Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105601) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Gyártottam egy 3rd party RSS feedet imgur képekhez, ami jelenleg kb így néz ki. Namost, az eredeti célom ezzel az volt, hogy a Desktop hátteret tudjam vele váltogatni, de jó lenne, ha pl a mobilomon is lehetne dinamikus háttér.

Van erre valamilyen célprogram, vagy folyamodjak a Taskerhez? Magyarán tudtok RSS háttérbeállító programról droidra? Amiket eddig találtam, az nem volt szimpatikus...

Köszi!

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#105602) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Sziasztok

Van olyan app amivel rendes telefonszámokat tudok hívni, de mobilneten keresztül? Szóval nekem ne kerüljön pénzbe ha hívok valakit (korlátlan netem van)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#105603) Zeki válasza enginev3.0 (#105602) üzenetére


Zeki
nagyúr

immmr app.
dropboxról
drive-ról

amúgy VOIP topik

[ Szerkesztve ]

(#105604) karldergroße válasza mirci18 (#105597) üzenetére


karldergroße
senior tag

Lassan legjobb az egész messengert eliminálni.

(#105605) air válasza enginev3.0 (#105602) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem ilyen nem létezik.
A VoIP alkalmazásokban is fizetni kell, akár vezetékes, akár mobil számít hívsz (free bónusz lejárta után).
Ugyanis a szolgáltatók úgynevezett végződtetési díjat számolnak fel a hálózatukban irányuló hívások után.
Ez a díj benne van a saját szolgáltatódnak fizetett percdíjban. Ezt nem tudod megkerülni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#105606) zeon.hu válasza air (#105605) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Immmr jelenleg még beta, addig teljesen ingyen használható.
Utóbbi időben sajnos kicsit romlott a minősége.

#?*@&!

(#105607) mirci18 válasza karldergroße (#105604) üzenetére


mirci18
addikt

Csak akkor az a kérdés hogy mit használjon az ember helyette.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#105608) mirci18 válasza atosan (#105599) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ de megvárom hátha valaki tud rá valamilyen megoldást.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#105609) moma


moma
őstag

sziaztok, elvileg azt írják, hogy 50% akciós ez az app, de szerintem a 2999 forint az a 10$, ami a teljes ára. Mi a gond?

[ Szerkesztve ]

we all deserve a bit of luck.

(#105610) Bálint85


Bálint85
senior tag

Tud valaki olyan appot ami megmutatja , hogy melyik program szívja az akkumulátoromat le? :F
1 napig se bírja az akksi régebben 2 napig bírta. :W

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#105611) Meggyi001 válasza Bálint85 (#105610) üzenetére

Pl ez is, ha van root: [link]

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#105612) Bozek válasza moma (#105609) üzenetére


Bozek
nagyúr

Idézet a hivatalos oldalról:
"KORG Kaossilator for Android
Regular Price $19.99 -> Special Price $9.99 (50% OFF)
"

Szóval a $9.99 az akciós ár.

(#105613) tordaitibi válasza Bálint85 (#105610) üzenetére


tordaitibi
veterán

[link]

Ha semmi rendkívülit nem találsz, akkucsere valószínű.

[ Szerkesztve ]

(#105614) moma válasza Bozek (#105612) üzenetére


moma
őstag

Köszi! Azért gondoltam,hogy tíz, mert review-kban az volt, de akkor lehet az aktuális ár van csak belinkelve. 3k azért sok. Pedig jó játék lehet :)

we all deserve a bit of luck.

(#105615) attiati


attiati
veterán

Opera valamiert elkezdi automatikusan frissiteni a hatterben mar teljesen betoltott lapokat, ha atvaltok a lapokra.

Ez nalatok is ilyen?
Mitol van ez?

Egyreszt dupla adatforgalom, masreszt ha nincs halozat, akkor nem tudom olvasni a mar betoltott cikkeket.

(#105616) tonnni1


tonnni1
tag

Sziasztok.

Olyan lottó alkalmazást keresek ahova ha beírom a számokat mutatja, hogy mennyit találtam el. Eddig a lottó figyelőt használtam de kb két hete nem működik.

(#105617) punky10 válasza tonnni1 (#105616) üzenetére


punky10
addikt

Nem nagyon van ilyen.Én is kerestem,de sajnos minden magyar lotto-alkalmazás csak addg működik,hogy számot generál/sorsolástmutat/szelvényt ad fel.Talán a Magyar lottó monitor nevű alkalmazás tudja nézni az előre megadott számsorozat eredményeit,de az általad emlitett alkalmazást nem pótolja,mert pl Kenó nincs a repertoárjában..
Ja,és állitólag a Szerencsejáték ZrT változtatott a weboldalán ugy,hogy kűlső alkalmazás nem tud adatot szerezni róla... :(((

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#105618) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok

A Kids Place progi ajanlott progi? Vagy van esetleg mas jobban ajanlott progi erre a celra?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#105619) Mr Dini válasza punky10 (#105617) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Hello!

