Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87151) DraVIDA válasza -juc- (#87138) üzenetére


DraVIDA
csendes tag

Töröltem az ES-t, nem oldotta meg a problémát :(

(#87152) air válasza Viktor0610 (#87144) üzenetére


air
nagyúr

Nem. Ugyanis nem LAN-on akarok másolni a gépemről, hanem egy távoli gépről sftp-n.

@DraVIDA

Miért kell 5 percen belül 3db egymondatos hsz-t írni? :(((
Csak azt ne mondd, hogy azért mert 3 embernek válaszoltál!
Látod, én is tudok 1 hsz-ben 2 embernek válaszolni.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#87153) DraVIDA


DraVIDA
csendes tag

Nah emberek, ha már mindenki a gonosz alkalmazásokban látta a fantáziát próbaképpen letöröltem a Waze-t, elvégre annak a reklámját láttam a legtöbbször felugrani. Mit ad isten problem solved :) Nagyon jó kis alkalmazásnak tartom, de aki frászt kap a reklámoktól annak nem ajánlom innentől :) Köszönöm szépen az ötleteket! :C :R

(#87154) aprokaroka87 válasza DraVIDA (#87153) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

na mán azis?

Amúgy addig a jó nekünk ameddig nem a "kimentek a pasik,beszéljünk a hüvelygombárol" tipusú reklámok jönnek fel

(#87155) gery2123 válasza DraVIDA (#87153) üzenetére


gery2123
őstag

Hát a wase nem lehetett elméletileg, hiszen nem reklámos app. Nálam semmilyen reklám nincs a wase appban és soha nem is volt. Ott valami más volt a gond akkor.

-- PSN_ID: GerY2123

(#87156) beg válasza DraVIDA (#87153) üzenetére


beg
veterán

4 éve használom, egy nyomorult reklámot sem láttam sem benne, sem rajta kívül. Valami mást nem töröltél vele együtt?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#87157) Viktor0610 válasza DraVIDA (#87153) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valami hiba lesz a mátrixban.

Fenn a gépeimen a Waze, de soha nem láttam egy felugró reklámot sem.

Páran megelőztek, de akkor ez csak még biztosabbá teszi, hogy a hiba a te készülékedben/programjaidban van.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#87159) anonym1s


anonym1s
őstag

Sziasztok.

Android telefonon erdemes/ajanlott hasznalni valamilyen virusirto/security programot vagy felesleges?

En harom eve hasznalom a kaspersky internet security-t, de egy kezemen meg tudom szamolni hanyszor riasztott eddig, azok is a root-olo programok miatt voltak, amit masoltam a telefonra.

(#87161) anonym1s válasza #20749568 (#87160) üzenetére


anonym1s
őstag

Bovebben? :)

(#87162) Viktor0610 válasza anonym1s (#87161) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs szükség bővebb magyarázatra. :D

Nincs szükség ilyen erőforrás-zabáló cuccokra. ;)

Xiaomi 13T

(#87163) Véreshurka válasza Viktor0610 (#87147) üzenetére


Véreshurka
senior tag

1. Ok, akkor itt is ment 300 Ft a kukába, remek.

2. Néha azért nagyon is jól tud jönni 10 oldalnál több is, de ki hogy használja a böngészőket.

4. Sajnos még mindig ugyanaz a véleményem, mint eddig. Fosch, mert sokszor van, hogy nem tudom használni, amikor szeretném, és nem tudok vele olyan formátumokat lejátszani amiket szeretnék. Az, hogy jól szól és jól néz ki de nem működik amikor és ahogy szeretném számomra ebben az esetben ez jelenti a foscht. Ráadásul nem egy 200 Ft-os, vagy ingyenes programról beszélünk, mégha néha akciózzák is.

Mint ahogy olvasom, a 3gp fájlformátum méretben kisebb, mint a többi, ez azért jól tud jönni. [link]

Bárki:

2. Böngészőre esetleg vkinek vmi ötlete?

El Psy Kongroo

(#87164) Véreshurka válasza Bozek (#87148) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Gondolom még nem hallottál próbaidőszakról, pláne egy hívásrögzítő alkalmazásnál. Egyébként bármilyen formátumot be lehet állítani, de ha jól sejtem a legkisebb méretet a .3gp-s formátum adja, ami azért nem mindegy.

