Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109701) katalin888 válasza Tav-Csoves (#109603) üzenetére


katalin888
aktív tag

Már nem 0 Ft sajnos! Gondolom csak 1 napig volt! :(

(#109702) laleeee válasza #41133696 (#109696) üzenetére


laleeee
őstag

Én yandex-et használok ,akkor ez elég nekem ? Vagy a fizetős jobb ?

(#109703) spiderpig820 válasza aelod (#109651) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

köszönöm, kipróbálom.

109650) laleeee : köszönöm, de naptár alkalmazást kerestem.

4B

(#109704) S e t h


S e t h
nagyúr

Moon reader vs Fb reader
Pro és kontra.
Ne tartsa magában ha vkinek van tapasztalata, összevetése.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#109705) bowler


bowler
kezdő

Hi. SOS be kellene egy tuti működő app, amivel tudom kapcsolgatni a TV-t infrán keresztül, vagyis az invitel beltéri egységet! (Lg g3

(#109706) #41133696 válasza laleeee (#109702) üzenetére


#41133696
törölt tag

A fizetős jobb, mert nemcsak ott szűr, és lehet még hatékonyabb azon belül is. Amúgy mi vesz rá valakit, hogy Yandex böngészőt használjon ?:D

(#109707) laleeee válasza #41133696 (#109706) üzenetére


laleeee
őstag

Nem tudom, pár napja javasolta itt valaki és megtetszett,mert volt egy-két dolog a chrome-ban,ami már nagyon idegesített és ezek a yandex-ben nincsenek . Talán csak annyi zavar a yandexben,hogy alul van a keresősáv

(#109708) vgyuri válasza S e t h (#109704) üzenetére


vgyuri
őstag

Moon Reader-t használok 3 eszközön is, a könyvek pozícióját Dropbox-szal szinkronizálja, jól konfigurálható, keveset fogyaszt, gyors a program.

(#109709) csipuka


csipuka
senior tag

A GMaps uj feature a location sharing faszasul mukodik android-on, de anyosom telefonjan (IOS) ha megosztom akkor androidon az latom hogy offline. Tudom, nem androidos a problema (bar itt jon elo), de esetleg talalkozott valaki hasonlo problemaval ami a 2 oprendszer kozott elojon? Hasznaltunk korabban kozoss appot (IOS-Android), de nem valt be, igy pont jo lenne ez az uj feature.
Anyosom nem egy geek, de a telo szerint a location sharing aktiv, de mi nem latjuk ot.
Forditva muxik a dolog.

(#109710) hati


hati
addikt

Most kaptam a Google-től.

"Additionally, we have introduced changes that allow us to subtract the developer share of refunds from developer payouts. This includes those refunds issued more than 48 hours after the purchase. This supports our continued emphasis on providing a high quality Play experience for both users and developers, matches customary practices in retail, and aligns our policies with the majority of app and game stores in the industry.

This email is to notify you that these DDA changes will be effective starting May 17, 2017."

(#109711) GEPESZ66 válasza katalin888 (#109701) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Én Samsung Internet böngészőt használok az ingyenes Adblock Fast-al,ami direkt ehhez lett kiadva.Írták is róla,hogy hatékony,a tapasztalatom is ezt igazolja.

(#109712) Deck válasza laleeee (#109707) üzenetére


Deck
titán

Brave?

PS5

(#109713) #04331520


#04331520
törölt tag

Helló, tudtok olyan ébresztőt ami használja a naptárt? Mondjuk be lenne állítva, hogy hétfőről péntekig hánykor ébresszen viszont kivételt képezne a naptárban megjelölt ünnepnapok és szabadságok.

(#109714) atosan válasza bowler (#109705) üzenetére


atosan
addikt

Ha jól emlékszem ide is másodszor írtad, G3 topikba biztos. Ott kaptál is választ, nem egyszer. Olvasd el ott mit kérdeztek.

Maine coon

(#109715) enginev3.0 válasza vacs (#109694) üzenetére


enginev3.0
félisten

Megvettem, felraktam, de az állandó VPN nem eszi meg az akksit?

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#109716) air válasza enginev3.0 (#109715) üzenetére


air
nagyúr

Nem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#109717) Gabis válasza enginev3.0 (#109715) üzenetére


Gabis
őstag

A VPN szerver a helyi eszközén található ezért nem kell kiküldeni a forgalmat egy távoli szerverre.

