Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare II (2022) topikban! Kérünk, olvasd el a téma összefoglalót első hozzászólásod megírása előtt, illetve mielőtt kérdést tennél fel!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) nutella1 válasza lowzor (#399) üzenetére


nutella1
őstag

Gondolom a kihívást szeretné teljesíteni vele, azért szórja a rakétákat. Vagy létezne olyan noob, aki annyira nem tud teljesíteni, hogy egyfolytában csak RPG-zik? :) Persze, biztos, elképzelhető.. De hallod, én nem is emlékszem olyan COD-ra, ahol ne léteztek volna noob fegyverek. És ahhoz nem is muszáj RPG-nek lennie. Ott volt a thumper, az akimbos idiót@k, sticky bomb, stb, részről-részre mindig más. De engem még ők sem "idegesítenek", sokkal inkább ez a semmiházi battle pass, gagyibbnál-gagyibb operator és fegyver skinek, stb.. Minden ami megvásárolható (pályák helyett), de amivel nem mész semmire. Persze könnyebb a belefektetett "munka" csilli-villi, ok@dék skinek elkészítésével, mint akármi értelmeset létrehozni.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#402) Dave567 válasza nutella1 (#401) üzenetére


Dave567
addikt

Nem, nem a kihívást szeretné teljesíteni. :D :D :D
Shipmanten meg shoot-on eléggé gyakran használják, azzal eléggé sok killt lehet szerezni.

(#403) csibe1 válasza nutella1 (#401) üzenetére


csibe1
addikt

Az a baj a sok vérpistikének a csillámpónis vacak kell, amitől mi a falra tudnánk mászni.
Az MW2019 multiban is a daily mission vagy milyen menüpontban a fegyverek fele csak a skin miatt ért valamit, de azért meg szenvedjen a fene, mert saját magam jobb cuccot rakok össze egy szint után, mint amit ott felajánlottak ha végigcsinálom a hülyeségeket. :D
Az meg, hogy ki milyen fegyvert utál, hát ízlések és ficamok.
Ahogy említetted a napi kihívást teljesíti. Egy ideig nem néztem, csak emlegettem az éppen aktuális cuccal futkározó játékosok családfáját. :D
A legjobb amikor olyan szerverre lépsz be ahol épp azon a körön akarja mindenki összeszedni a napi RPG-s kill-jét.
Egy élmény, amikor éledés után egyből meghalsz a rakétától, egymás után 6-szor ;] :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#404) nutella1 válasza csibe1 (#403) üzenetére


nutella1
őstag

..hát, ha valaki folyamatosan a Shiphaus-t tolja, akkor nem csodálom. :DDD Viszont azon nyomulni állandóan, nem kötelező. :)

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#405) Dave567 válasza csibe1 (#403) üzenetére


Dave567
addikt

Honnan veszed, hogy a napit teljesíti vele?? :D Nem értem....

(#406) csibe1 válasza nutella1 (#404) üzenetére


csibe1
addikt

Shoot House meg Shipment, de ne zavarjon. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#407) csibe1 válasza Dave567 (#405) üzenetére


csibe1
addikt

Onnan, hogy aznap a 3 teljesítendő pont közül az egyik RPG-s volt. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#408) nutella1 válasza Dave567 (#402) üzenetére


nutella1
őstag

Nyilván tudom, pusztán célzás akart lenni. :DDD

#406: abszolúte nem zavar. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#409) Dave567 válasza csibe1 (#407) üzenetére


Dave567
addikt

De ez minden nap így megy, kb 5* bedobja minden nap a pályát, abból 4 játékos rendszereséggel RPGzik.
Noob fegyver ennyi... Mint az ASVAL...

#408nutella1: :R :R Akkor rendben.

[ Szerkesztve ]

(#410) csibe1 válasza nutella1 (#404) üzenetére


csibe1
addikt

Nem említettem pályaneveket :D
Talán mindig ezen a két pályán játszol? ;] :DDD :P

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#411) Dave567 válasza csibe1 (#410) üzenetére


Dave567
addikt

Gondolom nekem jött. :)
Legtöbbszőr igen. :P Nyilván ezért tudom mik vannak ott.

