Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) bager13 válasza BandiHUN (#19) üzenetére


bager13
aktív tag

Valóban megvan ezekben a Pay to Win jelleg, amiket említesz, kis előny is előny ugyebár.

Mondjuk én azt nem tartom P2W-nek, amit magad is ki tudsz farmolni teszem azt fegyver húzás, színtezés és társai. Ezek "boostok" elveszik számomra a játék egy aspektusát, mikor mész egy új fegyverrel és lépkeded a szinteket, oldod fel a kiegészítőket, közben állítgatod a saját preferenciák szerint.

A BP kimaxolásnál tudatosan szivatják a népet a nem konzekvensen adagolt BP XP-vel(ez a Pubg-ben még pofátlanabb módon ment) , terelve ezzel arra, hogy vásárolj token-t, ami valljuk be, hogy nagyon gáz.
És, aki olyan beállítottságú,hogy mindent szeret kimaxolni, az kénytelen tejelni(vagy irreálisan sokat játszani/farmolni).

Viszont ez effektes fegyver, színváltos/sötétlyuk skin már szerintem is a P2W kategória alja, ha ez csak a kezdet és szép tudatosan "érzékenyítenek" és lassan egyre durvábban jelen lesz ez, akkor baj van.
Én remélem, hogy nem így lesz. Ami most van még nem éri el az ingerküszöböm.

Szerintem a béta-ban, amit látsz mind ebből, az alapján sajnos nem fogod tudni megállapítani, hogy mi lesz megjelenéskor, sőt még a végleges verzíó sem garancia semmire. Jön 1-2 season és olyat fordul a világ, hogy csak lesel

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.