Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mostly Harmless


Mostly Harmless
tag

Logitech G15 újratöltve. :DD

(the cake is a lie)

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

ROG Raikiri Pro

Ez most tényleg wired konzollal? :(

Live-Die-Respawn

(#3) Yany válasza oriic (#2) üzenetére


Yany
addikt

Vagy a kérdésed nem tiszta, vagy a te magad által dobott link azonnal megválaszol:

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#4) oriic válasza Yany (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Érdemes legörgetni az oldalon végig:

"The ROG Raikiri Pro is the first Xbox-licensed PC controller with tri-mode connectivity, featuring Bluetooth® and 2.4 GHz RF along with a wired USB-C® connection for unmatched versatility on a PC or laptop."

"Connect to Xbox consoles with wired​

Connect to PC with wired, RF 2.4Ghz or Bluetooth"

:W

Live-Die-Respawn

(#5) GreatL


GreatL
őstag

Akksiról semmit nem írnak a gamepadekenél.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#6) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Ez a gamepad fenn van a wishlisten mától :D

(#7) DamianB válasza Rabbitf_24 (#6) üzenetére


DamianB
őstag

Látom nem csak engem érdekel a gamepad

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#8) Yany


Yany
addikt

Anno Androidra fejlesztés miatt vettem egy Moga 2 Pro gamepad-et, tök kíváncsi lennék, ezek hol helyezkednek el ahhoz képest minőségben. Mivel újabban divat WiFi + BT cuccot alaplapra integrálni, ez a Moga tök faszányosan megy bármilyen játékkal PC-n, bár én nem szeretek ilyennel játszani (konzolon sem, amikor valakihez megyek, akinek van), csak elvétve használom ezt is, de pl. a BeamNG-nél csoda jó!

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.