El Psy Kongroo

(#87165) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Azt csak halkan jegyzem meg hogy Magyarországon a telefonbeszélgetés rögzítése a másik fél tájékoztatása és beleegyezése nélkül jogsértő... Ugye aki ilyet használ az mindig ezzel kezdi a beszélgetést?

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#87166) #79335424 válasza Véreshurka (#87163) üzenetére


#79335424
törölt tag

Rosszul tudod. A Dolphin bármennyit enged megnyitni. X db. lapnál figyelmeztet, hogy amit csinálsz, az a stabilitás rovására megy, de nem korlátoz. Addig nyitja a lapokat, amíg bele nem hal. Minél erősebb a vasad, ez annál később következik be. De, kétségtelen, hogy messze nem olyan stabil, mint a Firefox (én a betat használom). 28 óra aktív használat az eddigi rekordom a rókával. Én omlottam össze hamarabb. A lapokat is bírja. Viszont a tördelés az sajnos, nem az erőssége. Egyébként meggyőződésem, hogy a Dolphin -nak az új Jetpack a halála. A régivel sokkal stabilabb volt. Minden droidomon ugyanazzal a hibaüzenettel omlik össze. Eddig legalább 10 összeomlás logot küldtem a fejlesztő csapatnak. Egyszer csak megunják és csinálnak vele valamit.

[ Szerkesztve ]

(#87167) kisspall válasza Véreshurka (#87163) üzenetére


kisspall
aktív tag

Mondjuk a 3gp egy videó konténer, én nem tartom botránynak, ha egy zenelejátszó nem foglalkozik vele. Inkább egy hangrögzítőnek nem kellene ilyen formátumot használni. Jó hogy nem avi vagy mkv.

(#87168) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Hívás/SMS blokkolóból mit ajánlatok?

aFirewall-t használok, az működik jól, csakhogy amikor hívnak, akkor a hívó félnél kicseng néhány pillanatra, tehát neki olyan, mintha kinyomnám.

A másik ami még nagyon jó az a Calls Blacklist - Call Blocker, ennél a hívó fél egyből foglaltat hall, tehát nem olyan, mintha elérhetne, de én kinyomom, viszont az SMS kezelője elég ósdi, abban jobb az aFirewall-é. (ugyebár 4.4 óta a blokkolónak meg kell kapnia a jogot az SMS-ek kezeléséhez és akkor mással nem is tudok küldeni, ezért nem mindegy, mennyire használható az SMS része a blokkolónak.)

Szóval egy olyan hívás/sms blokkolót keresnék, aminél a hívó fél egyből azt tapasztalja, hogy foglalt vagyok, illetve az SMS része is használható.

Tudtok-e ilyet?

Köszi: RR

═════════════════════════════════════════

(#87169) #79335424 válasza Véreshurka (#87163) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tessék, itt a bizonyíték. A 11. lapnál dobta a figyelmeztetést, de, ahogy a kis téglalapban is látható, a 12. -et is megnyitotta.

[ Szerkesztve ]

(#87170) RootRulez válasza RootRulez (#87168) üzenetére


RootRulez
félisten

Jaaa és még az is hasznos lehet, hogy blokkolt hívás és üzenet esetén jelezhetne a telefon, na de nem azt, hogy "blokkoltam", hanem vmi kamu értesítést be lehetne állítani. amivel jeelz és csak az alkalmazás használója tudná, hogy valójában hívás/sms lett blokkolva...

═════════════════════════════════════════

(#87171) Sn00k


Sn00k
veterán

Tudna valaki, olyan progit ajanlani, amivel fel tudok venni hangot a mobillal,olyan ertelemben , hogy nem a kulso hangszoron keresztul jon a hang, hanem a jackaljaton kersztul egy kis geprol,amivel egy kisbaba szivhangjat szeretnenk rogziteni.

