Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#161851) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Nyitottabb gondolkodású egyéneknek: ;] Niagara Launcher [link]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#161852) Cs1csó válasza Rigormortiis (#161847) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ahogy írták beírod a play áruházban hogy drink Water és lesz találat konkrét példa:

"Víz emlékeztető"

(#161853) Curtain válasza DrBubo77 (#161848) üzenetére


Curtain
senior tag

Jó az Oneui de a widgetek méretezése és elhelyezése mérföldekkel jobb a nova-ban. Igazából ez miatt használom már régóta. Pl egy idökép widget nova-n ilyen: Oneui-n pedig ilyen: Ki sem ér a kijelző széléig. De oneplus-on és huawei-n is ilyen volt. Ez miatt telepítem kapásból a nova-t minden mobilomra.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#161854) Somatom válasza Curtain (#161853) üzenetére


Somatom
veterán

Most egy darabig nem frissítem, aztán majd meglátom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#161855) Curtain válasza Somatom (#161854) üzenetére


Curtain
senior tag

Én is ezt csinálom, közben megnézem milyen launcher-ek vannak még. Tud valaki olyat ami úgy jeleníti meg a widgeteket mint a nova?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#161856) tomy86 válasza Rigormortiis (#161847) üzenetére


tomy86
addikt

Évek óta a water drink remindert használom. Csak, hogy hasznos infót is írjon valaki :)

(#161857) mekker


mekker
őstag

Sziasztok!

Google Fotókbna meguntam, hogy a teljes DCIM mappa tartalmát beleömleszti a Camera albumba. Ez ellen lehet valamit tenni? Esetleg a Facebook képmentés helyén lehet változtatni, ha nincs univerzális megoldás?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#161858) Jim74 válasza DrBubo77 (#161848) üzenetére


Jim74
nagyúr

Most gyorsan át is álltam a OneUI-ra, ha már Samsungom van.
Nem tökéletes, de majd megszokom.

[ Szerkesztve ]

(#161859) Peterhappy válasza Rigormortiis (#161847) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én esküszöm legalább tucatnyi water reminder appot kipróbáltam, de mindegyikkel volt valami nyűgöm, egyik sem tudta azt, amire nekem szükségem lett volna.
Meglepő módon végül a Fasting - Intermittent Fasting appnak van olyan emlékeztetője - csak úgy mellékesen - ami nekem tökéletesen bevált, úgy és akképp szabható testre, ahogy én szeretném.
Ráadásul ingyenes alkalmazás - appon belüli vásárlással ki lehet ütni az amúgy nem sok reklámot is, de szerintem arra sem lesz szükség, ha egyszer jól beállítjátok.

(#161860) efi99 válasza Peterhappy (#161859) üzenetére


efi99
senior tag

Beállítasz egyszer 8 ébresztőt 2 órás eltéréssel, aztán azok még akkor is riasztani fognak, ha még a telefon sincs bekapcsolva, minek ehhez csili-vili alkalmazás.
Nem mintha megérteném valaha, hogy a víziváshoz minek emlékeztető. Iszom, ha szomjas vagyok, aztán kész.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#161861) Peterhappy válasza efi99 (#161860) üzenetére


Peterhappy
őstag

"Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy."
Pontosan ezért :)

(#161862) rjg válasza Rigormortiis (#161847) üzenetére


rjg
őstag

Hydro Coach Pro. Évek óta használom. Van benne Google fitt integráció, ha esetleg ez szempont lenne.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#161863) Tökimanó válasza efi99 (#161860) üzenetére


Tökimanó
senior tag

"Akkor is riasztani fog ha nincs bekapcsova". ? :F ?

(#161864) Somatom válasza Tökimanó (#161863) üzenetére


Somatom
veterán

Vannak olyan telók, amiken az ébresztés működik kikapcsolt állapotban is.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#161865) tomy86 válasza efi99 (#161860) üzenetére


tomy86
addikt

"Nem mintha megérteném valaha, hogy a víziváshoz minek emlékeztető. Iszom, ha szomjas vagyok, aztán kész."
Például, ha rendszeresen gyógyszereket kell szedned, amik mellett ha csak akkor iszol, amikor szomjas vagy, gyorsan búcsút mondhatsz a vesédtől.

(#161866) Tökimanó válasza Somatom (#161864) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Utoljára egy régi butafont tudtam kikapcsolt állapotban ébresztésre használni. Igaz a gyári ébresztőt nem is használtam soha, mindig letöltött ébresztő riasztott.

(#161867) Somatom válasza Tökimanó (#161866) üzenetére


Somatom
veterán

Fejből én sem tudnék rá példát, de tudom, hogy van ilyen.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#161868) punky10 válasza Somatom (#161867) üzenetére


punky10
addikt

Huawei,Honor, Xiaomi...

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#161869) Somatom válasza punky10 (#161868) üzenetére


Somatom
veterán

:R

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#161870) Dr.NX válasza punky10 (#161868) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nálam még Meizu, Lenovo is...
A Samsung és iPhone nem tudja sajnos.

