Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #14121216


#14121216
törölt tag

Gyártó: Concorde
Kialakítás: érintőképernyős
Kijelzőméret: 5,5"
Kijelző felbontása: 960x540 pixel
Kijelző színmélysége: 16 millió színű, IPS
Processzor sebesség: 1,3 GHz Quad-Core
Memória: 1GB RAM, 4GB ROM
Memóriakártya-foglalat: microSD, microSDHC
Kamera: 5 megapixeles
Működési frekvencia: 1800 MHz, 1900 MHz, 850 MHz, 900 MHz, HSDPA, HSUPA, UMTS
Adatátvitel: 3G, Bluetooth, DLNA, EDGE, GPRS, HSDPA, HSUPA, USB, WiFi
Operációs rendszer: Android 4.4.2 (KitKat)
Üzenetszolgáltatások: Chat, E-Mail, MMS, RSS, SMS
Böngésző: Android Webkit browser, Flash támogatás, HTML
Alkalmazások: diktafon, ébresztőóra, Google Play, jegyzet, naptár, névjegyzék, számológép, további alkalmazásokkal bővíthető
Beépített GPS-vevő: van
Hangfunkciók: hangrögzítés (diktafon), kihangosítás
Multimédia funkciók: FM rádió, H.264 lejátszás, hangszínszabályozás, médialejátszó, MP3 lejátszás, MPEG4 lejátszás
Közösségi funkciók: Facebook, Twitter, YouTube
Extra funkciók: 2db SIM kártya kezelése, 3.0 Bluetooth, Accerlometer / Gyro-sensor, Android operációs rendszer, beépített GPS, DLNA, Facebook kliens, LED vaku, másodlagos kamera, mozgás érzékelő szenzor
Akkumulátor: Li-Ion 2500 mAh
Csatlakozás: 3.5 mm-es sztereó audio jack, Bluetooth, DLNA, Micro USB, WLAN
Méret: 157 x 77.8 x 8.35mm
Súly: 166g
Doboz tartalma: akkumulátor, fülhallgató, hálózati töltő, USB kábel
Garancia: 1 év

ConCorde Smartphone 5500 teszt

Extreme Digital: 42.900 ft

[ Szerkesztve ]

(#2) #14121216 válasza #14121216 (#1) üzenetére


#14121216
törölt tag

Idáig meg voltam győződve róla, hogy a WayteQ Talk 5H lesz az új telefonom szeptember 10-e körül, de most már nagyon elbizonytalanodtam...
Mert ennek a ConCordnak a 17.400-as AnTutu tesztje (WayteQ: 13.657) nem is olyan rosz...
Úgy látszik, ennyit jelent egy kicsit kisebb felbontás, meg a Mali-400MP2-es grafikus chip...

[ Szerkesztve ]

(#3) #14121216


#14121216
törölt tag

Senkinek sincs még??? :F

(#4) #14121216


#14121216
törölt tag

(#5) lizakattila válasza #14121216 (#3) üzenetére


lizakattila
senior tag

Ha minden igaz hét vége körül már tudok szolgálni infókkal és/vagy teszttel is.
De nem akarom elkiabálni a dolgot.

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#6) #14121216 válasza lizakattila (#5) üzenetére


#14121216
törölt tag

Az jó lenne, mert 1-2 héten belül vagy ezt, vagy egy WayteQ Talk 5H-t vennék. Csak nem tudok dönteni, erről még olyan kevesen írtak...

(#7) lizakattila válasza #14121216 (#6) üzenetére


lizakattila
senior tag

Màr itthon van a kèszülèk.
Hètvègèn irok logoutra róla. ;)

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#8) plinksd25


plinksd25
tag

Valaki játszott már rajta fps játékkal? Nekem valahogy nem mert ha egyszerre két ujjal kezelem majd az egyiket elveszem, a másik irányítása is megszűnik..ez elég idegesítő. A másik gond a zenelejátszó hangerejével van, elég halk és hiába viszem a tovább a figyelmeztetés után, nem változik semmit..

