Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27201) Vanir válasza Krisinto (#27200) üzenetére


Vanir
veterán

Nálam promod+nomod tdm, de ott csakis az acogos m40 erőszakolás.

Olyan meg ne szóljon le promod, aki még nem játszott liga meccset, csak pcw-t, vagy pubot.

[ Szerkesztve ]

(#27202) alpihun válasza alpihun (#27193) üzenetére


alpihun
senior tag

A külföldi szerókon tudok fejlődni.Tudtok olyan magyar szerót, ahol tudnék fejlődni?

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#27203) Vanir válasza alpihun (#27202) üzenetére


Vanir
veterán

Ne modolt szerverre menj, ennyi az egész.

(#27204) f.bator válasza alpihun (#27193) üzenetére


f.bator
tag

Két út áll előtted. Az egyik hetero :DDD Ha szereted a fejlődősdit, akkor HC modban játszol, ha fegyverek (képességek, sebződés, sebzés ...) szempontjából a többiekkel azonos feltételekkel akarsz játszani, akkor promodban. Ez az elv. A gyakorlat meg az, hogy akinek jobb az internet kapcsolata (ping, jitter) vagy pofátlanabbul csal mint te :) annak mindig is jobban fog menni.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#27205) f.bator


f.bator
tag

... ja és bár erről nem érdeklődtél, de tanácsolom hogy ne akarj mindenáron, bármilyen team-be bekerülni. Ne kérdezgesd mindenkitől, hogy tgf? Kis türelemmel olyan csapatba kerülsz be, amelyikbe beleillessz. És akkor itt fogsz kockulni évek múlva is.... (ezzel most jót teszek vagy rosszat ? :U )

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#27206) daru válasza Vanir (#27203) üzenetére


daru
tag

Modolt szerón is tud fejlődni,szerintem.

06 30/366-57 90

(#27207) alpihun válasza f.bator (#27204) üzenetére


alpihun
senior tag

Aham,inkább fejlődősdi.Hc mod.Promod az kb ugyanaz mint Cs (ami nagyon jó csak már unom).
Netem nem egy kolosszális úttörő de engem kielégít.Jól megy a game rajta.

Nem.Nem vagyok az a vanvalaholtfg típusú .Cs1.6-on 2 évig toltam, ott is az utolsó fél évben jutott eszembe,hogy ideje volna klánnak.Összeáltunk haverokkal,s meglett .

Kérdés :LVL 5 től vannak a fegyós küldik.pl.:Az AK nál egy meccs alatt kell a 25 kill vagy lehet az egy nap is, több szerveren játszva?

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#27208) f.bator válasza alpihun (#27207) üzenetére


f.bator
tag

Nem tudtam hogy van multi múltad is =) Nekem pedig HC múltam nincs, szal a válasz a többiekre marad ...

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#27209) M3oH válasza alpihun (#27207) üzenetére


M3oH
addikt

Nem egy szerveren kell a kill. Folyamatasoan szamolja, meg el nem ered es meg nem kapod az osszes kieg.et. Headshotot is szamolja fegyonkent, azzal a skint unlockolod.

(#27210) Vanir válasza daru (#27206) üzenetére


Vanir
veterán

Nem tud ranked játékra fejlődni, csakis a modon belül.

(#27211) Gyula84 válasza f.bator (#27192) üzenetére


Gyula84
veterán

így ahogy mondod :K engem már a gyors scope is felidegesít meg a bounce :W

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#27212) alpihun


alpihun
senior tag

Szerintetek melyik a legjobb fegyó (nem sniper) a játékban?
Utána olvastam.Sokak szerint az m40, mások szerint a 2 féle ak, megint mások szerint az mp4.Melyikre érdemes gyúrni?
Én az ak val vagyok most, már a red dot akármi (piros célzó) megvan.Azt is olvastam, hogy más fegyókhoz más-más perkek kellenek.Ak47 hez melyik talál?