[ Szerkesztve ]

Elfogadom a sütiket.

(#161871) Dr.NX válasza efi99 (#161860) üzenetére


Dr.NX
addikt

Az emberek többsége nem iszik elég vizet és azt is csak akkor, amikor szomjas és ez így elég baj. Sok esetben a fejfájásra sem fájdalomcsillapítót kellene szedni, hanem egész egyszerűen vizet inni.

Elfogadom a sütiket.

(#161872) Cs1csó válasza Dr.NX (#161871) üzenetére


Cs1csó
félisten

Idős családtagom azért nem iszik mert akkor "sokat" kell pisilnie. Eszem megáll. Ez van sajnos.

(#161873) efi99 válasza Dr.NX (#161871) üzenetére


efi99
senior tag

Közelmúltban derült ki, hogy nem is kell olyan sokat inni, mint eddig gondolták, továbbá én még soha nem hallottam olyant, hogy valaki kiszáradt volna vagy hasonló. Ha az ember szomjas, akkor legkésőbb ilyenkor eszébe fog jutni, hogy már régen ivott és ha "lemaradása" van, akkor majd itt ráhúz. Na, de ezért appot használni? Nem tudom elképzelni azt a szitut, hogy valakinek 16 órán keresztül ne jutna eszébe, hogy inni kellene sokat, főleg, ha megfogadta, hogy fog is.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#161874) ledgeri válasza Somatom (#161836) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

#161871 Dr.NX Ilyen érvelések mellett elgondolkodom, hogy vajon az az ősünk aki 67 ezer éve felpingálta a holdfázisokat egy barlang falára hogyan is élte túl... ;]

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#161875) Rigormortiis válasza tomy86 (#161865) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Régebben én sem értettem, most már igen. Vannak emberek (pl a párom), akinek szinte soha nincs szomjúságérzete, és ha én nem szólok rá többször, akkor a napi egy litert sem éri el a víz-bevitele.
De én sem vagyok ilyen, én iszok ha kell, ha nem, viszont igenis van létjogosultsága ezeknek az alkalmazásoknak.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#161876) crok válasza Dr.NX (#161871) üzenetére


crok
Topikgazda

+1
Felesegem esete: amugy is migrenre hajlamos ES amugy is sok vizet iszik.. elkezdett kegyetlenul zugni a fule. Aztan elkezdett a feje is fajni. Magandoki, 10 perc utan mondta hogy semmi extra, igyon sok vizet.. a hajtasban "elfelejtodott".. 2 nap mulva semmi baja nem volt. Ugyhogy en se gondoltam volna de a kezzel foghato tapasztalat az, hogy a viz hianya volt a gond. De en pl. persze azota se iszom tobbet (vizet :D).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#161877) kress


kress
aktív tag

most jogy szó volt róluk, a simple appok ingyé vanak, ha valaki még nem tárzta be [link]

(#161878) Peterhappy válasza kress (#161877) üzenetére


Peterhappy
őstag

:R

(#161879) Tökimanó válasza punky10 (#161868) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Kipróbáltam egy Xiaomi Redmi Note 10s és egy Redmi Note 8T készüléken. Egyiknél se működik. Legalábbis sima ébresztő beállítással. Azt nem tudom hogy kellene e még valamit állítani a kikapcsolt állapotú riasztáshoz.

(#161880) ColdMan válasza Tökimanó (#161879) üzenetére


ColdMan
tag

Időzítések / jobb felső sarokban három pötty / Beállítások / További riasztási beállítások / Ébresztés kikapcsolt állapotban

Csak azokat hajtja végre, amelyeknél a kikapcsolás pillanata és az ébresztés ideje között több mint 10 perc eltérés van.
12:00 kikapcs - 12:05 ébresztés -- nem történik semmi
12:00 kikapcs - 12:15 ébresztés -- OK

(#161881) tomy86 válasza Tökimanó (#161879) üzenetére


tomy86
addikt

ColdMan megelőzött :)
Redmi Note 7 esetén (10-es droid, MIUI 12.5.1) is így lehet beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#161882) ColdMan válasza tomy86 (#161881) üzenetére


ColdMan
tag

Nálam Redmi 9c
Ezt elfelejtettem beírni. :)

(#161883) svgyula válasza ColdMan (#161880) üzenetére


svgyula
addikt

Kapcsod ki a "szundi" funkciót! Az ha jól emlékszem 5 perc-ig még benn tartja az aktuális ébresztőben.
Ja a Realme-nél is működik a kikapcsolt ébresztő! Annyi csak a szépséghibája mint mindnek, hogy bekapcsolja a telefont is. Tehát olyat nem lehet csinálni, hogy beállítom a 02 órára az ébresztőt(valamiért). De nem akarom, hogy a telefon még reggelig lője a fejemet a rádióhullámokkal, akkor újra ki kell kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#161884) ColdMan válasza svgyula (#161883) üzenetére


ColdMan
tag

Nem érint a dolog. Soha nem használom a kikapcsolt állapotban történő ébresztést.
Csak Tökimanónak válaszoltam.

