Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Hamuuuu


Hamuuuu
tag

Sziasztok!

Téma adott."Kis" probléma a billentyűzetemmel (cougar 200k). Siekresen leöntötte a fiam colával. Gépet lekapcsoltam gyorsan. Szárítgattam 2 napig. Megpróbáltam, hátha működik, de csak 0-kat írt folyamatosan. Egyes billentyűk működnek. De ezekkel is egyszeri lenyomást legalább 10x-nek érzékel. Világítást nem lehet váltani. Funkciógombok se működnek. Elméletileg 3év grancia van rá.
Hasonló esetben járt már valaki? Van házilag megoldás vagy csak a garancia (ha érvényes erre).

Köszönöm előre a segítséget.

"A fizika elsőszámú törvénye : a testek igyekeznek megőrizni nyugalmi állapotukat."

(#502) sas55


sas55
aktív tag

Srácok küldjetek a helyes topikba(köszönöm). Van egy ilyen billentyűzetem: ASUS Echelon Mech. olyan problémám van hogy az "n" karakterből 1-2-3 darabot dob 1 leütésre(és csak ez csinnnálja ezt). Mi erre a megoldás?

Eladó Harman/Kardon AVR-355

(#503) Buddhacece


Buddhacece
csendes tag

Segítsetek!
Nekem is billentyűzet gondom van.A géphez vettem egy 107 billentyűs Canyon CNS-HKB5hu billentyűzetet,hogy a gyerek tudjon játszani,de nem működik egy csomó billentyű(ctrl és a felső számsor.)
Mit lehet tenni,hogy minden billentyű működjön?
Köszi!

(#504) alcsa válasza Buddhacece (#503) üzenetére


alcsa
senior tag

Ha minden igaz, van rajta egy FN gomb, azt lenyomva tartva, próbáld meg, ha működnek azok a gombok, amik anélkül nem.

(#505) FaTHI


FaTHI
őstag

Sziasztok! Vettem egy asus cerberus-billet, ha átrakom a profillt rajta, pirosrol kékre vált a szine, de ha ujra inditom a gépet megint pirosan világit.Én a kéket szeretném használni folyamatosan, ez igy ciki hogy minden egyes inditásnál váltogatni kell a profilt. Valaki tud ebben segiteni? Ez a bill ilyen, vagy csak nálam van gond.

(#506) TYÜTYI2006


TYÜTYI2006
tag

Sziaasztok!
Mechanikus billentyűzzetnél, miérrt van olyan gond néhaa, hogy 1 leütésre 2-szerr írja be a betűt? Már másodszorr jön elő a goond, pár hete is volt ilyenn, takarítás utáán eelmúlt. billeentyűzet Cherry Mx Booard 6.0 Red, isoo, hun kiosztású. :R :R :R :R

(#507) Ekyo


Ekyo
újonc

Sziasztok!

Remélem nem baj,hogy ide írom a problémám. :)

Vettem egy Genius luxemate i200-as billentyűzetet,és néha minden működik,néha az asdfg -kléá nem megy,néha a b-n és szóköz..
Másik gépen is van problémája,harmadik gépen tökéletes 10/10..

Valakinek valami ötlete?

Edit:win 7 64

[ Szerkesztve ]

(#508) Iroil


Iroil
tag

Sziasztok srácok!
Segítséget kérnék.
A mai nap délelőtt még minden jó volt a billentyűzetemmel.
Most délután hazaérek,bekapcsoltam a gépet és világít a billentyűn a Num Lock jel,de ha lenyomom a Caps Lockot nem gyúl ki a fény.
Sőt nem ír semmit,de világít.Ötlet?
PS2-s csatlakozója van.

Megoldódott...

A hibát úgy küszöböltem ki,hogy az illesztőprogramot eltávolítottam,újraindítottam a gépet és utána már ment is ahogy felrakta megint.

[ Szerkesztve ]

Milu

(#509) RaGi91


RaGi91
senior tag

Üdv!

