Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50113) BeZol válasza FIREBLADE78 (#50109) üzenetére


BeZol
őstag

Nekem amennyire tetszett az új 911-es hátsója képeken, annyira nem jön be élőben (de youtube videókból sem). Szemből pedig kb. egyformák úgyis :DDD Ettől függetlenül elfogadnék egyet, kár h felextrázva 50misi és bazi drága a szervíz meg az éves garihosszabbítás is. Tudom, mert haverom 718 boxster spyderen agyalt (4-et kap Magyarország, és júniusban még 2 volt megvásárolható), mert 4liter 6hanger 420 ló szívó, de felextrázva 40misi lett volna. Akkor lejjebb adta egy boxster S-re, de extrázva az is 30misi, 200-250ezer Ft egy kis szervíz, 500ezer a nagyszervíz, ha jól rémlik 10ezernél kicsi, 20nál nagyobb, stb. a menetrend. Talán 3 év garancia van a kocsira, és utána lehet 9 éves koráig (vagy végtelenségig :F ) hosszabbítani évi majdnem 1misiért..., de 1km-rel sem szaladhatsz túl az olajcserén és még a gumikat is tőlük kell vegyed. Na ez egy boxster S fenntartása, a 911-eseké gondolom legalább ennyi, szóval gyári bmw szervízhez képest is 2-3x a szorzó. Brutál drága, annyit meg nem érnek (meg nem is gondolná senki h 50m Ft egy 911 carrera 4s cabrio, már a feleslegesen drága kategória).

Én pl. egy ilyennel simán beérném. 36-40misi volt újonnan, ahhoz képest így már olcsónak is számít, van benne minden (1200W hifi, LED, stb.), és ez már a kevésbé göthös motorú V8 (itt már van 2. olajkör, stb.), és családi autónak tökéletes lenne :)) Az új 6 gt-be (még) nem érkezett ilyen motor, lehet ez is ilyen utolsó mohikán a szérián belül, mint az M3-asok V8-asa, 6 gt-nek pedig nem lesz folytatása, bezárul a kör.

Vajon akarom tudni, mennyi probléma lehet egy ilyen autó fenntartásával kapcsolatosan? :N , azon kívül h 13-15liter körül ehet (ami nem is feltétlen sok a mostani 10,5-es átlagomhoz képest itt a városban)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.