(#109718) GEPESZ66 válasza Gabis (#109717) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Tehát akkor a VPN nem jelent biztonsági kockázatot?
A tartalom nem megy át egy külső szerveren?

(#109719) air válasza GEPESZ66 (#109718) üzenetére


air
nagyúr

Nem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#109720) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Sziasztok!
Gondoltam megvenném a Poweramp alkalmazást. Tényleg annyira jó ahogy mondják vagy van ingyen is (reklámok nélkül) ami legalább ennyire jó? Esetleg más fizetős ami hozzá mérhető.
Olvastam, hogy a Poweramp megvétel után is többször aktiválni akar és persze net is kell hozzá. Ez mennyire van így? Mennyire meríti az akkut? Jól látom, hogy elég régen frissült (2016. szept.)?
Kisebb részben flac és mp3 formátumokat hallgatok, nagyobb részben web rádiót. Az utóbbira mennyire alkalmas, ilyenkor is van EQ?

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#109721) Istyu74 válasza < CyberBob > (#109720) üzenetére


Istyu74
aktív tag

7 napig ingyen használhatod, próbáld ki, ha meg tetszik megveszed.

Licenszt ellenőrzi néha neten keresztül, de az nagyon minimális adatforgalommal jár.

[ Szerkesztve ]

Üdv, István.

(#109722) #79335424 válasza < CyberBob > (#109720) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha van neted, akkor nincs gond, ha nincs, akkor egyszercsak nem fog működni, hiába fizettél érte. Én így jártam, ezért megharagudtam rá, és "örökre" száműztem. Megvan a Player Pro és a GoneMad fizetős verziója is. De, nekem telón ezek fölöslegesek, meg nem szeretem, ha egy zenelejátszó "felderítő kőrutazásra" indul a telómon. Majd én megmutatom neki, hogy honnan játszon le. Maradt a Music Folder Player (link az összefoglalóban). Az mindent tud, amire telón szükségem van. A miniPC az más tészta, ott a GoneMad nálam a favorit.

[ Szerkesztve ]

(#109723) PistiSan válasza #04331520 (#109713) üzenetére


PistiSan
addikt

Ébresztőóra, magyar! AMdroid kb 1 éve használom, az ünnepnapokon nem ébreszt, most itthon vagyok szabadságon, beállítottam hogy mely napokon nem dolgozok, és így sem ébreszt fel, tud valami naptár integrációt is, lehet pont azt amit te keresel.

[ Szerkesztve ]

(#109724) tomy86


tomy86
addikt

Car Expenses Pro a Playen most 1490 helyett 690 forint. Én a My Cars használom az autóval kapcsolatos költségek nyilvántartásához, de korábban próbáltam ezt is és szerintem nagyon jó program a kategóriájában. Azt nem tudom, hogy miben tud többet az ingyenes verziónál.

(#109725) darvinya válasza air (#109719) üzenetére


darvinya
titán

Őőőő …akkor hogy szűri ki a reklámot?
De mint írtam ide, hogy ÁSzF-ben mi van, csak elolvasni tud nem szokás.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#109726) air válasza darvinya (#109725) üzenetére


air
nagyúr

Őőőő.... Titok. :P
Mit is írtál?
"Ezeknél VPN szolgáltató AdBlokkolók ÁSzF-jét elolvasva derült ki, hogy a felhasználó által generált adatokat felhasználhatják és kiadhatják 3. félnek.
Elvileg 3. félnek anonimként adják át, de nem adnak garanciát rá, és ebből adodó kárért ÁSzF elfogásával lemond a felhasználó kártérítésről.!"

Az összes alkalmazás, szolgáltató ÁSZF-ét olvastad? Az Adguard-ét is?
Tedd meg, kérlek, hogy idemásolod az érintett részt, pontos linkkel! Sajnos én nem találok ilyet.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#109727) Bozek válasza darvinya (#109725) üzenetére


Bozek
nagyúr

A belső VPN-el. Ami benne van a szűrőkben, annak a kérését nem engedi ki a netre. Gyakorlatilag egy továbbfejlesztett tűzfal, ha így nézzük. Csak ugye itt kifele szűr, nem befele.