(#9) #14121216 válasza lizakattila (#7) üzenetére


#14121216
törölt tag

Nagyon várjuk a tesztet, lehet pont az dönt, hogy melyiket vegyem meg :)

plinksd25: te is írhatnál itt az oldalon róla kicsit részletesebben, milyen a mindennapi használatok során :)

[ Szerkesztve ]

(#10) plinksd25 válasza #14121216 (#9) üzenetére


plinksd25
tag

Minden napi használt során..teljesen jó, meg vagyok vele elégedve! 2 hónapja vásároltam és már az első naptól kezdve használom folyamatosan..játszok, filmeket nézek szóval ha nem dolgozok szinte folyamatosan használom wifivel, sajnos így gyakran kell tölteni de egyébként 2 napig simán bírja ha nincs komolyabban terhelve. Első problémával akkor találkoztam mikor a buszon zenét szerettem volna hallgatni.. A rendszer figyelmeztetett hogy a megengedettnél nagyobb hangerőt akarok amire rányomtam hogy "ok" de semmit nem változott, ugyan olyan halk maradt. Filmeknél ugyan ez a helyzet ha headsettel használod, semmit hallani belőle. Szerintem ez nem normális.. Utána jártam, elvileg ha rootolni sikerül (ami eddig nekem nem ment) akkor a play áruházból olyan alkalmazást lehet letölteni amivel ki lehet kapcsolni ezt a figyelmeztetést.
Második probléma: a gyári kamera alkalmazással 2 méternél távolabb nek tudtam éles képet készíteni semmilyen körülmény között sem. Egyszerűen nem tudott távolabb fókuszálni, nagyon dühített de addig nem nyugodtam amíg meg nem oldottam.Most akadtam rá a camerapro nevű alkalmazásra amivel ki lehet küszöbölni ezt a problémát. A 8.2 megapixelben viszont kételkedem...
Sokáig a Wayteq-en járt az eszem de ez a teló már első ránézésre magával ragadott :) Igazából nek csalódtam benne, az anyaga nagyon tetszik, nem recseg, nem akar szétesni nagyon egyben van! Jah a gyári headset viszont elég gagyi..

Ha valaki játékra használja írjon hogy miket tapasztal mert engem ez idegesít nagyon hogy ha két ujjal használom és az egyiket elveszem akkor a másik is "megáll" hiába tartom nyomva folyamatosan. De úgy vettem észre ez csak olyan játéknál jelentkezik ahol nincs fix irány gomb.

[ Szerkesztve ]

(#11) plinksd25 válasza #14121216 (#1) üzenetére


plinksd25
tag

Kérdezzetek, ha tudok szívesen válaszolok vagy segítek. Örülnék ha több olyan embert ismernék akinek ilyen telefonja van :)

(#12) plinksd25 válasza #14121216 (#1) üzenetére


plinksd25
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#13) #14121216 válasza plinksd25 (#10) üzenetére


#14121216
törölt tag

Hát ahogy elnézem, nem igazán terjedt el még. Sztem kell egy kis idő, még elég új, s lehet hogy hirtelen, meglepetésszerűen jelent meg.
Nekem is nagyon tetszik kinézetre, nagyon ott van a fehér is, meg a fekete is. Nem is tom, melyik kellene, a képeken a fehér néz ki jobban, de lehet élőben a fekete lenne ütősebb.

Amúgy ezt a telót nem a ConCorde találta ki, ULEFONE U5 néven már van régebben is, igaz hogy még csak 4.2-es androiddal.

Egy kicsit a felbontásától félek: nem kicsi e a 200ppi egy 5.5"-os képernyőre? Neked milyen volt előtte? Nekem egy Huawei G510 van, 4.5"-on 854x480, 234ppi, és ez tökéletesen tűéles képet ad, ennél a megszokott látványnál nem szívesen adnám lejjebb..

OTG-t próbáltad már? Egeret vagy billentyűzetet, pendrive-ot dugtál már rá? Megy mind szépen?

[ Szerkesztve ]

(#14) #14121216


#14121216
törölt tag

Ebben is működik a Gesture sensor lapozás?