Van egy Corsair Gaming K70 Cherry MX Blue billencsem és a D betűt sokszor duplán ill. triplán érzékeli. Tudom, hogy Cherry ismeretes gondja, próbáltam is mindent, amit javasolgatnak, hogy jó legyen, de nem akarja az igazságot. A sűrített levegős "megoldás" kb. 10 percre megoldja a gondot, aztán megint rossz. Más nem használ. Egyedül a D betű kapcsolója vacakol. Ezt lehet gariztatni? Javítják, vagy cserélik? Ipon-éknál vettem lassan 1 éve.

Köszi és B.Ú.É.K..

(#510) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Sziasztok!

Lenne egy Cougar 200K-m aminek sajna elszállt a space gombja... tud valaki olyan tagot innen aki Budapesten baráti áron megjavítja a hibámat :)

Space nyomógombja natúr sem reagál semmire sajna :(

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#511) reaperw810i


reaperw810i
csendes tag

Sziasztok!Adott egy Genius KB-G265 billentyűzet.
Időnként teljesen kikapcsol, se nem világít, se nem veszi be a leütéseket, áramot sem ad le a beépített USB elosztóján. Jobb esetben ha pár másodpercig kihúzom akkor megjavul a probléma, máskor percekig kell áram nélkül lennie.
Van, hogy hetekig nem jön elő a probléma, máskor meg szinte minden nap egyszer.
Használtam Windows 7 / 8.1 és most 10 alatt, USB 2.0 és 3.0 portokban is.Valaki járt már így ezzel a típussal?

(#512) petya1985


petya1985
tag

hello. ide is beírom,hátha van aki segít...

nekem senki nem tud segíteni a bootolásnál miért nem veszi be a gombnyomást mikor kéri...
igy nem tudok telepíteni.
próbáltam usb-ről is.
a BIOSban minden be van állítva,uefis biosom is van.
hiába van a dvd beállítva 1 bootopciónak!
minden mást enged,csak kivéve ott nem,h nyomjak egy gombot a továbblépéshez..:S
Másik bootlemezt is megpróbűltam,másik usb-re dugtam az aljzaton,elemcsere is volt,legacy usb is bevan állítva
valakinek valami tipp??? mindent megpróbáltam már!

jah,és most is erről gépelek,csak szeretném frissiteni a rendszerem,mivel új lapot cput és ramot kapott..

ÜBER ALLES F.C. BAYERN MÜNCHEN!!!

(#513) petya1985 válasza petya1985 (#512) üzenetére


petya1985
tag

???

már azt is kipróbáltam,hogy csak az ssd van bedugva és usbről bootolnám...de semmi...:S

ÜBER ALLES F.C. BAYERN MÜNCHEN!!!

(#514) RaGi91 válasza petya1985 (#512) üzenetére


RaGi91
senior tag

Milyen billentyűzet? Nem tudom észrevetted-e ,de elég halott a topik. Másrészt le se írod milyen billencsről van szó.

(#515) petya1985 válasza RaGi91 (#514) üzenetére


petya1985
tag

genius usb-s. 2000 ft-os.

de ddig jó volt és most is a windowsban,erről írok jelenleg is!

azóta csináálja ezt,mióta vettem egy lap+cpu+ram kombot és beraktam a házba ,csak windows 10 persze ugyan az maradt és ezt szeretném ujrarakni,de nem tudom mert egy gombot nem akar bevenni mikor kéri a telepítő..

ÜBER ALLES F.C. BAYERN MÜNCHEN!!!

(#516) RaGi91 válasza petya1985 (#515) üzenetére


RaGi91
senior tag

Passz. Működnie kéne. Marad a régi megoldás. Üssed, tenyerelj rá, stb. :D Másik billencs-el próbáld.

(#517) elstimate


elstimate
csendes tag

Sziasztok!

Lenovo notebook billentyűzet gondom van. a bill-nek LED háttérvilágítása van, ami hol működik, hol nem, de már hónapok óta inkább nem. ha épp működik, akkor csak halványan "dereng", nem pedig teljes fényerőn, ahogy annak lennie kellene.
Ha esetleg van konrkét tapasztalat megoldással (bill. cserén kívül) az érdekelne.
a derengés nyilván valami táplálási gyengeség miatt ilyen. lehet elszállt a LED vezérlőben alkatrész, de ez nem magyarázza, hogy néha miért működik mégis.

