Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Stauffenberg válasza surgery (#298) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szerintem nyugodtan veszíthetne még több súlyt, mert az előző modellek 240 grammal már kifejezetten nehéznek számítanak. Persze az agyunk a nehezebb dolgokat masszívabbnak érzékeli, de ez csak érzékelési csalódás.

(#302) atirag válasza Sinesol (#282) üzenetére


atirag
őstag

Nekem 11 pro óta mindig pitaka volt. De mikor átlépte a 20k-t és ahogy nézem már 27k azért nekem kiesik.(tudom 500k a telefon :) ) Ráadásul szépen lassan kiesett mindig a kamera kiemelő keret az csak a hab volt a tortán. És nem volt olyan ami körben védett volna csak ha vastagot vettem. Most tactical márka van ami annyira tetszik mint a pitaka az elején.

(#303) pamesz válasza icecave (#289) üzenetére


pamesz
tag

Pitaka Pro tokjai nem jók védelemre is? Vagy az nagyon bumszli a simához képest? Pro véleményeket nem nagyon olvastam még, jobb ez a Benks amit linkeltél? Pont tok vásárlás előtt vagyok, Pitaka Pro tokot néztem ki, de most kicsit félek, hogy gagyi hatása lesz.

(#304) icecave válasza pamesz (#303) üzenetére


icecave
nagyúr

De, a pro és a Benks pro is kb ugyanazt a védelmi szintet szolgálja. Ezt akartam kipróbálni, mert nagyon dicsérik.

surgery: Nem tudom, melyik MM-ban voltál, de amiben én, kettőben is, hogy 4 oldalról fogta a telefont valami keret és még egy zsinór, ami izomból próbáltam volna a kezemből visszahúzni a telefont a kiállító tartóra. Emiatt pont a dimenziók és a súly, amit nem tudtam megítélni. Mondjuk utána pár napra rá megjött a 15PM-om, de bevallom, nekem nem annyira feltűnő a napi használatban a súlykülönbség, mint amennyire minden tesztet odáig volt meg vissza.

[ Szerkesztve ]

(#305) Gubu0101 válasza surgery (#298) üzenetére


Gubu0101
veterán

Na tegnap en is megakartam a mediaban,de valami kinai csajaszi fogdosta felvaltva a pro-val.Na mondom addig kerulok egyet,meg megveszem amit akarok,mire vegeztem el is felejtettem a telokat megnezni :DDD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#306) joey04 válasza icecave (#304) üzenetére


joey04
titán

Érdekes, nekem érzetre meg olyan, mintha többet "fogyott" volna.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#307) syIex válasza 7Heads Drago (#267) üzenetére


syIex
veterán

Amilyen porra ő gondolt az építkezés igen. :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#308) zed1983 válasza mepet (#6) üzenetére


zed1983
őstag

Próbálj meg az iPhone-ról egy nagyobb videót, vagy fotókat felmásolni Windows pc-re, kitéped a hajad.. :W

[ Szerkesztve ]

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#309) syIex válasza zed1983 (#308) üzenetére


syIex
veterán

Miért? 3uTools és megvan minden pillanatok alatt. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#310) Zsolt,72 válasza zed1983 (#308) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Azok az idők már régen elmúltak. :)

Már 5 éve sem volt ezzel gond, amióta Almára váltottam. Sylex posztjában olvasható a könnyű, felhasználóbarát megoldás.

