Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) boogie84 válasza BerserkGuts (#598) üzenetére


boogie84
veterán

Kezded sejteni mirol szol az EOMM, SBMM-et lassan el is lehet felejteni.
MW2019-es topikban kezdodik...
A draga youtuberek pedig a jatek keresesekkel trukkoznek, hogy elkeruljek a nehez lobbykat amikor szopoagon vannak... Erdekes lenne a karrierje ha balf... joszivu lenne az enemykkel.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#603) BerserkGuts válasza Szellem. (#602) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:DDD

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#604) kill_switch válasza Szellem. (#602) üzenetére


kill_switch
senior tag

Így már nem is éri meg megvenni. :O :DDD

(#605) zozika84 válasza Szellem. (#602) üzenetére


zozika84
őstag

Majd valami Microsoft akcióban elég lesz megvenni.
Teljes árat SZVSZ nem ér sajnos.

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#606) viperabácsi válasza zozika84 (#605) üzenetére


viperabácsi
addikt

Vagy tegyék be GP-be ! :DD

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#607) Spizzi válasza fLeSs (#599) üzenetére


Spizzi
tag

Nekem semmi baj nem volt soha az élességgel. AMD és Nvidia oldalon is van driveres élesítés. 1440p + 50-80% sharpen játéktól függően és tökéletes a minőség.

Minden játék küzd alapból ezzel a gonddal 5+ éve amióta standardé vált a TAA de könnyen lehet orvosolni.

(#608) fLeSs válasza Spizzi (#607) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Én csak 1080p-ben játszok, lehet magasabb felbontásban ez kevésbé látszik. Ha bekapcsolom a filmic T2xAA-t vagy minek hívják akkor elmosódott lesz a játék. AMD driverben bekapcsolom mellé az Image Sharpeninget de nem sokat segít.
MW2022 és 2023-ban a CAS ezt nagyjából kiküszöböli nálam.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#610) lowzor válasza Szellem. (#602) üzenetére


lowzor
veterán

"Az automata gépfegyverek erősnek, hatásosnak érződnek"

Akkor én egy másik verzióját kaptam a játéknak. Az még érdekesebb, hogy a Striker nevű SMG erősebb mindennél, miközben annak egy szar meggymagköpködőnek kéne lenne.

(#611) BerserkGuts válasza fLeSs (#608) üzenetére


BerserkGuts
őstag

DLAA :DDD Az kell és kész szép éles :K csak kell vga is 4070↑ mert erőforrás igényes és oda fűt rendesen
cyberpunkban is 1440p mellé +rtx raytracing 85fokra melegedik a strix kártya

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#612) BerserkGuts válasza lowzor (#610) üzenetére


BerserkGuts
őstag

hát nem használsz némi segédletet 1-3fok aimangle és slow rotation max 10-15 szokott lenni nekik máris másabb minden fegyver
vagy norecoil :DDD mert amúgy távolra nem fog félmásodperces TTK-val leszedni mindenkit csak segédanyagokkal vagy van még a kamu kontrolleres trükk cronusZen és társai

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#614) lowzor válasza BerserkGuts (#612) üzenetére


lowzor
veterán

Mindegy, ezzel a TTK-val nekem ígyis-úgyis szar marad. Megvárom a HC-t, ha meg nem lesz, akkor legalább megmarad a pénzem. De végre le tudott tenni az asztalra egy viszonylag normális játékot a Sledgehammer.

(#615) Phobion


Phobion
őstag

Nekem tetszett. PS5-re berendeltem lemezesen, meglátjuk mit nyújt hosszútávon az MP. 🤷‍♂️

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#616) Golyo69 válasza Phobion (#615) üzenetére


Golyo69
senior tag

nekem is tetszett, Xbox-ra előrendelve nekem is!

Jó lesz ez :R

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#617) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Nyomtam ma is pár órát, eljutottam level 30-ig, kiszedtem azt a piros camót, gyönyörű... :D
Szal ez a játék elég sok sebből vérzik és sztem nem fogják kijavítani a legproblémásabb dolgokat. A slide cancel 200 ms-mal lerövidítése az kb. 1 sor átírása a kódban, szal nem nagy ügy, nem csoda hogy azonnal meglépték. DE!
Játékmenet szempontjából a spawn-ok főleg dominationben és hardpointban nagyon rosszak, a hangok nagyon gagyik, ott van az SBMM és a netkód és sokan panaszkodnak az iszonyú gagyi textúrákra is (én szinte mindent minimumra levéve játszok, szal nem zavar).