[ Szerkesztve ]

(#109728) darvinya válasza air (#109726) üzenetére


darvinya
titán

És bozek

In general, our policy is to keep personal information for no longer than reasonably necessary in light of the purpose for which the information was collected, plus any additional period that is permitted or required by law thereafter. Following the expiration of the purpose for which we collected personal information plus any additional period that is permitted or required by law, we will either delete or de-identify the information from our systems.
[link]

Érdekes lenne kifelé menne a reklám.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#109729) air válasza darvinya (#109728) üzenetére


air
nagyúr

"General notes

In general, we collect no more personal information than is required in order to provide full functionality of our products. It is never shared with any third parties."

Akkor most végül is ki nem tud olvasni?
Idézel valamit, ami semmilyen szinten nem támasztja alá azt, amit te írtál.
Ellenben itt a konkrét cáfolata. :U
Kifelé menő reklámról pedig senki sem beszélt.
(Megint a szokásos mellébeszélés! :W)

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#109730) darvinya válasza air (#109729) üzenetére


darvinya
titán

Ez csak irányvonal, amit a törvény felül ír.

De hajrá…

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#109731) air válasza darvinya (#109730) üzenetére


air
nagyúr

Elég a mellébeszélésből! Mutass végre valami konkrétumot!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#109732) #04331520 válasza PistiSan (#109723) üzenetére


#04331520
törölt tag

Ez szuper. Köszi szépen.

(#109733) ..YanoStar..


..YanoStar..
újonc

Sziasztok!

Vállalati környezetben szeretnék használni Androidot futtató okostelefonokat. Egész pontosan arról lenne szó, hogy a munkatársak kapnának adroidos telefont, a funkciókat azonban erősen korlátozni szeretném. Mindössze néhány applikáció futtatását szeretném engedélyezni a számukra.
Milyen megoldás létezik erre?

(#109734) beg válasza ..YanoStar.. (#109733) üzenetére


beg
veterán

Olyan készülék ahol engedélyezett a vendégfiók használata. Azt erre találták ki.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#109735) Bozek válasza darvinya (#109728) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Érdekes lenne kifelé menne a reklám"

Sehol nem írtam azt, hogy kifelé megy a reklám. De a kérés, hogy honnan töltse le a reklámot, azt a telefon küldi az adott weboldalnak. Na, ezt szűri az Adguard belső VPN-je. Ha befelé szűrné, akkor nem lehetne vele adatot spórolni, mivel akkor le kellene töltenie a reklámot.

(#109736) ..YanoStar.. válasza beg (#109734) üzenetére


..YanoStar..
újonc

Köszönöm!
És ez hogy működik? Létrehezok egy adott felhasználót. Mind a 30 eszközt ezzel telepítem, majd ezután aktiválom rajtuk a vendéfiókokat?

(#109737) beg válasza ..YanoStar.. (#109736) üzenetére


beg
veterán

Sajnos mindegyiken külön kell kézzel beállítani. Android guest mode kifejezésre keress rá, találni fogsz sok leírást (pl. Ez). Igazából ha már aktív a guest, azt kell a beállításainál megadnod hogy melyik alkalmazásokat nyithatja meg.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#109738) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! A Chrome és mozillán kívül van olyan böngésző ami tudja szinkronizálni a könyvjelzőket és a hozzá tartozó jelszavakat? Ha ujratelepítem a telót és vissza telepítem és belépek a fiókba akkor mindent vissza szinkronizáljon.

[ Szerkesztve ]

(#109739) #79335424 válasza Imi1981 (#109738) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha jól tudom, akkor a Dolphin is tud ilyet, de én egyetlen böngészőnek sem hagyom, hogy bármilyen jelszót megjegyezzen. Dolphin -hoz, és Firefoxhoz viszont van LastPass beépülő. Én azt használom, mert többet tud, mint bármelyik böngészős jelszó tároló.

[ Szerkesztve ]

(#109740) Imi1981 válasza #79335424 (#109739) üzenetére


Imi1981
veterán

Dolphin mikor utoljára próbáltam a shiftkey keyboard-al hibásan működött (főleg itt a fórumokon). De megpróbálom hátha már javították. igazából a Chrome és a mozilla is kényelmetlen használni de a könyvjelző és jelszó szinkronizálás meg kell nekem. Az uc browser szeretem de az jelszavakat nem szinkronizálja. A dolphin-nál is is van gyorshívó(?) ami kényelmes és gyors elérést tesz lehetővé. Kösz
Mi az a lastpass?

