Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Ja, amúgy új liga indul hamarosan.

(#352) Botondlorrd válasza DEV_NULL (#351) üzenetére


Botondlorrd
csendes tag

Ömm ha úgy van akkor szívesen megyek 30as assaultal, vagy 16os Recont(fullos: M95, M98b, l96a1 stb.) :)

Ha Isten velünk ki lehet ellenünk?!

(#354) Botondlorrd


Botondlorrd
csendes tag

Emberek! ÚJJ acccountot kezdtem. :Waffen:. Néven :)

Ha Isten velünk ki lehet ellenünk?!

(#355) Botondlorrd válasza Botondlorrd (#354) üzenetére


Botondlorrd
csendes tag

Most látom csak hogy nem látszik a név :D http://battlefield.play4free.com/en/profile/1000588913367
Valami történt itt mert telórol nem tudok linket berakni normálisan :/

Ha Isten velünk ki lehet ellenünk?!

(#356) DEV_NULL válasza Botondlorrd (#355) üzenetére


DEV_NULL
őstag

A Nemesis stockot nagyon gyorsan vedd le a sniperről. :Y

(#357) Botondlorrd válasza DEV_NULL (#356) üzenetére


Botondlorrd
csendes tag

a wepon bundle is azt írja. Meg jelenleg azon kívül csak stabilized stockom van.

Ha Isten velünk ki lehet ellenünk?!

(#358) DEV_NULL válasza Botondlorrd (#357) üzenetére


DEV_NULL
őstag

A Stabilized nem csinál semmit a távcsöves puskákkal csak a fél/auto sniperekre jó, de még mindig jobb mint a Nemesis.

(#359) Botondlorrd válasza DEV_NULL (#358) üzenetére


Botondlorrd
csendes tag

Mi bajod a nemesissel?

Ha Isten velünk ki lehet ellenünk?!

(#360) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

A Nemesis Stock nagyon jó, sok fegyverre az a legjobb mivel nagyban csökkenti a szórásképet és a fegyver visszarúgását, de mindezek mellett a sebzést is csökkenti. Ezek mind olyan dolgok amikre egy távcsöves puskánál nincs szükséged. Azokra igazából nem is muszáj semmilyen stock, mert úgyis egy pontos lövést adsz le vele aminél fontos, hogy minnél nagyobbat sebezzen. Ha mindenképp akarsz rá tenni akkor Thunderbolt.

(#361) Botondlorrd válasza DEV_NULL (#360) üzenetére


Botondlorrd
csendes tag

A nemesis igazából azért van megvéve, mert a Vintorez re azt raktam fel. A többire meg ráraktam mert mér ne? :) a sebzésen meg először nem tűnt fel, hogy csökkent volna :/ amin nagyon kiakadtam az az MG36 nál volt hogy 10-ket sebeztem az nmy be... Úgyhogy azzal a lendülettel cseréltem amit tudtam :) Azt nemtudod, hogy nem lehetne megcsinálni azt, hogy össze vonni 2 külön account emberét egy accountra. Hogy ne kelljen a 27-es assult helyett egy újjat kezdenem? :)

[ Szerkesztve ]

Ha Isten velünk ki lehet ellenünk?!

(#362) DEV_NULL válasza Botondlorrd (#361) üzenetére


DEV_NULL
őstag

A VSS-re Stabilizedot tegyél, azzal a legjobb. Két accountot nem lehet össevonni.

[ Szerkesztve ]

(#363) Botondlorrd válasza DEV_NULL (#362) üzenetére


Botondlorrd
csendes tag

ezt sajnálom :) na m1 majd megoldom :) amúgy mi lesz azzal a ligával? milyen az? mit kell ot csinálni? :)

Ha Isten velünk ki lehet ellenünk?!

(#364) DEV_NULL válasza Botondlorrd (#363) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Meccsek vannak klánok között, itt találod a szabályokat. Vannak olyan klánok akik elfogadnak embereket a liga erejéig, itt tudsz jelentkezni.

(#365) Botondlorrd válasza DEV_NULL (#364) üzenetére


Botondlorrd
csendes tag

Vannak magyar klánok is? az angol tudásom nem túl erős :D

Ha Isten velünk ki lehet ellenünk?!

