Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:38

LOGOUT.hu

Clash Royale

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Hunmugli válasza sea (#1997) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Szia!

Nem fogok újból semmit sem leírni, mert itt is és máshol is megtettem már minimum egy tucatszor (igen, minimum 12x). De belinkelek pár hszt, nem lesz kellemes elolvasni, mert hosszúak és én írtam, de biztos választ kapsz.

Ha esetleg nem kapnál választ, akkor kérdezhetsz, de ha azt látom, hogy nem olvastad el, akkor ignorálom a segítségkéréseid.

[link]
[link]
[link]

Király, ezentúl mindenkinek ezt fogom belinkelni :D peace

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2002) sea válasza Hunmugli (#2001) üzenetére


sea
tag

Köszi szépen! A harmadik link volt számomra a hasznos. Hasonlóképp próbálkoztam én is csak az adatok törlése nélkül. Ez lehetett a hiba. Köszi még egyszer! :R

(#2003) Hunmugli válasza sea (#2002) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Nincs mit :K

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2004) szildavid90


szildavid90
aktív tag

Sziasztok! Klánt keresek 2800 kupaval, 980 winnel. Koszi!

(#2005) Hunmugli válasza szildavid90 (#2004) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Szia, van itt lent eldugva vhol egy link, miszerint jöhetsz a Rocket League-be, csak épp tele vagyunk. Szerintem használd a játék beépített keresőjét, de nyilván várhatsz egyéb válaszokra is :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2006) Janaboy válasza Hunmugli (#2005) üzenetére


Janaboy
veterán

Most epp van hely :)

Janaboy

(#2007) Hunmugli válasza Janaboy (#2006) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Reméltem, hogy megnézi valaki. Általában (sajnos) (szerencsére) bejön, ha azt mondom, hogy nincs :D

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2008) frogfoot


frogfoot
csendes tag

Aki làvaloonozik mit csinàltok eza nyomorult night witch mirror clone combò ellen mert màr heròtom van ,hogy szinte mindenki ezzel jön ellenem.Gondolom terület sebző kellene pl wizzard baby dragon vagy exe,de ezek elèg gyengusok sajna.

(#2009) F-ECT$ válasza frogfoot (#2008) üzenetére


F-ECT$
titán

Vesztek.

Dive ever, work never.

(#2010) Amur


Amur
Topikgazda

Imádtam a draft challenge-eket korábban! kb. a bandit-os volt az ucsó amit élveztem(11-ig mentem), utána belenyúltak a sorsolásba, sokkal randomabb lett, aminek eredményeképpen simán lehet hogy te még normális supportot sem kapsz, a másik meg 2-3 tankot.. Nem tudom ez miért kellett, innentől lottó az egész...
azóta gem-et nem költök ezekre a challenge-ekre csak free entry...
Egy jó példa:

ÉN ezeket választhattam:
dart goblin vagy ice wizard
fire spirit vagy spear goblins
arrows vagy poison
ice golem vagy goblin gang
röhejes...ha tudom nekik milyen lapjai lesznek, akkor sem tudtam volna ebből győztes paklit összepakolni...
Kérdezem én, hogy amikor neki a golemet adta fel, akkor mivel volt párban?! Semmi logikusat nem tudok mellérakni..Amit tőle kaptam az a bandit,mirror,ice spirit,goblin barell..egyik sincs egy szinten mint win condition a golemmel..arról nem is beszélve hogy az egyetlen komolyabb antitank is nála volt..
Hagyjuk is mert már önt el megint az ideg!
Kérem vissza a régi draft challenge-et!! A kedvenc módom volt! :(((

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2011) lkristóf válasza Amur (#2010) üzenetére


lkristóf
senior tag

Én 9 win-ig jutottam, de lehet ment volna tovább is ugyan is az elsőt amikor elvesztettem akkor vezettem csak jött egy fránya telefonhívás... :O

Ugyebár eddig a Hun.69 nevezetű klánba voltam és az egyik napról a másikra megváltozott a neve UNITY-re és senki sem érti, hogy miért, ötlet? :DDD

(#2012) dragonfx válasza Amur (#2010) üzenetére


dragonfx
veterán

ugy kibaxott a challange 3/3 lose. mondjuk nem is baj

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2013) redwhite78 válasza Amur (#2010) üzenetére


redwhite78
aktív tag

+1
teljesen egyetertek, tok random.