üdv!

(#518) Beni97


Beni97
őstag

Sziasztok. A billentyűzetem elég furcsa dolgokat csinál. Pontosan már én se tudom mi.
€sadf ezt akkor írja ha "a" betüt nyomok
€sadf ezt "s" betűnél
€dfsa ezt "f"-nél
€ ezt "d"-nél
Ha a tabot, az esc-t, vagy altot nyomok, kijelentkezik vagy kikapcsol a gép, mikor melyik. Tegnap is előjött, de akkor 1-2 órán belül eltűnt, ma reggel óta nem. Várás, gép újraindítás, kikapcsolás és úgy várás, driver frissítés keresés, törlés, visszarakás, ki-be dugdosás. De semmi.
Kolink KBV2 billentyűzet.
Remélem valaki tud segíteni és nem új bill vásárlás lesz a megoldás vagy gép újrarakás.

Köszönöm.

ui.: ezt képernyő-billentyűzettel írtam, mert nem tudom most már melyik gomb mit fog csinálni

(#519) RaGi91 válasza Beni97 (#518) üzenetére


RaGi91
senior tag

Az egy 2000Ft-os noname valami. Ezeknél nem lehet tudni, hogy mi mitől van. Ha garis vidd vissza, ha nem, akkor ajtótámasznak talán még jó. Ha ráborult valami, akkor a hibát ott keresd, ha pedig nem, akkor csak szimplán a Kolink a válasz.

(#520) mcs


mcs
veterán

Sziasztok!

Adott a Logitech K120 billentyűzetem, amin nincsenek hangerőszabályzó gombok, ezért arra lennék kíváncsi, hogy létezik-e olyan vezérlőprogram, amivel be lehet állítani erre a célra billentyűkombókat?

[ Szerkesztve ]

(#521) McDoug6lak


McDoug6lak
tag

Sziasztok!

Van egy HP EliteBook 8740w típusú laptopom, aminek elkezdett rakoncátlankodni a billentyűzete (1-2 gomb akad és nehezen reagál). Gondoltam vennék bele egy háttérvilágítással ellátottat (mert kb. ugyanannyi lenne. mint egy sima)
Szóval van esélye, hogy működne benne a világítás része, akkor is ha alapban nem világítós verziójú a kütyüm?
Lehet láma volt a kérdésem, de tényleg örülnék, ha valakinek lenne erről érdemleges információja!
Válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#522) grafnet


grafnet
veterán

Sziasztok!

Van egy ASUS tabunk, amihez vettem egy ALCOR BT80-as bluetooth-os billentyűzetet.
Az asszony nyomkodott valamit, s elfelejtett magyarul.

Hogyan lehet vissza csinálni rá az ékezeteket.
Próbáltam droid oldalról: töröltem mindent (FR-et még nem csináltam).
Próbáltam másik eszközzel, azzal hibátlanul megy.

Szóval mit kellene megnyomni vagy hol lehetne átállítani?

Köszönöm!

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#523) Drone86


Drone86
tag

Sziasztok!

Van egy kb két éves, Gigabyte aivia osmium billentyűzetem. A múlt héten véletlenül kihúztam a gép tápkábelét konnektorból. Azóta a billentyűzet nem működik. Az aivia felirat továbbra is világít, és az oldalán lévő jack és usb dugók is működnek, de a háttérvilágítás nem működik és hiába nyomok le bármilyen gombot, nem történik semmi. Van ötletetek, hogy mi baja lehet? Vagy hogy hova vihetném szerelőhöz?

