Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) cskamacska válasza Nekem-8 (#395) üzenetére


cskamacska
addikt

Junit balansz. :P
De örömködhetsz mert a kiegben és a kieg patcheiben olyannyira legyengítették az utászokat hogy mind a két fél utászai tökéletesen alkalmatlanok harcra.(régen két engineer csapat simán feltartott egy volksturmos osztagot, a kiegben mindkét utász csapat kimúlik mielött az első német katona elhullana.. :U - persze lehet mondani hogy még mindig ott a lángszóró ápgréd. Az tényleg jó dolog, de a volksturmosok az MP40 fejlesztéssel viszont olyan gyorsan lekaszálják őket, hogy közelükbe sem érhetnek a lángszóróval :( )

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#402) fiATHaLON


fiATHaLON
őstag

Komolyan mondom, nem a kötekedés, csak ez a Prohardver
számomra mindig is megütött egy mércét. Nem lehetne a topic
címét kijavítani kissé? A 2-t II-re, a vh-ust meg, mivel így világhábor-usnak hat,
vh-s-ra, ha már mindenképp rövidíteni kell. Mégegyszer elnézést, nem egy
nekivadult nyelvtanár vagyok állás nélkül :DDD, csak nívósnak láttam
eddig is az oldalt...

(#403) Kazimír válasza fiATHaLON (#402) üzenetére


Kazimír
őstag

Teljesen jogos :K
Engedelmeddel a kérésedet be is linkelem a moderátort keresek topicba.

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#404) #41133696 válasza Kazimír (#400) üzenetére


#41133696
törölt tag

de azt csak az amerikaik tudnak építeni ?

(#405) Kazimír válasza #41133696 (#404) üzenetére


Kazimír
őstag

Nem, bármelyik oldal. A megerősített pontnak megnő az értéke is (több üzemanyagot vagy lőszert ér), és nehezebb is el/visszafoglalni, mivel előbb ezt az erődítést kell lerombolni, és csak aztán kezdik húzkodni le-fel a zászlókat.
De ha a tutorial részt végigjátszod, kiderül minden :K

[ Szerkesztve ]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#406) fiATHaLON válasza Kazimír (#403) üzenetére


fiATHaLON
őstag

:R

(#407) Racecam válasza fiATHaLON (#402) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Megpróbáltam kijavítani, ha nem jó, szóljatok, azt sem tudom, mi ez a játék. (Ezért elnézést is kérek Tőletek. :B )

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#408) #41133696


#41133696
törölt tag

Hány ponttol lesz a karakter level 2 ?

(#409) Parlagfű


Parlagfű
tag

Esténkét, ha valaki multizik, TigerWittmann néven fent vagyok a Relic Onlin-on.
GG

-----------

(#410) Parlagfű válasza #41133696 (#408) üzenetére


Parlagfű
tag

Változó, ha Basic game-et nyomsz akkor is más, ha Rank game-et tolsz akkor is máshogy számol. Én 2v2 ben Level 4 vagyok, Basic-en pedig Level 8....

-----------

(#411) #41133696 válasza Parlagfű (#409) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az Opposing Fronts 03.04-én érkezett meg a webáruházból, az alap Company of Heroes-t pedig most vásároltam meg hozzá Steamen keresztül. A kérdés, az OF eleve feltelepíti a COH-t is és a Steam látja is, hogy installed, de akkor miért nem simán csak aktiválja?

[ Szerkesztve ]

(#412) #41133696 válasza #41133696 (#411) üzenetére


#41133696
törölt tag

Úgy tűnik megoldódott, aktiválta a steam, de mégis tölteni akarja a Steamről .

Amúgy a Steamről 24 dollárérét vásároltam Áfával, Mastercarddal, A számlát pedig ki is lehet nyomtatni, szóval jó ez a Steam ;)

[ Szerkesztve ]

(#413) #41133696 válasza Parlagfű (#409) üzenetére


#41133696
törölt tag

GSprof ;) Hogyan lehet ismerőst keresni a Relic Online-on? Ha akarsz vegyél fel ;)

(#414) Parlagfű


Parlagfű
tag

Érdekes dologgal találkoztak multiban. A zöld füst gyalogos vagy páncéltörő egység érkezését jelzi, a piros füst a tüzérségi támadást, de a sárga füst? Megfejtés valaki? (Nem Smoke Grenade..)

-----------

(#415) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Mi a gépigénye eme csodának?

(#416) cskamacska válasza Pikkolo^^ (#415) üzenetére


cskamacska
addikt

Üdv!