never go full retard

(#2014) dragonfx


dragonfx
veterán

megvettema night witchet jobb híjján hát csodát ez sem tesz aki kibaxott eddig cunterrle ezután is :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2015) dienesoft


dienesoft
csendes tag

Sziasztok,

Ha lehetne jelentkezni a Rocket League klánba, akkor szívesen tenném, a játékban "dienesoft" néven vagyok megtalálható. Meguntam a 8-12 évesekből álló klánokat - agyfaszt kapok, hogy állandóan vitatkoznak és virtuális visítoznak valami baromságon. 3 klánban voltam, de mindegyikben halálra idegesítettek. Úgyhogy ha lehet jelentkezni és van hely, szívesen csatlakoznék oda. Elég aktív játékos vagyok, 2600 körüli átlag kupával. Kinek kell írnom ez ügyben? Kösziii! :R

(#2016) dracox válasza dienesoft (#2015) üzenetére


dracox
addikt

Én a rangokért való sírástól vagyok rosszul. Nem mind1 nekik, hogy member vagy elder? :N

(#2017) Janaboy válasza dienesoft (#2015) üzenetére


Janaboy
veterán

Gyere..

Janaboy

(#2018) dienesoft válasza dracox (#2016) üzenetére


dienesoft
csendes tag

"kapppghattttok eldert???? én má régota jaccccom ézzs én többet gyujtők mint barki pls thx"
Agyhalál ez a konstans vernyákolás valamiért. :W

(#2019) szabolcs77 válasza dienesoft (#2018) üzenetére


szabolcs77
tag

hát ez nálunk is így megy, aztán szólok egyszer, hogy aki rangért nyávog az a következőnél kick. Aztán pár emberrel példát statuáltunk és rend lett :) de nyávogások mindig vannak, azzal nem tudsz mit tenni.

(#2020) Amur válasza szabolcs77 (#2019) üzenetére


Amur
Topikgazda

Nálunk a szabályzat egyik pontja: rangot nem lehet kérni, csak kapni.
Bár ezt sokan nem tudják értelmezni. :D

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2021) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Beléptem a héten egy klánba, nem lett 10/10 a chest és rögtön öten kiléptek. :DDD

halahala

(#2022) Balazs_ válasza xenom0rph (#2021) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Nem csodálom, én is ezt fontolgattam, csak aztán láttam, hogy jön a 2v2 egész nyárra, így kicsit könnyebb lesz a 10/10 a 7/10 helyett.

Miért annyira rossz ajánlat a Giant chest a tutibiztos bat-tel? (A8:440gem)

(#2023) redwhite78 válasza Balazs_ (#2022) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Mert egyrészt 150 bats lényegében semmi. Úgyis folyton az fog jönni hónapokon át, mire eléri a többi szintjét.
Másrészt a Giant chest főként commont ad, abból meg mindenki legalább egy szinttel előrébb jár, mint rare és epic lapokból. Harmadrészt a gems egyetlen értelmes beváltási módja a challange.

[ Szerkesztve ]

never go full retard

(#2024) dragonfx


dragonfx
veterán

Na a multkori super magicsl utan ujabb magical chest.igaz eddig sose adott hasznosat.
Ti eszrevettetek azt ha 3-4 leggendary.t haszbalsz latvanyosan nehezebb szopatosabb ellenfeleket kapsz?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2025) redwhite78 válasza dragonfx (#2024) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Nem vettem észre, az ellenfelek random jönnek. Szerintem azért tűnik "szopatósabbnak", mert ennyi legoval nehez optimális decket összerakni.

never go full retard

(#2026) dragonfx válasza redwhite78 (#2025) üzenetére


dragonfx
veterán

szinte lehetetlen maradok az egynél.
tök jó hogy beadott 4et is de már későn 3200nál hazsnálhatatlanok.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2027) mark! válasza dragonfx (#2026) üzenetére


mark!
őstag

én most estem vissza a10 aljára 4 legás deckel, de kezdem megunni a játékot. csomószor van, hogy bedob egy lvl 11-est, aztán csodálkozok hogy szétkap 3 koronára, mert előző seasonben 5400 kupa meg ilyenek. brawl stars-t várom már androidra, az megint jó lesz egy évig, aztán jövőre jön megint új játék stb. (remélem brawl stars-ra nem kell ennyit költenem, mert cr rendesen megkopasztott :DDD )

