Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) do3om válasza KAMELOT (#900) üzenetére


do3om
addikt

:D

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#902) Maotun válasza KAMELOT (#900) üzenetére


Maotun
őstag

fury-m még nincs de
[ezt találtam]
nyelvet nem értem , de a lényeg érthető :C
fogyasztás fx 9590 -el tuning+fullterhelés 665W :Y még jó hogy CM v700 700W-os tápom van de lehet a tesóját a V1000-et is meg kéne lépni ....

[ Szerkesztve ]

(#903) hszilard666


hszilard666
veterán

Lassan 1K hsz a totyikban és egy kártya sincs! :C

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#904) #45185024 válasza Maotun (#902) üzenetére


#45185024
törölt tag

Mindegy a nyelv ha rányomsz a fordítás gombra :)
És amúgy ebben szerinted mi a lényeg ?
Mert jó hosszú elemzés meg kell hagyni, amiből megtudjuk hogy Far Cry 4 full hd ban a 960 SLI vel pont annyit nyom mint a fury x :)
Ha még kiderül hogy a 960 SLI jó lesz VR re is a két mag miatt na az lenne érdekes felállás...
Amúgy meg addig nem sok fury pro tulaj lesz ameddig itthon nálunk többe kerül a Pro mint az X.
Tesztnek Epic Fail :)

[ Szerkesztve ]

(#905) HSM válasza Maotun (#902) üzenetére


HSM
félisten

Azok az FX-ek sosem az energiatakarékosságukról voltak híresek. :B

(#906) lowzor válasza Maotun (#902) üzenetére


lowzor
veterán

1kW-ot fogyasztó gép gyönyörű lesz...

(#907) do3om válasza Maotun (#902) üzenetére


do3om
addikt

A fogyasztást hogy kel nézni?
Az összes kari ezzel a konfiggal volt mérve?
Fury X 643W
980Ti 375W
Hogy lehet közte 268W különbség?
Enyhén szar az eredmény, nem tűnt fel nekik? Ki tudja még basztak el.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#908) KAMELOT válasza hszilard666 (#903) üzenetére


KAMELOT
titán

A topiknak arról kéne szólni, hogy tulajok írják a hsz-ket és megosztják a tapasztalatokat a kártyáról. Érdekes topik. 1 tulaj sincs, de megy a duma. Miért nem vesz valaki fury-t?

(#907) do3om: Többet ér ha 980Ti kártyát veszel.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#909) Crytek válasza KAMELOT (#908) üzenetére


Crytek
veterán

Vicces... sosem értettem. Ezermillió teszt van szerte a neten és vannak külföldi tapasztalatok is.
De mindenki mindig vagy a ph tesztre szokott várni várni vagy mint pl most magyar tulajokra. Mi ebben a ráció nem értem. Ennek a megértéséhez kevés vagyok úgy látom.
Vajon gyorsul a Fury/Fury X ha lesz magyar tulaj vagy kevesebbet fogyaszt majd?

Next PC Upgrade: 2022

(#910) KAMELOT válasza Crytek (#909) üzenetére


KAMELOT
titán

Azért nincs itt senkinek, mert senki nem meri bevállalni olyan árért azt a teljesítményt! Ezek szerint a külföldi fórumon írtak sem győzött meg 1 embert sem, hogy vegyen magának ilyen kártyát!. 400euro környékén talán vásárolnák a kártyát! Annyit ér sajnos!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#911) Abu85 válasza #45185024 (#895) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem rossz, de a finomszemcsés preempció az egy nagyon fontos funkció. Másképp nem tudja a timewarp számításához az összes futó feladatott leállítani. Ezzel megnő az esélye, hogy a timewarp lekési a szinkronablakot.
Finomszemcsés preempció csak GCN3-ban van, tehát Fiji, Tonga és Carrizo.

(#896) do3om: Persze. Erre optimalizálnak a fejlesztők, illetve az egész VR ipar. Nyilván az AMD ezt nagyon komolyan veszi, mert ebből a helyzetből nagy esélyük van a VR piacon 90%-os részesedést elérni. Leghamarabb a szabvány érkezésekor lesz veszélyes a konkurencia, ami 2018 körül esedékes. Addig hiába lesz megfelelő hardverük, nem lesz hozzá VR-hez optimalizált grafikus API-juk.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#912) Laja333 válasza do3om (#907) üzenetére


Laja333
őstag

Az a grafikon úgy szr ahogy van. 290x is 600 Watt.... Oké, hogy sokat fogyaszt az FX, de nem ennyire. Azért a 8350 is tud fogyasztani ha kicsit meg van piszkálva, mégsem mértem 480 Wattnál többet egy húzott Tri-X társaságában sem. (Konnektornál)

(#913) KAMELOT válasza Laja333 (#912) üzenetére


KAMELOT
titán

Az a mérés Prime95 + Furmark volt?

