Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152452) fulton


fulton
addikt

Sziasztok
Azt szeretném megkérdezni, van e a következőremód, app:
Ha letiltok egy számot, és az a szám hív, a telefon hívás naplójában megjelenik. Hogytudom azt megcsinálni, hogy abszolút ne jelenjen meg, vagy a teló automatikusan törölje onnan.
?

(#152453) svgyula válasza fulton (#152452) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ha(?) jól tudom a feketelistás szám nem jelenik meg a híváslistában csak az "elfogott" számok listájában. Sajna onnan is csak törléssel lehet eltávolítani. Talán figyel a zasszony? :) De ha nem beszélsz az illetővel akkor nem lehet gond. Vagy mégis?

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#152454) zeon.hu válasza svgyula (#152453) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nálam (MIUI) "Letiltott számok hívásnaplója" néven jelenik meg a híváslistában és az utolsó ilyen időpontját mutatja (kattintva az összeset).

#?*@&!

(#152455) atosan


atosan
addikt

Üdvözlet,
Évek óta használom a google fotók alkalmazást. Tegnaptól ugye megváltoztak a feltételek. Semmi gond, én nem változtatok semmin, aztán pár hónap múlva meglátom mennyit csippant az alap tárhelyből.
Ma azt vettem észre, hogy 2500 egynéhány fotó vár szinkronizálásra, semilyen beállításon nem változtattam. Tegnapi fotókat azonnal feltette mint eddig ( korlátlan mobilnet). Gyorsítótár, adatok törlése, teló újraindítása meg volt. Ezek után már csak 50, majd megállapodott 280 kép szinkronizálásán. Ja, mielőtt belépek, kiírja az alkalmazás, hogy új verzió érhető el. Ha rákattintok nem talál frissítést az áruházban.
Találkozott már valaki ilyennel?

Maine coon

(#152456) TODI1111 válasza atosan (#152455) üzenetére


TODI1111
addikt

Esetleg nem ezzel [Módosítottuk a Google Fotók tárolási szabályzatát] van összefüggésben?
Elég régóta beharangozták.
"2021. június 1-jétől nem fogsz tudni újabb fotókat és videókat feltölteni, ha elfogy a tárhelyed, vagy túlléped a kvótát"

[ Szerkesztve ]

(#152457) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Néhány napja olyan naptár alkalmazást kerestem amelyiknél van éves widget nézet ami mutatja az eseményeket is.. Több ajánlást kaptam de sajnos egyik sem váltotta meg a világot nálam. (Ettől persze még másnak lehetnek tökéletesek!) Tegnap aztán rátaláltam erre : [link] Mit mondjak? Rengeteg (kicsit már túl sok is) beállítási lehetőség, Jó napi ,heti,havi ,éves és feladat lista widgetek . Az éves még görgethető is. Sok naptárral szinkronizálható. Türelem kell a saját igényeknek megfelelő beállításokhoz de utána szuper. Van trial verzió de a pro is csak 1354 forint. Ez szerintem egész korrekt ár azért amit nyújt. Én meg is vettem. Ajánlom másoknak is kipróbálásra,megvételre.

(#152458) atosan válasza TODI1111 (#152456) üzenetére


atosan
addikt

Ezzel tisztában vagyok. Június előtti képek nem számolódnak bele a tárhelybe, csak azután feltöltöttek. 13 giga volt június előtt is és most is még annyi van.

Maine coon

(#152459) milu válasza Tökimanó (#152457) üzenetére


milu
aktív tag

Véleményed szerint akár nem is lenne szükség Google Calendar-ra az Androidon? Mert azt olvasom, hogy az asztali gépemmel szinkronizálhat! Most már csak olyan névjegyzék kellene, ami szintén szinkronizál az asztali Google Névjegyeimmel és már jöhetne az új, Goggle nélküli Huawei telefonom...:-)
Tökimanó! Köszönöm az applikáció megosztását! Véleményem szerint is jó vétel lehet!