Olyan nincs, hogy nem lehet adatot kinyerni! ;]

Pl innen ki lehet nyerni a kenó számokat, innen az ötöslottóét, stb. Én pl írtam egy 3rd party API-t annó kérésre, a linkelt html adatait felhasználva és azóta is megy szuperül. :))

Bár minek reménykedni, úgyse sikerül eltalálni az ötöst... :DDD ;)

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#105620) #79335424 válasza Mr Dini (#105619) üzenetére


#79335424
törölt tag

Már megint kevered a topikokat. Nem vetted még észre, hogy amit Te egy laza, délutáni billentyűzgetésnek tartasz, az még a szakmai topikban is mélyvíz kategória? :D

[ Szerkesztve ]

(#105621) zeon.hu válasza Mr Dini (#105619) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

"Bár minek reménykedni, úgyse sikerül eltalálni az ötöst..."

50%. Vagy eltalálom vagy nem... :DD

#?*@&!

(#105622) Mr Dini válasza zeon.hu (#105621) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Erről az egyik kolléga aláírása jut eszembe! 10 ember van, aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem! :D

@Somatom

Ez nem ér, mindenhonnan száműzöl! :D A NAS topikjából nem akarsz kikergetni? ;) Egyébként, ha kell az API linkje, privátban el tudom küldeni. Hasznos, mert pl Taskerrel összehozva lehet widget adatok feltöltésére használni.

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#105623) Phülöp válasza Mr Dini (#105622) üzenetére


Phülöp
addikt

Nyugtasson meg a tudat, hogy az úszni nem tudónak tökmindegy, hogy 3 vagy 30 méter mély a víz. :D

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#105624) #79335424 válasza Mr Dini (#105622) üzenetére


#79335424
törölt tag

A NAS -unk topikja, a Tasker, a Robot topik a hekkelésről szólnak. Az a Te pályád. Itt viszont még nekem is vissza kell fognom magam, nehogy "elrobotosodjon" a topik. :)

[ Szerkesztve ]

(#105625) zsof Nokia válasza tonnni1 (#105616) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Szia Van a Seldon Lottó Lite csak azzal az a baj ingyenes ugyan, de ötösre van csak van annak másik változata mind a 3-ra van generálás az viszont egy kávé ára, de nem tudom az melyik verzióra lett frissítve

A lényeg lényegében lényegtelen

(#105626) fater-01


fater-01
csendes tag

Sziasztok!

CM Browser-t használóktól kérdezném,betöltődnek-e a G+ oldalak(nálam múlt hét óta 500 error).
Más böngészővel jó.Kösz,üdv

(#105627) Juditta_56 válasza Bferibörs (#105575) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Sajnos, ez nem jött össze, nem enged hozzáférni a frissítéshez, úgyhogy marad a rendszergazda...

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#105628) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Sziasztok!

A lehető legjobb e-book olvasót keresem: full PDF, mobi, e-pub kompatibilitás.Lehessen vele Kiemelőzni, komment box-ozni és a könyvjelzőket is kezelje rendesen, minden formátum esetén. És a magyar karakterekkel se legyen semmi gondja.

Lehet fizetős is.

Az ajánlóban lévő 2-őt néztem, de elég vegyesek velük a vélemények, panaszkodnak a fentiekre is...

Mit tudnátok ajánlani?! :F

Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#105629) #56474624


#56474624
törölt tag

Cső!

Megvettem a Nova Prime-ot, egy gondom van vele: az alap keresősávon, ha a hangalapú keresés ikonjára megyek, azt írja ki, hogy az alkalmazás nincs telepítve. Ha szövegesen szeretnék keresni, akkor bejön a Keresés alkalmazás, ott már lehet hangalapú keresést indítani. Nem tetszik, hogy egy bökés helyett kettő kell, a hangalapú keresés ikonja a keresősávon meg csak dísz. Illetve van másik keresőmező a widgetek között, de azt stílusban nem tudom alakítani. Hogy lehetne megoldani a Nova keresőmezőjével? :F

[ Szerkesztve ]

(#105630) vacs


vacs
veterán

A Swipe for Facebook Pro most 50% kedvezménnyel csak 499 Ft!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#105631) Deck válasza vacs (#105630) üzenetére


Deck
titán

Mindenkinek ajánlom a legjobb! Folyamatosan frissül is.

PS5

(#105632) WhiteWalker válasza vacs (#105630) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A pro az miben különbözik a sima változathoz képest?

(#105633) Bandus99 válasza vacs (#105630) üzenetére


Bandus99
őstag

Nem ismerem a programot, ezt felteszem és törlöm a facebook és messenger progit es ez kiváltja? Miért jobb ez mint az eredeti páros?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#105634) Viktor0610 válasza vacs (#105630) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

vacs:
Bár jópofa, és a Messenger "integrációja" jó, nekem nem kellene egy plusz program a Fb-hez, mert ha jól látom, ez egy Chrome-alapú (de legalábbis böngészős) FB.

