Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50851) Deck


Deck
titán

Sigic mennyibe kerül?

PS5

(#50852) tomy86 válasza Deck (#50851) üzenetére


tomy86
addikt

Sygic e-shop vagy árgép

[ Szerkesztve ]

(#50853) #79335424 válasza ctibor (#50849) üzenetére


#79335424
törölt tag

Magához a programhoz nem kell root. Legalábbis a Robot nál, de szerintem a Taskernél sem. Viszont ha az általad befolyásolni kívánt funkció root jogot igényel, akkor kelleni fog. A Robotban ez a kapcsolódás funkció sztem elég egyszerűen kezelhető. Pl. külön menüpont van arra, hogy "kapcsolódás a legerősebb hálózathoz". A telón viszont sok múlik. Csomót küzdöttünk Tamással, hogy néhány telón miért nem működik rendesen a wifi alapú helymeghatározás. Aztán kiderült, hogy a Samuban van egy almenü almenüje, amiben a kijelző kikapcsolásához lehet állítani a wifi alvó módot. Szóval többnyire nem az automatizáló a hibás, ha valami nem úgy működik, ahogy szeretnéd.
De ha elakadnál, írj a Robot topikba, segítek! Vagy ha én sem tudok, akkor Tamás.

[ Szerkesztve ]

(#50854) Deck válasza tomy86 (#50852) üzenetére


Deck
titán

Ejj ha :DDD

PS5

(#50855) Deck


Deck
titán

Kérdés azokhoz akik megvették a Sygicet:

Feltudom rakni több telefonra is, egy fiók alatt ha megveszem? Mivel, több készülékem is van, tab, stb. És biztos nem veszem meg minden egyes eszközömre.

PS5

(#50856) xSide válasza ctibor (#50845) üzenetére


xSide
őstag

(#50857) dokee78


dokee78
félisten

Van olyan aki próbálta az Endomondo és Sports Tracker appokkat mostanában?
Melyik követ pontosabban?

Endomondo Pro meg van vásárolva,de a másiknak jobban tetszik a felülete.

(#50858) #79335424


#79335424
törölt tag

Lehet, hogy vissza kell szívnom a tegnapi Dolphin kritikát. Ma kaptam egy mail -t a support -tól. Lehet, hogy csak nálam frissült 11.1.0 -ra? Sajnos, a Playen nem látom, hogy ez hivatalos verziófrissítés, vagy csak a bétásoké.

(#50859) Siriusb válasza #79335424 (#50858) üzenetére


Siriusb
veterán

Szerintem csak béta, a playen április 25-i verzió van, én is ránéztem a hozzászólásod után.

(#50860) tboy93 válasza Deck (#50855) üzenetére


tboy93
nagyúr

Van elo ember aki megvette? :DDD hasznalj inkabb waze-t vagy google navit

(#50861) xSide válasza #79335424 (#50858) üzenetére


xSide
őstag

Frissítettem play-ről, ugyanez a verziószám.
Nekem nem jön be ez az újabb kinézeti / használhatósági változtatás.
Eddig nyomtam egy menüt minden ott volt, most meg balra-jobbra :(
Beta regisztrált vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#50862) dokee78 válasza #79335424 (#50858) üzenetére


dokee78
félisten

Nem 11.0.1?
Mert nekem május 2 óta ez van.

Bétára fel kell iratkozni,valami Google+ csoportra vagy egy .apk filet kell letölteni?
Mennyire stabil a béta?
Magyarul tud?

[ Szerkesztve ]

(#50863) basaja válasza tboy93 (#50860) üzenetére


basaja
senior tag

Aztán próbáld használni külföldön valamelyiket... Csak győzd kifizetni a számládat ;]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#50864) #79335424 válasza xSide (#50861) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pedig pont azt írták, hogy a felhasználók kérésére rakták vissza. Ez sztem igaz is. Itt is írtunk róla és az én véleményem is az, hogy sokkal jobb így. Az addonok kezelése pl. nagyon szenvedős volt swipe nélkül. A 10.x -ben ez kapcsolható volt. Most megnéztem, de nem találtam ilyen kapcsolót. Szerintem később azt is visszarakják és akkor tudsz majd választani. Még nem néztem át mindent, de amiken még változtatni kéne az új kezelőfelület funkcióiban:
-A kikapcsoló a menü fejlécébe került. Lassabb a kikapcsolás és nincs a gomb érintésének visszajelzése. Olyan, mint ha nem érzékelte volna az érintést, de aztán egyszer csak kilép.
-Az eszközöknél csak piktogrammok jelennek meg, eltűnt a szöveg. Lehet, hogy ez csak nyelvi probléma, később lefordítják.
De összességében én nagyon örülök a változtatásnak.