(#152460) kmarci25 válasza milu (#152459) üzenetére


kmarci25
veterán

Feltéve, hogy ezt az app-ot le tudod tölteni a Huawei store-jából, mert egyelőre ezt is a Play-ről linkelték.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#152461) tibike8 válasza kmarci25 (#152460) üzenetére


tibike8
őstag

Ott is megtalálható (legalábbis a free)

(#152462) Somatom


Somatom
veterán

Van vkinek tapasztalata duplikátum keresővel? Van egy 128 -as penem, meg egy 256 -os SSD -m. Mindkettő majdnem tele, de sztem sok a duplikátum és nincs kedvem manuálisan végignézni őket.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152463) Bozek válasza Somatom (#152462) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az SD Maid tud ilyent is.

(#152464) Somatom válasza Bozek (#152463) üzenetére


Somatom
veterán

De, hogyan? Azt írta, hogy a duplikátumokhoz kell a pro. Megvettem. Utána engedélyeztem mindkét külső tárhely használatát. DE! Kéri, hogy jelöljem ki a vizsgálandó tárhelyet. Belső, pen, SSD. De, nekem a két külső tárhely tartalmát kéne összehasonlítania. Ezt hogyan kéne neki elmagyaráznom?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152465) kmarci25 válasza Somatom (#152464) üzenetére


kmarci25
veterán

Asztali gépre (windows alá) találtam ilyet, androidra nem tudom van-e egyáltalán...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#152466) mizoli válasza Somatom (#152462) üzenetére


mizoli
addikt

Én asztali gépen/laptopon, total commanderrel csinálnám.

(#152467) Somatom válasza mizoli (#152466) üzenetére


Somatom
veterán

Lehet, hogy én is, ha használnék ilyet. :)
De, ha nem tudsz megoldani egy problémát, akkor kerüld meg! Mindkét tárhelyet bemásolom a telóm belső tárhelyére. Úgy már talán át tudja vizsgálni az SD Maid. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152468) Oldman2 válasza Somatom (#152467) üzenetére


Oldman2
veterán

Hja, akinek a belső tárhelye 512GB-os, az könnyen tesz ilyesmit...

(#152469) Somatom válasza Oldman2 (#152468) üzenetére


Somatom
veterán

:)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152470) Bozek válasza Somatom (#152464) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez egy jó kérdés. Nálam a belső tárhelyet és a microSD-t kezelte, nem használok külső eszközöket külön. Valamiért nem megy normálisan az USB-OTG az Xperia 5-ön. Legalábbis az enyémen.

(#152471) lovi27 válasza Somatom (#152464) üzenetére


lovi27
addikt

"Ezt hogyan kéne neki elmagyaráznom?"
Elvileg a Beállítások / Duplikátumok / Helyek keresése részre böksz és akkor előjön a Válassz oldal ahol láthatod, hogy éppen most melyik tárolókon, könyvtárakban keres duplákat. Azokból tudsz törölni is vagy hozzáadni új helyet.
A végén a bal felső sarokban lévő pipával nyugtázd a változásokat!
Elvileg, mert rootolton próbálva...

(#152472) g_g_g


g_g_g
őstag

Youtube Vanced legfrissebb verzióval, ha tv-re küldeném ki, ez az üzenetem van.
Play szolgáltatások legfrissebb.
Valami ötlet, hogy működjön?
Köszi.

Szerk.:
Korábbi 15.....verzióval rendben működik.

[ Szerkesztve ]

(#152473) Somatom válasza lovi27 (#152471) üzenetére


Somatom
veterán

Bemásoltam mindet belső tárhelyre úgy, hogy létrehoztam egy "Pendrive_128" és egy "SSD_240" mappát. Meg is vannak a duplikátumok, az eleve belső tárhelyen levőkkel együtt 600 tétel. Hogyan tudom kijelölni, hogy a Pendrive_128 mappából törölje a duplikátumokat?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152474) lovi27 válasza Somatom (#152473) üzenetére


lovi27
addikt

Van az Automatikus kiválasztás a három függőleges pöttyre bökve és ugyanott megadhatsz szempontokat is, hogy mi alapján válasszon.
Amúgy nem használom ezt a funkcióját a programnak.