Az infót köszönöm, raktároztam. :)

(#161885) Tökimanó válasza ColdMan (#161880) üzenetére


Tökimanó
senior tag

És tényleg :D Igazából nem is kellett állítani semmit mert be volt alapból. Első próbánál 2 perccel későbbre állítottam a riasztást, nem is jelzett. Most negyed órát adtam neki. Kb. 10. perccel előtte bekapcsolt a telefon, aztán mikor eljött az idő jelzett is. Mondjuk engem sem érínt mert eddig se használtam és ezután is maradok ennél a telepítettnél [link] Persze azért köszönöm! Sose tudni mikor lesz rá szükségem.

(#161886) efi99


efi99
senior tag

Ugye nem gondoljátok komolyan, hogy az egész napos telefon használat után attól fogunk kihalni, hogy éjjel fél méterre van a fejünktől, miközben alszunk? Soha életemben nem kapcsoltam ki, jelentem, legalább 20 évet simán el lehet élni mellette. :)

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#161887) Curtain válasza Tökimanó (#161885) üzenetére


Curtain
senior tag

Én is ezt használom már elég régóta. Legjobb ébresztő alkalmazás!

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#161888) Somatom válasza efi99 (#161886) üzenetére


Somatom
veterán

Nem értem, hogy jön ez ide. Nem feltétlenül egészségügyi okból kapcsolja ki vki a telót. Én sem szoktam kikapcsolni, de kerültem már olyan helyzetbe, hogy amíg aludtam, addig kikapcsoltam.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#161889) Rigormortiis válasza rjg (#161862) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Köszi, még is vettük, most pont akciós, jó lesz.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#161890) ®abstract® válasza Tökimanó (#161879) üzenetére


®abstract®
őstag

évek óta csak repülő módba kapcsolom a telefonjaimat,soha nem kapcsolom ki,mert minek? az ébresztés mindig működött 🤔

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#161891) Rigormortiis válasza ®abstract® (#161890) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én még soha nem kapcsolom ki, egyszerűen lenémul magától, kivéve a család számait.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#161892) lomposfarkas


lomposfarkas
tag

Idős embereknél durván le tud romlani a szomjúságérzet, ezt fater mellett végig is nézhettem. Úgy ki volt már száradva, mint egy múmia, de pár kortynál többet nem tudtunk beleerőltetni, úgyhogy rajta az emlékeztető nem segített volna... Aztán a kórházban lógott egy hétig az infúzión és később folytatta pontosan ugyanúgy.

[ Szerkesztve ]

(#161893) efi99


efi99
senior tag

Létezik olyan tv távirányító alkalmazás, ami a telefon mozgatásával tudja vezérelni a TV-t (WiFi-n)?

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#161894) Tökimanó válasza ®abstract® (#161890) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Félreértések elkerülése miatt jelzem, nekem édemindegy hogy ébreszt kikapcsolt állapotban vagy nem. Nem szoktam kikapcsolni a telefont, éjjelre ne zavarj módra állítom és kész. Egyszerűen egy kommentnél elcsodálkoztam hogy még létezik olyan funkció hogy ébreszt kikapcsolva is a telefon. Írtam azt is hogy én eleve mást , nem a gyári ébresztőt használom ami kikapcsolva ébresztene. Tettem egy próbát hogy nálam működne vagy nem, annak eredményét írtam meg. Ettől függetlenül a véleményem az hogy ha ki nem is kell kapcsolni, néha egy újraindítás nem árt. Ennek hiányában néhány alkalmazás vagy akár a rendszer is meg tud keveredni. Tapasztalat.

(#161895) Werkstatt


Werkstatt
újonc

Sziasztok !
Kellemes ünnepeket mindenkinek !
Nem tudtam melyik csoportba tegyem. Dual simes telefonnál az idekinti kártyám nem mutat ilyet. Viszont a magyar előfizetés a *#62# kódra ezt hizza ki. Kell valamitől tartanom ? S22 Ultra

(#161896) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Hááát! Azért egy nekifutásra hároszoros ár nem kevés. :F Májusig még meggondolom.

(#161897) sbwolf válasza Werkstatt (#161895) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Szerintem, nem. Szolgáltatói szám.

(#161898) kress válasza Werkstatt (#161895) üzenetére


kress
aktív tag

ezek a kodok szolgaltato fuggoek, gondolom kint vagy nincs ilyen vagy mas a kodja.
Mitol tartani? azt latod mik vannak bellativa nem?

(#161899) Werkstatt válasza kress (#161898) üzenetére


Werkstatt
újonc

Én nem állítottam be semmi ilyesmit. Különösen szinkronizálást. Valaki azt momdta lehet kém progi van a telwfonomon. Csináltam egy vissza állítást, de ugyan ezt írja. Létezik esetleg valami mód a kémprogram észrevételére ?

(#161900) Werkstatt válasza sbwolf (#161897) üzenetére


Werkstatt
újonc

Köszi :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.