Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109749) D-Phrag


D-Phrag
senior tag

Az újrahúzott telefonomon tegnap készítettem egy videót, amit sikerült letörölnöm. Keresetem a recovery megoldásokat. 2 desktop programmal is próbálkoztam (ill. 3-5 Play-ről leszedhető appal). Az eredmény l.f@sz, viszont a progran lepucolások után folyton reklám jön a telefonon és nem tudom eltűntetni. P.l ilyen:

Telepített desktop appok: Wonderful Data Recovery Tool for Android Smartphones, iskysoft android data recovery melyek átmenetileg telepítettek a telefonra is progit (dr. Fone vagy mi meg egy Miblu
Telepített appok: Diskdigger és társai.

Van tipp mi okozhatja? Malwarebytes, ESET Mobile Security nem talált semmi fertőzést vagy malware-t. Mivel tudom eltüntetni vagy kiszűrni, hogy mi okozza ezt? Jöhet az FR megint? :F
Valamint szerintetek van okom aggódni adathalászat miatt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.