(#366) DEV_NULL válasza Botondlorrd (#365) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Nincs.

(#367) DEV_NULL válasza DEV_NULL (#366) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Voltak egyébként próbálkozások, 4 magyar klánra emlékszem. Nem akarok megsérteni senkit, de a játékban sok magyarral találkozni viszont a többségük elég béna. Egy kezemen meg tudom számolni azokat akik jók közülök, szóval ezek a klánok mind elhaltak pár hónap után. Igazából nem is waroztak, a saját public szerverükre jártak fel játszani.

(#368) Botondlorrd válasza DEV_NULL (#367) üzenetére


Botondlorrd
csendes tag

Ömm nekem van pár ismerősöm aki elég jól nyomja. Mondjuk a személyes véleményem magamról az, hogy kedv függő a játékom. Ha végig röhögöm az egészet akkor rendszerint elég jól megy. Ha kicsit komolyra akarom fogni a figurát akkor felhúzom magam mindenen és nem megy a játék. Mit szólsz ahhoz, hogy megpróbálunk egy klánt generálni. Legfeljebb elbukunk azt annyi. :)

Ha Isten velünk ki lehet ellenünk?!

(#369) DEV_NULL válasza Botondlorrd (#368) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Köszi nem, én jól érzem magam a FOOLSnál. A kezdetektől velük vagyok, 3 éve lassan.

(#370) Botondlorrd válasza DEV_NULL (#369) üzenetére


Botondlorrd
csendes tag

Rendben :) Bf3-al játszol? Mert arra gondoltam hogy ha kiküldik végre a gépemet akkor tarthatnánk egy Bf estet. Jönne még pár elvetemült aztán kész :)

Ha Isten velünk ki lehet ellenünk?!

(#371) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Ki játszik még? :F

(#372) Botondlorrd válasza DEV_NULL (#371) üzenetére


Botondlorrd
csendes tag

Mostanában eléggé el vagyok havazva, de azér néha néha még felnézek :)

Ha Isten velünk ki lehet ellenünk?!

(#373) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

DV Rush, LB

(#374) Botondlorrd válasza DEV_NULL (#373) üzenetére


Botondlorrd
csendes tag

nice :D most ezen felbuzdulva felnézek és nuuboskodom kicsit :D

Ha Isten velünk ki lehet ellenünk?!

(#375) DEV_NULL válasza Botondlorrd (#374) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Értelem szerűen 133 a killstreakem. Eddig sajnos "csak" 118 volt, mikor a 154/1-et csináltam Dalian Rushon AH64D-vel. Viszont ezt már nem hiszem, hogy valaha sikerül felülmúlni. Egy évbe egyszer jön össze ennyire nyomorék enemy team. :D

(#376) Kbali


Kbali
nagyúr

Sziasztok! Hátha még olvassa valaki a fórumot és tud segíteni. Valami beakadt és nem tudom változtatni a jaték felbontását, valami alapon megy. Köszi, ha van ötletetek.

(#377) DEV_NULL válasza Kbali (#376) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Nem tudom mi lehet a gond, próbáld meg újratelepíteni.

(#378) Kbali válasza DEV_NULL (#377) üzenetére


Kbali
nagyúr

Elsőre ezt szerettem volna elkerülni :)

(#379) Kbali válasza Kbali (#378) üzenetére


Kbali
nagyúr

Újrahúztam, ugyanaz a jelenség volt, mintha hiába állítottam volna bármit, mindig a 800x600-at használta.
Végül megkerestem a customvga configot és ott beállítva már úgy mutatja a képet, mint kellene. Csak azt nem tudom, ez mitől jött elő és miért ragad be. :F

(#380) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

(#381) Kbali válasza DEV_NULL (#380) üzenetére


Kbali
nagyúr

:(

(#382) Zola01 válasza DEV_NULL (#380) üzenetére


Zola01
tag

:(
Régen sokat nyomtam ezzel a gémmel. Pont most a 4. évfordulóra gondoltam visszanézek, de sehogy sem sikerült működésre bírni. Sok volt a bug, meg a balacne sem volt az igazi, cheaterek is voltak, de azért jól elvoltam vele.
Jobban örültem volna, ha átadják egy másik csapatnak, akik rendbe raknák a dolgokat, de ez csak álom marad. :/

(Oo\ SKYLINE /oO)

(#383) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem még a mai napig hiányzik a BFP4F. Sajnálatos, hogy leállították...