(#15) plinksd25 válasza #14121216 (#13) üzenetére


plinksd25
tag

Az biztos hogy nem terjedt el remélem ami késik nem múlik :) Utána nézek majd ennek az Ulefone-nak..
Nekem előtte egy Akai pha5800 volt :D milliószor jobb a Concorde szerintem nagyon szép képet ad, a színek is jók, nagy a betekintési szög is. Kipróbáltam egy 1080p videót rajta amit az Akai csak akadozva tudott játszani de ezen tökéletes. Az otg-t még nem.volt lehetőségem kipróbálni. Ez a lapozás dolog nekem nem ment de lehet hogy én vagyok a béna :)

[ Szerkesztve ]

(#16) plinksd25 válasza plinksd25 (#15) üzenetére


plinksd25
tag

Néztem az Ulefone-t... 5mp AF kamera (after flash) ?? Az AF nem auto focus-t jelent? Vagy akkor ez nem is olyan?
Ez nem otg képes mármint a Concorde

[ Szerkesztve ]

(#17) #14121216 válasza plinksd25 (#16) üzenetére


#14121216
törölt tag

AF elvileg Auto Focus lenne...

Lehet hogy amit belinkeltem, még az első stádiumban volt, EZ már jobban hasonlít paramétereiben a ConCorde 5500-ra. A kamera nem rábökős? Fotózás közben odafókuszál, ahol megérinted a képernyőt??? Próbáld ki.

Root-olásról: nem gyárilag rootolt? Ha nem, akkor a ConCorde hivatalos fórumban előbb-utóbb lesz valami megoldás rá :) Amúgy a Google play-en is van pár rootoló szoftver, érdemes kipróbálni őket, nem e viszi valamelyik. A Huawei G510-et is egy google play-es progival rootoltam :)

A ConCorde elvileg OTG képes, több oldalon is OTG funkciót írnak. Ha nincs, szerezz egy OTG kábelt s próbáld ki.

[ Szerkesztve ]

(#18) plinksd25 válasza #14121216 (#17) üzenetére


plinksd25
tag

Ez érdekes mert a Concorde magyar oldalán nem irja hogy otg képes lenne... A kamera rábökős igen de mint mondtam a gyári app nem sokat tud. Úgy látom gyárilag nem sokat tud, le kell tölteni pár dolgot az áruházból. Próbáltam több root progival is de eddig semmi.

[ Szerkesztve ]

(#19) #14121216 válasza plinksd25 (#18) üzenetére


#14121216
törölt tag

Ha debreceni lettél volna, mondtam volna hogy van egy OTG kábelem kipróbálni :D Amúgy az íjtéjfröccs tesznél is USB 2.0 OTG van írva, nekem gagyi ConCorde tablettem van, az is OTG-s...

Ezt az extreme digital oldalán írja egy vásárló a fekete készülék hozzászólásainál: "Balu (2014/07/18)
ksimon, tesztet sajnos én sem találtam, kockáztattam, de megérte! :) szép, gyors nem akad rajta semmi, pik-pak talál holdat (az elsőre kicsit várni kell 2-3perc, de utána már gyors), OTG funkciót tudja pendriveról probáltam filmet lejátszani, nem volt vele gond. simán vette az akadájt. Elég sokat használom, beszélek, netezek és néha kicsit játszom, de így is marad benne estére még kakaó."

Szóval mostmár biztos hogy ez is OTG-s: pendrive, egér, billentyűzet megy rajta :) S még bármi mehet, ami usb-s és számítógépre lehet dugni, kísérletezni kell vele :)

[ Szerkesztve ]

(#20) plinksd25 válasza #14121216 (#19) üzenetére


plinksd25
tag

Lehet hogy az nem tudom :D a dobozán nincs feltüntetve ilyen de majd veszek vagy szerzek valahonnan egy kábelt és rögtön kiderül :) én nem is tudtam hogy otg-s, nem mondta senki. de ezt majd csak jövőhéten :/ azt sajnálom hogy tokot nem adtak hozzá és csak rendelni lehet..bejártam az összes boltot, áruházat de még sehol sincs. Némelyik üzletben bele probáltam egy Galaxy Note tokba (sima univerzális becsúsztatós vacak) aztán mindenki lesett hogy milyen telefon ez és miért ilyen nagy :D a teteje viszont kilógott :D