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#27213) Vanir válasza alpihun (#27212) üzenetére


Vanir
veterán

Szvsz tök felesleges bármilyen attachment. Silencertől sokkal kevesebbet sebez, red dottal visszarúg, acog minek, GL meg homo dolog.
Egy fegyverre teszek attachmentet, az pedig az M40A3, mehet rá egy acog, és lehet vele írtani a népet.
Promod szinten SMG-ből AK-U, Assaultból AK-47.
Perknek hc-ra Bandolier, Sleight of Hand, Deep Impact/Extreme Cond., softra Bandolier, Stopping Power, és szintén Impact/Extreme.

(#27214) alpihun válasza Vanir (#27213) üzenetére


alpihun
senior tag

Silencer nekem se jön be.A red dot akármi szerintem jó, nekem tetszik, a többiről meg halvány lila de majd megismerem azokat is.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#27215) szilva01


szilva01
őstag

Segítségre lenne szükségem! Hosszú idő után újra elkezdtem onlin codozni, de akárhányszor kilépek a codból, elfelejti a beállításaimat! Nem taléltam rá semmi megoldást. Segítségeteket előre is köszönöm.
szilva

(#27216) tallica


tallica
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni az alábbi problémával kapcsolatban.
Állandóan kifagy a játék " iw3mp.exe müködése leállt " hibával. Ez van amikor indításnál történik, máskor a menüben, pálya betöltése közben vagy játék közben. Kínomban már a windows-t is újratelepítettem (XP-ről van szó), utána a játékot. Frissítettem a videó kártya drivert is. Illetve kipróbáltam azt is, hogy a "miles" mappában átneveztem a mssmp3.asi-t mssmp3.bak-ra. A probléma továbbra is megmaradt...
Ha valakinek lenne ötlete megköszönném, mert nagyon idegesítő, hogy nem lehet nyugodtam játszani rajta. (Ráadásul szinte mindig akkor jön be ez a hiba, amikor véletlenül jól megy a játék.)

(#27217) pr1mzejEE válasza tallica (#27216) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Dugj be a mikrofon bemenetbe egy jack dugót :D

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#27218) tallica válasza pr1mzejEE (#27217) üzenetére


tallica
csendes tag

Próbáltam, de nem segít rajta.

(#27219) csibe1 válasza pr1mzejEE (#27217) üzenetére


csibe1
addikt

Az csak a Win7-nél segít tudtommal.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#27220) Synthwave válasza szilva01 (#27215) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Beállítod, amit akarsz, aztán

\writeconfig szilva

aztán ha újra belépsz, akkor

\exec szilva

De ezzel akár lehet paraméterezni is az indítófile-t (+exec szilva).

Vanir: Ha az ember nem vanilla-t játszik és nem TDM-et (vagy FFA-t), jó lehet az a silencer. Főleg USP-re meg MP5-re.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27221) daru válasza tallica (#27218) üzenetére


daru
tag

Directx frissítés volt?

06 30/366-57 90

(#27222) Krisinto válasza alpihun (#27212) üzenetére


Krisinto
őstag

Lehetne őket külön-külön elemezni és használni...De, a legjobb az AK47/74u. Ezekhez egy bandolier-stoppingpower/-vagy az a duplalövős f*szság.-deepimpact és semmi kieg. a fegyverre. Azzal, majd meg tanulsz lőni. :))

(#27223) tallica válasza daru (#27221) üzenetére


tallica
csendes tag

Az még nem. Azt használtam, ami a játék lemezén van.
Megnézem, hátha jó lesz. Köszi!

(#27224) #40835072


#40835072
törölt tag

Helo!

1. Próbáltam megcsinálni az "elevatort" de nem sikerült (Strike/Killouse) , Crashen meg a konténerre se tudok ráugrani soha!

2. Van valami verseny COD4 be? Ha igen hogy lehet jelendkezni?

3. Játszik rajtam kívül valaki Gamerangeren IS?

4. Melyik az a Promod mód ahol lehet Bounce Killt csinálni ? Mert ekkorát nekem sose sikerül ugrani !

5. Ez milyen promod ? (fajta)

[ Szerkesztve ]

(#27225) Balinov válasza tallica (#27223) üzenetére


Balinov
félisten

erdemes lett volna azzal kezdeni, 2007 novemberi DX setup mar idejetmult. Szedd le ezt es ezzel telepitsed, igy a hviatalosan elerheto legfrisebb DX dolgokat pakolja fel. Videokartya, hangkartya driverbol is ajanlott a legfrisebbet beszerezni

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#27226) alpihun válasza Krisinto (#27222) üzenetére


alpihun
senior tag

Nekem is bejön az ak, de inkább a 47 es nem a 74 es.
Bandolierre szükségem lesz majd, de csak majd, mert még a 10. szinten vagyok.
+stopping power és deep impact.