Hát 3000-es procival és 7900GTO-val, nem megy túl jól nagy térképeken, valszeg erősen procilimites. Két procival sem jobb a helyzet.
Perszonál tanács az(más gépeken nézve), hogy a jelenlegi közép kategóriás gép legyen alatta, azaz 2400-2600MHz körüli X2/C2D proci mellett egy HD2600XT/X1950Pro/GF7950GT/8600GT.
1280x1024-es felbontásban így mindent, vagy majdnem mindent maxra véve sem röcög, magasak az FPS-ek.(telejes maxhoz, AA/AF kombóhoz és DX10-es effektparádéhoz valszeg elkél azért egy HD3850/3870 vagy GF9600GT)
3200+/1800MHz körüli proci egy 7600GT mellett szépen viszi mediumon 1024x768-as felbontásban. Ami mindenképp kell neki, az a 2GB ram. Több rammal úgy néztem(3GB nem duálban) nem tud több mindent csinálni, de nem árthat.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#417) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Nem tudja valaki, hogy az MSI kártyákhoz adott verzió a DirectX10 Edition, vagy a sima változat?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#418) Pikkolo^^ válasza cskamacska (#416) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ha tényleg csak ilyen durva gépen megy akkor nem értem miért irják ez:

Minimum System Requirements
System: 2.0GHz Intel Pentium IV or equivalent
RAM: 512 MB
Video Memory: 64 MB
Hard Drive Space: 6500 MB

A 64MB megvan, a többiben simán jobb vagyok, de a vga az egy GMA950 :)

(#419) cskamacska válasza Pikkolo^^ (#418) üzenetére


cskamacska
addikt

Naja, 2002-es Battlefield 1942-re és a 2003-as C'n'C Generalsra meg 1300-as proci meg 128 mega ram van írva, oszt egyik sem fut rendesen 2GHz-es gép és 256/512MB ram nélkül. :)
Eccerűen az van, hogy valamikor a minimum spec-et valamikor alulméretezik, valamikor pedig felül, de a minimum az általában azt szokja jelenteni(főleg a rosszul optimalizált játékoknál), hogy veriverló beállítással eljutsz a főmenüig 640x480-as felbontásban. :)

512MB ram mellett próbáltam a játékot, nagyon visszafogja, sőt, sok beállítási lehetőség le is van tiltva, alapból ki van lőve.
GMA950 meg.. szal nem játékos VGA, nem sokat tudok róla, de azt hallottam tavaly nyáron, hogy megérkezett hozzá egy driver frissítés és így már hardveresen fut a TnL támogatás.. :DDD
más:Minimum Requirements
PIV 1500, 512MB RAM, 3GB HDD, 64MB video card :D

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#420) #41133696


#41133696
törölt tag

A játék honlapján található mapok, csak skirmishben játszhatóak, mert haveromnak van két map is, de multiban nem tud vele játszani.

(#421) Parlagfű válasza #41133696 (#420) üzenetére


Parlagfű
tag

Lehet multiban is, de akkor a többi résztvevőnek is le kell hogy legyen tőltve...

-----------

(#422) smisa válasza TazLeacher (#417) üzenetére


smisa
őstag

mind a 2 :)

(#423) cskamacska válasza TazLeacher (#417) üzenetére


cskamacska
addikt

Lemaradtam valamiről? :F Úgy tudom alapjátékhoz sima patch formájában látogat el a DX10, a kiegben pedig már alapból benne leledzik.(olyan előfordulhat hogy adott progit későbbi kiadásban az addigi javításokkal már megfoltozták, de hogy ezt különleges változatként árulnák? :F )

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#424) cskamacska


cskamacska
addikt

No van gondom nem kicsi: a modokhoz szükséges dev mód kilövi a játékban az ikonokat az egységek fölül, az életerő sávokat, és a készültségi fokot jelző sávot, és az egységek körüli csapatjelölő körvonalakat a játéktérben. Emellett a harctéri köd(fog of war) eltűnik, az ellen a semmiből tűnik elő, nehezen lehet megkülönböztetni a belátott területet a látókörön kívülitől.
Mikor régen devvel kellett indítani a plusz mapokat is, akkor nem volt gond, bezzeg most próbáltam volna modokat, amiket csak úgy lehet indítani, de így meg a játék szinte játszhatatlan.
Na most erre van valami megoldás, vagy így jártam, és nem csak bugos a játék, de még a módosításokkal sem lehet a hülyeségeit kijavítani, hogy abszolút kedvenc lehessen? :(