(#152475) Somatom válasza lovi27 (#152474) üzenetére


Somatom
veterán

Megadás opciót nem látok, csak a már meglévő szempontokat lehet priorizálni. Mappakizárást sem találok. Vagy mindenhol vizsgál, vagy sehol. Elég szegényesnek tűnnek a lehetőségei. Van egy olyan, hogy a sekélyebb beágyazáskat priorizálja. Most azt próbálom, hogy a Pendrive_128 mappában csináltam 1,2,3 almappákat és minden fájlt áthelyeztem alájuk. Így az ottani tartalom három mappával mélyebbre kerül, mint az egyéb helyeken levő duplikátumaik és így az ottaniakat jelöli ki törlésre. Legalábbis remélem!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152476) lovi27 válasza Somatom (#152475) üzenetére


lovi27
addikt

Mappakizárást a keresésnél lehet csinálni, hogy hol keressen duplikátumokat.
A találatokból négy szempont szerint választ automatikusan, amiket még lehet súlyozni, felcserélni egymással.

(#152477) Somatom válasza lovi27 (#152476) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Későn, de megtaláltam. Először a Beállítások -> Duplikátumoknál kell kijelölni a mappákat, utána kell a Főmenü -> Duplikátumoknál indítani a vizsgálatot.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152478) Faby


Faby
senior tag

Sziasztok!

Chrome frissítés után megint visszajött a böngésző lapok új, Google által erőltetett rácsos elrendezése a kártyás helyett.
Az eddigi workaroundok nem működnek, sok flag már nem is elérhető.
Van valami működő megoldás visszakapni a régi kártyás elrendezést?
POCO X3 NFC, MIUI Global 12.0.8 Stabil (QJGEUXM)
Chrome verzió: 91.0.4472.88
Android 10

Szerk.:
Egyelőre a frissítések törlése után a gyári, 83.x verzión működik.

[ Szerkesztve ]

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#152479) crok válasza Faby (#152478) üzenetére


crok
Topikgazda

Nemá'.. megint? Ami megoldás másfél-két hete 90.0.x-en még "simán" működött, most meg már megint erőltetik? :(((

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152480) lacuska74


lacuska74
tag

Spy camera alkalmazást tud valaki?
Olyat, hogy lezárt képernyőnél is rögzít a camera.(nem detectort)
Régebben volt egy a telefonomon,de már nem nem tudom a nevét.

(#152481) crok válasza lacuska74 (#152480) üzenetére


crok
Topikgazda

Mire szeretnéd használni pontosan?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152482) Somatom


Somatom
veterán

A tabom jelzett, hogy nézzem meg az akkuhasználatot. Szerinte a Fotók app harapdálja a háttérben. Vajon miért teszi? Gyári előtelepítés, még sohasem használtam, meg sem nyitottam.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152483) Véreshurka válasza Somatom (#152482) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Ha még esetleg nem találkoztál volna vele, viszonylag egyszerűen debloat-olhatóak a samsungok adb-n keresztül. Nálam egy tab s3-nál tett jó szolgálatot, kevésbé merül azóta a tablet.

El Psy Kongroo

(#152484) Somatom válasza Véreshurka (#152483) üzenetére


Somatom
veterán

Menüből símán tudtam tiltani. A kérdés az, hogy miért használ a háttérben az akkuból egy olyan app, amit sosem használtam, nem aktiváltam, nincs beállítva, a céltárhelyét sem használtam, stb.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152485) Faby válasza crok (#152479) üzenetére


Faby
senior tag

Úgy fest.
Már nem tudom kipróbálni, mert töröltem a Chrome frissítéseket, így 83.x verzión most jó. Még teszek egy próbát, és feltolom a 90.x verziót.
De emlékeim szerint néhány opció, flag hiányzott is, a többi meg hatástalan volt, legalábbis nálam.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#152486) Véreshurka válasza Somatom (#152484) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Szerintem ez minden olyan appra igaz lehet amik alapértelmezetten fel vannak telepítve, nálam is voltak olyan appok a tableten amiket hiába állítottam le menüből mindig újraindultak. Egyébként ha jól emlékszem pont azért kerestem megoldást az adb-s tiltásra, mert a menüből tiltva az appokat nem egyenlő azzal mintha adb-n keresztül tiltanád. Egyébként ez sem teljesértékű eltávolítás, csak az alapértelmezett felhasználónál nem teszi elérhetővé őket, ezért is lehet őket visszaállítani a későbbiekben.

