Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152301) palinkass


palinkass
friss újonc

Köszönöm. A Via Browserben hol lehet kikapcsolni?

(#152302) laszlohu


laszlohu
addikt

Üdv
Az eeszt alkalmazást szerettem volna letölteni , de nem a google playből, hanem .ods, vagy valamilyen fájl formátumban, mivel egy ideje mellőzöm a playt,
Vagy másik megoldásként hogy lehet fájlként letölteni a google playről ?

mivel a google play megtelítette a szűkös tárhelyemet.
Hogyan és honnan tudnám letölteni ?
Köszönet

[ Szerkesztve ]

(#152303) antal750 válasza palinkass (#152301) üzenetére


antal750
aktív tag

Eszköztárban

(#152304) sopruk válasza palinkass (#152298) üzenetére


sopruk
aktív tag

Az Operában is ki lehet kapcsolni az adatforgalom csökkentésnél...

(#152305) Somatom válasza laszlohu (#152302) üzenetére


Somatom
veterán

Linkeld be webes Play -ről, hogy mit szeretnél! Leszedem és átküldöm az apk -t.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152306) w.miki


w.miki
veterán

Klón telefon valós adatainak kiderítéséhez van jó program?
HW info-t átveri, az is 12GB ram, 512GB rom-ot mutat.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#152307) crok válasza w.miki (#152306) üzenetére


crok
Topikgazda

Logcat es dmesg.. azt nem veri at, modulokat egyebeket latod mit tolt be / mit lat a kernel. Root nelkul max a bugreport generalasban elerheto.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152308) Viktor0610 válasza w.miki (#152306) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én a bal kéz jobb váll nevű appot mondanám. ;]

Xiaomi 13T

(#152309) w.miki válasza crok (#152307) üzenetére


w.miki
veterán

Valami egyszerűbb app nincs erre?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#152310) Somatom válasza w.miki (#152309) üzenetére


Somatom
veterán

Ez a legegyszerűbb, legalapabb, csak tudni kell használni. Veszel pár grammot a jobbikból és mivel amúgy sem tudsz aludni, éjszakánként logot olvasol. Pár éjszaka után úgy érzed magad, mint a Mátrix -ban. Símán látod a képet a szövegben. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152311) Bozek válasza laszlohu (#152302) üzenetére


Bozek
nagyúr

ODS-ben (OpenDocument Spreadsheet)? És azt Excel-ben szeretnéd megnyitni? :D

Amúgy sokat nem ér az EESZT alkalmazás, jelenleg csak az oltás adatait tudod megnézni benne, és kapsz egy olyan QR-kódot, mint az védettségi igazolványon van. Azt a másik félnek ugyanúgy ellenőrizni kell, hogy érvényes-e.

Ja és a másik kérdés: ügyfélkapud van? Mert anélkül nem fog menni. A regisztrációhoz be kell lépni az EESZT-be PC-n. Bár lehet eSzemélyi-vel is, de arról fogalmam sincs, nekem hagyományos van (bár már lejárt, szóval előbb-utóbb csináltatnom kell újat).

Somatom: [link]

[ Szerkesztve ]

(#152312) Somatom válasza Bozek (#152311) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tőled kértem. Több ilyen nevű app is van. Dolgozzon meg Ő érte, ha kell neki. De, ezzel az erővel Te is linkelheted neki az APK -t.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152313) w.miki válasza Somatom (#152310) üzenetére


w.miki
veterán

nem nekem kell.
de mind1, akkor higgye azt, hogy 512gb-os telót vett 100 usd-ért

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#152314) Bozek válasza Somatom (#152312) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én Play-ből töltök le, ha akarok, szóval fogalmam sincs, hol lehet megtalálni APK-ban. ODS-ben meg végképp nem láttam. :D

Te ajánlottad fel, hogy leszeded és átküldöd neki, nem én.

(#152315) Somatom válasza Bozek (#152314) üzenetére


Somatom
veterán

Hogyhogy hol? Telepíted a Play -ről, kimented apk -ként és feltolod neki egy tárhelyre. Szted én hogy csináltam volna?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152316) Bozek válasza crok (#152307) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mint már többször írtam, nem kell hozzá root, több olyan alkalmazás is van, amelyiknek lehet ADB-n keresztül jogot adni.