[ Szerkesztve ]

>

(#2028) redwhite78 válasza mark! (#2027) üzenetére


redwhite78
aktív tag

4 legás deck mit takar? Mert ha level 4-es lego lapot, akkor tényleg problémás az a10 alja. :)

never go full retard

(#2029) Pompi válasza mark! (#2027) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"csomószor van, hogy bedob egy lvl 11-est, aztán csodálkozok hogy szétkap 3 koronára, mert előző seasonben 5400 kupa meg ilyenek"

A season reset után mindig ez van, ezt túl kell élni. Mondjuk most valamennyire javít a helyzeten, hogy ládát ad a 2v2 is, nem kell a ladderen menni, meg lehetett várni, míg kicsit rendeződik a helyzet, persze pont bonyolítja is ez a 2v2, mert sokan gondolják ugyan ezt így még mindig bele lehet futni ilyenbe. Normál esetben pár napot kell kibírni reset után.

Feel Good Inc.

(#2030) dragonfx válasza mark! (#2027) üzenetére


dragonfx
veterán

En tartom magam de tegnap -200 trofi ujra. De most teny mind az en hibam vokt hogy buktam.
En is 10es vagyok. Ha 4-5 nyerek tuti 11es jon.de azt is levertem mar sokszor.
Sot egyszer egy 12est is beadott azt is.
Nekem most ez a deck a meno:skeletongiant,infidragon,musketas,archer,bomber,witch,sari,hog.
Hig9re gyujtok.
Utana jo lenne infit beadna shopba.
Aztan bomber es a wtich.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2031) redwhite78 válasza dragonfx (#2030) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Úgy látom a spelleket kerülöd. :)

never go full retard

(#2032) Amur válasza Pompi (#2029) üzenetére


Amur
Topikgazda

Már nem olyan gyakori hogy 5400-es feltűnik 4000 körül, mert őket nem 4000re resetelik vissza, hanem feljebb. Aki challenger 1-2-3ban végezz az kap 4000 resetet, aki masterban 4300 champions 4500
Persze simán benne van az elején hogy még egy sávot leesik, és 4900-asokba én is belefutok 4000-4100 körül season reset után, de 5k feletti azért már nagyon ritka ott.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2033) Amur


Amur
Topikgazda

Friss(júniusi) top200 deck alapján összeállított card popularity list:
[link]
skelik,tornado, log a top3!
Az elterjedt golem deckek miatt(night witch is erősített a golem beatdown deckeken) erősödött a baby dragon, és erősödött az elixir collectorok leszedésére használt miner, rocket használata.
3M is, battle ram is(általában egy deckben szoronganak) 41x top pakliban szerepelt! Újra virágkorát éli.
Utána pedig a graveyard a 2.legelterjedtebb win condition!(holtversenyben ugyan a hog riderrel,de utóbbi sokat zuhant a deckjeiben feltünő lapok nerfje miatt.)
Inferno tower meglepően visszaszorult, szerintem az elterjed villám és minion horde miatt.
Ami nekem furcsa:
Csak 2! nagy pekkás deck, pedig a buff óta sokkal használhatóbb.
Valamint egy darab elite barbár, és nincs nulla! bandit a top deckekben!
Elite-eken annyira nem lepődöm meg, ugyan ha nincs kézben counter akkor tudnak büntetni, de ha van akkor a 6 elixires lap könnyen kontrázható sokkal kevesebből, és onnan már a használónak büntetés..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2034) dragonfx válasza redwhite78 (#2031) üzenetére


dragonfx
veterán

miért ne kéne?
heal kevés ideig hat keveset tölt.
rage meg mire hatna megölk az egységeket

three muskétere van az ellennek akkor már ugyis készülök hogy a sekeleton giantot nem hazsnálom :C .aztán szevasz alapból +3ba vagyok.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2035) redwhite78 válasza dragonfx (#2034) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Lightning, poison, fireball, zap, arrows stb. is spell, nem csak a heal-rage.

never go full retard

(#2036) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A rangok mitől függnek? Elder , member stb...

(#2037) samphone


samphone
tag

Van olyan oldal, iromány, ahol le van irva, hogy mely arénákban melyek azok a deckek, amivel leginkabb lehet nyerni a meccseket, vagy tudtok ti irni deckeket?