Dokee78:
Egyszer olvastam egy cikket, hogy a 10 -eshez keresnek tesztelőket. Mivel évek óta Dolphin -t használok, jelentkeztem. A google csoportba kellett feliratkozni. Ezzel lett egy kapcsolható opció, hogy akarom -e a bétákat kapni, vagy sem. De azt nem tudom, hogy csak akkor lehetett csatlakozni, vagy bármikor.
De itt a legújabb:
Dolphin Browser v.11.1.0

(#50865) dokee78 válasza #79335424 (#50864) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi tetszik.

(#50866) Eternitys


Eternitys
aktív tag

Olyan app van ami a pozíciómat egy térkép screen shottal és egy böngészőben megnyitható Google Maps linkel elküldi emailben vagy sms-ben ahová akarom?

A "MyPosition" appot és a"Send Position with Google Maps" appletet próbáltam.

A gondom ezekkel:
-Az elsőben sajnos nem lehet magyar szöveget hozzáfűzni így angol szöveggel küldi a linket és a képet.
-A másodikkal ugyan magyar szöveget is lehet hozzáfűzni de olyan képet csatol aminek látszólag nincs kierjesztése így nem látja a fogadó hogy képet is kapott a link mellé.
-Valamint mindkettő által küldött emailből egy idő után eltűnik a screenshot kép és csak a Google Maps link marad meg. (?)

Erre keresnék valami alternatívát. Thx.

(#50867) ollie válasza ctibor (#50849) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Condi

Nagyon egyszerű kezelni, nem észrevehető a fogyasztása, és nagyon kicsi.

***

(#50868) petipetya válasza Eternitys (#50866) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pont nem ismerek olyat, amellyel emailben és sms-ben tudod megosztani a helyzetedet. A helyedben a "my location" kulcsszavakra keresnék rá a Play-en.

A Hangouts, WhatsApp és Viber viszont tartalmaz olyan funkciót, hogy egy gombnyomással megoszthatod a helyzetedet bármelyik csevegésben.

"nincs rá lezsóidő"

(#50869) Eternitys válasza petipetya (#50868) üzenetére


Eternitys
aktív tag

Köszi. Sokat megnéztem már (location, position alapján), de screenshot-ot is készítőt ezeken kívűl nem találtam. Az tudom, hogy ezekkel az üzenetküldőkkel(viber, whts, hang.) lehet (a gyári sms üzenetküldő is tudja ezt ha a csatolás ikonra tapicskounk), viszont a Gmail app érdekes hogy nem.

Engem főleg az emailben küldés érdekelne egy külön appban vagy widgettel.

[ Szerkesztve ]

(#50870) petipetya válasza Eternitys (#50869) üzenetére


petipetya
nagyúr

És mi van akkor, ha mindezt leegyszerűsítjük alapszintre? Bemész a Google Térképbe, nyomsz egy helymeghatározás gombot, csinálsz egy screenshot-ot, végül ezt elküldöd emailben.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#50871) Eternitys válasza petipetya (#50870) üzenetére


Eternitys
aktív tag

Igen, ez is egy megoldás. Igazából ezt egy amolyan "vészhelyzet esetén értesítendő" funkcó betöltésére is szeretném használni, szóval minnél kevesebb tapicskolással.

[ Szerkesztve ]

(#50872) dokee78 válasza dokee78 (#50857) üzenetére


dokee78
félisten

UP

(#50878) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Van olyan alkalmazas,ami mutatja mi eszi az akksit a hatterben,mint pl. a wakelock detector?
A wakelock nem mukodik mar 4.4-en root nelkul.
Rootolni meg nem tudok a knox miatt (Galaxy S4).
Elore is koszonom a valaszokat.

(#50880) Eternitys


Eternitys
aktív tag

Közben találtam még 1 pozíció megosztó appot ami szintén tud térkép screenshotot csinálni (frankó.png-t csinál). :) : Locator360

Szerk:
Viszont ennek meg az emailben elküldött maps linkje nem nyílik meg rendesen nálam. :U

(#50882) kovacs65 válasza FrankMonzano (#50878) üzenetére


kovacs65
senior tag

Battery Doctor Plus

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#50883) FrankMonzano válasza kovacs65 (#50882) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Gondolom itt kellene megjelennie a statisztikanak,de ez a felirat fogad...
Otlet ?