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#914) do3om válasza KAMELOT (#908) üzenetére


do3om
addikt

Én aztán nem veszek semmit, nem is tudom mikor kapcsoltam be a gépet :D
Itt a jó kis tablet, ezt használom de nem tudom milyen vga menne bele :D

Az a fogyasztásmérés akkor hogy van?
A többi VGA valami intel konfigban volt mérve? Hogy lehet ilyen összehasonlítást berakni?

Abu
Attól tartok még az intelnek is lesz addigra versenyképes APU-ja ;]
Kizárt dolog hogy ekkora előnyre tegyenek szert a konkurencia lenyomja őket. Nem kel nekik API, ha ekkora durranás lesz a DX12 lépni fog rá és akkor az lesz használva, az AMD meg jó lesz addig demózni amivel inkább pénzt visznek tőle mit hoznak.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#915) Abu85 válasza #45185024 (#904) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A VR multi-GPU valójában nem olyan egyszerű, ahogy az le van írva, hogy két kép a két szemnek és kész. Bár hardveresen nincs benne nehézség, de olyan grafikus API kell hozzá, amely nem teremt magasabb késleltetést a két GPU kiszolgálásával. Ehhez el kell érni, hogy az API elkülönítve számolja már a rajzolásokat is, és azokat a megfelelő hardver felé küldje el. Egyedül a Mantle API támogatja ezt a lehetőséget, de maga a funkció elő van irányozva szabványosításra, így 2018 környékén lesz rá DirectX és Vulkan funkció is.
Ez az apró szoftveres különbség az oka annak, amiért az AMD két GPU-val 2x-es gyorsulást tud a LiquidVR-ben, míg az NV a GameWorks VR-ben csak 1,2-1,5x-es gyorsulást ér el.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#916) do3om válasza do3om (#914) üzenetére


do3om
addikt

Attól tartok még az intelnek is lesz addigra versenyképes APU-ja

Mármint VR-re, mert amugy már hamarabb letolja az AMD-t.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#917) KAMELOT válasza do3om (#914) üzenetére


KAMELOT
titán

Azért írtam, hogy várom az itteni tulajok tesztjét, mert azok nem fognak össze vissza baromságokat írni. Külföldi fórumok mindehol mást írnak! Rendes kép kellene, ahol a monitoron mutatná mi fut és utána meg a konektorban lévő mérőt! Talán richard444 kolléga írt egyszer egy normális tesztet ahol sima és CF módban lévő kártyákat tesztelt szépen bemutatva azokat! Azóta egy normál tesztet még nem láttam még híres oldalakon sem!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#918) Abu85 válasza do3om (#914) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az Intelnek a technológiája az alapvető működése miatt nem alkalmas VR-re. Le kell váltani az egészet, de nem csak a VR miatt kell, hanem azért, mert az Intel technikailag úgy állt hozzá az architektúra tervezéséhez, hogy mindegyik API fos, tehát arra törekedtek, hogy rájátszanak a rossz hatásfokra. Ez már VR nélkül is káros a DX12 és a Vulkan API-val, mert az IGP 60%-os kihasználásánál elveszíti a turbó lehetőségét.

Nem érted a problémát. A DX12 nem VR-re tervezett API. Ahhoz, hogy VR-ben is működjön hozzá kell adni az LDL és a thread affinitást. De mindkét dolog egy nagymértékű változás, tehát újra kell írni az API alapját. Ugyanez igaz a Vulkánra. Újraírják nem arról van szó, csak mire kiadják 2018-at írunk.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#919) mobal válasza Laja333 (#912) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Én már láttam fogyasztásmérőn idle AMD-t (~160 w) és a sajátom pedig terhelve karcolja a 200 wattot. Elképzelhető.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#920) do3om válasza Abu85 (#918) üzenetére


do3om
addikt

Az biztos hogy te vágod ezt a technikai részt. Én csak logikus gondolkozással próbálom felmérni a helyzetet.
Márpedig az AMD-t kevésnek érzem ehhez.
Két lehetőség van:
1 nem lesz az akkora durranás csak próbálnak kapaszkodni bele, hátha lesz valami nyereség rajta, de nagyobb a füstje mint a lángja
2 amire kijön és tejed addigra mindenki felkészül rá, vagy inkább fordítva addig nem terjed és nem lesz rendesen támogatva amíg be nem szálak a többiek (NV, MS talán Intel kel hozzá), addig meg úgy sem lesz haszna az AMD-nek csak annyi hogy ő lesz a beta teszter.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#921) KAMELOT válasza do3om (#920) üzenetére