Illetve azt szeretném megkérdezni ( aréna 9es vagyok egyébként ), hogy melyek azok a kártyák általánosan, amiket érdemes fejlesztgetni, mert később jól jönnének, meg alapbol olyan kártyák, amiket érdemes minél tovább fejleszteni?

[ Szerkesztve ]

(#2038) Amur válasza samphone (#2037) üzenetére


Amur
Topikgazda

Pl.: clash royale arena best clash decks from all arena
Ez ráadásul folyamatosan frissítve van(havonta-két havonta), most júniusi pl.

Giinos: ez nagyon klánfüggő.
Van ahol mindenki co. és van ahol több hónap kiemelkedő teljesítmény után sem adnak eldert..
A PH-s klánokban(rocket league,-/One/-,Amur OP serege) van klánszabályzat, ahol feketén-fehéren le van írva minden feltétel.

Egyikből emeltem ki:
"Co-leader : a klán működéséért, a szabályok betartatásáért felelnek. A rang elnyeréséhez nagyon hosszú, aktív múlt szükséges a klánban. Nem csak kiugróan magas donate, és klán chest részvétel, hanem chat aktivitás, komoly, érett gondolkozás, szabály követés szükséges.
A rang tulajdonosa korlátlanul fogadhat el jelentkezéseket, és rúghat ki a szabályok sorozatos megszegése okán tagokat.
Elder: alapvető szabály hogy kérni rangot nem lehet! Azt ki kell érdemelni!
Tartósan(nem a belépés utáni első hét eltelte után hanem 3-4 héten keresztül legalább) heti 200 donate,
valamint 50 crown feletti teljesítés
Előnye hogy szabályok megszegése esetén először demote vagyis rangelvétel következik, és csak utána kick.
Nálunk alapvető szabály hogy elder és member között csak ennyi a különbség!
Elderként nem fogadhat jelentkezőket, és nem rúghat ki senkit! Ha mégis megteszi, rangelvétellel jár!"

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2039) WhiteWalker válasza Amur (#2038) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A PH! Rakéta ligába vagyok , most vettem észre hogy Elder a rangom. Sosem figyeltem eddig , csak fent akadt a szemem rajta. Nem szeretnék én co lenni. Nem is az miatt kérdeztem.
Akkor ez úgy jött "automatikusan"? (Mármint az Elder)

(#2040) Amur válasza WhiteWalker (#2039) üzenetére


Amur
Topikgazda

Jól teljesítettél, és a Co.-k vagy a leader rangot adott neked.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2041) WhiteWalker válasza Amur (#2040) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Aha. Akkor innen is köszönöm.

(#2042) samphone válasza Amur (#2038) üzenetére


samphone
tag

Megneztem, de általában mindenhol van legendary. De pl ha en nem arra alapozok, milyen kartyakat erdemes fejleszteni? ( mert nem biztos h lesz olyan legendem, nem nyitok stb )

(#2043) redwhite78 válasza samphone (#2042) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Attól függ milyen típusú decket szeretsz. (Pl. Hog-os, spawner, tankos, zap/log bait stb.)
Mindegyikre tudunk példát mondani legendary nélkül, csak előbb el kell döntened.

Amúgy lényeg kb. az, hogy válasz ki egy rare lapot, amit később mindenképp használni fogsz és következetesen azt kérd. Ez lehet olyan lap is (pl. musketeer), ami több deck típust képes kiszolgálni, ha még nem tudod eldönteni, hogy mi leszel, ha nagy leszel. :)

never go full retard

(#2044) Hunmugli válasza samphone (#2042) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Szia!

A legtöbb deckben van egy ún. win condition, ami egy olyan lap(kombináció)t takar, amivel beszeded az ellenség tornyait. Ez sok minden lehet, a teljesség igénye nélkül:
-graveyard / miner+apró cuccok (legend)
-golem + exe., baby sari, stb. / ballon + minitank (epic)
-giant + muski / hog / 3 muski + battle ram (rare)
-royal giant (más nem jutott eszembe) (common)

Ehhez jön a többi lap, amiket úgy kell megválasztani, hogy "kijöjjön a synergy". Ez nem is biztos, hogy létező kifejezés, azt jelenti, hogy a lapok jól egymáshoz illenek. (Nem túl olcsó-nem túl drága a pakli, könnyen lehet counter támadást indítani, nincs benne lyuk a népszerű deckek ellen, stb.....)

