Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Lehullt a lepel a Warhammer 40k: Dawn of War készítőinek új játékáról! Egy 2. vh-us RTS-ről van szó,amely forradalmasíthatja az RTS fogalmás is! Hogy miről beszélek?
A Company of Heroes nem kevesebbre vállalkozik, mint revolúcióra: a Relic olyan grafikát, olyan lehetőségeket, és olyan játékmenetet szeretne bemutatni, ami eddig még soha, sehol nem láthattunk.
A játék alatt a cég új motorja, az Essence dübörög. Kegyetlen vizuális vadállatról van szó: gyakorlatilag minden effektet felvonultat (HDR, dinamikus fények / árnyékok, normal mapping, shaderek) amit manapság egy modern FPS-től megszokhattunk, mindezt egy valósidejű stratégiába oltva. Az animációs rendszer kiemelkedő: a játékban mozgatott katrakterek 700 komplex animációból ''válogatnak'' mindig a szituációnak megfelelően. A licencelt Havok 3.0 fizikai engine nem csak a látóidegek további kényeztetésére szolgál: komoly szerepet kap a játékmenetben. A pályák teljesen rombolhatóak, robbanások szaggatják szét az épületeket, a fák lángra kapnak - a pusztulás képei nem ismétlődnek, minden épület / objektum másképp, a rombolás erejének / mikéntjének megfelelően omlik össze, vagy semmisül meg. A dinamikusan változó harcmező új stratégiai lehetőségeket nyújt: a környezet nem kiismerhető, a játék nem válik unalmassá, nem tudjuk alkalmazni a jól bevált ''először jobbra küldöm az osztagomat, aztán bebújnak a baloldali fal mögé, és onnan lövöldöznek'' stratégiát - könnyen elképzelhető, hogy a fal már nem lesz ott, mire odaérünk. A Relic a ''filmszerű'' játékélmény megteremtésére koncentrál: a játékhoz fejlesztett filmszerkesztő látványos ingame átvezetőket produkál, és nagyon könnyen kezelhető - éppen ezért a játékos is gond nélkül használhatja majd (ott figyel majd a korongon). (Thank you 576.hu)
Hasonló dolgot láthattunk már a Soldiers heroes of World War 2-ben,azonban mindez igazán a CoH-nál éri el,igaz hatását.

-=[SCREENSHOTOK]=-
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

-=[Videók]=-
Bővebben: link(Trailer)
Bővebben: link (Videó interjú a producerrel)

-=[Gamespot előzetes]=-
Bővebben: link

Meglepő,hogy a játék egyes pontokon szebb,mint 1 mai napi FPS,ami nem kis szó! És a legfontosabb, megjelenés:2006




[Szerkesztve]

(#2) Dilikutya válasza Darth_Revan (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez így leírva nagyon szépen hangzik, és a képek is igen tetszetősek, de azért én azt mondom, várjuk csak ki a végét... nehogy az legyen majd, hogy sokat akar a szarka... óvatos lennék az olyan kijelentésekkel, hogy majd ez a játék forradalmasítja az RTS műfaját. Sokan akarták már ezt, de ha bele gondolunk, az első C&C, Warcraft és AoE játékok óta nem sok újdonságot láttunk.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) Archer válasza Darth_Revan (#1) üzenetére


Archer
őstag

Hiszem ha látom. Az utóbbi időben nagyon sok agyonharangozott játék elég nagy bukás lett. A képek tényleg tetszetősek de ha jól belegondolunk, mit lehet még egy II. vh.-s RTS-en forradalmasítani a grafikán kívül?

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#4) Darth_Revan válasza Archer (#3) üzenetére


Darth_Revan
veterán

+valós fizika?:) A hangokat is figyeld,azok is nagyon jók!:)

(#5) Darth_Revan válasza Dilikutya (#2) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Azt se felejtsük el,hogy ez a csapt csinálta a Warhammer 40k: Dawn of War-t is,ami RTS a javából!:)

(#6) Archer válasza Darth_Revan (#4) üzenetére


Archer
őstag

Rendben van, hogy technikailag a topon lesz, de attól még nem forradalmi.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#7) Darth_Revan válasza Archer (#6) üzenetére


Darth_Revan
veterán

De meg van rá az esélye,hisz a csapat előző játéka is az 1ik legjobb RTS volt és azóta sok tapasztalat összejött már:)

(#8) Dilikutya válasza Darth_Revan (#5) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Warhammerről nem tudok nyilatkozni, nem próbáltam. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) Archer válasza Darth_Revan (#7) üzenetére


Archer
őstag

Nem tudom, én sem próbáltam a DOW-t.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#10) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Hát akkor próbáljátok ki,nagyon jó game,vérbeli RTS!:C

(#11) Müge


Müge
tag

Finoman fogalmazva is nagyon nagy itt a por!