[ Szerkesztve ]

(#109741) hoffman_


hoffman_
nagyúr

sziasztok,

egy nagyon rookie kérdéssel jövök, előre is köszi, ha valakinek kisujjában a válasz. google calendart használok, illetve today calendart és utóbbi widget-jét. a kérdésem az, hogy a google fiókokhoz tartozó event és reminder bejegyzéseken felül van egy birthday és egy holiday címke is. utóbbi kettő hol van definiálva? ahogy néztem a holiday-t valami régiós adatbázisból tudja, ez oké is, viszont a szülinapok rejtély. van, ahol kettőször is listázza. létezik, hogy a contact-oknál valamikor megadhattam és onnan szívja be? ha igen, akkor sem értem, miért van kettő.

köszi előre is, ha akad válasz!

szerk.:

google circle is közre játszik, web alatt belemásztam a beállításokba. ezért nem értettem, az életben nem használtam még google +t...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#109742) hati válasza ..YanoStar.. (#109733) üzenetére


hati
addikt

(#109743) F.E.K.. válasza ..YanoStar.. (#109733) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Esetleg work managed device/g suite (régebbi nevén android for work)? Céges telefonokra találták ki.

g suite admin help

Bár ez esetben a magán profilt emlékeim szerint használhatja ugyan, de a céges részt (távolról) lehet felügyelni.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#109744) #79335424 válasza Imi1981 (#109740) üzenetére


#79335424
törölt tag

A LastPass egy platformfüggetlen jelszókezelő, amely kliens oldali titkosítást használ. Elérhető webes felületen, és böngésző bővítményeken keresztül. Előnye a többi jelszókezelővel szemben, hogy kompatibilis böngészővel használva, igénytől (beállítástól) függően képes teljesen automatikusan is beléptetni a korábban mentett weboldalakra.

(#109745) mirci18 válasza bostone (#109508) üzenetére


mirci18
addikt

Nekem se.
Többször próbáltam többféle csekkel hasztalan.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#109746) beg válasza mirci18 (#109745) üzenetére


beg
veterán

KH bank appja is hasonló hatásfokkal működik. Az icsekk viszont eddig hiba nélkül teljesít jó pár hónapja.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#109747) mirci18 válasza beg (#109746) üzenetére


mirci18
addikt

Én is azt használom.
Bár volt olyan hogy egy napig nem engedett belépni valami hiba miatt.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#109748) #41133696


#41133696
törölt tag

Adguard Premium Android - HTTPS szűrés -Huawei MediaPad M3 8.4" 4 GB RAM, 64 GB ROM, 4G/LTE #2

A videóban látható a CIB Bank mobilapplikációjának is az Adguard Premium melletti működőképessége, illetve, hogy mit is kell tenni, hogy az Adguard HTTPS szűrése mellett működjön. Emelett még számos más Internet-orientált applikáció is elindul teszt jelleggel.

(#109749) D-Phrag


D-Phrag
senior tag

Az újrahúzott telefonomon tegnap készítettem egy videót, amit sikerült letörölnöm. Keresetem a recovery megoldásokat. 2 desktop programmal is próbálkoztam (ill. 3-5 Play-ről leszedhető appal). Az eredmény l.f@sz, viszont a progran lepucolások után folyton reklám jön a telefonon és nem tudom eltűntetni. P.l ilyen:

Telepített desktop appok: Wonderful Data Recovery Tool for Android Smartphones, iskysoft android data recovery melyek átmenetileg telepítettek a telefonra is progit (dr. Fone vagy mi meg egy Miblu
Telepített appok: Diskdigger és társai.

Van tipp mi okozhatja? Malwarebytes, ESET Mobile Security nem talált semmi fertőzést vagy malware-t. Mivel tudom eltüntetni vagy kiszűrni, hogy mi okozza ezt? Jöhet az FR megint? :F
Valamint szerintetek van okom aggódni adathalászat miatt?

(#109750) Bozek válasza D-Phrag (#109749) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Telepített appok: Diskdigger és társai."

Ebből sokat megtudtunk a telepített alkalmazásaidról. Így azért nehéz kiszűrni, de szinte biztos, hogy valamelyik program csinálja.

Ha rányomsz az Install-ra, akkor talán a Google Play-be visz. Ott a fejlesztő többi alkalmazása közül ha fel van telepítve valami, akkor valószínűleg az lesz a ludas.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.