Nem tudom hol vagy, de szerintem nyugodtan kezdd el húzni (kérni) a giantot/hogot, epicből pedig exe./baby sary/ballon/golem is megteszi. Szóval kell egy tank/egyéb win condition, ennek support lapok (muski, zap, arrows, minions, ...) ami tartalmazzon 1-2-3 spellt, valamint védelmek: egy épület/antitank egység, pl: ((mini)pekka, infernó, ágyú).

Na és ha még mindig van hely, akkor betehetsz egy "pörgető lapot" (uhh ennek nincs rendes neve? :S ) pl ice spirit/skeli, vagy akár knight. Minél drágább, annál sokoldalúbban használható [...], de annál drágább [xd xd xd]

Teszteld le a paklit, szerintem 3.0 és 4.1 között jó az átlag. Utána cserélsz. De kell egy terv, hogy mit húzol, mert nem engedheted meg magadnak azt a luxust, hogy elkezdesz kérni valamit, és aztán félbehagyod. (Pl megtetszik a rocket, aztán meg a dart goblin... Egyik sem fontos, hogy nagy szintű legyen: aka húzhatod/kérheted, de sztem csak mértékkel.)

A common lapokat könnyű felhúzni, egy hét alatt lehet belőlük kérni min 500at. Nyilván ez sok mindentől függ, nekem ezer körüli ez a szám (3*7*40). Szóval a kicsi olcsó support lapokat, amiket később úgysem fogsz használni - ezt persze nehéz felmérni - mint pl esetlegesen a spiriteket és a goblincuccokat ne húzd ki túl magas szintre, mert ez sok arany (én 9es szinten álltam meg, van pár 10es, amit az elmúlt fél évben is használtam az 11es, jobb nincs //4609 a rekordom, 4k+ stabilan, bárhol bármikor [xd xd] ). Szóval a pénz a szűk keresztmetszet, utána meg a kérés. Éppen ezért, meg azért, mert a kérést tudod jól szabályozni, okosan kell cselekedned. A hoggal max akkor tudsz melléfogni, ha nem szereted vagy nem ad a klán. Én nem szeretem....

És mindenkinek üzenem: nem kell most sokat ladderezni, menjetek fel egy magas arénába és 2v2zzetek sokat. Kupát nem lehet veszíteni, ergó nem lehet veszíteni ;)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2045) Amur


Amur
Topikgazda

Már elbirálás alatt van a clash royale-os arcképem! ;]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2046) lkristóf válasza Amur (#2045) üzenetére


lkristóf
senior tag

Sajnálom, hogy nem Royal Giant-ot választottad. :O ;]

(#2047) Janaboy válasza Amur (#2045) üzenetére


Janaboy
veterán

Jol nez ki :)

Janaboy

(#2048) dragonfx válasza redwhite78 (#2035) üzenetére


dragonfx
veterán

Poisonon gondolkodok.de meg csak 4es.
Sulverbol kaptam nightwitchet 😊 lvl2. Eroltetem. De nem erzem olyan jonak.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2049) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Ezt azoknak mutatnám, akik szerint nem tudok játszani ;] egy másik fórum lakóinak, akik tökéletesen képtelenek értelmezni az írott szöveget

60 gem - ha jól számoltam -, ebből 10et visszakaptam jutalomként. Ja és mindez első nap... Egyszer meg 8-3 lett, utolsó meccsen 50mp alatt kikaptunk double bowler-graveyard enemytől, full counter... :(((

Szóval igen, cocban is tudtam hasonlókat, ahhoz is csak mázli kellett. Nem azért csináltam dolgokat, mert béna voltam. Ezt mennyire de nem fogták fel egyesek... Téma itt zárva, mint eddig is :o

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2050) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

De régen nem élveztem már úgy igazából ezt a játékot :)

Mentem kb 6 meccset ladderen, és meg kellett állapítanom, hogy nagyon jól játszik a konkurencia itt 4k környékén. Régen nem volt ennyi szoros, izgalmas, "nem hibázhatok" csatám. Mintha kicserélték volna, tök jó lett. Nem, nincs ilyen éles határ a 2v2 és a ladder között, de azért jó volt beleszagolni ismét a kiélezett csaták forgatagába :))

Van még jövő a Clash Royale előtt, nem is akármilyen :K [ :DDD ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.