Íme megjelent a játék demója, szedjétek ezerrel:

[link]

Ha kipróbáltam, élménybeszámoló!

Jó játékot mindenkinek!

A tévedés híd a tapasztalatlanság és a tudás között - Theroux

(#12) Müge válasza Müge (#11) üzenetére


Müge
tag

Első benyomások

Hát, ennél azért többre számítottam a képek alapján.

A grafika nem nagy durranás, bár elég részletes, és teljesen közelre hozhatóak a katonák.
1280x1024 minden maxon, elment rendesen a gépemen. FSAA kikapcsolva. Holnap megnézem azzal is.

A játékmenet tűnhet izgalmasabbnak:
a környezet teljesen rombolható, teljesen meglepődtem, amikor a falakra gránátot dobva nyitottam egy új kaput... :D
A tank persze nem gázol át a házakon, ott még nem tartunk ( a kerítést azért nem kerüli ki ).

Elég fáradt vagyok, holnap még tesztelgetek, aztán jelentkezem!

A tévedés híd a tapasztalatlanság és a tudás között - Theroux

(#13) Dilikutya válasza Müge (#12) üzenetére


Dilikutya
félisten

Majdnem 1900Mb a demó, na ne röhögtessenek már...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14) Müge válasza Dilikutya (#13) üzenetére


Müge
tag

Hát igen, szép darab :D
De azért érdemes letöltögetni... :)

A tévedés híd a tapasztalatlanság és a tudás között - Theroux

(#15) CriticalHit


CriticalHit
őstag

A gépigénye vetekszik az Oblivion-val. Hmm.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#16) MooN00


MooN00
aktív tag

Nekem a teljes verzió valamiért kifagy....játszok vele, majd egy X idő után (ami lehet 5 perc, de volt már negyed óra után is) teljesen megfagy....Semmit nem tudok tenni, csak azt a bizonyos gombot tom megnyomni (GYK:reset gomb) .

Grafikát már lejebb vettem, és 1024 -ben AA nélkül, nagyjából Normál módú garfikával felére csökken a betöltési idő és nem sokkal lesz vészesebb a grafika, a közelítésnél hiányzik az az AA....

Valaki valami ötlet ?

(#17) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

tegnap késő este raktam fel, de már nem volt időm vele játszani, de ma azért lenyomtam az első két pályát
hát ez vmi nagy királyság ez a játék :R
le a kalappal a fejlesztők előtt
mindenkinek ajánlom, aki szereti az RTS-eket, a Faces of War-t szarrá veri

ja és nagyon szép a grafika, pedig elég alacsonyra van állítva minden, de majd ha megjön az x1900GT-m, akkor lesz aztán csili-vili

[Szerkesztve]

Resistencia eterna

(#18) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

na senki sem játszik vele?
nem tudjátok mi a jó :P

Resistencia eterna

(#19) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Én mindennap játszok vele, nagyon tetszik ha kijön tuti megveszem erdetibe ja és készül az első magyar coh oldal:D

Original's never fit - Socket 370

(#20) #00809728


#00809728
törölt tag

Szasztok!

2 napja nyüsztőlőm a játékot és elakadtam.Van egy olyan rész ahol középpen vagy homokzsákok vesznek kőrbe és meg kell védened azt a pontot.Nos az sikerült továbbrakott de maradtam azon a térképen és valami ágyu félét kéne kicsinélnom.A probléma az kicsit lefogytam mindenemből.
Esetleg aki megcsinálta az elküldhetné nekem a lementett filét mert szivesen megnézném a tőbbi pályáját is.

(#21) gerjus


gerjus
aktív tag

Nekem is nagyon bejon a jatek szerintem felelmetesem attudtak ultetni a warhammer 40K rendszeret egy masodik vilaghaborusba es sok sok ujitast tartalmaz meg ahhoz kepest is ...

Amugy nemtom annyira nem nagy a gepigenye , haverom 6600 ja siman ment kozepesen 1280 ban ... enyemen 1600 minden minden maxon 38-42 frame ezek ala nem megy soha ...


[Szerkesztve]

Never trust a computer you can't throw out of the window! - http://www.flickriver.com/photos/gerjus/

(#22) #00809728


#00809728
törölt tag

20. HSZ??? :B

(#23) <MZ/X> válasza #00809728 (#22) üzenetére


<MZ/X>
őstag

Hogyha arra apályára gondolsz amikor meg kell védeni carentant akkor a 15 perc után jönnek tankok amivel vissza kell szorítanod az enemyt

Original's never fit - Socket 370

(#24) #00809728 válasza <MZ/X> (#23) üzenetére


#00809728
törölt tag

Arra de sajnos nem megy. :O

(#25) #00809728


#00809728
törölt tag

Megint ujrakezdtem azt a részt.Ágyukat kell megsemmisitenem majd 3 pontot megvédeni.
Ágyuk még mennek de utána a 3 pont megvédése 3 tankkal a kb 12 ellen nem megy.Mi a francot tegyek???