A hangokat tuti nem fogják újracsinálni, az nem 2 perc, pedig MW2-ben nagyon jók és ütősek, szal nemtom miért nem használták azokat vagy hogy miért nincsenek azon a szinten. Ezek a püttyögések nevetségesek.

A spawnokat nem fogják újracsinálni, teljesen újra kéne tervezni az egészet. A Domination azért Domination mert az egyik csapat 2 pont elfoglalással dominálja a másikat, és így a másik csapatnak a 3. pontról a spawnból ki kell törnie. De ezek az agyatlanok vmiért úgy csinálták meg a spawnokat, hogy hiába foglalta el mondjuk az ellenfél A+B-t, engem simán random bespawnol A-ra. Ez is vmi SBMM szarság lehet, hogy nehogy véletlenül az egyik csapat sokkal jobb legyen a másiknál, mert az még a végén bántani fogja a vesztő csapat érzéseit vagy nemtom.
Hardpoint meg a kisebb pályákon sz@r, sokszor bespawnol ellenfél elé/mellé stb.

Az SBMM-et tuti nem fogják kiszedni és a netkódot is max finomhangolják, a grafika esetleg feljavul ha most a bétából direkt visszatartottak vmi nagy felbontású textúra pakkokat hogy kisebb legyen a letöltés.

A TTK-val nekem nincs bajom, eleve olyan játékokból jövök, amikben magasabb (az MW19 azonnali halál TTK-ját sosem bírtam).

szerk: pár óra után a csúszkáló-ugrabugráló emberkéket már elég szépen le tudtam szedni (még közelharcban is), csak be kellett melegednie az ujjaimnak. :D bill+egérrel játszok.

szerk2: ezek a pályák sokkal jobban játszhatóak mint amik MW19-ben vannak, sokkal akciódúsabb a játékmenet. De lehet, hogy ez csak azért van, mert a lobbijaimban a bétában nem nagyon voltak kemperek de ha kiadáskor rászabadul a játékra a többség akkor a casualok ugyanazt fogják csinálni, mint MW19-ben.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#618) Acheron


Acheron
őstag

Nálam nem volt kérdés, marad -e az előrendelés, de a nosztalgiafaktor egyébként is meggyőzött volna. Ez csak öt pálya volt a 16 -ból, nagy kedvencek, mint a Wasteland, Afghan, Scrapyard , no meg a sokak által várt Terminal még be sem mutatkoztak (és sorolhatnám a többit is, nem nagyon tudnék olyat említeni, amire kifejezetten rossz szájízzel gondolnék.) Kis időt szánva a grafikai beállításokra egész érdekes látványvilágot lehet előcsalogatni, a mosott, filmszerű élménytől a szinte már zavaróan tűéles kontúrokig.
A színvilággal így a végére én teljesen megbékéltem - erős a gyanúm, hogy szándékosan húzták el az MW2 poros tónusai irányába.
A hangok - nos, azok néha tényleg furcsák, a fémes hangok néha inkább "lézeresek" - de engem ez zavar a legkevésbé - az ellenfél közeledést fel lehesen ismerni, illetve a térhangzású technológiák jól mutassák majd a irányt, ki merről jön az, hogy a fegyver hogyan szól, nekem másodlagos (a lőtérre sem a hangért megyek...)
A TTk az olyan amilyen - nekem azzal együtt, hogy 150 -ről induliunk, nem tűnt rosszabnak, mint akár az MW2019 -ben, akár az MWII -ben). Arra nagyon kíváncsi leszek, hogy az MWII fegyverek milyen sebzéssel bírnak majd az MWIII -fegyverekhez képest.
No és főleg kíváncsi vagyok, milyen arzenált kapunk a jelenlegi MW II felhozatal mellé.
Van erről már valahol megbízható infó?

(#619) Linem válasza Acheron (#618) üzenetére


Linem
senior tag

Muszáj lesz nosztalgiázni. :U Ha akarok, ha nem. Egy kicsit már unalmas, hogy ugyanazokat a pályákat rakják be sokadszorra, de az van. Már csak egy pálya hiányzik a listából, a shipment! :DDD Anélkül nincs COD. :N

(#620) lowzor válasza Linem (#619) üzenetére


lowzor
veterán

A Rust mellé minek? 1000x jobb pálya, és ugyanúgy jó fegyverhúzásra, ráadásul még longshotok gyűjtésére is.