El Psy Kongroo

(#152487) Somatom válasza Véreshurka (#152486) üzenetére


Somatom
veterán

Persze, menüből lópikulát sem lehet elérni. Pl. ott az a nyomorult System Update app. Még az értesítéseit sem lehet letiltani, nem hogy magát az appot. Szerinte a rendszernek szüksége van rá. Sztem meg nekem lenne szükségem arra, hogy hagyjon békén a frissíthetnékével és tűntesse el az állandó értesítését az értesítési sávról. Állítólag ezekben a telókban fejlett az AI. Ha egy éve nem nyomtam rá a frissítésre, akkor valószínűsíthetné, hogy ezután sem fogok.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152488) Véreshurka válasza Somatom (#152487) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Nézz rá erre a videóra: [link] . Ha valahogyan meg tudod oldani az adb-t akkor szerintem ez egy kiindulási alapnak jó lehet. Engem is sokáig zavart a frissítési értesítés, de mivel a https miatt amúgyis verziót kellett ugranom így a "legfrissebben" van a tab, viszont mivel több frissítés nem érkezik így az értesítés sem fog többet zavarni ;] .

El Psy Kongroo

(#152489) TomMusic


TomMusic
őstag

Sziasztok,
Hívásrögzítésre milyen programot ajánlatok?
Előre is köszönöm!

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#152490) Indiant válasza g_g_g (#152472) üzenetére


Indiant
addikt

:Y

[ Szerkesztve ]

(#152491) crok válasza g_g_g (#152472) üzenetére


crok
Topikgazda

Friss a MicroG?..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152492) g_g_g válasza crok (#152491) üzenetére


g_g_g
őstag

Igen, minden az elérhető legfrissebb.
Azóta újra visszatettem az utolsó 15.....verziót, azzal rendben működik.

(#152493) Kuruc2


Kuruc2
senior tag

https://prohardver.hu/tema/facebook/hsz_28532-28532.html

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#152494) Viktor0610 válasza Kuruc2 (#152493) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam ott van.
App újratelepítés?

Xiaomi 13T

(#152495) Kuruc2 válasza Viktor0610 (#152494) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Messengert újraraktam, de ugyanez. Amugy a honlapon se tudom, nem csak messengerben nem.

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#152496) Viktor0610 válasza Kuruc2 (#152495) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Messengert?

Nálam a Messengerben nincs is ilyen lehetőség, nem látszanak a történetek.
Én a Facebookra gondoltam.

Szerk.:
Bocs, de megvan az opció.
De nálam sincsenek ott ezek a funkciók.

A Facebook appban viszont igen.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#152497) Kuruc2 válasza Viktor0610 (#152496) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Ebbol kb semmit se értettem. :)

Nálam a lényeg hogy korábban tudtam szerkeszteni a sztorit, most már jóideje nem.
Se messenger app-ban, se a böngészőben a facen.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#152498) Viktor0610 válasza Kuruc2 (#152497) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én a Facebook appról írtam, ott van ilyen eszköztár.
A Messengerben és böngészőben valóban nincs.

Xiaomi 13T

(#152499) Kuruc2 válasza Viktor0610 (#152498) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Kivették belőlük hogy mégegy programot kelljen telepítenem fölöslegesen? :s

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#152500) Petya014


Petya014
csendes tag

Sziasztok

Pár napja frissült android 11-re a telefonom, a Youtube Vanced alkalmazásomat pedig szépen le is takaritotta, azóta nem is tudtam újratelepíteni. Mindig azt irja ki hogy a telepítés sikertelen volt, ha Vanced managgerböl próbálom, akkor meg egy hibaüzenetet dob ki. :F

A Vanced féle Youtube Music viszont hibátlanul működik.

Valakinek esetleg valami ötlet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.