Tegnap próbáltam ki egy új összeállítást, és ezzel még jobban tudok,mit szóltok hozzá?
m249 saw red dottal
bandolier(lvl 20 ig a 3 gránát)
deep impact
juggernaut.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#27227) Synthwave válasza alpihun (#27226) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

M249: Áh. Lassan futsz vele. Lomha és még csak nem is annyira jó az. Max. amikor Shipment-en 30-an FFA-ztok, akkor is Double Tap / Sleight of Hand-vel. :)
3 gránát: Legtöbb értelmes szerón tiltva van.
Juggernaut: Bár a valóságban vannak emberek, akik némileg jobban tűrik a sérülést, mint az átlag, de ettől függetlenül ez a perk noob. Ahogy a marty meg az LS is.
Stopping power csak akkor kell, ha vanilla-t játszol. HC-zz vagy Promod-ozz inkább szerintem.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27228) alpihun válasza Synthwave (#27227) üzenetére


alpihun
senior tag

Attól félek, ez nem fog menni.Egyre jobban tetszik ez az m294 saw.Mondjuk red dot nélkül.Red dottal szórja szét a golyókat.
Vettem is észre, hogy a 3 gránát perk van beállítva, viszont mindig csak 1et kapok.Kerestem mindenhol, tehát akkor az nincs.Helyette lvl 20 ig rpg(csakis helikopter ellen).
2. Perk mi legyen,ha jugg noob, stopping power fölös.Mondjuk gyors tárcsere sawhoz kelleni fog majd, addig mi?
Ja és hc-zok.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#27229) szilva01 válasza Synthwave (#27220) üzenetére


szilva01
őstag

Megmenetetted a számítógépem egy csákánytól :) köszönöm :R

(#27230) #40835072 válasza alpihun (#27228) üzenetére


#40835072
törölt tag

minden heavy gunner noob :D

Használj AK47 et reddot/acog nélkül vagy ak74u t detto (camo nélkül, úgy szebb) vagy csipázz! de abból csak m40a3 / r700 mindkettőt sleight of hand és deep impact el !

ez a 4 normális fegyver az egész játékban és a Deagle ! :W

2. ami a perkeket illeti a legjobbak ! bomb squad / deep impact / dead silence / sleight of hand / double tap ! minden másik noob !

szerk_ : valaki nem küldene nekem egy két jó promod szeró IP t ?

[ Szerkesztve ]

(#27231) Synthwave válasza #40835072 (#27230) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"ez a 4 normális fegyver az egész játékban és a Deagle"

Azé' nem egészen. :U

M40A3
MP5
AK-74
AK-47
M4
MP44

M14
USP
DE

Ahol vannak szűk belső terek, ott a 2 shotgun is jót oszt.

"bomb squad / deep impact / dead silence / sleight of hand / double tap ! minden másik noob !"

LoL. Nem vanilla-ban az utolsó kettő teljesen useless (kiv. a Sleight of Hand shotgun-hoz). Bomb squad kb. csak recon-nak S&D-ben (pl. MP5 silenced + USP silenced + SG + FG + Bomb Squad + UAV-jammer + Dead Silence). Ha szépen megy a circle strafe, akkor az 10-ből 7x megment, ha nem vetted észre az aknát, csak a kattanást hallod.
Dead Silence is inkább csak recon-nak.

Sniper-nek a Claymore nagyon is jól jöhet, amúgy Bandolier alap.
Nem vanilla-ban UAV-jammer igencsak jó. Extreme Conditioning-et is szeressük, főleg SMG-vel, vidáman lehet nyaklani. Nem tradícionális sniper-nek Steady Aim - merthogy szeressük a no scope-ot M40A3-mal. ^^ Persze nyílván totál noob vagyok..