3njoy the Lif3

(#87172) Bozek válasza Véreshurka (#87164) üzenetére


Bozek
nagyúr

Meg van véve az ACR és használom, de FLAC beállítással. 3GP-nek nincs létjogosultsága, akkor már inkább MP4 (vagy M4A). Ezeket meg lejátssza a PowerAMP is. Bár ha a fosch minőség megfelel, akkor használj csak 3GP-t.

(#87173) #79335424 válasza Sn00k (#87171) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem a legegyszerűbb a füles jack aljzatába bedugni egy "Y" kábelt, ami különválasztja a mikrofon bemenetet és arra rádugni az inputot. Az Androidos miniPC -k kezelik az USB -s "hangkártyákat" is. Úgy tudom, hogy 4.4 -től a telók is, bár még nem próbáltam OTG -n "hangkártyát" csatlakoztatni.

(#87174) atike válasza RootRulez (#87168) üzenetére


atike
nagyúr

Root Call Blocker Pro

(#87175) air válasza borbas666 (#87019) üzenetére


air
nagyúr

Érdekes, most megint 370Ft.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#87176) DraVIDA


DraVIDA
csendes tag

Kedves fórumozók, elnézést kérek, tévedtem. Miután letöröltem, ki-be kapcsolgattam a mobilnetet és arra a 10 percre valóban nem jött fel semmilyen reklám, de 1 órával később mikor hazaértem... A fentebb szólóknak igaza van, sajnos továbbra is fenn áll a probléma :/

A következő programokra szűkült a kör:
-NFS No limits
-Hearthstone
-IP Webcam
-VLC
-BKK Futár
-Menetrendek.hu
-Quizlet
-Adobe acrobat
-Mobil vodafone

[ Szerkesztve ]

(#87177) aprokaroka87 válasza DraVIDA (#87176) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát ezt maximum root esetén tudod megnézni,vagy eltávolitod egyenként

(#87178) xcds


xcds
őstag

Sziasztok!

Meg tudja vki mondani, hogy a Google Keep miért emlékeztet mindig másnap reggel 9:00-kor, akármit állítok be?

(#87179) karamblo


karamblo
tag

Sziasztok.

Szeretném megtudni, hogy root után melyek azok a rendszerprogramok, amiket ki lehet törölni a telefonról anélkül, hogy tégla legyen belőle. Google +, ujság,hülye képernyőeffektek már távoztak... De pl. google partner setup,google one time init ---- ezek törölhetőek ?

Vagy van valami lista a törölhető rendszerprogramokról ? Köszi, előre is.

(#87180) droti25


droti25
őstag

Sziasztok
Vki nem tudna eszközölni egy jó beállítást a Jetaudio-ban általános zenehallgatásra, fülhallgatóra?

(#87181) Karcub válasza anonym1s (#87159) üzenetére


Karcub
senior tag

Semmi értelme vírusírtót rakni rá. Nekem sincs rajta, mégis tökéletesen megy. Csak meríti a telefont,mert a háttérben fut.

(#87182) Narxis válasza droti25 (#87180) üzenetére


Narxis
nagyúr

Bongiovi DPS és a profilnál válaszd ki a Zagg SmartBuds-ot.

Amúgy meg nagyban függ attól, hogy milyen zenét hallgatsz, nincs általánosan jó.

Thanos was right.

(#87183) mobilizmo válasza beg (#87156) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Unokámnak most üzemeltem be egy Asus Transformer Pad TF103C-t. Nincs rajta se Premium HD Wallpapers, se Waze, de dobálja a Waze reklámokat. Azért nem értem mert kizárólag 8-10 éves korúaknak való fejlesztő játékokat raktam rá (ezeke között van a bűnös is). Miért gondolják, hogy egy 10 éves gyerek rá fog izgulni a Waze-re?

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#87184) droti25 válasza Narxis (#87182) üzenetére


droti25
őstag

A többi beállítást offra? Jetaudio hanghatások, AM3D hangzásjavító?

(#87185) Narxis válasza droti25 (#87184) üzenetére


Narxis
nagyúr

Igen.

Thanos was right.

(#87186) gery2123 válasza mobilizmo (#87183) üzenetére


gery2123
őstag

Biztos, hogy a játékok között lesz a ludas.
Valamit kellene tennie a Googlenek lassan, mert ez az erőszakos reklámozás azért túlzás!