(#26) <MZ/X> válasza #00809728 (#25) üzenetére


<MZ/X>
őstag

Hát nekem csak a demo pályán láttam azt a pályát szóval ebben nem tudok segíteni. A demoban csak vissza kellett szorítani ami elég egyszerű volt.

Original's never fit - Socket 370

(#27) #00809728 válasza <MZ/X> (#26) üzenetére


#00809728
törölt tag

Az nekem is ment igaz nem volt egyszerü de ment.Utána írja van 3db tankom és át kell mennem a pálya másik sarkába de 3 fő stratégiai pontot védjek meg.
Nos kb 10 panzers és 2-3 tigris rohangál fel alá+ 2-4db gyorslövegjáró és rengeteg Német.
Olvastam pár forumon ez a játék legnehezebb pályája még easy szinten is.

(#28) #00809728


#00809728
törölt tag

Azt csipem sok forumon osszék az észt ,hogy ő mit csinált stb...aztán meg ha kérdezek tőlle akkor ja már nem emléxik meg jőn a bla-bla szöveg.
Nekem olyan kéne aki megcsinálta és az elmentett filét elküldi.Lehet csalás de kiváncsi lennék a tőbbi részre is mert érdekel. :R

[Szerkesztve]

(#29) <MZ/X> válasza #00809728 (#28) üzenetére


<MZ/X>
őstag

Figy, világosan megmondtam hogy demóm van és a demóban nincs benne ez a rész! Ha már meg lehetne venni eredetibe akkor valószínüleg tudnék segíteni de nem kell itt hőzöngeni :U

Original's never fit - Socket 370

(#30) #00809728 válasza <MZ/X> (#29) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hü-ha figyi én semmi olyant nem írtam ami neked ill te személyed ellen szolt.Olvasd végig még cimezve se volt.Azért be ne kapjál mert írok és kérdezek.

[Szerkesztve]

(#31) <MZ/X> válasza #00809728 (#30) üzenetére


<MZ/X>
őstag

Azt csipem sok forumon osszék az észt ,hogy ő mit csinált stb...aztán meg ha kérdezek tőlle akkor ja már nem emléxik meg jőn a bla-bla szöveg.

Akkor ez nem nekem szólt? :F

Original's never fit - Socket 370

(#32) #00809728 válasza <MZ/X> (#31) üzenetére


#00809728
törölt tag

sok forumon osszák az észt ebből kiemelném a sok szót!!

Előtte azt írtam voltam pár forumon.Meg ugy emléxem neked egyből bejőtt a pálya és nem kelett gondolkodnod sem,hogy miről beszélek.
Ha neked szolt volna akkor ott lett volna a neved is vagy a válasz neked ment volna.Mivel nem volt megcimezve igy akinek nem inge ne vegye magára. :R




[Szerkesztve]

(#33) <MZ/X> válasza #00809728 (#32) üzenetére


<MZ/X>
őstag

Akkor elnézést, úgy értelmeztem mint egy általánosítást amire bizonyíték az előző hsz-em. Mégegyszer elnézést.
Más: Éppen most csinálom a Company of heroes rajongói oldalt és nem szeretném elaprózni ezért ha tudnál segíteni az jó lenne. A neked legjobban tetsző bannert kéne kiválsztani ezek közül:
http://kepfeltoltes.hu/060927/jel_lt.1.psd_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/060927/jel_lt.2.psd_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/060927/jel_lt.4.psd_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/060927/jel_lt.5.psd_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/060927/jel_lt.6.psd_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/060927/jel_lt.7.psd_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/060927/jel_lt.8.psd_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/060927/jel_lt.9.psd_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/060927/jel_lt.10.psd_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/060927/jel_lt.11.psd_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
:R

Original's never fit - Socket 370

(#34) #00809728 válasza <MZ/X> (#33) üzenetére


#00809728
törölt tag

Szasz!

