Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140451) darvinya válasza cidalain (#140449) üzenetére


darvinya
titán

Számomra Sony Music legjobb [link] , a többi mind rossz imitáció.
Tag-et használom, hiába vannak mappába, mert szeretem látni az albumképet, és együttes képet, így könnyebb beazonosítani mit/kitől hallgatok.

Persze tuctuc ömlesztet zajhoz nem kell azonosítás, mert mind ugyanaz a zaj.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#140452) cidalain válasza darvinya (#140451) üzenetére


cidalain
veterán

Az albumképet mindegyik tudja, amit ajanlottak a többiek. (És nem feltétlen kell hozza tag, mert ha nincs tagben, de van jpg a mappában akkor bevágja albumképnek - esetleg spéci fájlnév kell pl folder.jpg, de így utólag is lehet albumot képesíteni)
Most hogy így mondod a gyári Mi Zene lehet hogy tucctucchoz készült, annál mindegy a számok sorrendje egyszer ticctucctucc lesz egyszer meg tuccticctucc.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#140453) darvinya válasza cidalain (#140452) üzenetére


darvinya
titán

Többieknél ami mindegyiből hiányzik: Előadó-Album év lista-számok, mindezt előadó lejátszása sorendben.
Képekről meg annyit, hogy eddigi zenéinhez 20%-ban teljesen más képet töltöttek le, s rá venni sem tudom, hogy ne azt használja, mert önkényesen megváltoztatja.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#140454) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok !
Keresnék egy távirányító (IR) alkalmazást amely elég sok készüléket tud irányítani s lehetőleg ingyenes.
Eddig az AnyMote-t használtam de érdekes, hogy most valami miatt nem tudom elindítani az ingye es verzió elindul de abba meg nem tudom irányítani a hifit (lg fa162).
A MI Remote-t próbáltam azzal ki-be kapcsolnk hangerő fel-le funkciókat tudom csak elérni, ezek nekem eléggé kevesek :(

Valakinek van ötlete, hogy egy biztonságos app melyik lehetne ami többet is támogat ?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#140455) pube111


pube111
senior tag

Tudnátok ajánlani valami zenelejátszót saját tapasztalatból? Most musicoletet használok, ami tetszik is, csak egy két dolog bizonytalanul működik.
Lezárt képernyőn a kezelő gombok nem mindig működnek, néha a bt kapcsolat megszakadása után tovább szól a saját hanszóróján, eq-val rosszabbul szól mint nélküle.

(#140456) merqree válasza pube111 (#140455) üzenetére


merqree
őstag

Pont ez a téma, nem figylesz?

(#140457) merqree válasza cidalain (#140437) üzenetére


merqree
őstag

Én az AIMP-t használom, nézd meg mennyire elégíti ki az igényeidet.

(#140458) Fall-N válasza darvinya (#140451) üzenetére


Fall-N
veterán

Sokkal jobb hangzásban a PowerAMP és a JetAudio+. A többi futottak még kategória. Még a PlayerPro + DSP Pack sem olyan jó.

De ingyenesen a Musicolet a jó választás.

[ Szerkesztve ]

(#140459) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

az anysoft keyboard emoji készletét hogy lehet bővíteni vagy lecserélni? (a "bővítmények keresése az appstore-ban, nincs eredmény).
Nagyon ronda, krumplik, és sok minden hiányzik belőle.
Viszont az app nagyon jó, nagyon jól testre szabható. Nem szívesen válnék meg tőle. De ha nincs mód a készlet bővítésére (én ilyen kiegészítést a store-ban nem találtam), akkor lecserélném, csak kérdés hogy mire. (Ugyan ilyen testreszabható kéne, ahol +1 sor a számok speciális almenükkel, és még +1 sor az ékezetes betűk).

Köszi!

free your mind

(#140460) darvinya válasza Fall-N (#140458) üzenetére


darvinya
titán

Mindegyik szépen színez, ami mai tuructuctuc zenéhez jó, de régieknél borzalom.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#140461) DonMarco válasza Fall-N (#140458) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! +1 a Poweramp-ra. Szerintem legjobb a hangképe. (Érdemes megvenni) A hangzása meg beállítás kérdése...

(#140462) #30610944


#30610944
törölt tag

Valaki használja itt véletlenül a Signal üzenet küldő appot?
Ma küldtem egy üzenetet egy másik Signal-os személynek aki külföldön van de rendes sms-ként ment el és frankón fizettem is érte.
Én teljesen abban a tudatban voltam, hogy ez úgy működik mint a Facebook Messenger vagy a Viber, hogy minden neten keresztül megy. Vagy valamit esetleg rosszul állítottunk be?

(#140463) merqree válasza #30610944 (#140462) üzenetére


merqree
őstag

Nem lehet, hogy beállítottad alapértelmezetten SMS küldésre is?
Mert akkor minden SMSt ő fog elküldeni, és nem a telefon saját alkalmazása.