(#311) joey04 válasza zed1983 (#308) üzenetére


joey04
titán

Miért?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#312) Elit3Zotya válasza zed1983 (#308) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Én is úgy tudtam, hogy nem lehet ezt sem, de hozzám került egy 14 pro és meglepődve láttam, hogy simán fel lehet másolni.. :DDD
A másik ami miatt soha nem kellett volna még régebben az a file-ok küldése, de az is megoldódott(viber,messenger,email)
De más problémáim is voltak velük pl úgy néztek ki, mint valami ősleletek, nagy káva alul és fent, számomra vállalhatatlanok voltak, ez a X megjelenésével megváltozott.
A kamera mindig is levolt maradva, de videóban idővel a legjobbak lettek és fotóban is hoznak egy kiegyensúlyozott elég jó szintet, ezt a 15 széria az új 24mp-es képekkel kicsit meg is tolja.
Ips kijelző, na ez volt az ami végképp elvágta nálam. :DDD, de idővel ebben is a legjobbak lettek(manuális 880nites fényerő :K )
Nem volt usb-c, és nem az miatt hiányzott nekem, mert lassú lett volna az apple megoldása, hanem mert mindenkinek android van a környezetemben, és ha tölteni szerettem volna, akkor gatya volt.
A 14 pro-t el is adtam, de a 15 pro/max elhozta azt, amire talán vártam.
Jobb lett a fotó, videó a legjobb, aksi nagyon jó, kijelző a legjobb, és nagyon jól is néz ki végre 14 óta.
Egy nagyon nagy probléma maradt, hogy ha sikerül is szerezni egyet, tuti megunom hamar. :DDD
Ja igen meg az, hogy nem lehet jobboldalról vissza lépni gesztus vezérléssel. :(((

Már csak az maradt, hogy honnan tudnám beszerezni, mert voltam bent a t-nél és media-ban és azt mondták, csak 1 hónap után lesz készlet. :(((
Attól félek, mire tudnék venni már rég mást szerzek, de ami késik... :)

S24 Ultra Titanium Grey

(#313) 7Heads Drago válasza syIex (#307) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A kosz meg a por mindenhol az. Az építkezésen a táskában meg a zsebben is az. Sőt ilyen szempontból a legrosszabb szakma a lakatos. A flex és a porra miatt.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#314) 7Heads Drago válasza Elit3Zotya (#312) üzenetére


7Heads Drago
veterán

És mi a helyzet a kép vagy videó küldéssel? Persze droidra. :)

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#315) Elit3Zotya válasza 7Heads Drago (#313) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

A por mindent kinyír, ezért akarok natúr titán változatot, mert annak nincs festve a kerete, de videókon most nézem, hogy ugyan olyan könnyen látszódik rajta a karc, mint a festett változatokon, így akkor már inkább valami színeset választanék.

#3147Heads Drago
A fotókat viber-rel oldottam meg, ott lehet file ként küldeni a képeket teljes méretben. :)
Videót nem küldtem más telóra, azt nem tudom lehet e, de viberen azt is lehet aszem 200mb-íg.

[ Szerkesztve ]

S24 Ultra Titanium Grey

(#316) Zsolt,72 válasza 7Heads Drago (#314) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Nálam erre a célra a Microsoft OneDrive megosztási lehetősége kínál megoldást, és legjobb tudomásom szerint a Google is kínál megosztási lehetőséget azok számára, akik inkább őket választják. Mindkét úton lehetséges eljuttatni képet és videót Android rendszerű eszközökre. :)

(#317) syIex válasza 7Heads Drago (#314) üzenetére


syIex
veterán

Telegram.. :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#322) madkiller válasza Elit3Zotya (#315) üzenetére


madkiller
őstag

A natúr titan keretén is van bevonat.

(#323) Joachim21 válasza Elit3Zotya (#321) üzenetére


Joachim21
senior tag

Élőben nagyon különleges az a lila. Sajnáltam, hogy idén nem volt izgalmas szín, mondjuk egy burgundi vörös, vagy akár a tavalyi lila is jöhetett volna. Nekem ez a rézgálic kék nem jön be nagyon, a 12-es szériánál sem tetszett és idén is elég borzasztónak találtam, ezért maradt a fehér/ezüst. Végkonklúziónak azért elmondanám, hogy mivel tokban van, így a szín az egyik legkevésbé fontos jellemzője a telefonnak.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#324) Hallosz válasza Decske (#288) üzenetére


Hallosz
senior tag

Az érzés elég szubjektív dolog, így jó válasz nem igazán van a kérdésedre.
A kéket választottam mert az tetszik. Amikor kicsomagoltam, beleraktam a kártyát, rátették a fóliát a kijelzőre és tokba bújtattam. Az a néhány perc ameddig "ruha nélkül" kézben tartottam igen kellemes élmény volt. :R

Mert lakni, muszáj.