Pcdome .hu jártam ott is. 9-es és némi tankocska kéne

(#35) Soak


Soak
veterán

Most csináltam meg a küldit amiről dumáltok, Dodi!Mi nem megy?a 3 hidat be kell védeni mint az állat és kész, addig amig tudod, addig tartod aztán ugy is mondja mi van

(#36) <MZ/X> válasza #00809728 (#34) üzenetére


<MZ/X>
őstag

Mi az hogy 9-es és némi tankocska kéne? :F

Original's never fit - Socket 370

(#37) bagyulajuve válasza Soak (#35) üzenetére


bagyulajuve
addikt

így van le kell rakni sok aknát és sok tankakadályt, szögesdrótot mg42-ket beizzítani a 2 antitankot és vagy 3 mesterlövészt
a híd mellé homokzsákokat tenni és oda az airborne-kat tenni
így sikerült nekem elsőre, majd amikor jön a felmentő sereg akkor a tankokkal elzavarni a többieket

Resistencia eterna

(#38) Soak válasza bagyulajuve (#37) üzenetére


Soak
veterán

Jaja, most a köv küldivel szívok, hát ez mondhatni nagyon szar , egyfolytába jönnek, erősforrás meg nem sok, tankokkal ha előrenyomulok egyből ott van mögöttem az ellen :(

(#39) bagyulajuve válasza Soak (#38) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én most ott járok, hogy a V2-es bázist kell elfoglalnom
az előző pálya elég durva volt, bár annyira nehéz nem

Resistencia eterna

(#40) #00809728 válasza Soak (#35) üzenetére


#00809728
törölt tag

Srácok!

Köszi a hozzászolást de sajnos ti keveritek.Itt nincs híd.
Ugy kezdődik te középpen vagy a térképen és minden írányból jőnnek a tankok.
A bázisomat homokzsákos lövészárkok veszik körbe és 2db ágyum van és kb 30emberkém.Kb ugy 10-12páncélos és rengeteg gyalogos jőn ellenem.Itt 15perc áll rendelkezésedre.Nos ez már sikerült.
Viszont a következő mapon már 3 stratégiai pontot kell megvédened 3db tankkal és 20katonával+el kell pusztittanod a 3-4db 88mm ágyukat amivel távolról lővik a bázisodat.Lové gyengén jőn tehát fejlesztésre nem sok időd ill pénzed van.Tehát old meg.
Nos ezt nem tudom én megoldani.

(#41) bagyulajuve válasza #00809728 (#40) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ja bocsi :B
akkor még nem járok ott, ez sokára vana V2-es pályától?

Resistencia eterna

(#42) #00809728 válasza bagyulajuve (#41) üzenetére


#00809728
törölt tag

Nos közben ugy 4-5 órai játék után megoldottam.
Pár forumon azt olvastam ez alegnehezebb pálya.Most egy nagy tigris félét kelett elintéznem és utána jőtt egy repülő raj és elintézett egy konvojt.
Most azt kell csinálnom,hogy 4 hidon mennek a németek azt meg kell akadájoznom.
Nagyon jó a játék. :B

(#43) Soak válasza #00809728 (#42) üzenetére


Soak
veterán

Osztom a vélemyényed, kiváló játék, de eggyetlen számomra zavaró hibája ,hogy nem tudom az embereimet feláldozni, hogy a csatába viszem őket ugy ,hogy azzal megmentenék sokkal többet, mert egyszerűen kusznak csak

U.i.: neketek megy a fraps a játékkal?

(#44) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

most kell majd a hill 192-őt elfoglalnom, valszeg nem lesz túl könnyű

Resistencia eterna

(#45) #00809728 válasza Soak (#43) üzenetére


#00809728
törölt tag

Van egy olyan mod amikor futnak és akkor simán leszedhetik őket.

Most én eljutottam egy olyan részhez amikor 4 hídon átkelő sok-sok német katonát le kell lőnőm.Mesterlővészek nagyon értik adolgukat. :C

(#46) #00809728


#00809728
törölt tag

Hi

Most végeztem vele.4 híd azaz átkelőhely megvédése a cél.Ne msemmi valamikor már majdnem feladtam de....
Sajnálom,hogy vége. :O

(#47) #00809728


#00809728
törölt tag

Annyira belejőttem igy kiprobálom ezt is.

faces of war :C

(#48) bagyulajuve válasza #00809728 (#47) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én játszottam vele, sokkal rosszabb, mint a CoH

most lőttem szét a Tigrist ;] (de jó volna, ha lehetne a németekkel is nyomni, a jó öreg tigris :R )
én is egy 4 hidas résznél járok, ahol a konvojakat meg kell akadályozni, hogy átkeljenek
nehéz lesz már látom, ez lenne az utolsó pálya? :F

Resistencia eterna

(#49) #00809728 válasza bagyulajuve (#48) üzenetére


#00809728
törölt tag

Igen sajnos.Ha azelőtte lévő pálya met simán akkor ez is fog menni.Lényeg legyen sok-sok pont a kezedben. :R

(#50) bagyulajuve válasza #00809728 (#49) üzenetére


bagyulajuve
addikt

sikerült, igaz nem volt egyszerű: a végén tigris meg panther roham elég kemény volt

Resistencia eterna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.