Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Allien


Allien
veterán

Battlefield play4free, jelenleg zárt béta teszt. Olyasmi lesz, mint a BF heroes, már ami az üzleti részét illeti. A BF2, és a BF BC2 között lenne a helye, legalábbis, elvileg. Az első elérhető pálya egy ős BF2-s, Karkand, de a fegyók a BC2-ből jöttek. Kasztok közül lehet választani, kb szokásos. Snipa, medik, assault, és tankelhárítós. Ahogy "fejlődünk" úgy válik elérhetővé több fejlesztés, fegyver, képesség. A gránát dobás is ilyen. Némely szintlépésnél választható új fegyver, más ruha. Természetesen, van bőven bug. Az egyik pl az egér teljes képernyős játék inditásnál nem látszik, és nem is lehet így pl karaktert választani. Erre jelenlegi megoldás, hogy mindenképp ablakban kell indítani, és amikor indítod magát a játékot, alt+enter megnyomásával lehet full képernyőre váltani. :DDD
Opera böngészőt nem támogatja! Firefox, v. explorer kell neki.

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#2) GabN73


GabN73
addikt

hehe ez az! Végre ennek is van topic! :R :R :R

(#3) ViZion


ViZion
félisten

Ez csak 1 UP! semmi különös... :D

Céges XP-s gépen lebutítva "szépen" megy, othoni erőmű W7-el el sem indítja... azért ez lol.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#4) Zolás válasza ViZion (#3) üzenetére


Zolás
addikt

Otthoni gépemen simán megy Win7el. Nálad lesz valami gubanc.
Vidd haza a melós Xp-s gépet és meg van oldva :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#5) Allien válasza Zolás (#4) üzenetére


Allien
veterán

Nálam is, 64-s win7 van, megy az, bár, problémák azért vannak. Nálam amikor bejön a pálya, néha vibrál a kép. Van, amikor helyre áll, de van, amikor késöbb is előjön, majd ismét helyre áll. :B Lehet, új drivert kellene felrakjak. :DDD Ha azzal se jó, akkor más a problem. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#6) ViZion válasza Zolás (#4) üzenetére


ViZion
félisten

Nem Wz probléma, ugyanis random előjön másoknál is, más OS-el... elég sokaknak, ahogy néztem a fórumot.

Más: mai tapasztalat... ez is sz¤r. Nem, nem a hibák miatt. Azokat tutira javítják, mert ha ilyen maradna, akkor sokkal kevesebben játszanának.
Hiányoznak az adminok. Valami kis auto-moderálás van, de ezt a mocskos beszédet, egymás szidását még olvasni is rossz. a jó édes anyukájukért kell mocskolódni...?
Ráadásul a következő körben lehet, h csapattársak lesznek...

Ami a legnagyobb probléma: csalók. Igen, már vannak. Dimag nevű "játékos" pl. Square mellett ejtőernyővel a legmagasabb házra felszállt. BF2142 podsurfing jutott eszembe, ez is olyasmi volt.

Lelőttek párszor egy balkonról. mikor mutatta az elkövetőt megnéztem a helyet, jól védhető és aránylag sok helyre rálátni. Csak az a bibi, hogy oda sem leugrani, sem felmászni nem lehet-elvileg.

Itt is van 1shot-1kill... de érdekes módon csak páran vannak akik szemtől-szemben már pillantásukkal is ölnek... :(

Az a gyanúm, hogy EA megint pont a PB-s fejlesztéseket fogja hanyagolni, anélkül meg ez a játék is csak egy rakás k¤k¤ lesz, mert csalók ellen nem lehet játszani...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7) GabN73 válasza ViZion (#6) üzenetére


GabN73
addikt

de vehetsz saját szervert ahol adminkodhatsz,moderálhatsz :U :K

(#8) biggamer


biggamer
veterán

Most látom, 3800 levásárolható pontom van.

Lehet venni sityakot meg mellényt amelyen tartók is vannak ... ennek van valami szerepe, tehát test páncél, gránát vagy ilyesmi ??? :F :F :F

Hol látom, h mennyibe kerülnek, mert hülyeségre nem akarom elkölteni az összes zsét. :F :F :F

Csak egy bevásárló kosarat látok, az nem írja ki, h mennyi az ára.