[ Szerkesztve ]

(#412) nutella1 válasza csibe1 (#410) üzenetére


nutella1
őstag

Csak ráéreztem, semmi több. :DDD Miért, van aki más pályákon is játszik? :DDD Egyébként én igen. :K Hosszútávon nem tűröm a monotonitást. Bele lehet kettyózni.
..és, na ezért egy rakás sz@r ez a játék, a playerek 90%-a azon a fosr@káson tolja. :CNem is szabadna beletenni ilyen 24/7 mappokat, ezzel veszik el a játék lényege. Node akkor hova lenne a farmolás, ostoba BP, hiábavaló vásárlás? Ugye-ugye? ;)

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#413) csibe1 válasza nutella1 (#412) üzenetére


csibe1
addikt

Ez olyan, mint a Battlefieldnél a Metro meg a 4-nél is volt valami hegyi pálya. :D
Meg a Canals TDM. :DDD

Ez minden multis játékot utolér, a CoD2-ben is volt olyan szeró ahol Toujane ment állandóan. :DD

A BattlePass kb. lófütyit ér, meg se vettem a mostanit, most este léptem be idén másodszor.
Nem igazán érdekel a Warzone, a Payloadot szoktam tolni, meg előtte a Plundert. Nincs humorom időre rohanni. Biztos öregszem vagy mifene, de nem hat meg ez az ész nélküli futkorászás.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#414) k-adi


k-adi
nagyúr

Valahol olvastam vagy lehet csak egy fan reménykedése volt, hogy a warzone 2.0-ban lehet lesznek killstreak-ek (nem mind és a meglévő UAV-on kívül, stb.).. szerintetek mennyi az esélye rá? Azt már tudni, hogy lesznek bizonyos helyek, bázisok ahol lesznek NPC-k, meg talán bizonyos side mission / small-objectiveként

(#415) lowzor válasza Spizzi (#400) üzenetére


lowzor
veterán

Felőlem maradjon, de legyen olyan, mint mondjuk a 2007-es MW-ben, hogy nem lehet vele pontosan lőni.
Nem egyszer a pálya másik végéről kilőttek vele egy kis ablakon keresztül, annyira pontos. Ráadásul még perkekkel is meg van támogatva, hogy gyorsabban újratöltődjön, stb...

(#401) nutella1:

Nem kihívást teljesítenek, hidd el. Egyszerűen nem kell hozzá semmi skill, és könnyebben tudnak vele killeket szerezni, mint olyan fegyverekkel, amikkel célozni is kell, azt meg leszarják, hogy más emberek játékát tönkreteszik vele.
Noob fegyverek nélküli COD tényleg nem volt, de régen legalább volt rá lehetőség, hogy ki lehessen szűrni őket vagy tiltással, vagy különböző modokkal ki lehetett szedni a szervereken a noob dolgokat.
A fejlesztőket sem értem, hogy minden létező dolgot nerfeltek a játékban, de az RPG-t meghagyták ugyanolyan hitványnak, ahogy a játékba került. Bár az IW-nek szerintem külön célja, hogy a noobokat így kiszolgálja, aki meg értelmesen akar játszani, az le van szarva.

[ Szerkesztve ]

(#416) Deck válasza lowzor (#415) üzenetére


Deck
titán

És a mesébe illő quickscope-os snipekerkedésről mi a véleményed?

Az aktuális meta mindig a noob fegyver. :K

PS5

(#417) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalos hogy a COD sorozat Game Pass-be. Dátum még nincs. :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#418) Corpuscle válasza oriic (#417) üzenetére


Corpuscle
őstag

De jó! Nosztalgiából végigtolom az összes kampányt. :))

(#419) zozika84 válasza oriic (#417) üzenetére


zozika84
őstag

Szép :DDD :DDD :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#420) nutella1 válasza lowzor (#415) üzenetére


nutella1
őstag

Ezt a dolgot a nerfeléseken kívül csak a dedikált szerverek oldanák meg, te is tudod, de erről meg felesleges ábrándozni. Soha többé nem lesz.