(#524) Beni97


Beni97
őstag

Sziasztok ismét.
Most olyan problémám van, hogy szereztem egy másik billentyűzetet, és néha csak gondol egyet és nem működik. Aminek kell villognia az villog, de a gombok nem működnek. Gép újraindítás után megint perfektül csinál mindent. Valami hp billentyűzet, ilyen régebbi fajta. Az egérnél néha hallani, hogy mintha kihúznám és akkor jön az a hang, de amúgy működik, viszont ilyenkor is van, hogy az egér se mozdul ezt szintén csak gép resettel lehet orvosolni. Egeret lehet hogy újat kéne vennem. Viszont lehet az, hogy a billentyűzetnél a gond az alaplap vagy a windows? Mert, hogy nem tudja kezelni normálisan az usb portokat?

(#525) Unteroff


Unteroff
aktív tag

Üdv!

Tegnap rendeltem meg egy CM Storm Suppressor billentyűt, ma meg is jött. Elég jól néz ki, kicsit még szokni kell, főleg a makrókat, meg a betűk külalakját. Viszont mikor éppen be akartam lépni, észrevettem, hogy nincs 123587 és rővid Ő betűm, no meg jobbra és felfele nyilam se. Num billentyűkkel írtam a számokat.
Nem találtam hozzá drivert, csak egy sima programot, a makrók beállításához. Próbáltam másik USB portba rakni, úgy se lett jó.

Egyből garancia, vagy szedjem szét? Esetleg valami driver probléma lesz? Megnézem másik gépen is, hogy előjönnek ugyanezek a hibák.

Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

(#526) Unteroff válasza Unteroff (#525) üzenetére


Unteroff
aktív tag

Nem, nem a géppel van probléma, kipróbáltam másik géppel, ugyanaz a hiba, lehet, akkor minél előbb vissza is kéne küldenem. Vagy esetleg valami őtlet? Igen, hosszú Ő.

Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

(#527) RaGi91 válasza Unteroff (#526) üzenetére


RaGi91
senior tag

Szét ne szedd, mert oda a gari. 3 napon belül visszaviszed/visszaküldöd, akkor cserélik.
Vedd fel a kapcsolatot azzal a bolttal, ahol vetted, Ők megmondják mit csinálj.

(#528) Unteroff válasza RaGi91 (#527) üzenetére


Unteroff
aktív tag

E-mag-ról rendeltem, de a weboldal szerint kifogytak, így nem hiszem, hogy lesz csere, lehet készlet kisöprés volt.
Nem néz ki annyira rosszul a billentyűzet, de elsőre futurisztikus (A betűk stílusa), meg a fogása fura (többször a shift helyett az egyik makrót nyomogattam).

Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

(#529) RaGi91 válasza Unteroff (#528) üzenetére


RaGi91
senior tag

Hát akkor ott még ellehetsz velük egy darabig, mire abból pénzt látsz. Hajrá. Emagtól még ceruzát se vennék.

[ Szerkesztve ]

(#530) Met


Met
nagyúr

Vettem egy HP K2500-as billt.
Első vezeték nélküli billentyűzetem, az normális hogy néha nem érzékeli ha lenyomok valamit?
Konkrétan nyomva tartom a jobb kurzort, lenyomom a lefelé nyilat és nem csinál semmit?
USB3-as slotba van a vevő egység és a HP 3005pr USB 3.0 Port Replicator Driver-t lehet hozzá letölteni, nem raktam még fel.
Win7 64bit

Így gépelés közben nem veszem észre hogy kihagyna.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#531) 3shae


3shae
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy vezeték nélküli bill.egér szettet, most igen jó áron láttam, egy hibája van, hogy hiányzik a szettből az usb vevő. Kérdésem, hogy ilyet lehet-e külön kapni, vagy ez specifikus, és minden szetthez a sajátja való.. :F

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#532) RaGi91 válasza 3shae (#531) üzenetére


RaGi91
senior tag

Inkább ITT kérdezz rá. A szakértők ott vannak inkább.

(#533) 3shae válasza RaGi91 (#532) üzenetére


3shae
aktív tag

Köszi, azon filóztam itt hajnalok hajnalán, hogy melyik toplikban tegyem fel a kérdést, elvileg oda akartam írni :)

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#534) Syberian


Syberian
csendes tag

Sziasztok!
Valaki megtudná mondani hogy tiltsam le a laptop saját billentyűzetén az Alt gombot? Akár registry kód vagy program segítségével

(#535) Syberian válasza Syberian (#534) üzenetére


Syberian
csendes tag

OK, megoldódott, csak valamiért elsőnek ide jöttem nem a jó barátomhoz (Google, tudom tudom)

Ha más is leakarna tiltani, SharpKeys a megfelelő program.