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27232) Casanova*


Casanova*
veterán

szasztok! srácok olyan gondom van,hogy a cod4-et hiába telepítem fel,akár másik meghajtóra. multit elindítom kidobja azt,hogy zárja be a programot. :W eredeti cod4-el,crackelttel, portable cod4-el is próbáltam. sehogy se jó!! addig volt jó a cod4 míg nem játszottam a black ops-al. black ops elött tökéletesen működött a cod4. valószínű a black ops game bezavarta a cod4-et. csináltam rendszer visszaállítást. ugyanaz a probléma. :((( zárja be a programot ablakába,a részletes infoba: ezt írja:

Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: APPCRASH
Alkalmazásnév: iw3mp.exe
Alkalmazásverzió: 0.0.0.0
Alkalmazás időbélyegzője: 4859a219
Hiba – modul neve: iw3mp.exe
Hiba – modul verziója: 0.0.0.0
Hiba – modul időbélyegzője: 4859a219
Kivételkód: c0000005
Kivétel – eltolás: 0027782e
Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038
További információk 1: 0a9e
További információk 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
További információk 3: 0a9e
További információk 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Olvassa el online adatvédelmi nyilatkozatunkat:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x040e

Ha nem érhető el az online adatvédelmi nyilatkozat, olvassa el az offline változatot:
C:\Windows\system32\hu-HU\erofflps.txt

hiába távolítom el a COD4-ET ÉS TELEPÍTEM ÚJRA. a probléma nem oldódik meg.

srácok,mit tudtok erre orvosolni??? :F :F :F :F :F

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#27233) Vanir válasza #40835072 (#27224) üzenetére


Vanir
veterán

1. Gyakorold, itt van hozzá a bind:
bind mwheelup "+moveleft; wait; wait; -moveleft"
bind mwheeldown "+moveright; wait; wait; -moveright"

2. Van rengeteg nemzetközi lan, online versenyek, stb. Tek-9-on szoktak kiírni ilyeneket.

4. Mindegyiken lehet. A jump nem egyszerű, nem két nap alatt szedsz össze olyan mozgást, mint ami a profi játékosoknak van.

5. Szinte az összes promod ugyanaz, nincsenek fajtái, max régebbi/újabb kiadásai.

(#27234) tallica válasza Balinov (#27225) üzenetére


tallica
csendes tag

Frissítettem ezeket is, de továbbra is megmaradt a hiba.

(#27235) szimcsi válasza tallica (#27234) üzenetére


szimcsi
senior tag

Esetleg memtest-et futass le a gépeden. Hibás memória is simán okoz ilyet.

XP

(#27236) tallica válasza szimcsi (#27235) üzenetére


tallica
csendes tag

Lefuttattam a tesztet, nem talált hibát. (Bár csúnya is lett volna, mert alig három hete vettem új memóriát.)

(#27237) Vanir válasza tallica (#27236) üzenetére


Vanir
veterán

Nálam is ugyanez a hiba szokott lenni, de csak ha előtte ledobom tálcára a játékot. Ezután kb 2-3 perccel kidob.

(#27238) Lahorva


Lahorva
tag

Sziasztok!
Fel szeretnék lépni egy sniper szerverre (most ajánlották), de a következő hibával kidob a játék betöltés után: 48ad231f.
Aki esetleg tudja mit jelent, az segítsen pls.
Előre is köszönöm.

(#27239) szimcsi válasza tallica (#27236) üzenetére


szimcsi
senior tag

Én aug. végén vettem memóriát (meg új gépet), 1 hónapig tökéletes volt, semmi fagyás semmiben, életem legszebb hónapja volt:)
Aztán meg épp az ellentéte következett... Memória lett/volt hibás, kicseréltem, most megint tökéletes, cod4-et akárhányszor teszem tálcára, akkor sem fagy le, mint régebben megesett néha.
Akkor lehet nálad mégis más okozza (habár a memtest-et érdemes többször is lefuttatni, mondjuk nekem elsőre tele volt egyből hibával).

[ Szerkesztve ]

XP

(#27240) Zaja2


Zaja2
senior tag

Szevasztok!