Egyébként mire jó az a Dart pisztoly ... mennyire hatásos ??? :F :F :F

Csak akkor lehetek más típusú katonával és fegyverrel, h új soldier nevet regelek ??? :F :F :F

Mások fegyverét nem tudom felvenni ??? :F :F :F

Hirtelen ennyi ... :B :K

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#9) _XXXXX_ válasza biggamer (#8) üzenetére


_XXXXX_
tag

Nincs semmi szerepe jelenleg, max design.

Ha rábököl a vásárlásra, akkor bedob egy kis ablakot és ott kiírja mibe fáj.

A dart pisztoly amúgy tracer néven említett fegyver, amivel nem tudsz megölni senkit sem. Arra való, hogy a tankokat és harcjárműveket tudsz vele megjelölni. Ilyenkor látszik a térképen is, meg a jármű körül egy fehér négyzetszerű valami jelenik meg.

Tudsz minden kasztnál venni 2-3 fajta fegyvert. Ha másfajtát akarsz akkor igen másik karaktert kell csinálnod, amivel más kasztot választasz.

Nem tudod más fegyverét felvenni.

"Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

(#10) biggamer válasza _XXXXX_ (#9) üzenetére


biggamer
veterán

Köszi ... fegyvert cseréltem ... de a ruházat vásárlás nem müxik sehogyan sem. :O :O :O

Lehuzogatom őket a kockákba, de nem tudom sehol kifizetni mert nincs BUY parancs sehol.
Pedig a manusom fel van öltöztetve, de mivel nem vásároltam meg a cuccokat nem tudok tovább lépni a játszásra.

És nincs gránátom, az miért van ???
Vagyis nincs. :)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#11) Allien válasza biggamer (#10) üzenetére


Allien
veterán

A ruciknál is van kosár jel! :K Ott tudod "kifizetni". A gránátot meg ki kell "fejleszteni"! "Training" feliratot keresd, majd ott tudsz választani fejlesztéseket. Van köztük hasznos is, mint pl gránát dobása. Csak ahogy nézem, egy pályára egy gránátot ad, nem tölti fel, pedig van csomagom, mert supi vagyok. ;)
Az M16-al sincs lehetőség gránát lövésre, pedig akkor lenne igazi anyázás! :P A sok buzzi furgonos a gépágyúval hamar megdeglenének, de ez van.

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#12) Allien válasza ViZion (#6) üzenetére


Allien
veterán

A csíterek szemből is lelőnek, ne izgulj. A legjobb az, amikor kilépek egy ház sarka mögül, és már robbanok is, mert adddigra már oda ér a tanklövedéke. Ergo, ez tuti csaló, meg hasonlóak. Bár, ma pl 19/2-st csináltam, csak sajnos belaggoltam, ezért nem csak 1 dead lett. Jól kell helyezkedni, kell mázli is, mert pl a létrámat is "fedezte" egy snipa. Igaz, volt, amikor meg én vakartam le róla az enemyt. :B
Tegnap meg berontottam egy csoportba, oszt ott rohangáltam köztük, fel se tűnt nekik, hogy nem oda való vagyok. :K Már, amíg ki nem pusztultak. ;]
A BF2-ben is vannak trükkös helyek. Az egyik ilyen lehetőség, ami szerintem itt is megvan, hogy egy alacsony épület mellé állsz járművel, és arról megpróbálsz felugrani a tetejére. Persze, ez toronyháznál nem használható. :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#13) biggamer válasza Allien (#11) üzenetére


biggamer
veterán

Azt láttam, de nincs kurzorom csak a tabbal ugrálok ... gondolom a kosárra kellene bökni. :O :O :O

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#14) Allien válasza biggamer (#13) üzenetére


Allien
veterán

Ha teljes képernyőn vagy, vedd vissza "ablak" méretre! Leírtam az 1. hsz-ben. Így lesz egered, és amikor játékot indítod, majd benyomod a alt+entert, és máris fullosban nyomod. :K

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#15) biggamer válasza Allien (#11) üzenetére


biggamer
veterán

Király, már van gránátom ... még maradt 2 pontom.
Ezek mit jelentenek ???