Ezt például a LogCat Reader-rel csináltam (Xperia 5, Android 11):

[ Szerkesztve ]

(#152317) crok válasza Bozek (#152316) üzenetére


crok
Topikgazda

Hidd el, ha valaki en tudom......... De mar unom leirogatni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152318) Bozek válasza crok (#152317) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azt se tartott volna tovább leírni, mint ezt: "Root nelkul max a bugreport generalasban elerheto"

Amúgy ezt csak kipróbáltam most, hogy 11-es Android-on is megy-e még. Nem szoktam logcat-et nézni, kizárólag Android Studio-ban, de az is kizárólag arra a programra terjed ki, amit épp írok (de ilyen is rég volt már).

(#152319) crok válasza Bozek (#152318) üzenetére


crok
Topikgazda

A logcat onmagaban keves, dmesg nelkul ertelmetlen, az log joggal meg nem megy. Az meg, hogy nekem mi tart tovabb, leirni amit irtam vagy varni a visszakerdest, hogy adb de akkor azt meg hogy.. aztan azt is leirni es latni hogy ignoralja.. azt majd en eldontom. Koszi.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152320) Yager01


Yager01
senior tag

Elkezdtem használni a droid edge böngészőt. Az a problémám,hogy mikor nagyítom a tartalmat akkor nem tördeli a szöveget a kijelző méretéhez igazodva. Létezik valamilyen olyan beállítás ami segíti a telefonon való olvasást a böngészőben? Az opera tudja...

(#152321) Viktor0610 válasza Yager01 (#152320) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nincs benne ilyen opció.

Xiaomi 13T

(#152322) Somatom válasza Yager01 (#152320) üzenetére


Somatom
veterán

Az Opera tudja, aztán itt kb. vége is a felsorolásnak. :(((

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152323) Tökimanó válasza Bozek (#152311) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Idézlek : "Amúgy sokat nem ér az EESZT alkalmazás, jelenleg csak az oltás adatait tudod megnézni benne, és kapsz egy olyan QR-kódot, mint az védettségi igazolványon van. Azt a másik félnek ugyanúgy ellenőrizni kell, hogy érvényes-e."
És? Akkor mi van? Akinek még nem jött meg a kártyája de szeretne bemenni pl. a kocsmába annak ez bőven elég. Márpedig ezzel be lehet menni. Arról nem is szólva hogy a kártyán sincs más és ugyanúgy ellenőrizni kell a másik félnek. Hol itt a gond ami téged ennyire zavar?

(#152324) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Jaj de jó, hogy ismét megváltozott az androidos chrome böngésző lapkezelése... Vagyis izé... Lehet ezt valahol állítgatnom? Nem találtam a (meglehetősen leegyszerűsített) beállításai között erre vonatkozó részt, persze lehet hogy nem voltam eléggé alapos.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#152325) kaisers válasza laszlohu (#152302) üzenetére


kaisers
aktív tag

link

Remélem sikerül letöltened innen.

(#152326) Viktor0610 válasza F.E.K.. (#152324) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mire gondolsz?
Esetleg erre?
Disable Grid View for Tabs in Google Chrome for Android
Navigate to chrome://flags. Search for “grid” and locate the “Tab Grid Layout” flag. Tap on the drop-down menu next to it and select “Disabled” from the following list. Chrome will then bring up a prompt to relaunch the browser for the changes to take effect.

Xiaomi 13T

(#152327) Viktor0610 válasza kaisers (#152325) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem jó a link.
Hozzáférésre van szüksége
Kérjen hozzáférést, vagy váltson olyan fiókra, amelynek van hozzáférése.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#152328) F.E.K.. válasza Viktor0610 (#152326) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Köszönöm, de sajnos nem oldotta meg :(

Ez a verzió:

..és így látom most a tabokat az eddigi mini előnézet helyett:

:( :(

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#152329) Yager01 válasza Tökimanó (#152323) üzenetére


Yager01
senior tag

Én benéztem. Csak annak megy az app akit oltottak. Aki nem oltott de van igazolvány az mehet a fasorba... Nincs jelentősége mert van plasztik csak kipróbáltam és akkor szembesültem vele

(#152330) Somatom válasza kaisers (#152325) üzenetére


Somatom
veterán

Tipp:
Hozz létre egy mappát a drive -odon megosztanivalóidnak és webes felületen adj neki "a link birtokában bárki" jogosultságot!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152331) Yager01 válasza Somatom (#152322) üzenetére


Yager01
senior tag

A francba. Tetszik nagyon a böngészö de így felejtős lesz

(#152332) Somatom válasza Yager01 (#152331) üzenetére


Somatom
veterán

Tudom, miről beszélsz. Három böngészőt kell használnom, hogy az általam kívánt összes funkció többé-kevésbé működjön.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152333) kaisers válasza Somatom (#152330) üzenetére


kaisers
aktív tag

A gond az, hogy engedélyezve van.
Mobilon csináltam, lehet az a gond. Számítógép most nincs a közelben.