Köszi azért :))

(#536) scansat


scansat
tag

Sziasztok.
Vettem egy Genius Scorpion K5 világító billentyűzetet. Részint az ára és amiatt mert diszkréten világít. A régi (Logitech) működik de borzasztó piszkos, gondoltam lesz egy új, a régit meg megpróbálom kitakarítani aztán jó lesz tartaléknak (ha túléli). A problémám, hogy 2 oprendszer van a gépen, (Win10 és Kubuntu 12 LTS) de a Grub menüben nem működnek az új billentyű nyilai. Így aztán elindul az időzítés után mindig a Linux. Próbáltam már mindent. Lényeg hogy a billentyűzet jó, mert a Win betöltése után működik rajt minden. Dugtam már mindenhova (PS 2-ről pl. meg se mukkan) de USB-ről mindenhol ezt csinálja. Ha mindkét billentyű rajt van, a Logitech-el tudok választani, a Genius-al nem. Állítólag valami a BIOS-ban van...
Tudom, hogy oprendszer fügők a billentyűzetek némelyike, de ez épp nem a Linux hibája mert még el sem indul. Itt a BIOS-ban van valami katyvasz, mert ott nem műxik. Találkozott már valaki ilyen hibával?
Előre is köszönök minden építő jellegű hozzászólást!

(#537) Joekey


Joekey
újonc

Sziasztok!

Nemrég hozzájutottam egy Hama uRage Cyberboard billentyűzethez.
Amikor bedugom a gépembe a billentyűzet fém váza enyhén "ráz", "bizsereg", ha végighúzom az ujjam rajta.
Ha kihúzom a gépből megszűnik!
Más gépen kipróbálva nem tapasztalok hibát!
Lehetséges, hogy a gépem rosszul vagy nincs földelve?
Ha valaki tud segíteni azt megköszönöm!
:F :F :F

[ Szerkesztve ]

(#538) scansat válasza Joekey (#537) üzenetére


scansat
tag

Mivel inverteres táp van a PC-kbe, ezért a kondikon szivárog át feszültség a fémházra.....ha gagyi a táp...vagy ha régi már.

(#539) Joekey


Joekey
újonc

Közben tettem egy próbát!
Végigpróbáltam a lakásban az összes konnektort és csak a konyhában nem tapasztaltam ilyet!
De később kiderült, nincs is bekötve a konnektorba a földelés....
Úgyhogy választ kaptam erre is :D :D :D

(#540) sziku69


sziku69
senior tag

Sziasztok!

Találkozott már valaki olyan problémával, hogy a billentyűzetnél ha mondjuk a kurzor gombokkal akarok görgetni, vagy folyamatosan nyomva tartok egy betűt, nem csinál semmit. Ugye ilyenkor görgetnie kellene, vagy kiírni azt a betű sort. Csak akkor csinálja, ha nyomkodom. Nem állítottam semit a beállításainál. Minden alapértelmezettben van. Driver gond lehet?
Jah, laptopom van. Azon csinálja ezt, de a rákötött usb billentyűzet is.

(#541) demmer123


demmer123
őstag

Van egy 1éves Corsair K70 RGB Billentyűzetem.

Mai napon vettem észre hogy a CTRL gomb csak pirosan világít,hiába próbálok más színt adni akkor is csak pirosan világít.Ezek szerint ott behalt az rgb ?

(#542) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

Sziasztok!

Problémám az lenne, hogy a laptopon egy billentyű ráteszem az ujjam és már érzékeli a leütést, leütés nélkül.
Remélem jól leírtam.

Szóval, elég rátennem a kezem egy kicsit. Ha lenyomom akkor kétszer veszi be.

Amúgy a "v" betű csinálja. Nem értem....