https://erdélyízei.com

(#421) Spizzi válasza nutella1 (#420) üzenetére


Spizzi
tag

Nekem egy aspektusból hiányoznak a dedikáltak, a custom modolt szerverek, mint pl. az old school cod2-4-es zombi, community mapok, stb. de alapvetően nincs bennem hiányérzet a helyi kiskirályok iránt, akik tiltottak mindenkit aki egymás után 2x már belőtte őket, csak mert övék a szerver és náluk természtesen senki nem lehet jobb. :))

(#422) csibe1 válasza nutella1 (#420) üzenetére


csibe1
addikt

Nem lesz, mert azt nem tudják szétcseszni-lekapcsolni, hogy vedd meg az újabb szutykot. :D
Azt röhögném ha valaki megoldaná az újabb részekhez a dedikált szervert, és feltenné egy orosz, iráni, kínai szolgáltatóhoz. ;] :))
Biztos egyből hülyét kapnának a kiadónál. :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#423) csibe1 válasza Spizzi (#421) üzenetére


csibe1
addikt

" alapvetően nincs bennem hiányérzet a helyi kiskirályok iránt, akik tiltottak mindenkit aki egymás után 2x már belőtte őket, csak mert övék a szerver és náluk természtesen senki nem lehet jobb"
Az senkinek se hiányzik; de nem is volt probléma, hogy 5-6 emberke összedobja a pénzt a bérelt szerverre, és csináljon egy normálisat. :)
Most nincs ilyen lehetőség, se mod se semmi. A lóvé a lényeg, meg a kiadónak való kiszolgáltatottság. :(((
Addig vagy jó csávó amíg kicsekkolod a játék árát aztán pááá.
Optimalizálás meg ilyesmi, felejtsd el.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#424) Dave567 válasza lowzor (#415) üzenetére


Dave567
addikt

Gyengék, azért veszik elő, nem tudnak játszani, meghalnak párszor, aztán jöhet a nobb fegyver, azzal tudnak valamit kezdeni.
Általában nekem a két best weapon M4a1, meg az MP5SD ezekkel nyomulok csak, persze előveszem az ASVALT, ha nagyon felcsesznek az rpg-vel, meg ha másnál is van ASVAL.

(#425) Spizzi válasza csibe1 (#423) üzenetére


Spizzi
tag

Az elmúlt évek alatt felépítettek egy saját maguk számára anyagilag olyan jól működő rendszert, hogy hülyék lennének változtatni. Kezdő játékost szétpicsázzák és hamar ott hagyja a játékot emiatt nincs belőle mikrotranzakció? Semmi baj, SBMM. Azt a pár trollt mindenhonnan kitiltják mert a legundorítóbb fegyverekkel tolja 24/7? Semmi baj, csak find game opció. Custom szerverekre fegyver, operátor, előző codokból community által reworkolt mapokat, modokat raknak be amit INGYEN használhat bárki? Semmi baj, dedikált noku.

Illetve a legnagyobb "probléma", ki venné meg a jövő évi epizódot ha az előző hármat is olyan frissen tartja a Steam Workshop mint Nosika a tizenévesek iránt érzett vonzalmát.

Nem lesz már soha olyan mint anno az eredeti MW trilógia idejében vagy még azelőtt. Vagy adaptálódsz és elfogadod azt ami most van, megtanulod, hogy nem kell minden kis köcs*gön felnyomni az agyad mert úgy is te húzod a rövidebbet és a te életed lesz rövidebb az a stressz és ideg által amit szándékosan magadnak generálsz vagy ha ez nem opció akkor nem kell ezzel a sorozattal játszani, rövidtávon jót tesz a pénztárcáddal, hosszútávon pedig a lelki békéddel. :R

(#426) laceszgamer


laceszgamer
addikt

A bétában elért eredmények amúgy vajon megmaradnak majd vagy reset lesz? Bétát mindenképp gondoltam kipróbálom, csak kérdés hogy 10 percet vagy 10 órát érdemes. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#427) Spizzi válasza laceszgamer (#426) üzenetére