(#50884) xSide válasza #79335424 (#50864) üzenetére


xSide
őstag

A beta dolphin-ban immár fekete az alsó sáv, ha sötét saját képet állítok be.

(#50885) quailstorm válasza Deck (#50855) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Fel tudod. A limitjét nem tudom, de azért 10-nél ne legyen több.

(#50886) kovisoft válasza FrankMonzano (#50878) üzenetére


kovisoft
őstag

Szerintem nem fogsz találni olyan appot, ami 4.4-en is root nélkül elérné az akkumulátor statisztikát, mert a google "veszélyesnek" nyilvánította. Itt olvashatsz róla részletesebben (angolul). Úgy néz ki, hogy sem a WLD, sem a GSam vagy a BBS nem tudja a wakelock-okat megmutatni KitKat-en. A GSam pl. root nélkül saját maga próbál 4.4-en akkustatisztikát gyűjteni, de ez nem tudja mindazt, mint a rootos vagy a 4.4 előtti változat.

(#50887) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Az osmand térképet ma tettem fel,mert offline térkép kellene. Az normális hogy bekapcsolt gps-el,kint az erkélyen miután kicsit nehezen,de talált műholdat,beállítok egy uticélt,de amikor navigáltatni akarom,azt mondja nem ismert a jelenlegi hely....? Műhold van. Kedvencnek beállítva az otthoni cím. Ja és persze induló pontnak is.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#50888) FrankMonzano válasza kovisoft (#50886) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Igen,azt tudtam,hogy 4.4 utan nem muxik,csak a miertjet nem.
Hittem benne,hogy van valami megoldas,ezek szerint megsem.
Botrany ez a kitkat,merul,korlatoz,lefog.
Koszi a valaszt.

[ Szerkesztve ]

(#50889) #41133696 válasza aizen92 (#50767) üzenetére


#41133696
törölt tag

Kicsit el van rejtve, de az EPG nézetből tudod indítani a Streamet.

(#50890) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Sziasztok!

Lehet, hogy nem jó helyen teszem fel a kérdést, de ma próbáltam a Sound Search for Google Play widgettel egy zenét felismertetni, de többszöri próbálkozásra sem adott találatot. Valahol a telefonon vagy a Google fiókomban megtalálhatom azt a mintát, ami alapján próbált keresni a program? Megpróbálnám felismertetni más programokkal (pl. Soundhound vagy Shazaam).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#50891) aizen92 válasza #41133696 (#50889) üzenetére


aizen92
addikt

hmm. megpróbálkozok vele! köszönöm az infót!! :R :R :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#50892) tboy93 válasza Crvsh3R (#50890) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem ezt nem tárolja :(

(#50893) darvinya válasza FrankMonzano (#50888) üzenetére


darvinya
titán

Próbáld ezt *#*#4636#*#*

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#50894) R19 válasza #16695808 (#50829) üzenetére


R19
senior tag

Anno nekem GB-en az App Quarantine tökéletesen működött.

(#50895) FrankMonzano válasza darvinya (#50893) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Negativ.

(#50896) R19


R19
senior tag

Korábban kipróbáltam az UC Browser -t, de akkor nem nyerte el a tetszésemet.
Most letöltöttem a legutóbbi verziót és "nagyon ott van a szeren". A szöveg tördelés mindenhol ragyogóan megy, gyors, príma a beépített videólejátszója is.

(#50897) ctibor válasza ollie (#50867) üzenetére


ctibor
senior tag

xSide, ollie,

nektek is köszönöm.

A wifi-matic nagy jónak tűnik, már használom is. De megnézem a Condit is.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#50898) kovacs65 válasza #79335424 (#50864) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nekem a jelszavakat nem hajlandó megjegyezni.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#50899) #79335424 válasza kovacs65 (#50898) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ebben nem tudok segíteni, mert ez a funkció nálam a Dolphinban és a rókában is tiltva van. LastPass addont használok mindkettőben. Azt tökéletesen kezeli.

(#50900) xSide válasza #79335424 (#50864) üzenetére


xSide
őstag

Nagyon remélem kikapcsolható lesz, rohadt idegesítő bizonyos oldalakon.
Akkor látnám hasznát, ha előző-következő tabra lehetne váltani.
Amit eddig elértem 1 mozdulattal, most 3 felé kell gondolkozni mi hova is került:)
A képen a túl nagy érintési felület látható, mikor az adott oldalon a nav sávra mennék nem lehet mert a guesture miatt rögtön jön a könyvjelző/egyéb funkciók:(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.