(#140464) #30610944 válasza merqree (#140463) üzenetére


#30610944
törölt tag

Az SMS and MMS on-on van. Akkor ez lenne az? De ezt csak úgy tudom kikapcsolni ha kiszedem a Signal-t mint alapértelmezett üzenetküldő appot ha jól értem.
De ha ez így is van akkor miért nem tudja az app mi megy el sms-ként és mi nem?

[ Szerkesztve ]

(#140465) merqree válasza #30610944 (#140464) üzenetére


merqree
őstag

Nekem "OFF"-on van. Így csak a Signal rendszerén belül, Signal regisztrációval rendelkezők részére tudok üzenetet/médiát és egyebet küldeni.

(#140466) #30610944 válasza merqree (#140465) üzenetére


#30610944
törölt tag

Naí gy már nekem is okés de azért fura, hogy vagy rendes sms appként használja az ember vagy úgy hogy neten keresztül megy minden. A kettő együtt nem megy.

(#140467) Jazz válasza Jazz (#140459) üzenetére


Jazz
veterán

Erre valaki? Köszi!

free your mind

(#140468) pube111 válasza merqree (#140456) üzenetére


pube111
senior tag

Nem élek itt folyamatosan. De azért köszi.

(#140469) pube111


pube111
senior tag

A poweramp fizetősben mi a plusz tudás?

(#140470) kaciokos válasza pube111 (#140469) üzenetére


kaciokos
őstag

Az az extra, hogy működik. :) Az ingyenes ugyanis csak 30 napig megy.

(#140471) mobilizmo válasza pube111 (#140469) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Hogy nem 15 napos trial.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#140472) pube111


pube111
senior tag

Ok, akkor addig teszt.

(#140473) kaciokos válasza mobilizmo (#140471) üzenetére


kaciokos
őstag

Jogos, 15, és nem 30.

(#140474) punky10


punky10
addikt

Sziasztok.
Keresek egy olyan alkalmazást,amelyik képes egy mappát/fájlt titkosítani.
Konkrétan van egy szöveges fájl a telefonomon,azt szeretném védeni úgy,hogy csak pl ujjlenyomatra,vagy PIN-kódra váljon olvashatóvá.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#140475) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Van arra valamilyen lehetőség, hogy az androidos tabletem automatikusan elindítson xy programot bekapcsolásonként?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#140476) 0xmilan


0xmilan
addikt

Olyan zenelejatszot keresek, ami tudja kezelni a hosszu - 1 ora+ - hangfajlokat. A MIUI gyarija olyanokat csinal, hogy pause utan kesobb ujrainditva a legelejetol kezdi ujra, de a timestamp marad pl. 40 percnel, aztan mikor elerne a legvegere, akkor csak szamol tovabb, tehat eljut mondjuk 90 percig egy 70 perces hangfajlban. Beletekerni se lehet rendesen, mert hasonlo hibakat produkal.
Elony, ha lehet pontosan beletekerni, tehat van valami nagyitas az idosavhoz, vagy kezzel megadni mp pontosan. Lehet, hogy egy audiobook lejatszo kozelebb allna a kovetelmenyekhez, de hagyomanyos mp3 fajlokhoz kellene.
Tudom, hogy mostaban volt kibeszelve a zenelejatszo tema, de nem ebbol a megkozelitesbol es nincs kedvem 10-et vegigprobalni.

[ Szerkesztve ]

(#140477) Somatom válasza 0xmilan (#140476) üzenetére


Somatom
veterán

A korábban ajánlott Music Folder Player. Hangoskönyvekhez használom. Négy gyorsgombhoz tudsz ugrásidőt társítani. Nálam pl. -60 -10 +10 +60 mp. Remélem, nem Mediatekes a Xiaomid, mert azoknál valamiért nem megy az utolsó pozíció megjegyzése.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140478) darvinya válasza 0xmilan (#140476) üzenetére


darvinya
titán

Mindegyik lejátszó ilyet fog csinálni, ameddig nem veszed ki a MIUI optimalizációból.
Pl:

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#140480) kovisoft válasza punky10 (#140474) üzenetére


kovisoft
őstag

Én az EDS Lite-ot használom ilyen célra. Ez olyasmi, mint a TrueCrypt PC-n: létre tudsz hozni benne egy titkosított konténert, abban tárolhatod a titkosítandó fájljaidat.

(#140481) punky10 válasza kovisoft (#140480) üzenetére


punky10
addikt

Köszi,nézem...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#140482) scott_free


scott_free
senior tag

Sziasztok,

létezik olyan program, amivel le lehet tiltani, hogy a telefonra új programot telepítsenek? (édesanyám rendszeresen telepít mindenféle reklámozó bigyókat...)
Illetve vírusirtónak még mindig az összefoglalóban szereplő két program az ajánlott?

Köszi!