:R :R

Dr. Student

(#543) ddommi


ddommi
újonc

Hello! Nekem olyan problémám van hogy ASUS Cerberus billentyűzetem van és az m betű helyett f et ír, meg az f helyett t-t ír. Aki tud légyszíves segítsen előre is köszönöm.

(#544) morzen7


morzen7
csendes újonc

Sziasztok

Logitech mk 520 billentyűzettel történt gondom.
Kitakarítottam, és valamit elcseszhettem, mert amikor bekapcsolom, folyamatosan az aaaaaaaaaaaaaaaa -t ír ki, ha megnyomom a backspace-t akkor abbamarad, de utána nem is ismeri fel az a betűt.

Javítható vagy csere? Már nem garanciális. Sok éves.

Köszönöm a válaszokat előre is

[ Szerkesztve ]

(#545) scansat


scansat
tag

Szerintem be lehetne zárni a topic-ot mert csak kérdések vannak, de válaszok régóta nincsenek!

(#546) sziku69 válasza morzen7 (#544) üzenetére


sziku69
senior tag

Nekem beragadt billentyűzettel csinált hasonlót. Át kéne nézni .

(#547) megaandrew


megaandrew
tag

Sziasztok!
A következő a problémám:
Ha a számítógép kikapcsolt állapota mellett megnyomok egy billentyűt a billentyűzeten, akkor bekapcsol rajta a háttérvilágítás és ha ezek után kapcsolom be a számítógépet a billentyűzet a boot folyamat alatt kikapcsol és nem működik amíg ki nem húzom a billentyűzetet és újra nem csatlakoztatom. Ugyan ez a helyzet a windows hibernált állapota esetén is. A kérdésem az lenne, hogy mi okozhatja ezt a jelenséget, illetve hogyan tudom megszüntetni?
A billentyűzet egy Ozone strike battle spectra rgb a legfrissebb szoftverével a honlapról win 10 alatt és 3.0-s USB-re van kötve.
Előre is köszönöm!

(#548) mrNK


mrNK
újonc

Sziasztok!!

Nekem is van egy kis problémám a billentyűzetemmel. azért írok mert már több helyen voltam segítségért , de egyik sem használt sajnos.

a gépen Windows 10. 64-bit fut
a billentyűzet Trust Gaming Keyboard GXT 830

a probléma a következő:

A gép bekapcsolásánál a billentyű több esetben funkciónak megfelelően működik. kis idő elteltével / nem mindig meghatározható/ 5 perc , 1 perc a billentyű nyomógombjai lenyomásra nem működnek. a világítás működik
. /Az energiatakarékos mód a gépen belül ki van kapcsolva./
tehát áramot azt kap mert világítanak a ledek . Gondoltam rossz a billentyűzet visszavittem a boltba. Kaptam egy ugyan olyat de a probléma ugyan az egy darabig jó aztán csak a világítás megy rajta nem reagál semire. Néha kihuzigálom az usb-ből majd vissza mint valami rossz szívatyú néha beválik és elkapja az érzést akkor megint működik egy darabig.
Valaki tudna valami érdemlegesen mondani ez ügyben?

http://www.trust.com/en/product/21116-gxt-830-gaming-keyboard

A válaszokat előre is köszönöm!
Üdv mindenkinek!

(#549) RaGi91 válasza mrNK (#548) üzenetére


RaGi91
senior tag

Másik usb portba próbáltad? Lehet az vacakol.

(#550) mrNK válasza RaGi91 (#549) üzenetére


mrNK
újonc

Igen próbáltam másik usb-t 3.0 is , 2.0 is Még a gép is újra lett telepítve épp emiatt mert nehogy összekeveredjen a régi billentyűzettel még erre is gondoltam .de a probléma továbbra is megmaradt. a gyártó honlapján nincs hozzá driwer és a billentyűhöz sem adtak. Azt írták ,hogy Wim 10-hez való billentyűzet szerintem valamit elrontottak. Épp azért vettem mert sötétbe is világít a billentyűzet és nem kell külön villanyt kapcsolni. így kevésbé zavaró fények sem játszanak közre egy pl/ játék közben/

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.