Becsapódó lövedék
Becsapódó bomba és radar jelek mellette
Egy emberi mellkép feje mellett egy félkör jel
Egy vonal felette egy kettős nyíl
Egy létra féleség felette növekvő nagyságú nyilak

A gránátot + szereztem, + talán valami lövegtornyot meg volt egy mási jel valami célkereszttel és az alatta lévő + tárat.

Azt hiszem. :B

És köszi az eddigi segítséget is. :R

Esetleg, ha tudod h mivel lehet előhívni őket ... kivéve a gránátot ... azt tudom. ;]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16) biggamer válasza Allien (#14) üzenetére


biggamer
veterán

Regeltem még1 soldiert, de csak az első regelésemet látom.
Ezt snipernek állítottam be ... ha minden igaz, de nem látom sehol azt a nevet.

Erre tudsz valami módszert ??? :F

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#17) ViZion válasza biggamer (#15) üzenetére


ViZion
félisten

gránátra bátran én rágyúrtam 3-at. Szerencsére ezt a support doboz nem tölti vissza, sokkal jobb így, mint pl. 2142-ben.

A lövegtornyos nem kell, mert tudod kezelni e nélkül is, gondolom a későbbiekben javítják. A plussz tár az plussz tár, supportal nekem értelmetlen... Van létramászó, az sem sokat dobott nekem: ha meglátnak lehegesztenek, nem vagyok szpájdörmen...

Azok az ikonok pl. ha Sniper célbavesz "megérzed", ha melőnek jelzi honnan jött, stb. szvsz a gránát és a lövés irányának jelzése a leg hasznosabb. kísérletezz vele, ha nem tetszik a recycling jellel törölheted és újraoszthatod a pontokat, ami kedves tőlük. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18) GabN73 válasza biggamer (#8) üzenetére


GabN73
addikt

nekem csak ~12600 volt amikor bejött a store :B
Amúgy a katonákat törölni fogják.Credit pedig jó lesz később,szóval most még ne vegyetek semmit :K

(#19) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

A zart betahoz van valakinek kulcsa? :F
Regisztraltam ra, de nem kaptam kodot :/
Valaki tudna adni? :)

(#20) biggamer válasza Neil Watts (#19) üzenetére


biggamer
veterán

Nekem is vagy 3-4 napra jött+. :K

Arra vigyázz, h amilyen kasztot választasz, az leszel végig. :O :O :O
A nehézgépityust ne válasszad szerintem ... én sniper lennék, vagy az assault.
Vagy enginer ... :)

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#21) GabN73 válasza biggamer (#20) üzenetére


GabN73
addikt

?

Mind a 4 kaszt lehetsz.Bétában még lehet 4 soildert csinálni :K :K

(#22) ViZion válasza GabN73 (#21) üzenetére


ViZion
félisten

Úgy tudom később is lehet több karid, mint heroes-ban.
Hiszen ha egyet kigyúrsz, akkor a másikkal is indulsz, ott is vásárolsz... ;)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23) biggamer válasza GabN73 (#21) üzenetére


biggamer
veterán

Én csináltam, de nem látom a másikat ... :O :O :O

Neked több van, volt ???

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#24) GabN73 válasza ViZion (#22) üzenetére


GabN73
addikt

de a BFHban is csak 3 vagy hány lehetett :K

(#25) Allien válasza biggamer (#23) üzenetére


Allien
veterán

Karakter választó képernyő az a rész, ahol van a felső sorban a "home, weapons...stb", és itt jobb oldalt láthatod a karaktereidet. Egérrel rákatt, átváltás, majd a fegyókat kell berakni. Így már enged játszani, bár, érdemes mondjuk a "training" menüt is nézni, szint lépésnél. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#26) biggamer válasza Allien (#25) üzenetére


biggamer
veterán

Már próbáltam többféle módon, de csak egy nevet ad ki.
Minden karakternak ugyanaz a neve vagy más nevet kell adni ???