(#621) Golyo69 válasza lowzor (#620) üzenetére


Golyo69
senior tag

Jaja nekem is jobban bejon a Shipment.. úgy is belerakjak majd ebbe is :)

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#622) SwitcX69


SwitcX69
lelkes újonc

Évek óta nem fogott meg bétában cod annyira, mint most ez. Series x-en folyamatosan kidobott a játék bizonyos pályákon, de amennyit láttam belőle az meggyőzött. A gránát nagyon nem jött be, remélem javítják a véglegesre. Olcsó kiadás előrendelve :R

(#624) Linem válasza lowzor (#620) üzenetére


Linem
senior tag

Ezt ők tudják, hogy minek. Az MW-ben volt Rust és Shipment is. Gondolom azért erőltetik minden részben, mert bejött sok játékosnál a gyorsabb grind miatt.
Szerintem a játék sikerétől függ majd, hogy berakják-e. Ha nem jönnek eléggé a bevételek, akkor bedobják majd a népnek.

[ Szerkesztve ]

(#625) BerserkGuts válasza SwitcX69 (#622) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:( mi ez a hypeolás biztos nem játszottál a cold war-al meg a régebbiekkel azért ekkora újdonság mert amúgy qvára nem az :DDD

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#626) kill_switch válasza BerserkGuts (#625) üzenetére


kill_switch
senior tag

Azért el lehet fogadni, ha valakinek tetszik nem? Vagy ez már ilyen hater club?

(#627) gyuribácsi88 válasza kill_switch (#626) üzenetére

Minden évben utálni kell a cod-ot, ha jó, ha nem. Akárcsak a fifa-t, vagy bármit ami évente jön. Jó hangosan óbégatni minden létező platformon, hogy mekkora szar. Aztán szépen csöndben megvenni, és játszani, ügyelve arra, hogy nehogy a fórumban kiderüljön, hogy megvetted.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#628) Szellem. válasza gyuribácsi88 (#627) üzenetére


Szellem.
nagyúr

:D
Hát, ja kb. Én is szidtam, de én nem magát COD-ot, hanem azt a mérhetetlen sok csalót, akikkel találkozni lehetett. Aztán megbékéltem az SBMM és társaival.
Ez van. Jobb nem lesz. Lehet mérgelődni, de ez az irány.
Játszom vele, annyit amennyi jól esik, aztán mielött kezdenék idegállapotba kerülni kikapcsolom és pihi. :D

(#629) oriic válasza gyuribácsi88 (#627) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ilyenkor jön az, hogy egyesek elfelejtik, hogy az Activision barátlistán vannak, és day-1 látjuk őket ugyanúgy tolni a játékkal ;]

Live-Die-Respawn

(#630) laceszgamer válasza gyuribácsi88 (#627) üzenetére


laceszgamer
addikt

Amúgy hozzá kell tenni, szerintem ez inkább annak köszönhető, hogy nem nagyon van alternatíva hasonló kategóriában. Aztán sokan lehet úgy vannak vele, hogy jó ha nincs más akkor ezzel is el tudom ütni az időt de ez nem feltétlen jelenti azt, hogy teljesen elégedett is vele.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#631) kill_switch válasza laceszgamer (#630) üzenetére


kill_switch
senior tag

Esküszöm ez a legjobb terelő szöveg: "nem nagyon van alternatíva hasonló kategóriában...ha nincs más akkor ezzel is el tudom ütni az időt..." :DDD
Ha valami nem tetszik, nem játszok vele. És itt vége is az okfejtésnek.
Csak azért nem fogok, mert olyan mint amit akarnék, csak közben meg mégse.
Az egy dolog, ha valaki leírja a nemtetszését (most tegyük félre, hogy vannak akiknek ez a napi rutint jelenti), de mikor valaki azt mondja neki oké, ne ő legyen felkérdezve, hogy hát mer-már-mer mitől okés ez? :DDD

(#632) BerserkGuts válasza kill_switch (#626) üzenetére


BerserkGuts
őstag

nem dehogy :DDD nem olyan rossz csak drága, de lehet olcsóbb lesz ha az ablakba került

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#633) BerserkGuts válasza kill_switch (#631) üzenetére


BerserkGuts
őstag

nincs vége mert hol fogom kilövöldözni magam? fosnájt kösz nem túl ovis tarkov túl valósághű lassú fos nem fogok órákat futkosni 1kill miatt
a pubg külsőnézetes fostaliga mint a cs......