(#384) djculture válasza DEV_NULL (#383) üzenetére


djculture
félisten

ja jómóka volt..De hát a szemétláda ea cégtöl sok jót nem lehet várni csak 15 ezres játékokat 2 pályával meg 15 ezres dlc csomagokat. Az ilyen hogy ingyen adok valamit nem fér bele a harácsoló üzletpolitikába.

[ Szerkesztve ]

(#385) DEV_NULL válasza djculture (#384) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Nem igazán volt ingyen... Én a 4 év alatt, kb 500-550 EUR-t költöttem el. :D

(#386) djculture válasza DEV_NULL (#385) üzenetére


djculture
félisten

Én egy fillért nem költöttem rá még béta tesztere voltam, minden megvolt. Amúgy átérzem a helyzetedet mert én a fear online-nal jártam így.

(#387) DEV_NULL válasza djculture (#386) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Még a nagy nerf előtt vettem mindegyik katonámnak fegyvert 1-1-et meg felöltöztettem őket, csak az volt akkor 12 ezer forint. Ugye lenerfelték, lett MP5 +3-am, SCAR-L +3-am, MG-36 +3-am és SVU-A +3-am. Na most azokhoz vettem attachmenteket. Utána kezdtem elvinni magam... Vettem a rengeteg Supply Dropot M145 meg a desert cuccok miatt, kb. összes ruha, az összes valami való fegyvert és attachmentet mind-mind megvettem. Vettem a boostereket is becsülettel. Mindezt úgy, hogy általában heliben ültem végig, csak úgy voltam vele, hogy épp nem jut, vagy nagy ritkán ráunok akkor se legyek bajban... :))

Ja igen! Ez csak a fő accountom... Volt még másik három, ahol szintén volt 2+1+1 level 30 katona fullos cuccokba. Hogy minek? Ne kérdezd. Miután felhúztam őket helivel 30-ra nem is igazán játszottam velük.

[ Szerkesztve ]

(#388) DEV_NULL válasza djculture (#386) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Mi értesz az alatt, hogy minden megvolt? A bétások kaptak egy Uniformot meg Beretet és egy Only the few pisztolyt ami ua. volt mint az M9. A daily drawra gondolsz? A jó cucc "örökre" elég ritka volt, bár én is húztam még M145-öt is...

(#389) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Akinek hiányzik ez a game annak üzenem , hogy a bf2 is játszható multiba és vagyunk még egy páran online.
(mostmár a bf2 is egyfajta play free mióta leálltak a gamespy szerverek)

(#390) DEV_NULL válasza Mr. Erikszon (#389) üzenetére


DEV_NULL
őstag

GameRangeren szoktam nyomatni néha.

(#391) DEV_NULL válasza DEV_NULL (#390) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Igaz a BF2 is jó játék, sajnos nem egyenlő a P4F-vel. Annak megvolt a maga "bája"... Kövezzetek meg, de nekem minden idők legjobb, legpörgősebb, legaddiktívabb, legélvezetesebb BF játéka a P4F volt. Ezért hiányzik annyira.

(#392) Mr. Erikszon válasza DEV_NULL (#391) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Nekem meg a bf2 a play4free megszűnt mire oda jutottam, hogy játszak vele. :DDD

(#393) djculture válasza DEV_NULL (#388) üzenetére


djculture
félisten

Jaj mindig volt ilyen játék beliponttért megvehető cucc. Uzit is megvettem azzal lehetett aprítani persze közelről.
Repülgetés nekem is hiányzik, ennél lehetett legjobban kezelni a helikoptert is..

[ Szerkesztve ]

(#394) Mr. Erikszon válasza DEV_NULL (#391) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Mesélj a bf heroes-ről azzal játszottam egy keveset!

(#395) DEV_NULL válasza Mr. Erikszon (#394) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Nem tudok mit mondani a Heroes-ról. Sosem játszottam vele, nekem az valahogy gagyinak tűnt.

(#396) Mr. Erikszon válasza DEV_NULL (#395) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Én úgy éreztem mintha nem fogná a golyó az ellenségeket :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.