És köszi a segítséget :R , a tréninget már ismerem ... az megy :K.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#27) GabN73 válasza biggamer (#26) üzenetére


GabN73
addikt

nos.
Belépsz az oldalon (nem a játékba,az oldalon)
Felül a play now sávjában van egy olyan menüpont hogy Create Soilder.Rákattolsz,adatokat megadod,majd alul kiválasztod a classt. Ha minden kész akkor katt a create soilderre. Utánna Play now,és láss csodát,a jobb oldalt már 2 névnek kellene lennie.

(Nem lehet ugyan az a nevük)

(#28) biggamer válasza GabN73 (#27) üzenetére


biggamer
veterán

Okes köszi ... és h tudom beállítani, h hol szülessek újra ???
Melyik ponton.

Az össz statomat +lehet valahol nézni ???

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#29) ViZion válasza biggamer (#28) üzenetére


ViZion
félisten

Ha lehegesztenek akkor választhatsz a bázis és az utoljára érintett saját zászló között (ki van pipálva az aktív, ami alapból az utcsó zászló).

Összes statod a weboldalon van: My account, stb. felé. Ne indítsd a játékot, hanem a lenyíló menükben kotorássz :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#30) biggamer válasza ViZion (#29) üzenetére


biggamer
veterán

Kreáltam új soldiert, de nem akarja beadni.
A statomat sem ... esetleg tudnál feltenni róla képet, h néz ki ??? :F

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#31) kovsol


kovsol
titán

valakinek nincs fölös kódja?
kb mennyi idő mire bekerül az ember, ha egyáltalán van rá még esély, bár jobban örülnék annak, ha kezdődne inkább a játék

mod: most olvasom 3-4 nap

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#32) ViZion válasza biggamer (#30) üzenetére


ViZion
félisten

Leszedtem a gamét a vacakolása miatt, újabb patch után újra próbálom...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33) biggamer válasza ViZion (#32) üzenetére


biggamer
veterán

Én is tegnap törültem, igaz azért törlődött mert újra húztam az oprendszert.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#34) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Meg mindig nincs kodom!
Valaki megajandekozna egyel? :)
Halas lennek! :)

Udv. core2

(#35) ViZion válasza Neil Watts (#34) üzenetére


ViZion
félisten

Elvileg indul a nyílt béta... de az EA oldalon bejelentkezel és kérsz, jobb módja nincs.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#36) Allien


Allien
veterán

Ma felidegesítettem magamat. Persze, feleslegesen, mert a csítereknek felesleges anyázni. :K Pedig megszokhatnám már, hogy pl ennél az ingyenes izénél sok-sok csíter lesz. Lassan minden körben lesz 2-3. :W Asszem, egy árva petákot nem fogok nekik fizetni. Inkább megyek, és játszok Bf2-vel, vagy bármelyik másik Bf résszel. :(((

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#37) kovsol válasza Allien (#36) üzenetére


kovsol
titán

miért PB támogatás nem lesz hozzá? azért talán komolyabban veszik a dolgot a véglegesnél a fejlesztők

May the Force be with you!

(#38) Allien válasza kovsol (#37) üzenetére


Allien
veterán

Hát ez az. Eddig is PB támogatás volt, oszt mit ért? :B Ingyenes játéknál ugye shimán csinál a csaló több acc-ot is. :K
Akkor lehetne elérni valamit, ha relative, globálisan bojkottálnák sokan a játékokat, tehát pl nem fizetne senkise semmilyen mikromakro tranzakcióval se. Erre ugye kevés esélyt látok. :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#39) kovsol


kovsol
titán

egy hét telt el és még nem kaptam cd kulcsot, azért kipróbáltam volna mi változott a bf2 höz képest, de más nem ha kijön a végleges akkor azzal

May the Force be with you!

(#40) Allien válasza kovsol (#39) üzenetére


Allien
veterán

Elvileg, lehet, hogy több kódot is kaptam. :B Ha érdekel, küldj privit. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#41) kovsol válasza Allien (#40) üzenetére


kovsol
titán

köszönöm :B

May the Force be with you!