(#152334) Somatom válasza kaisers (#152333) üzenetére


Somatom
veterán

Az biztos nem. Én csak Androidot használok és símán megy a linkelés. A mappa tartalmára is kiterjesztetted a jogosultságot?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152335) kaisers válasza kaisers (#152333) üzenetére


kaisers
aktív tag

link

Remélem így már jó :K

(#152336) F.E.K.. válasza F.E.K.. (#152328) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Ha más is így járna, és zavarja:

Chrome:flags, majd nekem ez vált be (böngésző bezár teljesen, majd indítás után a megszokott nézet fogadott)

Viktor0610 tippje indított el a helyes irányba :)

[ Szerkesztve ]

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#152337) laszlohu válasza Somatom (#152305) üzenetére


laszlohu
addikt

bocs, a fájl kiterjesztést elhibáztam, az csak egy pl. volt, a könnyebb érthetőség miatt, nekem .apk - ba kéne
Köszi, a google play-es app, amire szükségem lenne :
[link]

[ Szerkesztve ]

(#152338) Somatom válasza laszlohu (#152337) üzenetére


Somatom
veterán

Nem ez lett linkelve a #152335 -ben?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152339) laszlohu válasza Somatom (#152338) üzenetére


laszlohu
addikt

Köszi a linket, viszont továbbra sem tudom telepíteni,
Azt hiszem feladom
Nekem ugye az 1.2.6 os kellett

Azt írja :
Gond volt a csomag elemzésekor

(#152340) crok válasza laszlohu (#152339) üzenetére


crok
Topikgazda

Hanyas Android fut azon a készülélken amire feltennéd?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152341) current


current
tag

Sziasztok!
Ha tudna valaki segíteni, megköszönném. Olyan segédprogramra vagy appra lenne szükségem, ami egy elkészült videónak tudja megváltoztatni a dátumát. Nem a file adatait, hanem a látható videón lévő dátumot. Köszi, ha tud valaki ilyet.

(#152342) Somatom válasza current (#152341) üzenetére


Somatom
veterán

Ha jól értem, akkor az a bizonyos számláló vszínűleg a képtartalom része. Csak úgy tudod megváltoztatni, mint bármilyen más képtartalmat a videóban. Ahhoz videószerkesztő kell. Szerencsére statikus a pozíciója, úgyhogy van esély az eltüntetésére, de sztem ez inkább PC -s mutatvány, mondjuk Adobe Premiere -rel.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152343) current válasza Somatom (#152342) üzenetére


current
tag

Köszönöm, de sajnos ahhoz nem értek. :( Egyszerűbb videószerkesztő nincs esetleg ennél?

(#152344) laszlohu válasza crok (#152340) üzenetére


laszlohu
addikt

Android 5.1

(#152345) crok válasza laszlohu (#152344) üzenetére


crok
Topikgazda

Min. 6-ra van irva.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152346) laszlohu válasza crok (#152345) üzenetére


laszlohu
addikt

Ki volt az az okos , aki nem 5.x től fejlesztette felfelé, :W

(#152347) crok válasza laszlohu (#152346) üzenetére


crok
Topikgazda

Eleve regiek mar a Marshmallow keszulekek is, nemhogy az 5.x-ek.. viszont a SafetyNet csak 6.0 felett tud bootstate-et nezni, marpedig a biztonsag nagyon fontos..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152348) Somatom válasza current (#152343) üzenetére


Somatom
veterán

Ha nem profi cuccal csinálod, akkor még az asszony sem kajálja meg, hogy az a házi szexvideó azelőtt készült, hogy megismerkedtetek volna. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152349) milu


milu
aktív tag

Win10-re keresek jól használható Android emulátort, tudtok ajánlani?
Olyan kellene, ami független a telefonomtól (tehát nem tükrözni akarom a telefonom tartalmát)

(#152350) crok válasza milu (#152349) üzenetére


crok
Topikgazda

GenyMotion [link]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.