[ Szerkesztve ]

(#21) plinksd25 válasza #14121216 (#17) üzenetére


plinksd25
tag

Egy akksit viszont kifelejtettek a csomagból itthon :)

(#22) #14121216 válasza plinksd25 (#20) üzenetére


#14121216
törölt tag

Én ezt vállalnám be simán hozzá :) Neked fekete v fehér a teló? Tesztképeket tudnál felrakni teljes méretben? Pl a képfeltöltés.hu-ra?

A 2 aksi inkább a kínai piacok privilégiuma :) Gondolom, a Concorde direkt már 1 aksival rendelte be őket :)

[ Szerkesztve ]

(#23) plinksd25 válasza #14121216 (#22) üzenetére


plinksd25
tag

Igen én is ezt néztem ki, az enyém fekete :) a fehéret valahogy nem találtam igazán férfiasnak :D megpróbálok majd képeket csinálni róla de az összes teló ami itthon van 2mp-es :/ ma már nem is lesz rá időm majd csak holnap délután

(#24) #14121216 válasza plinksd25 (#23) üzenetére


#14121216
törölt tag

Nem a telórol kell kép, hanem amit a teló csinál :DD Azért írtam h tesztképet :)

[ Szerkesztve ]

(#25) plinksd25 válasza #14121216 (#24) üzenetére


plinksd25
tag

Jah bocs félre értelmeztem :D miről csináljak képet?

(#26) plinksd25 válasza #14121216 (#24) üzenetére


plinksd25
tag

Videót is csinálhatok ha van olyan app mint a fraps

(#27) #14121216 válasza plinksd25 (#25) üzenetére


#14121216
törölt tag

Hááát, ha épp napozik toples a szomszéd lány, azon jól le lehetne tesztelni a képeket meg a videót :))

De ha nincs szomszéd lány vagy 120kg, akkor megteszi valami virág is :) :DD

Kérnénk tájképet és makrót is, hogy néznek ki :)

Sajna nem tudom, milyen progit szoktak használni "telefon-babrálás" rögzítéshez, de tényleg, tesztvideót is csinálhatnál ha nem gond :) Másokat is érdekelhet :) Habár nekem a fényképezője/videofelvevője másodlagos, nem az alapján fogok dönteni e vagy a WayteQ közt...

[ Szerkesztve ]

(#28) plinksd25 válasza #14121216 (#27) üzenetére


plinksd25
tag

Jó másodszor is félre értettem :D :D van pár kép a gyári appal de csak közeli... Majd holnap készítek tájképet is sajnos egyik szomszéd se túl vonzó :D

http://kepfeltoltes.hu/view/140904/IMG_20140809_175925_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/140904/IMG_20140809_180440_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/140904/IMG_20140809_180101_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(#29) plinksd25 válasza #14121216 (#22) üzenetére


plinksd25
tag

Itt a camerapro...
http://kepfeltoltes.hu/view/140904/Screenshot_2014-09-04-16-44-39_www.kepfeltoltes.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/view/140904/Screenshot_2014-09-04-16-45-23_www.kepfeltoltes.hu_.png

(#30) #14121216 válasza plinksd25 (#28) üzenetére


#14121216
törölt tag

Szerintem nem is olyan vészesek, azt hittem rosszabbak :) Nem mondom hogy jók, de ebben az árkategóriában erre számíthat az ember. Kicsit fakók a színek, de arra ott a Camera360, azzal még a gagyi képből is tök jót lehet csinálni, annyi effekt van rá :) Kicsit szakmai szemmel nézem őket, mert amúgy fotózom (persze nem telóval) :))

Facebook-on enyém ez az oldal, saját képekkel. De én HDR-ben utazom...