(#42) kovsol


kovsol
titán

lehet most meg fognak kövezni páran, de valahogy jobban bejön mint a BF2 bedig azzal nagyon sokat toltam klan szinten és waroztam is, de így egyedül kóborolni itt jobb, medic voltam MG3 al mentem és jókat daráltam, 6-7 kört mentem és mind győzelem volt, ilyen 7-2 meg hasonló statok, talán kicsit pörgősebbnek tűnik a játék, és a hitbox is változott valamit

May the Force be with you!

(#43) Allien válasza kovsol (#42) üzenetére


Allien
veterán

Valszeg, átdolgozták kicsit a dolgokat. Itt egyedül is el lehet bóklászni, főleg, mert "kicsit" le van butítva. Pl nincs gránát lövés. Ez relative nagy érvágás, mert a járműveket (már a páncélozottakat) nem lehet csak rpg-vel szét lőni, vagy a fixen telepítettel. Ami az MG3-t illeti. "Csak húzni a ravaszt", célra tarts, és ENNYI! DE! A legfontosabb, hogy dobáld a medic cuccot! Ez ugye segít a társaidnak, segít NEKED, és segít az ELLENFÉLNEK! Már, hogy hamarabb megdegeljen. ;] Hiszen ez egy csali. Oda vonza az ellenfelet is, ha ügyi vagy, lekaszálod közben. Sokszor csináltam azt is, hogy ledobtam egy sarok elött, és utána kiléptem. Ha eltaláltak (és nem fejbe) gyorsan vissza, majd amikor már kb 60 a HP-m, ismét kiléptem, mozogtam és pöcögtettem. Snipákat így bizti leszeded, assaultokkal meggyűlik a bajod. Ha nincs csíter, akkor megfelelő taktikával a 10/2 lazán hozható. Amúgy, még 1 tipp. A mezei gépkocsikat is érdemes lőni MG3-l, mert relative hamar felrobban. Persze arra figyelni, hogy ha átszáll a gépágyúba, bújás van, mert lekaszál. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#44) GabN73 válasza Allien (#43) üzenetére


GabN73
addikt

gépágyúból kilőhetőek ha nem bújnak bele.Sőtt a kocsiból is :DDD Snipával 27-2 a rekordom...

(#45) Allien válasza GabN73 (#44) üzenetére


Allien
veterán

Persze, anno még a Bf2-ben is kilőhető volt a pilóta. Legalábbis, heliből többször sikerült kiszedni. Olyan arányhoz meg végképp qrva nagy mázli kell, az már nem tudás, mert az önmagában kevés. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#46) kovsol válasza Allien (#43) üzenetére


kovsol
titán

köszi a tippeket, amúgy nem ma kezdtem a bf -t mert évekig toltam a bf2 -t, de ott ugye klántársakkal mentünk mindig páran együtt az úgy élvezetes volt, de ez most egyedül is élvezetes számomra
az viszont sokkal élethűbb, hogy nem instant healel fel maxra a madic kit

fegyvereket melyiket érdemes megvenni? assaultnak a gránát vetős fegyó gondolom az jó csere lehet az alap után

May the Force be with you!

(#47) kovsol válasza kovsol (#46) üzenetére


kovsol
titán

nálatok megy a vásárlás? nekem elvan szürkülve ha rányomok, pedig van rá már pontom

May the Force be with you!

(#48) Allien válasza kovsol (#46) üzenetére


Allien
veterán

Mivel béta, szerintem megéri megvenni a kasztra jellemzőeket (olcsóak ráadásul). De pl shotit feleslegesnek tartom. Ugyanis, azt sajna nem lehet a pisztoly helyére rakni, hanem fő fegyvernek engedi csak, ergo, kapufa. Assaultnak a dísz gránátvetős csúzli. Az a legjobb az egész kócerájban jelenleg. Sűrűbben lövök vele fejeseket, mint a snipa fegyóval. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#49) GabN73 válasza Allien (#48) üzenetére


GabN73
addikt

a sörétes még jól jön más pályákon ;)

(#50) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Mikor lesz rendes verzió?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.