Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Autó/rallycross-versenyes játékok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) illusiON


illusiON
őstag

nah a címben is említett játékok érdekelének: rally és autocross-versenyesek. aki nézi a sport 1et, az ma is láthatta 11 örül az említett dolgot élőben... túra és rallyautószerüségek, meg szöcskének nevezett kocsik versenyeznek viszonylag rövid körpályákon... ezt már megvalósították a pc világában is?

( : no woman no cry : )

(#2) bzoley


bzoley
veterán

Szinte mindegyik témát feldolgozták már, kérdés melyik éri el azt a színvonalat, hogy érdemes vele játszani. Én régen szerettem pl. a Monster Truck Madness-t. Sok bigfoot és terep. Másik kedvencem a Screamer 4x4 volt. Aztán van olyan, ami stadionban buggy-val terepezős, meg rengeteg féle. És hamarosan CRC!

(#3) illusiON


illusiON
őstag

ehhh, nemérted... nem monstertruck meg terepjáró meg ürrakétás szörny, hanem hétköznapi peugeot, meg bmw meg szöcske nevü érdekes akszni nélküli kocsik... szóval nem a nagy bigfoot-okra gondoltam hanem a kis utcai autók rövid körversenyére... nézd a sport 1et néha, a gp magazinban szokták adni! ja és ha van ilyen game akkor lehetőleg szép, vagy legalábbis izléses legyen, mert ha aggyi vagy ronda, akkor inkább ne irjatok :D
ui.: az a crc-s az mi? meg a buggy-s is érdekelne, ha mr szóbahoztad :D

[Szerkesztve]

( : no woman no cry : )

(#4) bzoley válasza illusiON (#3) üzenetére


bzoley
veterán

Csak példák voltak a múltból. De Stadionos game-ben(nem tudom, mi aneve), voltak drótvázas és egyéb gépek is. Repülés, borulás, meg minden.
CRC=Cross Racing Championship
Talán ez tetszeni fog, bár még nem jelent meg. Magyar fejlesztés.
[L]http://www.bhmotorsports.com/crc[/L]
[L]http://www.invictus.hu/[/L]
Lesz benne minden: törés, fizika, élmény. Ez sem jó?:)

(#5) illusiON


illusiON
őstag

ezt már ismerem :D mikor jelenik meg, nemtudod? ja és ez sem jó (nem tökéletes :D) mert én konkrét crossrally körversenybajnokságra gondoltam, de kezdetnek ez is megteszi :D THANX!

( : no woman no cry : )

(#6) bzoley válasza illusiON (#5) üzenetére


bzoley
veterán

Ez nem ugrott be:Leadfoot
[L]http://www.ratbaggames.com/games/leadfoot.html[/L]

(#7) illusiON


illusiON
őstag

wow danx! EZ NAYGON COOL! NA ILYENEK JÖHETNEK MÉG, FŐLEG HA VANNAK OLYANOK AMIKBEN TURAAUTÓK MENNEK KÖRVERSENYT!
ui.: sorry a capslock-ér...

[Szerkesztve]

( : no woman no cry : )

(#8) illusiON


illusiON
őstag

nem akarok izé lenni de a downloads-közt a játékot lehet leszedni?

( : no woman no cry : )

(#9) bzoley válasza illusiON (#8) üzenetére


bzoley
veterán

Úgy néz ki(mármint a demo-t), bár nem néztem szét nagyon. kidobta a kereső, csak ellenőriztem, hogy erre gondoltam-e:)

[Szerkesztve]

Ha jól láttam 8,9mb(hatalmas:) )Valamikor régen mentem pár kanyart, de gyoran dobtam, nem nekem való ez a stílus:)

[Szerkesztve]

(#10) illusiON


illusiON
őstag

aha :D és ez mekkora? te már jáccottál vele? milyen? van hangulata?

( : no woman no cry : )

(#11) Torry válasza illusiON (#10) üzenetére


Torry
addikt

Ezzel én már nyomtam.

Nekem nem jött be.

(#12) illusiON


illusiON
őstag

hát vmi szépre, de mégis főleg turaautós rallyszerüségre gondoltam... szóval röviden: körversenyek félig aszfalton félig murván (vagy cask aszfalt, csak murva :D) és lehetőleg túraautók! sport 1-en nézzétek a gp magaznt ott látni fgojátok!

( : no woman no cry : )

(#13) Torry válasza illusiON (#12) üzenetére


Torry
addikt

''Screamer 4x4.''
Nekem a graf még most a Far Cry, DOOM3-as időkben is tetszik!
Vagy még nagyon jó az ''1nsane''!!!

(#14) bzoley válasza Torry (#13) üzenetére


bzoley
veterán

Nekem meg a DOOM3-as időkben egyszerűen nem hajlandó elindulni. Nemrég eszembe jutott, hogy vadulok egyet a RABA-val, de nem jött össze:(
Hát illusiON, nehéz a kedvedre tenni, sajna más nem ugrik be:) Sok sikert!