Spizzi
tag

A bétában elért eredmények nem lehet átvinni a teljes megjelenésre. Ennek a fő oka, hogy a béta progression másképpen működik, hogy a lehető legtöbb / jobb attachmenteket, fegyvereket is ki tudd próbálni, nyilván megjelenés után ez változik és grindolósabb lesz. A béta célja, hogy a több millió embernél kijöhetnek olyan hibák is amely a pártucat fős tesztelő brigádnál nem és ezeket még kitudják javítani a megjelenésre, illetve fény derül arra ha van valami balansz probléma akár a fegyverekkel akár a mapokkal és van még egy bő hónapjuk módosítani, hogy ne megjelenés után legyen 10 percenként valami hotfix egy héten keresztül ami miatt játszhatatlan a multi. :)

Szép is lenne az Activisiontől ha valaki előrendelés nélkül, ingyen kihúzna jó pár fegyvert max szintre és a WZ 2.0-át már egy valamit érő arzenállal indítaná... Ki venné meg akkor az instant attachment unlock blueprinteket? :DD

[ Szerkesztve ]

(#428) laceszgamer válasza Spizzi (#427) üzenetére


laceszgamer
addikt

Na ez igaz, akkor csak rövid kipróbálás elsz belőle :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#429) zozika84 válasza laceszgamer (#428) üzenetére


zozika84
őstag

Én rommá fogom játszani a bétát is. Legalább tanulgatom az esetleges jatekmenetbeli ujdonsagokat...ha azok nem lesznek, akkor pedig just for fun :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#430) soo277 válasza Dave567 (#424) üzenetére


soo277
őstag

nekem az Rpg alap szekondarinak :K :B

BT: wersoo#21211

(#431) Golyo69


Golyo69
senior tag

Elorendeltem :) kíváncsian várom. Az első rész nagyon tetszett. Remélem hozza azt a színvonalat. :R

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#432) Laby


Laby
senior tag

Azt egyébként lehet tudni, hogy az új Warzone is ugyan úgy elérhető lesz-e Steam-en?!
Szívesen szabadulnék a Battlenet alkalmazástól, csak a CoD miatt fut most is, átállnék Steam-re, de ahhoz kéne a Warzone, és az új MW is.

(#433) Dave567 válasza soo277 (#430) üzenetére


Dave567
addikt

Sajnálom... ;)

(#434) Dave567


Dave567
addikt

Mi a bajotok a Battlenettel? Akik szabadulnának tőle, mert ez még szerintem nem derült ki, hogy miért is akartok lépni. :R

(#435) Linem válasza Dave567 (#434) üzenetére


Linem
senior tag

Szerintem azért szabadulnának, mert a többi game, amivel játszanak, a steamen vannak. Így nem kellene két külön szoftvert használniuk csak a COD miatt.
Például nekem mindegy, mert én már sok éve csak COD-ozom, mert régi COD fan vagyok. A másik, hogy mellette nem is lenne időm mással játszani. Örülhetek, ha abban a kis szabadidőmben végzek a szezonokkal. Plusz kifarmolom az operátorokat, fegyvereket, challengeket, és még ami feladat közben jön. Nekem ennyi bőven elég a gamerségből. :K

(#436) oriic válasza Laby (#432) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

100%, hogy a Warzone II is elérhető lesz Steam alatt.

Live-Die-Respawn

(#437) Laby válasza oriic (#436) üzenetére


Laby
senior tag

Szuper, kösz-kösz!

#434Dave567
Igen, azért szabadulnék tőle, mert más játékok Steam-ben vannak. Így elég lenne ha csak a Steam futna, csak az frissítgetni, nem kellene külön "csak" a CoD miatt a battlenet.

(#438) csibe1 válasza Dave567 (#434) üzenetére


csibe1
addikt

Akad pár különbség a két cég hozzáállásában. :U
A battlenetes csapat nem szeret-akar pénzt visszaadni, remélem majd egyszer alaposan megrángatják a céget emiatt. :)

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#439) lowzor válasza Deck (#416) üzenetére


lowzor
veterán

Ezeken a kis gagyi public game-eken, amiket nyomni szoktam nem nagyon találkozok mesébe illő dolgokkal. Amúgy 15-20 éve, mikor még tizenéves koromban éjjel-nappal a cod előtt ültem, én is tudtam hasonló dolgokat sniperrel. :D
A véleményem viszont az róla, hogy ahhoz legalább kell valami tudás, nem úgy, mint az RPG-hez és a társaihoz.