Tényleg, HDR funkció is van, jól emlékszem? Tudnál csinálni képet vele s nélküle ugyanarrol? :)

[ Szerkesztve ]

(#31) plinksd25 válasza #14121216 (#30) üzenetére


plinksd25
tag

Nekem teljesen megfelel a kamera, sokat nem fotózok :) a telón elvileg a legújabb android van de nincs rajta frissítési opció pedig az előzö telefonokon mind volt.. Akkor ezen hogy lehetne majd frissíteni? :O Ezen 4.4 van, a párom telefonján 4.4.2 akkor melyik az újabb? A concorde-ra nem lesz frissítés? Nehezen találok infókat erről a telóról de lehet hogy rossz helyen keresem.
Képeket majd készítek még ha lesz időm :)

(#32) gerycom


gerycom
csendes tag

sziasztok
tegnap óta én is rendelkezem egy ilyen telefonnal
elég pozítívak a tapasztalataim vele idáig (főleg ilyen áron...)
viszont arra sehogyan sem tudok rájönni hogy, hogyan lehet a lezáróképernyő hátterét megváltoztatni?
bármit állítok a háttereknél a lezáró képernyőé marad a default szürkéskék :/
ha esetleg van valami tanácsotok azt szívesen fogadom

(#33) plinksd25 válasza gerycom (#32) üzenetére


plinksd25
tag

Hosszan rányomsz a képernyőre a képernyőre és ott lehet választani hogy minek a hátterét szeretnéd megváltoztatni.. De én úgy tudom hogy a zárképernyő csak gyári kép lehet..
Írj te is hogy miket tapasztalsz a használat során, pozitív negatív dolgok. Kíváncsi lennék hogy nálad a zenelejátszó hangereje milyen, gyári kamera alkalmazással tudsz távoli képet készíteni élesen?

(#34) gerycom válasza plinksd25 (#33) üzenetére


gerycom
csendes tag

Időközben rájöttem a lockscreen képváltoztatás problémára, csak az eredeti indítóval lehet megváltoztatni, én meg google asszisztenst használok, úgy hogy arra az időre vissza kellet állítanom, úgy már sikerült.
A kamerával nincs semmi problémám,közelre és távolra is egyformán közepes minőségű képeket csinál, viszont ha 6mgpx-re állítóm kevésbé zajosak a képek, nyílván nem kiállításra valóak de hirtelen fotózni teljesen jó. Ha szép képeket akarok akkor ott a dsl. A videó is jobb minőségű 720p-ben mint 1080-ban.A gps viszont meglepően jó és pontos, még a belvárosban ebben az borús-esős időben is stabilan tartotta a jelet, pozíciót kb:5mp alatt talált, úgyhogy le a kalappal. (a nexusomnak ez sokszor egy percébe is beletellik-glonassal... :N )
A képernyő szép élénk, nagyon jó a fényerejevilágosban is, bár este ez kicsit zavaró mert lehetne sötétebb szerintem. A felbontás...hát nem fhd...de teljesen válallható (azért látni a különbséget) Viszont ami érdekes hogy a youtube videók felbontását nem engedi 480-nál nagyobra tenni (hiába hd a video) egyszerűen nincs olyan opció :F
A kidolgozottsága és minősége a telónak első osztályú, (nem tudok semmibe belekötni ;] ) nem recseg, nem kopog, nagyon egyben van, kellemes a fogása.Akksi idővel is megvagyok elégedve, 2 kártyával nonstop 3g mailek, közösségi oldalak, telefonálás +a buzizgatások (mert még új) este 11-re 25%-os akksi :Y Tök rendben van.
Szoftveresen nem rossz (nem fagy, nem laggol,nemindulgat újra, teljesen stabil) de vannak benne anomáliák:
pl: a zenelejátszó hangereje madzagos fülessel: nem lehet háromnegyed hangerőnél hangosabbra állítani, hiába húzod túl a csúszkát -bt fülessel nem jelentkezik ez a probléma -kihangosítva is jól szól...a multimédia...de a csengetések és hangjelzések meg random, van amikor teljesen jól hallhatóan a beállított hangerőn szól van amikor meg alig hallani -nemtudom mitől függ...
-egyelőre ennyi a tapasztalatom az eltelt rövid idő alatt. Egy biztos: nekem megérte az árát, mert márkásabb telefont ezért a tudásért kb. dupla áron lehet venni annyival meg nem jobbak sajnos...