Bandus99:
Kisebb helyet foglal. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#105635) headhunter86 válasza vacs (#105630) üzenetére


headhunter86
senior tag

Köszi.
Nem is tudtam van a Facebook appnak ilyen alternatívája.
Így láthatatlanba meg is vettem. De úgy látom király nagyon.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#105636) Deck válasza headhunter86 (#105635) üzenetére


Deck
titán

Az nem kifejezés. Teljesen testreszabható és gyors :D

PS5

(#105637) moma válasza SunMount3r (#105628) üzenetére


moma
őstag

Fogalmam sincs mit tud de ez a reader most akcióshttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.flyersoft.moonreaderp&hl=hu

we all deserve a bit of luck.

(#105638) tordaitibi válasza attiati (#105615) üzenetére


tordaitibi
veterán

Nem a ram fogy el, ekkor teljesen érthető.

(#105639) SunMount3r válasza moma (#105637) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A fene, mert még nincs meg a Tablet-em, gondolom ez max karácsonyig lesz leárazva. Vagy, hogy működik ez Play store, megvehetem így is, vagy csak az adott eszközről lehet?! (Új nekem az Android...)

(#105640) Bozek válasza SunMount3r (#105639) üzenetére


Bozek
nagyúr

Pedig ez az egyik az összefoglalóban, csak nem a Pro változat. De hidd el, ez a legjobb, még ha van, aki panaszkodik rá, akkor is. :)

Amúgy nincs gond. Január 4-ig akciós, ki is van írva: "Moon+ Reader Pro is on sale 50% off ($4.99->$2.49, Dec.21-Jan.4)"

Egyébként ha van kompatibilis eszközöd, akkor megveheted arra, a vásárlások a Google fiókhoz vannak kötve. Onnantól fogva amelyik eszközön ugyanazzal a fiókkal lépsz be, arra letöltheted újra.

[ Szerkesztve ]

(#105641) atosan válasza SunMount3r (#105639) üzenetére


atosan
addikt

Google fiókhoz van rendelve a vásárlás, tehát ha most megveszed pl a telefonoddal, majd a tabira is azzal a fiókkal jelentkezel be, akkor oda is letöltheted.
Közben megelőztek 😀

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#105642) jurzsolt


jurzsolt
tag

Melyik program alkalmas arra, hogy megállapítsa, miért pörög az Android Os. 90 százalék fölött napok óta? (újraindítás volt többszőr is)

(#105643) cellpeti


cellpeti
veterán

sziasztok!

Békés karácsonyt kívánok mindenkinek!

Vettem egy iTAG nevű cuccot ALi-ról. Megy is a kütyü.

Ahol eddig tartok vele oda vissza funkciós. Tehát a telefont is meg lehet vele keresni, illetve magát a kütyüt is. Na már most, csak az a gondom, hogy 2 külön progival működnek ezek a funkciók. Esetleg használ valaki ilyet és tudja, hogy melyik az az 1 progi amivel mind a két funkciója működne?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#105644) knoxhu


knoxhu
senior tag

Sziasztok!

Tudtok olyan alkalmazást ajánlani ami képes átszinkronizálni a kontaktokat régi készülékről az újra?
(Sony Xperia SP --> Xiaomi Redmi 3s Prime)
Nagyon köszönöm!

(#105645) Viktor0610 válasza knoxhu (#105644) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Legegyszerűbb a Bluetooth-kapcsolattal.
"Következő szint" a memóriakártyára mentés/exportálás, az új készüléken importálás.

Problémamentes az lett volna, ha a Gmaillel szinkronizálod. :P :))

Xiaomi 13T

(#105646) knoxhu válasza Viktor0610 (#105645) üzenetére


knoxhu
senior tag

Nincs memóriakártya sajnos.
Bluetoothal lehet egyszerre az összes kontaktot szinkronizálni? :O nem is tudtam
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#105647) zeg74


zeg74
aktív tag

Boldog karácsonyt mindenkinek!

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#105648) balazs1022


balazs1022
őstag

Sziasztok!
Vki tud linkelni gyari miui vagy emui zenelejatszot, ami magyar es lehetőleg ujabb verzio?

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#105649) vacs


vacs
veterán

Az összefoglalóban is ajánlott Solid Explorer File Manager 50 % kedvezménnyel vehető meg, most csak 249Ft (€0.99)!

Én már régebben megvettem, ezért nem látom a pontos árat!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#105650) flash-


flash-
veterán

Udv!
Ismi galaxy corenprime telefonjaban olyat talalt az smseknel bogy tobb cimzettnek volt ures sms nincs targy kiirassal. Ezt hogy csinalta? Mi okozza? Bug?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.