Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#271) scyllarus válasza TESCO-Zsömle (#268) üzenetére


scyllarus
veterán

0.7.5 óta játszom, a wot egyre szebb lett, egyre jobban futott, és egyre kevesebb élményt nyújtott. 35 fps-em volt az elején,minimum beállításokkal (sőt 25%-os tömörített textúrákkal), 1024*768-on, amikor már használható volt ( Celeron D-n kezdtem, 8 fps-sel, akkor fél évig abbahagytam, azt nem számolom). Most extra effektekkel, 1600*900-on 60-70 fps-em van, de alig játszom. Nem, nem a tankozásra untam rá, sőt Cleverland kötelező videójának megtekintése óta a frusztrációm is sokkal kevesebb. Egyszerűen nem nyújt elég szórakozást. Ha mégis játszom, inkább a tesztszerón lazulok.
Az Obsidian nekem a KOTOR 2 óta egyenlő a minőséggel, szívesen tankoznék egy jó, szórakoztató játékkal, majdnem mindegy, milyen grafikája lesz. A WT gyönyörű, hibátlanul futott, és unalmas.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.