(#35) plinksd25 válasza gerycom (#34) üzenetére


plinksd25
tag

A kamerát én még annyira nem állítgattam, nem teszteltem nekem nem az az elsődleges de én is meg vagyok vele elégedve. Videó felvételnél nálam valahogy nem működik a fókuszálás sehogy se nem tudom mi baja van :/ Ezen a youtube felbontásos dolgon én meglepődtem hogy nem lehet nagyobbra venni a felbontást, viszont töltöttem le 1080p felbontású videókat és azok szerintem naagyon szépek. Úgy látszik ez a hangerő probléma mindegyik készüléknél fen áll és mindenki azt írja hogy csak a bt headsetnél jó a hangerő. Nem bántam meg én sem hogy ezt választottam mert tényleg ilyen áron nem igazán van jobb "márkás" telefon.Nem tudom azok a kínából rendelhető telefonok milyenek lehetnek, egyik ismerősőm szerint nincs jobb azoknál... :Y

(#36) plinksd25 válasza #14121216 (#1) üzenetére


plinksd25
tag

Úgy látszik itt befagyott a történet... :/

(#37) #14121216 válasza plinksd25 (#36) üzenetére


#14121216
törölt tag

Szia :) Átadom a topic házigazdaságát, mert volt a kezemben vásárlás előtt mindkettő, s végül is ugyanannyi árért a WayteQ Talk 5H mellett döntöttem. De ettől még elismerésem a ConCordnak is :)

Kinézetre, anyagminőségre simán a ConCord 5500 viszi a pálmát. Ha ugyanaz lett volna a belbecs (HD kijelző minőség, MIUI, WayteQ support/felhasználótábor) is mint a WayteQ-ben, verhetetlen teló lett volna számomra.
De az biztos, hogy a WayteQ után ez az a telefon, amit ebben az árban nyugodt szívvel megvennék... A Xiaomi Redmi Note még az, ami durván jó 70k körüli áron, nade az csak 70k...

[ Szerkesztve ]

(#38) plinksd25 válasza #14121216 (#37) üzenetére


plinksd25
tag

Megértem döntésed én is a kettő között variáltam de én a másikat sajnos nem vehettem kezembe így fogalmam sincs az milyen... Igazából a külseje az ami nem igazán tetszett de ha egyszer Miskolcon jársz megmutathatod :D

(#39) #14121216 válasza plinksd25 (#38) üzenetére


#14121216
törölt tag

Nem lehetetlen, a barátnőmmel tervezünk oda valamikor egy őszi Lillafüredi erdei túrát :-) Az más kérdés hogy az idén eljutunk e :-D

(#40) kisaladdin69


kisaladdin69
csendes tag

Sziasztok!
Nagyon szép ez a teló! Az érdekelne hogy tényleg annyira halk csengés közben? Ram használat? Kamera? Fagyàs valakinél?

[ Szerkesztve ]

(#41) plinksd25 válasza #14121216 (#39) üzenetére


plinksd25
tag

Mindenképp el kell oda menni, télen megszebb mikor be van fagyva a vízesés gyönyörű képeket lehet készíteni :)

(#42) plinksd25 válasza kisaladdin69 (#40) üzenetére


plinksd25
tag

Szerintem a csengéssel semmi baj nincs attól függ milyen csengőhangot állítasz be rajta, én eddig mindig meghallottam. Kevés ram használat szinte sose fogyott még el eddig, fagyás szintén nem volt még eddig pedig nyúzom rendesen egész nap :) a kamera nem a legjobb de erről már feljebb írtam részletesebben!