(#325) xhege


xhege
addikt

A szín nagyon ízlés kérdése valóban. Én megnéztem azt a lilát megjelenéskor és nekem ingyen sem kellett volna (na jó maximum eladásra :D ). Én az unalmas szürke és fekete telefonokat szeretem, egyébként meg tok van rajta. :) Természetesen ha valaki a színesebb dolgokat szereti azzal sincs baj.

(#326) Gubu0101 válasza 7Heads Drago (#313) üzenetére


Gubu0101
veterán

Lákátosken mondtam,de nem csak flexelesrol szol az elet,mellette vesni is kell a falat,na akkor megy rendesen a zsebbe a por.Ebben a szakmaba nem ajanlott a csukogatos telefon.Valoszinu ha lesz iphone-bol is egyszer majd ilyen verzio nem fogok venni emiatt.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#327) Roland861010


Roland861010
addikt

Akkumulátor témához.
Az asszony 11 hónapos 14Pro Maxa.

(#328) DanielLong


DanielLong
senior tag

Ezekért a mondatokért imádom az itteni teszteket: "miért nincs rendszerszintű vissza mozdulat? Miért van a „kész” és „mégse” ikon az elérhetetlen felső sarkokba száműzve?" Nekem ez iPaden a kedvencem, mivel legtöbbször megy a vissza gesztus, de pont a beállításokban mindig fogást kell váltani... Hihetetlen, hogy ennyi felhasználó mellett erre még nem jöttek rá.

(#329) Gubu0101 válasza Roland861010 (#327) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nezd mar meg battery statsban is :D Az kb 94%-os.Most kezd majd kb hetetnte 2 hetente 1% korul csokkenni.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#330) Manka76 válasza Gubu0101 (#329) üzenetére


Manka76
senior tag

A pont két éves 13 PM most 96%-os

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#331) Gubu0101 válasza Manka76 (#330) üzenetére


Gubu0101
veterán

1 eves.Amit a telefon mutat az egy dolog.Az also kep kozelebb van a valoshoz.Erzem is napkozben mikor hasznalom,hogy nem aranyosan csokken az uzemido a 97%- nak megfeleloen.


…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#332) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Valaki használ gyári Apple tokot?
Milyen tapasztalataitok vannak?

(#333) mepet válasza pamesz (#303) üzenetére


mepet
addikt

Prom sosem volt, de pitakaban en meg nem csalodtam, a sokadikat nyuzom magneses vezetek neluli toltovel. Egy alom, beulok a kocsiba, cupp, es kesz is, latom a wazet is es tolti is szepen lassan. Elotte mindig eredeti Apple bortokjaim voltak, csak azok nagyon hamar csunyak lesznek a hasznalattol. A pitakak orokke tartanak.

Most en is Prot vennek, mostanaban a telefonok valahogy foldhoz vagodnak a kozelemben. :B

(#334) syIex válasza mepet (#333) üzenetére


syIex
veterán

Én nagyon szerettem a bőr tokjaikat kár, hogy ez a FineVowen lett helyettük.. :((

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#335) mepet válasza syIex (#334) üzenetére


mepet
addikt

Most nezem, hogy lekoppintottak a pitaka forradalmi megoldasat, miszerint a tok magneses tartora is mehet es megis atmegy rajta valami csodaval hatalyos modon a vezetek nelkuli toltes. Es a koppintason tul meg tovabb is fejlesztette az Apple, a magsafe toltot oda lehet cuppantani a telora, tehat nem kell dugdosni, de megis tudsz telefonalni vezetek nelkuli toltes mellett. Zsenialis huzas. Gyakran leesik az allam, mikor az Apple weblapjat nezem. Igazi innovacio, jo erzes ezt latni, hogy a kedvenc gyartom nem tetlenkedik, hanem valodi igenyeket szolgal ki valodi, uj, a teljes iparag szamara iranymutato, peldamutato modon. :C

Finevowen: legalabb nem allitjak, hogy "vegan bor". Attol a kifejezestol a hideg raz...