Írnátok nekem 2 jóféle Sniper classt?

R700+kiegészítések
M40A3+kiegészítések

Előre is köszi! :R

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#27241) KraRe válasza Zaja2 (#27240) üzenetére


KraRe
aktív tag

r700+clay+uav jammer+iron lugs
m40a3+acog+bomb squad+sleight of hand+deep impact
Én így használtam őket ;)

(#27242) Zaja2 válasza KraRe (#27241) üzenetére


Zaja2
senior tag

Köszi,összedobom őket!

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#27243) Zaja2


Zaja2
senior tag

Jah,és még 1!

Láma kérdés:

Mit jelentenek magyarul a perkek nevei,vagyis mi - mire jó!

Párat tudok,de nem vagyok minddel tisztában.

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#27244) abridabri válasza Zaja2 (#27240) üzenetére


abridabri
veterán

M40A3+Bandolier+Double Tap+Steady Aim en igy hasznalom regota .HC szeron TDM et nyomok csak + nem kempelek csipaval , szoval lehet ez nem lesz jo beallitas neked , attol fugg milyen szerveren akarod tolni.

-masik kerdesedre :
perkek

[ Szerkesztve ]

(#27245) Zaja2 válasza abridabri (#27244) üzenetére


Zaja2
senior tag

Only HC!

De kemp van r700-al és alap csipával.

...és kösz a perkeket!

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#27246) tallica válasza szimcsi (#27239) üzenetére


tallica
csendes tag

Nem tudom, talán a processzor vagy a videókártya lehet (ha hardveres a gond). Ezek a legrégebbi alkatrészek benne. Azt mondjuk furcsállom, hogy nagyon vissza kellett vennem a grafikát ahhoz, hogy játszható legyen a gépen (3 ghz celeron, Radeon x1950pro 512 mb, 2 gb ram). Tudom, hogy ez ma már elég gyenge gép, de a multiplayer csak 25-60 fps közt ingadozik. Időnként előfordul hogy leesik 5 fps-re, aztán kb. 10 másodperc múlva visszaugrik "normális" szintre. Indítás után a menüben meg többször megáll az egész pár másodpercre (a hang megy a háttérben) aztán megy tovább az egész...
Fura dolgok ezek, nem tudom mi produkálhat ilyet...

(#27247) SipiBcs válasza tallica (#27246) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ha jól emlékszem, akkor hasonló géppel kezdtem a CoD4-et évekkel ezelőtt. Nem akarok butaságot mondani, de érzésem szerint semmi gond nincs a gépeddel, egyszerűen ebből nem hozol ki többet sajnos.

Lehetőségek: raksz fel cfg-t ami lebutítja a végletekig a grafikát vagy beéred az 50 körüli átlag FPS-el.

Szerintem a proci a leggyengébb láncszem ebben a konfigban.

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#27248) Balinov válasza SipiBcs (#27247) üzenetére


Balinov
félisten

az attol fugg, milyen celeron.

tallica: leirnad pontosan, milyen celeronod van (+ milyen alaplap, milyen es mennyi ram)/

En anno a kovetkezo konfigon kezdtem multizni:

AM2-es 3200+ Sempron (9*200 helyett 9*255-on hajtva). 2GB ram, meg egy Inno 7600GST. 1280x1024-ben volt emlekeim szerint multiban olyan 50-70 koruli FPS-em WinXP alatt. Namost ettol a konfigtol a tied csak erosebb.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#27249) abridabri válasza tallica (#27246) üzenetére


abridabri
veterán

A hirtelen 5-10 fpsre visszaeses szerintem abbol fakad ,hogy toredezett a vinyod. Probalj futtatni egy toredezettsegmentesitot . Az atlag 25-60 fps pedig valoszinuleg a gyenge procinak koszonheto. VGA -d eleg lenne hozza.

(#27250) sicklife válasza tallica (#27246) üzenetére


sicklife
csendes tag

anno én is ilyen géppel kezdtem multizni nálam is előfordultak ezek a dolgok szóval a gép kevéske egy kicsit hozzá..

"Akkor most vegyél egy ilyet vagy vedd meg ezt" :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.