(Mellékesen megjegyzem, hogy megjelent a CoH elődjének a W40K Dawn of War-nak új kiegje a Soulstorm. Vártam azt is nagyon, de.. sajna jobban elkxxták mint az CoH : OF-t :O A Relic játékainak kiadója a THQ úgy néz ki szent céljául tűzte ki, hogy sürgetés és pénzmegvonás útján a Relic további játékait akkor is el fogja rontani, ha beledxxlik is :((( A készítő Iron Lore még a SS kiadása elött bezárt, valszeg a THQ felfogadta őket, hogy egy röpke év alatt dobjanak össze egy kieget minimálbérből, majd átszervezte a csapatot. Namost ez CoH szempontból azért érdekes, mert én ezek után a harmadik CoH kiegtől, ha lesz, nem várok semmit. A kiadó azt hiszi hogy a Relic stratégiáihoz ugyan úgy csinálhat kieget, mint az EA a Sims 2-höz, bedob pár oldalt, pár új küldetést, azt veszik mint a cukrot.) :W

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#425) #41133696 válasza Parlagfű (#421) üzenetére


#41133696
törölt tag

és olyankor is számolja a pontokat? Tehát a rang idővel változik?

(#426) Parlagfű válasza #41133696 (#425) üzenetére


Parlagfű
tag

A Relic isten tudja milyen algoritmussal dolgozik rang kalkuláláskor. Ami roppant bosszantó, hogy például mult héten, egy faszkalap beragadt betőltéskor, és kb 10 percnyi várakozás után kiléptem, a "jutalmam" level 9 ről, visszarakott lev 8ra.... Gondolhatod mennyire örültem. Sőt, akikkel együtt voltam axis oldalon, és kiszáltak, kettőnél ugyanugy rangvesztés volt....

-----------

(#427) #41133696 válasza Parlagfű (#426) üzenetére


#41133696
törölt tag

Akkor nem éppen olyan mint a BF stat rendszer.

(#428) Nekem-8


Nekem-8
tag

LEtöltöttem az OF-et a COH -hoz, fel is ment de miután indítom a Gamet, felugrik egy hibaablak, hogy "Belépési pont nem található"
"Az eljárás belépési pontja nem található a DLL-ben (UserInterface.dll)"

Látott már valaki ilyesmit? Eddig frankón ment a sima COH 2.201 Patch-el...

Nagypapa...olyan hullaszag van....nagypapa! ...NAGYPAPA!!??

(#429) Darth_Revan válasza Nekem-8 (#428) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Honnan töltötted le ?

(#430) Nekem-8 válasza Darth_Revan (#429) üzenetére


Nekem-8
tag

Torrent. Van benne Crack, de ez a hiba jön fel. Újratettem az egész cuccot, elindul a game Crack nélkül, vagyis kéri az orig DVD-t. Kiléptem, Crack és ugyanaz a hiba. Már több helyről szedtem le törést...passz. 2.201 Patch van fenn...ha valakinek van ehhez jó crack megköszönném ha public-ba feltenné x helyre...

Nagypapa...olyan hullaszag van....nagypapa! ...NAGYPAPA!!??

(#431) Darth_Revan válasza Nekem-8 (#430) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hát akkor sajnos nem tudunk segíteni. Javaslom olvasd el a fórum alapelveit.
Azon viszont csodálkozom, hogy 1645 napja regisztrálva vagy és még erre nem jöttél rá...

[ Szerkesztve ]

(#432) Parlagfű válasza Nekem-8 (#430) üzenetére


Parlagfű
tag

1. Nagyon rámentek a crackelt cuccok letíltására.
2. Szerda éjszaka kijött a 2.300 patch.

-----------

(#433) Nekem-8 válasza Darth_Revan (#431) üzenetére


Nekem-8
tag

Sok sikert az orig. gaméhoz, az avatarod elnézve hiányzik a glória....

Nagypapa...olyan hullaszag van....nagypapa! ...NAGYPAPA!!??

(#434) Nekem-8 válasza Parlagfű (#432) üzenetére


Nekem-8
tag

Kössz, akkor lehet egy korábbi patch-es verzióval próbálkozom...

Nagypapa...olyan hullaszag van....nagypapa! ...NAGYPAPA!!??