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#634) kill_switch válasza BerserkGuts (#633) üzenetére


kill_switch
senior tag

"a pubg külsőnézetes fostaliga mint a cs" ... :F
Hát igazából... A CS sose volt külső nézetes, és a Pubg-t is többen játszák FPS-be mint TPS-be (főleg PC-n), ráadásul ha a grafikát le tudja nyelni az ember, akkor elég jó a lövésmechanika benne. :)) De van Valorant, Battlefield, Overwatch, Apex, Rainbow Six, Halo, Destiny... ezek így amiket nem említettél. A felsorolhatatlan mennyiségű offline FPS-t nem is veszem bele. És ha mindez nem elég és minden kötél szakad és egyik sem jó, akkor még mindig tudsz játszani az előző COD-okkal, amik esetleg tetszettek. Ha most az jön, hogy a 2009-es MW2 óta nem játszottál jó COD-dal, akkor végképp nem értem mit szeretnél a frenchise-tól, de eltelt azóta 14 év. :DDD

(#635) laceszgamer válasza kill_switch (#631) üzenetére


laceszgamer
addikt

Most mi ebben a terelés? Van más hasonló játék a piacon ami alapvetően egy viszonylag gyors, tempós lövölde, megfelelően nagy közönséggel és tartalommal? XDefiant lett volna ami ebben a műfajban indult volna, és elég sokan várják is, de ugye azt pont most halasztották el nem rég.

CS:GO más műfajban játszik, Battlefield szintén teljesen más dolgokra épít, utoljára a 2016-os Doom volt ami talán multi tekintetében hasonló kategóriában indult, azt egész sokan szerették is szerintem, kár, hogy az Eternal-ban nem feküdtek jobban rá a multira.

Szóval most tényleg lehet terelést mondani, de én örömmel vennék példát olyan játékra, ami mondjuk tökéletes arra, hogy este akár ha csak 20 percem van tolok egy Hardpoint vagy Domination meccset, pillanatok alatt talál egy meccsnyi embert, és kellően pörgős, laza.

Igazából a CoD-nak is jót tenne végre valami komoly konkurencia, akkor nem tudnának úgymond " biztosra menni " mert tudják jól, hogy a kategóriában egyeduralkodóak a piacon akinek ez kell annak nem nagyon van más. Ha más nem is az elég beszédes, hogy a felvásárlás előtt a CoD volt a lényegi sarkalatos pont a dologban, hogy hát mi lesz akkor ha CoD nem lesz PS-re akár...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#636) kill_switch válasza laceszgamer (#635) üzenetére


kill_switch
senior tag

Az benne a terelés, hogy ezzel takarózik sok ember, aki két játék között telefröcsögi a netet, hogy mekkora szar. :DDD Hát aki így nyomja, annak nem tudok mit mondani... további jó "szórakozást" hozzá. Mivel ez egy játék...aminek szórakoztatnia kell. Ha ezt nem adja meg, akkor nincs miről beszélni.

[ Szerkesztve ]

(#637) csibe1 válasza oriic (#506) üzenetére


csibe1
addikt

Ami azért elég gáz, mert nem tegnap óta foglalkoznak ilyen játékokkal, és részről részre egyre rosszabb lesz? :F
Nem lehet egy régebbi játékból átemelni a hangokat?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#638) fLeSs válasza laceszgamer (#635) üzenetére


fLeSs
nagyúr

"én örömmel vennék példát olyan játékra, ami mondjuk tökéletes arra, hogy este akár ha csak 20 percem van tolok egy Hardpoint vagy Domination meccset, pillanatok alatt talál egy meccsnyi embert, és kellően pörgős, laza."

A Frontlines kipróbálhatod, COD klón és ingyenes. A mozgás benne MW19 és MW3 keverékszerűség. Robloxos de a grafikája normális (nem AAA szint, de jó), nem kockákból épül fel. Keress rá yt-on.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#639) fLeSs válasza laceszgamer (#635) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A Frontlines-on kívül még érdemes ránézni a Riotfallra. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#640) jozefgucci1 válasza laceszgamer (#635) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hát pedig a BF -ben is van tdm mód , ahová be tudsz menni egy két körre lőni aztán kilépsz és kész ,de a CS ugyan az + ott még fegyvert sem kel húznod minden fullos + mindíg annyit sebez .Milyen más dolgokra épít ? :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#641) bager13 válasza kill_switch (#631) üzenetére


bager13
aktív tag

Ezt én sem értettem soha...ha valamit lehordok a sárga földig, akkor azzal nem játszom. Ha valami csak feligedesít, nem szórakoztat, úgy vélem, hogy manipulálva van a rendszer, akkor nem játszom azzal.
Ha valamit egy rakat kakinak tartok, akkor végképp nem játszom vele, csak azért, mert a piacon nincs jobb ebben a kategóriában.
És ha szerintem hulladék egy game, akkor az 1 eurót sem ér meg, mert szerintem egy hulladék...