[ Szerkesztve ]

(#43) kisaladdin69 válasza plinksd25 (#42) üzenetére


kisaladdin69
csendes tag

Köszönöm a választ! Én is be akarok szerezni egyet mert nagyon jól néz ki!
Főleg film nézés,netezésre kellene csak annyi helyen olvastam hogy halk a hangszóró!
Kicsit megingodt bennem ez miatt a vásárlás! Játék szempontjából akadàs? pl: Asphalt 8 Batman game

(#44) plinksd25 válasza kisaladdin69 (#43) üzenetére


plinksd25
tag

Tényleg nagyon jól néz ki főleg mikor már a kezedben tartod :) munkahelyemen mindenki kikerekedett szemmel néz hogy ez meg mi?? :D Őszintén szólva a hangszöró tényleg nem egy nagy durranás de az az érdekes hogy headset nélkül hangosabb mint vele de pl. buszon nem hiszem hogy jó szemmel néznék ha hangosan néznéd a filmet :) de ha otthon filmeznél rajta akkor teljesen jó én is ezt teszem minden nap nézem rajta a sorozatokat, filmeket... A legtöbb játék szinte megy rajta akadásmentesen, az aphalt 8-at még nem próbáltam de a batman arkham origins vagy micsoda gond nélkül megy, a real racing 3 is ami azért egy komoly game :) csak nálam az fps játékokkal van gond illetve nem csak nálam mert külföldi fórumokon is olvastam hogy ha két ujjal egyszerre irányítasz és az egyiket elengeded akkor a masik is megszűnik és ezt nem értem hogy miért :O így pl az egyik kedvencemmel sem tudok játszani (Dead Trigger2) mert ugye bal oldalt megyek előre, jobb oldalt forgatom a kamerát, ugyan itt kell tüzelni is és nem tudok folyamatosan menni forogni tüzelni mert mindig megáll és nagyon idegesítő :W
Most lehet hogy emiatt kétszer is átgondolod hogy megvedd, te döntésed én 50ezerért vettem :) már most 42ezerért is láttam de nem bántam meg egyáltalán és nagyon sokáig fog szolgálni remélem :)

[ Szerkesztve ]

(#45) kisaladdin69 válasza plinksd25 (#42) üzenetére


kisaladdin69
csendes tag

Megtudtam amit akartam! Neten akarom majd megrendelni csak tudni akarok mindent róla!
Autós játékokat nyomok meg a Batman gamet!
Az fps játékokat csak pc-n nyomom!
Főleg filmezésre fogom hasznàl!
Nem látom értelmét egy nagy cég mobilját megvenni 2x annyiért!

[ Szerkesztve ]

(#46) plinksd25 válasza kisaladdin69 (#45) üzenetére


plinksd25
tag

Na akkor hajrá! :D Milyen szinben fogod megrendelni? Én is ezért választottam ekkora telefont hogy filmezzek de mindenki azt mondja minek ekkora telefon stb. Nekem ettől kisebb már sosem kellene :)

(#47) kisaladdin69 válasza plinksd25 (#46) üzenetére


kisaladdin69
csendes tag

Tuti hogy fekete! Nézegettem a flip tokot hozzá, fő a biztonsàg!
Kicsit tartok a mérettől, Note 2-t kezeltem igaz nagy de használat közben nem venni észre hogy kényelmetlen!
Egyik tesztben panaszkodtak hogy max hangerőn kicsit recsegős a hang, van valami benne?

(#48) plinksd25 válasza kisaladdin69 (#47) üzenetére


plinksd25
tag

Flip tok az nekem is kellene már lassan 3 hónap után :S igaz eddig még semmi baja nem lett... A méretét meg lehet szokni hamar nekem már fel sem tűnik de szerintem nem olyan hatalmas :) Recsegős hang? Jó minőségű zenét kell hallgatni és akkor nem recsegek :D olyan hangosan nem szól hogy recsegjen..

(#49) lizakattila válasza plinksd25 (#48) üzenetére


lizakattila
senior tag

Tudom ajánlani Nektek EZT a fajta tokot.
Én onnan rendeltem, 2 nap alatt itt volt.
Amin meglepődtem, hogy ennyi pénzért ez híváskijelzős tok (tehát a rajta lévő plexi méretéhez igazítja a kijelzőt, és bejövő hívásnál ki sem kell nyitni, mert ezen keresztül lehet lehet kezelni a telót).

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#50) plinksd25 válasza lizakattila (#49) üzenetére


plinksd25
tag

Nagyon jó köszi a linket :) ezek szerint neked is ilyen telefonod van?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.