Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-12-01 16:34:44

LOGOUT.hu

"Sokan hiányolták, hogy a CIS topiknak nincs első hsz-e, ráadásul tényleg hasznos lenne egy összefoglaló a programhoz, ezért most megszületett, használjátok egészséggel, remélem, néhányotoknak könnyít az életén és a "Sárkány" használatán!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11261) Dévacsen válasza C. s. (#11260) üzenetére


Dévacsen
senior tag

Sokféle ember sokféle igény :) összehasonlításképpen nálam pl csak egy 256gb os kis ssd van,10 perc alatt végez a CIS,de nem tárolok a gépen semmit,programokat sem sokat használok kb 6 db ot :D ,azokat mindig,ha valamit megtudok róluk hogy sunnyognak,akkor megkeresem az alternatíváját és onnantól azt használom,a dolgaim meg 3 külső hdd-n vannak,felszabadultak mikor minden gépbe ssd t raktam,de pár száz giga adat csak és ezek 3 példányban lementve,ezek nem nagyon szoktam ellenőriztetni,mindig egy pár percig vannak csatlakoztatva amíg rájuk kerül valami menteni való és már le is választom.Az emsisoft megbízható ,hatékony kis kereső,de tudod te az antivírus topikot is szoktad látogatni,akkor használtam inkább mikor defendert használtam,gyorsan végzett nálam ez is,közel 100% os a felismerése,úgy hogy keresésre frankó,CIS mellett semmit nem használok,ja meg annyit szerettem volna még hogy ha fut az emsi,a feladatkezelőben nézzél rá hogy a CIS nem fogja e majd nagyon kereséskor,mert általában vizsgálják egymás dolgait a keresők futás közben,esetleg már előtte kivételhez adhatnád hogy nehogy most meg az legyen a lassulás oka,hogy a CIS akassza meg kereséskor.

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.