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#642) nutella1 válasza bager13 (#641) üzenetére


nutella1
őstag

Olyan ez mint a cigaretta vagy a sör. Mindkettőnek xar az íze, sokan mégis derekasan fogyasztják. Ilyen a COD is. Függés. Akármilyen szintű az új rész, ha jó, ha rossz, mindig lesznek akik szeretik, és akik utálják. Egyébként szerintem sincs alternatíva. Egyedül ennek köszönheti életképességét a játék. Kellene egy jó BF mellé. Legalább.

https://erdélyízei.com

(#643) BerserkGuts válasza kill_switch (#634) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:F :F :F Valorant na varázslók hogy jönnek ide :DDD

Látom nem értettél meg xD.

Nekem ne csodafegyverekkel kelljen már játszani arra írtam hogy ovis mint a fosnájt lehet azt játsszák legtöbben a világon de nem érdekel nem jön be a varázslás.
A többire írtam túl realisztikus is unalmassá válik a béta field persze kivétel ott sikerült a BFBC2, BF1 után mélypontra süllyedni mindenben xD szóval nincsen sok más ami elvenné a sikerét a játéknak.

25millió ember naponta a fortnite-ban megfordul a cod-ban csak 3.000.000 a max de mostanság sajna kb 1.5millo maradt, feleződött a játékos állomány pedig fontos lenne.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#644) jozefgucci1 válasza BerserkGuts (#643) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Végül is csak most került bele a codba két varázsló karakter a Diablóbol , akik a lövős efektekkel "szétvarázsolnak " de ne zavarjon :C Igazad van csúnya valorant a varázslással :P Aztán a nyuszis -bohóc és mit tudom én milyen beteg karakterekröl nem is beszélek :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#645) kill_switch válasza BerserkGuts (#643) üzenetére


kill_switch
senior tag

Van alternatíva, ahogy jozefgucci1 is írta, BF-ben is van TDM, R6-ban is el lehet lövöldözni varázslás nélkül, de lenne egy marék pénzem, hogy itt is tracer fegyverekkel játszol. :DDD Igazából kifogást keresel és ezzel nyugtatod magad, hogy azért szenvedsz még ezzel, mert nincs más. Ami nem baj, másokat igazából nem kell erről meggyőznöd. Ha neked így jó, hát nyomjad. :K

(#646) bager13 válasza nutella1 (#642) üzenetére


bager13
aktív tag

Nagyon sajnálom azt a rengetek embert, akik az alternatíva hiánya miatt játszanak a CoD-al, és ezzel "életben" tartják azt ebben a formában.
(a sörnek jó íze van ;])

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#647) BerserkGuts válasza fLeSs (#638) üzenetére


BerserkGuts
őstag

hát olyan trash érzete van :DDD de mégis eltalálták grafika sincs elmaradva vészesen meg nincsenek csalók vagy nem találtam még csak 1 érdekeset max killje mindig megvolt meg norecoil látszott

bár itt nem ismerem a fegyvereket lehet M4-et meglehet csinálni úgy de jobb mint a cod mert lehet normálisan játszani nem humanbot módon

meg ugye qva érdekes itt lehet elbújni meg gondolkodni nincs mindenkinek wallhackje

pl:visszajött miután kinyírtam de számítottam rá a konténerből lejöttem a sarokba és érdekes nem tudta hol vagyok nézett felfelé :C na ezt a codban nem lehet úgy csinál mintha nem látna aztán rámrántja félmásodperc alatt ő öl meg xD

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#648) BerserkGuts válasza jozefgucci1 (#644) üzenetére


BerserkGuts
őstag

aha úgy ahogy mondod most jöttek bele a másfajta fegyverkbe de a zombi mód miatt

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#649) BerserkGuts válasza kill_switch (#645) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Leírtam már nagyon nem ugyan az mint a cod amiket írkálsz
A bf volt úgyahogy egy cod pótlék vagy olyasmi de ott mindig a sok járművel mégis más és csak a BF3 metro volt amikor végre kivételt lehetett érezni meg a BF1-ben néhány pálya de mostanra már az sincsen kevesen is játszák firestorm is gatya lett pedig próbálkoztak a battle royalt lenyúlni :DDD

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#650) fLeSs válasza BerserkGuts (#647) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Annyira nem rossz. Arra amire válaszoltam (20 perc játék) bőven jó és nem kerül $70-ba. ;]
Amúgy érdemes kipróbálni Steamen az Ironsight-ot is (ez is f2p és nem p2w). Ez egy BO2 klónszerűség, a grafikája mára eléggé el van maradva de a játékmenet, a lövöldözés, a mozgás sztem nagyon jó benne, igazi arcade shooter. Belenyomtam elég sok órát amikor különböző egerek próbálgatásával szórakoztam. :)

Ja és ott van a Shatterline is.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.