(#15) illusiON


illusiON
őstag

valószinüleg a crossrally-nál maradok, hajrá invictus!:D nem nehéz, csak ez a téma ami érdekel igazából cask a mi hazánkban érdekelt, a külfödi barmoknak csak a bigfoot jó:(

( : no woman no cry : )

(#16) illusiON


illusiON
őstag

nha még vmi? UP :D

( : no woman no cry : )

(#17) bitmad


bitmad
aktív tag

Beetle Crazy Cup : [L]http://www.origo.hu/jatek/gamer/leiras/beetle.html[/L]
Nem mai játék, de szerintem jó. Ötféle versenymód : Monster, Cross, Speed, Jump, és a Buggy.

(#18) illusiON


illusiON
őstag

hát ez eléggé nem mai :o vmiviszonylag vayg elég szép grafikáju nem 10 éves van? jöhetnek ienek is, ha sokan dicsérték annakidején...

( : no woman no cry : )

(#19) illusiON


illusiON
őstag

UP!:D

( : no woman no cry : )

(#20) Superman válasza illusiON (#19) üzenetére


Superman
nagyúr

De most mégis minél akarsz lehorgonyozni? Szerintem válassz ki egyet és próbálj abban mesterré válni, vagy legalább jártassá. Ha mindenbe belekapsz, akkor csak elaprózod magad. Ha egyet megtanulsz nagyon jól vezetni, akkor a többi sem fog olyan nagy goindot okozni. Persze ez csak a szimekre áll. Most akkor DTM, ETCC, vagy mi iránt lelkesedsz?

Mert rengeteg autós játékot lehetne mondani, de nem hiszem, hogy mindegyikkel ráér az ember foglalkozni.

(#21) DragonR+ válasza illusiON (#1) üzenetére


DragonR+
aktív tag

Szia!
A múlt héten leltem rá eme gyöngyszemre! :D
Rage - Offroad
Cikk: [L]http://www.jatekok.hu/cikkek/_s129.shtml[/L]
Demo + bagóért hozzá lehet jutni. :D [L]http://www.evm.hu/tmp_uj/termek.php?melyik=99[/L]

[Szerkesztve]

Ó, de finom a vadkörte, más nevén a vackor…

(#22) illusiON


illusiON
őstag

ez egész jónak tünik, megnézem a demo-t! mellesleg nem kötöm magamat, nekem mindennapos az hogy streetlegal, utána fél óra dtm, aztán egy kis battlefront, és akkor bejött a képbe az xpand rally demo-ja... nem kötöm magam 1 fajtához, mert az unalmassá válna...

( : no woman no cry : )

(#23) dj.saabe


dj.saabe
aktív tag

úristen ennyi gameval játszol és van is időd r ?? gratula én jó ha tok fél órát sllr vagy helyett haverokkal fél mx egy óra unreal tournament

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#24) illusiON


illusiON
őstag

aki odafigyel órán nem rázza az agyát egész nap a könyvek fölött :D mellesleg este tudok gamelni inkább, délután vayg szakkörök (pingpong, kosár, stb.) vagy racingelünk haverokkal a városban. (természetesen bicajon :D) és igen, ha minden összejön van ennyi időm, de mostanában inkább csak dtm meg slrr :D

( : no woman no cry : )

(#25) God Vazzeg válasza illusiON (#24) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szia!

Télleg nézzed az insane-t, nagyon kúl, le lehet tölteni hozzá plussz járgányokat is.
Nekem a tolókocsi a kedvencem :DD

De a bmw-től a harckocsiig minden van!

Bye

(#26) dj.saabe


dj.saabe
aktív tag

igen ?? honnan lehet letölteni hozzá kocsit dobj egy linket !!
nagyon nagy az insane régen a kedvenc gamem volt és kormánnyal játszani még mindig az a kedvencem utána a midtown madnes 2 letöltött kocsikkal.

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#27) dj.saabe


dj.saabe
aktív tag

odafigyelek órákon de akor is azért egy gimi 1.ő csak nehezebb !4

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#28) Torry válasza dj.saabe (#26) üzenetére


Torry
addikt

PL:

Invictus hivatalos oldaláról:))

[L]http://www.invictus.hu[/L]

(#29) dj.saabe


dj.saabe
aktív tag

hát nem is tudom ??
megnéztem de én a kanyarban se láttam letölthető autót.

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#30) God Vazzeg válasza dj.saabe (#29) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Innen próbáld:

[L]http://formula1.jatekok.hu/insanemaps10.shtml[/L]

Bár ezek jobbára mapok.. Keress bazz! :D

(#31) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

A bal oldali menüben találsz sok cuccot :D

Puszillak! ;] :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Autó/rallycross-versenyes játékok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.