Kerdes: a Pitaka MagEZ tokomra tudnek cuppantani Apple MagSafe toltot?

(#336) syIex válasza mepet (#335) üzenetére


syIex
veterán

Ez már az iPhone 12 óta így van náluk tehát 3 éve. Nem tudom, hogy ki csinálta hamarabb, de a MagSafe az igazából erre is lett kitalálva.. :DDD
Persze, azért "Mag" a neve, mert van benne mágnes. :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#337) Elit3Zotya válasza madkiller (#322) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Igen láttam videón, valami kegyetlen könnyen látszódik a karc az összes színen.. :(((

#323Joachim21
burgundi vörös nagyon adta volna.. :K

#324Hallosz Én mikor otthon vagyok, tok nélkül használom, jobb érzés úgy látni és fogni, itt jobban tudok figyelni a telefonjaimra, de ha megyek valahova, akkor megy a tok rá.
És persze mosni is szoktam a tokokat, nehogy a por megegye a keretet.

S24 Ultra Titanium Grey

(#338) zsoltyyy válasza Gubu0101 (#331) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Ezt honnan túrtad ki?

(#339) Zsolt,72 válasza zsoltyyy (#338) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

(#340) zsoltyyy válasza Zsolt,72 (#339) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Köszi, ezt megtaláltam, de nekem nincs "Analytics" kezdetű bejegyzés.

[ Szerkesztve ]

(#341) Zsolt,72 válasza zsoltyyy (#340) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Várni kell, minimum egy töltést és/vagy 24 órát, utána meg fog jelenni.

(#342) zsoltyyy válasza Zsolt,72 (#341) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Rendben, majd ránézek! Köszi!

(#343) Zsolt,72 válasza zsoltyyy (#342) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Szívesen! :)

(#344) Roland861010 válasza Gubu0101 (#329) üzenetére


Roland861010
addikt

Ezt tudja.

(#345) Gubu0101 válasza Roland861010 (#344) üzenetére


Gubu0101
veterán

Mondtam en :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#346) Årpi válasza Gubu0101 (#345) üzenetére


Årpi
őstag

A gyári, kijelölt kapacitáshoz viszonyítva viszont stimmel a 99%, de kiírhatná az Apple mindkét értéket :D

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#347) Roland861010 válasza Gubu0101 (#345) üzenetére


Roland861010
addikt

Én értem.
De ennyi használat mellett szerintem tökéletes.
Az asszony annyit használja hogy néha már rá kell szólnom.
Szóval lehet másnak ez vacak eredmény.. de szerintem megfelelő.

(#348) Gubu0101 válasza Roland861010 (#347) üzenetére


Gubu0101
veterán

Tolem aztan teljesen rendben van.Csak azt mutattam,hogy amit a telefon mutat %-ot az nem teljesen fedi a valosagot.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#349) Gubu0101 válasza Årpi (#346) üzenetére


Gubu0101
veterán

Szerintem belesem kellett volna tenni.Inkabb megallapitottak volna egy %-ot mondjuk 60% es annal jelezne a telefon,hogy ideje akkumlatort cserelni.
Igy meg mindenkinek piszkalja a fantaziajat,nezegeti mert ennyi mert annyi masnak emennyi stb :DDD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#350) Kolondrum

Beköltözött ismerősöm, minden szép és jó, de... 17. Valami 3-as szoftver van rajta. Mégis Vinted alatt forró lett a telefon és laggolt. Kikapcs, ima, bekapcs megy. Én azt kérdezem WTF?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.