosok én is, hogy egyszer elszáll a mentés. Nem lehet másik mentési slotot választani, mindig ugyanazt írja felül. Meg elég félrenyomni és törlődik is. Igaz, hogy a felhőbe is elmenti elvileg. Ahogy olvasom, a kézi backup meg nem működik.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#90) Findzs válasza Gergosz2 (#88) üzenetére


Findzs
addikt

NAGY köszönet és hála !!!
:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

Én is próbáltam ezt a patchelőt de nem másoltam a könyvtárába a save fájlt, így ahogy mondtad simán működik, nagyon köszi !!!

:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#91) Gergosz2 válasza Findzs (#90) üzenetére


Gergosz2
veterán

nincs mit :B

Ezzel a patchelővel bármelyik save game működik amit netről szedsz le.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#92) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Szépen lassan, de biztosan beletettem a játékba az első 3 órát. (Tudom, nem sok, ahhoz képest, hogy az elejétől kezdve megvolt, de elkövettem azt a hibát, hogy telepítettem egy Dungeon Siege 3-at; RPG rajongó vagyok, inkább nem is mesélem tovább. :D )

Eddig nagyon tetszik, már most tisztán látszik, hogy több játekidővel fog rendelkezni, mint az első rész. Mondjuk itt is bennem van a kezdeti frusztráció, hogy bizonyos skillek hiányában, még nem tudok kinyitni/megoldani dolgokat. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#93) Dark Archon válasza Kareszovics (#92) üzenetére


Dark Archon
addikt

Hát, abban ne bízz, hogy tovább tart, mint az első :)

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#94) Rebell válasza Dark Archon (#93) üzenetére


Rebell
senior tag

Nem tart tovább? mire megcsináld a Questeket is, bőven a duplája a játékidő az első részhez képest. Legalább is nekem. :B

(#95) Rebell


Rebell
senior tag

Little Spoiler:
A Soul Arbiter’s Maze pályán szenvedek. az irányok egyszerűen nem egyértelműek, találtam 1 leírást, hogy melyik szinten, mely irányba kell haladni. gondoltam megosztom.

(#96) Gergosz2 válasza Rebell (#95) üzenetére


Gergosz2
veterán

spoiler:

Azokat gyűjteni kell!
10 szint van és minden szinten egy titkos így összesen 20 cumót kell összedni hozzá.
Nem is nehéz megtalálni őket mert mindíg van valami falfestés , ami jelzi , hogy a közelben van egy.
Néha egy darab zászló vagy nem tudom mi, máskor pedig csak a falra vannak írva betűk és az.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#97) Rebell válasza Gergosz2 (#96) üzenetére


Rebell
senior tag

Na még ezt sem vettem észre, köszi.
este csekkolom. :R

(#98) Gergosz2 válasza Rebell (#97) üzenetére


Gergosz2
veterán

spoiler:

Ilyen jelet keress, ami vagy a falra vagy a padlóra van festve, de vörös színnel.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#99) Findzs válasza Kareszovics (#92) üzenetére


Findzs
addikt

és milyen a dungeon siege 3 ?

az előzőt végigvittem a kiegészítővel együtt és nagyon tetszett :K de erre a 3. -ra még nem tudtam magam rábeszélni :B

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#100) wesker24 válasza Findzs (#99) üzenetére


wesker24
senior tag

Hogy milyen a Dungeon Siege 3 egy szóval egy nagy kalap SZAR egy foshalmaz lett semmi köze a Dungeon Siege 2-höz !

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Darksiders 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.