(#140483) ollie válasza scott_free (#140482) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hülyén hangzik, de Google Family Link. Édesanyádat családtagként kell megjelölni, telepíteni kell a Linket, neki bele kell egyeznie, hogy te felügyeled (mert elmúlt 18 éves), és ennyi.

[ Szerkesztve ]

***

(#140484) pube111


pube111
senior tag

Poweramp nem találja az olyan mp4 fájlt ami egy youtube ról letöltött anyag. Fájlkezelőből lejátsza, de egyik listakategóriában sincs. Hogy lehet elérni, hogy listázza?

(#140485) pube111 válasza pube111 (#140484) üzenetére


pube111
senior tag

(#140486) Foose


Foose
addikt

Nem tudom mikortól és meddig, de akciós a poweramp unlocker! Akit érdekel.... (389 Ft)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#140487) kisspall válasza Foose (#140486) üzenetére


kisspall
aktív tag

:R

(#140488) Panthera


Panthera
őstag

Üdv!
Poweramp 3 alatt meg lehet azt oldani, hogy a válogatás albumokat ne nézze számonként külön albumnak?
Köszönöm.

(#140489) 0xmilan válasza Somatom (#140477) üzenetére


0xmilan
addikt

Koszi, ez bejott. Az .m4b audiokonyveket is jol kezeli.

(#140490) Ittnemaz válasza KubanitoS (#140475) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

Macrodroid, e-robot

(#140491) Bozek válasza Panthera (#140488) üzenetére


Bozek
nagyúr

Persze, átírod az ID3 Tag-et mindegyikben, hogy a válogatásalbum címe legyen az albumcím. Ha nem saját válogatás, akkor úgy is kellene lennie.

(#140492) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Már kezdek a falra mászni 🤪 Mi a jó francért csinálja ezt a play? Feldobja hogy frissíteni kell 4 alkalmazást. Ok. Frissítem. Erre másnap megint kellene. De nem új frissítés hanem a régi amit már előtte frissítettem. És ezt állandóan eljátssza. Miért csinálja ezt? Lehet valamit tenni hogy ne szórakozzon?

(#140493) Panthera válasza Tökimanó (#140492) üzenetére


Panthera
őstag

Nálam a play letöltéskezelő szórakozik így mostanában. Pedig tiltva van a frissítés.

Bozek: köszönöm, valóban ez a gond. Be van írva az albumelőadó címhez is a konkrét előadó.

[ Szerkesztve ]

(#140494) kidnou válasza Tökimanó (#140492) üzenetére


kidnou
senior tag

Nálam is ez van. Az már csak hab a tortán, ha megnyitok egy appot használatra, akkor az értesítősávban sokszor ott van play frissiti xy program összetevőit, mindezt addig amíg ki nem lövöm. Ráadásul a play le is van tiltva mobil neten, mégis csinálja

(#140495) zhata válasza Tökimanó (#140492) üzenetére


zhata
senior tag

Nem csak most, nálam már nagyon régen csinálja. Már megszoktam. :W

(#140496) ignisz


ignisz
senior tag

Az AnySoftKeyboardot használom régóta. Frissült a telefon android 10-re. A billentyűzetet nem tudom úgy beállítani, hogy mutassa a hosszú magánhangzókat. Én nézek el valamit vagy a 10-es miatt van?

(#140497) #30610944


#30610944
törölt tag

Olyan alkalmazást keresek amivel tudnám helyettesíteni a Google keep-et illetve a Google calendar-t.
Tehát egy note app amiben van naptár, tud értesíteni is, ujjlenyomattal lehessen védeni az appot legyen nagyon secure és legyen crossplatform kompatibilis is.
Lehet fizetős is de egyszeri összegű, ne pedig havidíjas.
Ötletek?

(#140498) kaciokos válasza Tökimanó (#140492) üzenetére


kaciokos
őstag

Viszonylag sokszor előfordul, hogy egy frissítésbe becsúszik egy apró hiba, amit gyorsan kiszúrnak, kiadják a még újabb verziót, de a "What's New" részt nem módosítja a fejlesztő, talán még a verziószámot se. Nem ez történik?

(#140499) crok válasza kaciokos (#140498) üzenetére


crok
Topikgazda

De, általában ez, és általában split APK-s appokkal szokot előfordulni és pl. csak az architektúraspecifikus split-ben volt változtatás (általában relatív "kicsi" az update ilyenkor), ezért nincs is changelog-ban jelezve.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#140500) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Tud valaki olyan alkalmazást, amely bejövő hívás esetén kimondja a vívó fél nevét (természetesen, ha szerepel a névjegyzékben névvel), de ezt csak akkor teszi, ha bt fülhallgató csatlakozik a telefonhoz? Vagyis csak a fülhallgatóban hallatszódna mindez, nem pl. a tömött metrón :D
Előre is köszi a javaslatokat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.