(#420) nutella1:

Sajnos tudom. :(
Ezért is gondolkozom el, hogy kiadjam-e azt a 30 rugót, vagy megvárom, míg kap valami leárazást.

"(#424) Dave567":

Nekem az AS VAL valamiért nem annyira extra, nálam még mindig az Uzi a legjobb, annak a legjobb a damage-gyorsaság aránya.

"(#438) csibe1:"

Ezért nem érdemes a béta kipróbálása előtt előrendelni, mert ha esetleg szar lesz, akkor lehet szívni a refund-al.

[ Szerkesztve ]

(#440) nutella1 válasza lowzor (#439) üzenetére


nutella1
őstag

Csak jó lesz, elvégre ugyanarra az MW alapokra építkeznek. Ám ez, hogy ide elérkeztünk, hogy a normál verzió 70 euro, a semmit nem (tehát rengeteg felesleges, semmire nem való b@romságot) nyújtó Vault pedig 100, több mint nevetséges. De kurv@ jól működik ez a pszihológia, mert egészen biztosan a vásárlók többsége a Vault, tehát a semmire nem való edisönre fog majd rákattintani. :C

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#441) lowzor válasza nutella1 (#440) üzenetére


lowzor
veterán

Én is afelé hajlok, hogy jó lesz. :K
De már régóta elvem, hogy a béta kipróbálása előtt semmire nem adok ki pénzt, ezt tartom ennél is.
Bár külföldön semmi ez a 70 euró, de azért itteni szinten 30 rugót elég soknak tartok egy szaros játékért, még ha akkor is, ha jó lesz és minimum pár száz óra benne van. Na igen, sok embert lehúznak majd a Vault-al, én inkább elpiálom azt a 30 euró különbséget, és sokkal jobbat szórakozok belőle. :D
"De kurv@ jól működik ez a pszichológia"- már akinél...Én szerencsére már kinőttem belőle, hogy operátorokra meg blueprintekre verjem.

(#442) Deck válasza lowzor (#439) üzenetére


Deck
titán

Ha rajtam múlna se lenne benne rakétavető :K

PS5

(#443) laceszgamer válasza lowzor (#441) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én Vault-al vettem végül, igazából csak a Battle Pas miatt, remélhetőleg ez is úgy fg működni, hogy a kövi kört mindig ki lehet szedni az aktuális szezonból, kozmetikai cuccokat ugy sem veszek semmit, bár most Vanguardba el kéne valamire költeni az érméket ha már nem lesz 6-ik szezon.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#444) Roland0224 válasza laceszgamer (#443) üzenetére


Roland0224
senior tag

A cod pointok nem mennek át az új codba? Az marad a régi-ekben (régi MW, Vanguard, Warzone)?

(#445) laceszgamer válasza Roland0224 (#444) üzenetére


laceszgamer
addikt

Valahol olyasmit olvastam hogy itt a Battle.net - Steam váltás miatt nem fognak átmenni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#446) Dave567 válasza Linem (#435) üzenetére


Dave567
addikt

Nekem is mindegy, mert az a kliens fut éppen amivel játszom.
Ezért nemszeretem ha pl Steamen van egy játék, de ahhoz plusba kell még egy kliens aminek futnia kell.

#437Laby: Érthető, de gondolom nem csak a steamet használod, vagy tévedek? :D


#438csibe1: Hát sose refoundoltam semmit, de persze kinek mi, eddig nem volt gondom a battlenettel.

[ Szerkesztve ]

(#447) Dave567 válasza lowzor (#439) üzenetére


Dave567
addikt

Pedig az szerintem elég gyors, Hc-n egy lövés, ami marhára idegesítő.

(#448) csibe1 válasza lowzor (#439) üzenetére


csibe1
addikt

Mindenki reméli, hogy nem szúrták el. Majd meglátjuk milyen lesz :DD

Valami gépigényt is adhatnának lassanként.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#449) soo277 válasza Dave567 (#447) üzenetére


soo277
őstag

Az egész Hc dolog egy nagy baromság,dehát az emberek többsége igényli(még jó hogy lehet választani)

BT: wersoo#21211

(#450) Deck válasza soo277 (#449) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.