-- PSN_ID: GerY2123

(#87187) droti25 válasza Narxis (#87185) üzenetére


droti25
őstag

Kipróbálom majd.
Köszi az infót

(#87188) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Sziasztok
Olyan problémám lenne a Light Flow-al és a Light managerrel , hogy hiába állítom be a színeket teljesen más színűen villog egyedül a gmail kék ahogy azt be is állítottam..
Aki használja ezt a két alkalmazást találkozott már ilyennel?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#87189) Bozek válasza Leonardo91 (#87188) üzenetére


Bozek
nagyúr

Engedélyezve vannak a kisegítő lehetőségeknél? Hozzáférnek az értesítésekhez? Csak mert lehet, hogy a Gmail alapból kék, úgyhogy annál azért nem veszed észre.

(#87190) Leonardo91 válasza Bozek (#87189) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Igen, két helyen lehet engedélyt adni a Light Flownak mindkét helyen engedélyezve van
Régen működött, most pl a facebook és a viber az istenért se akar olyan színűen villogni ahogy beállítottam :D

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#87191) kaciokos válasza gery2123 (#87186) üzenetére


kaciokos
őstag

Kéne, de nem biztos, hogy fog, mert ő is a reklámokból és, más kérdés, hogy ennyire zavaróan azért nem tolja az arcodba.

(#87192) janeszgol


janeszgol
félisten

Sziasztok.

Kinek van tapasztalata a kmplayerrel? Megvenném (cask kb 800ft, szemben a többbivel, amik 2 ezer körüliek), de cask akkor, ha jó. Semmi extra nem kell: avikat, mkv-ket néznék (mpeg4, h.264). Neha feliratosan, de nem égetett felirattal.
Hardverigényes ez a kmplayer?

Köszi.

(Itt kerestem, de alig találtam véleményt.)

[ Szerkesztve ]

(#87193) RootRulez válasza atike (#87174) üzenetére


RootRulez
félisten

Kicseng ez is egy pillanatra a hívó félnél, aztán "kinyomja" az alkalmazás. :(

═════════════════════════════════════════

(#87194) aprokaroka87 válasza kaciokos (#87191) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

szerintem a google csak a google ads hirdetésekért felel
persze az ilyen mindenhol felugró reklám ablakok azoknak az appoknak.is árt amelyek amúgy esetleg reklám mentesek,hiszen az user azt látja hogy fut az adott app és reklám takarja a kijelzőt.
Ha a Taskert nem oly rég eltudta kis időre távolitani a Google a Store-ból,akkor ezt tegye meg azokkal az alkalmazásokkal is,amelyek erőszakosan reklámoznak,ártva ezzel a többi alkalmazás fejlesztőnek is esetleg.

(#87195) atike válasza RootRulez (#87193) üzenetére


atike
nagyúr

Az azért komoly, mert ez a többiekkel ellentétben (a root hozzáférés miatt) már kernel szinten megfogja a hívást - azaz elvileg a leghamarabb, leggyorsabban tud reagálni. Ha ennél sem jó akkor nem tudom minél lesz az... :U

(#87196) aprokaroka87 válasza RootRulez (#87193) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ha van xpoded keretrendszered,probáld ki az xposed call blocker modult

én azt használom,bevált.

(#87197) atike válasza aprokaroka87 (#87196) üzenetére


atike
nagyúr

Nocsak. Erről mesélhetnél picit, még nem láttam itt említve korábban.

Hogyan működik, mit hogyan kell vele, mire képes...?

(#87198) DraVIDA válasza aprokaroka87 (#87177) üzenetére


DraVIDA
csendes tag

Abban sajnos abszolút nem vagyok otthon. Van jó tutorial oldal hozzá amit ajánlani tudsz?

(#87199) aprokaroka87 válasza atike (#87197) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ebben így azért nem tudok segiteni,mert az xposed függ az Android verziótol is

(#87200) atike válasza aprokaroka87 (#87199) üzenetére


atike
nagyúr

....általánosságban gondoltam... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.