(#435) Darth_Revan válasza Nekem-8 (#433) üzenetére


Darth_Revan
veterán

köszi, de sajnos eddig még csak 34 orig gamem van :( :D (újságmelléklet nélkül)

(#436) Nekem-8 válasza Darth_Revan (#435) üzenetére


Nekem-8
tag

Én eddig 1 game-t vettem origban, azt is még C-64 -re, az az 1 orig. szoft.-om van, pedig van pár. Inkább hardwerre költök....azt nehezebb letölteni ;]

[ Szerkesztve ]

Nagypapa...olyan hullaszag van....nagypapa! ...NAGYPAPA!!??

(#437) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Kipróbáltam GMA950-en, mindent a minumumra vettem és igy játható a játék. Van olyan játékmenet, hogy az amcsikat kell gyilkolni?

(#438) cskamacska válasza Pikkolo^^ (#437) üzenetére


cskamacska
addikt

Üdv a CoH játékosok táborásban! :C

Ugyanakkor több figyelmet és utánajárást ha kérhetnék, a tavalyi Opposing Fronts kiegben van német kapány, lehet benne ellájokat gyilkolni. :P

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#439) cskamacska válasza Nekem-8 (#436) üzenetére


cskamacska
addikt

Azé azt vágod hogy ez a pár háesz egész csinos kis szegénységi bizonyítvány rólad? :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#440) Pikkolo^^ válasza cskamacska (#438) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Köszönöm.

(#441) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Peccseket érdemes feltenni?

(#442) Habib[HUN] válasza Pikkolo^^ (#441) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Nem feltétel de ajánlott :DDD Szerintem az első 1-2-t kötelező amúgy, a többi már csak többjátékos finomítás.

(#443) cskamacska válasza Pikkolo^^ (#441) üzenetére


cskamacska
addikt

Modok szeretik megkövetelni a legújabbakat. No meg az sem baj, hogy pl a Stuh42 peccsel már inkább tüzérség, mint nyomorák Stug utánzat.

Jut eszembe, talált már valaki megoldást a -dev-es összegányolós gondomra? Vagy másnak bejön a "határok nélküli" hadakozás? :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#444) Parlagfű válasza Pikkolo^^ (#441) üzenetére


Parlagfű
tag

Nemhogy érdemes, hanem szinte kötelező..:)

-----------

(#445) vilag


vilag
tag

Hali!

Próbáltam feltenni a játékot de telepítésnél rögvest problémába is ütköztem.
Az alábbi képen látható a hiba:

http://kepkuldes.com/out.php?i=4423_COH.JPG

Ha valakinek van ötlete ne habozzon megosztani velem.

Kösz!

[ Szerkesztve ]

(#446) Crytek


Crytek
veterán

Akinek megvan a Company of Heroes és 8800GT-je van kérem tesztelje le 1280*1024-be mindent maximumra állitva élsímitás és AF nélkül.Beépitett teljesitménytesztel!
Mert mindenhol a tesztekben 200 fpseket irnak azt a GT-m csak 60-at kap szal furcsa.
Előre is köszönöm!

Next PC Upgrade: 2022

(#447) Crytek válasza Crytek (#446) üzenetére


Crytek
veterán

Már tárgytalan köcsög nvidia driveren belül vsync be volt löve :(

Next PC Upgrade: 2022

(#448) Nekem-8 válasza cskamacska (#439) üzenetére


Nekem-8
tag

Csodálkozol, ilyen áfa terhek mellett? :(((

Nagypapa...olyan hullaszag van....nagypapa! ...NAGYPAPA!!??

(#449) Nekem-8 válasza vilag (#445) üzenetére


Nekem-8
tag

Vilag

van 1 érzésem tört alapjátékod van. Mivel fenn van új Patch emiatt nem teszi fel. Le kell gyalulni full az egészet. Feltenni a patchet az alap játékra, de csak 2.201 -ig szabad. Utánna már felmegy a OF kieg is. további patch kilőve.

Nagypapa...olyan hullaszag van....nagypapa! ...NAGYPAPA!!??

(#450) Habib[HUN]


Habib[HUN]
senior tag

Végre volt egy kis időm a neten játszani. Finomak ezek a 2v2-k. Sajnos mivel csak a kieg van meg nekem (még) így nem tudom a jenkikkel menni. Nagyon hiányzik a jó öreg lángszórós enginer :DDD
Az esetek 99%-ban angolokkal megyek. Hát nem semmi erőssége van a német gyalogságnak, úgy ledarálják szerencsétlen angoljaimat néha hogy hihetetlen. Főleg azt "szeretem" ha nehézgéppuskával beveszik magukat valahova. Jármű nélkül igen macerás őket kifüstölni. Mondjuk a Churcill-el én is tudok ám tisztességtelen előnyt szerezni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.