KAMELOT
titán

Ez akkora durranás lesz mint a bulldozer meg a fury. Nagy marketing utána meg csend! :) Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de semmi újat nem mutattak fel. Utolsó jó lépésük a 7970 volt sajnos az is csak 1 évre rá ment rendesen ahogy kell!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#922) Crytek válasza KAMELOT (#921) üzenetére


Crytek
veterán

Biztos van mögöttes tartalom, hiszen nem hiába "karja mindenki az amd-t".
Ez most nem olyan mint a VGA harc ez most más több.

De mivel nem tudjuk intelt , nvidiát mennyire érdekli ez a piac és hogy hegesztenek-e valamit a háttérben addig a VR-ben az amd dö beszt. Aztán lehet is is az lesz hogy hüde jó a dx12-ben csak mire oda jutunk már az nv nek is van egy fullos pascalja ami dx12 ready minden porcikájában .Lehet a VR-el is ugyanez lesz.

(Mondjuk engem nem érdekel ez a vr marhaság szóval nekem ezen a téren tökmindegy a köböm ,hogy ki lesz a raj.)

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#923) Abu85 válasza do3om (#920) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Mi alapján érzed kevésnek? Az elmúlt pár évben lenyomtak egy olyan változást az egész iparágon, amelyet nem sokan akartak rajtuk kívül, legalábbis úgy biztos nem, hogy az AMD írja meg az új API-k alapját. Ehhez képest a VR gyerekjáték lesz.

Tök mindegy a hardver, amíg nem lesz szabványos API a konkurenseknek. Ezért kell egyébként elgondolkodniuk egy saját API-n, mert hiába csinálnak hardvert nagyon hamar, ha nem tudják használni.
Szerintem annak, hogy az AMD-nek van egy saját API-ja van egy nagy hátránya is az iparra. Egyszerűen ők hátra tudnak dőlni és az utolsó pillanatban tudnak nyomni egy nemet, ami fél évvel is elnapolhatja a tervezett szabvány megjelenését. Az fél év extra dőzsölés. Ezért lenne jó ha más is csinálja saját API-t.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#924) Abu85 válasza Crytek (#922) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Kit nem érdekel egy olyan növekedés előtt álló piac, mint a VR? Ebben a gyártók lehetőséget látnak. Viszont beszállni nem olyan egyszerű, hogy eldöntöm és ott vagyok. Szabvány hiányában önállóan kell megírni azokat a részeket, amelyek a működéshez szükségesek, és a VR-nél az a nehézség, hogy ami ehhez szükséges az egy VR-re tervezett grafikus API. Ezt túl időigényes önállóan megírni. Amit valószínűleg választ majd az Intel és az NV, hogy megpróbálják kiterjeszteni a DirectX 12 és a Vulkan API-t. Ez nem jó megoldás, de a szabványig ki lehet vele bekkelni.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#925) KAMELOT válasza Crytek (#922) üzenetére


KAMELOT
titán

Tudod majd akkor mondjunk róla valamit ha itt van támogatni fogják és működni is fog. Itt állandóan arról vna szó majd ekkor meg amakkor fog működni aztán mantle sem megy! Valamilyen software-s javítással tudtak tolni neki +5-10fps ahelyett, hogy rendesen megírták volna a drivert!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#926) Abu85 válasza KAMELOT (#925) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az az API nagyon működik. 2-3x-os gyorsulást hoz nekem több játékban is. Nem véletlen, hogy ez a technológia képzi a DirectX 12 és a Vulkan alapját is. Ha nem működne, akkor az MS és a Khronos sem törődött volna az alapok átemelésével.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#927) Joshi válasza Abu85 (#926) üzenetére


Joshi
titán

"2-3x-os gyorsulást hoz nekem több játékban is."
Akkor neked tényleg ionágyú lett a Radeonodból. :D Mégis milyen kártyával és milyen játékokban gyorsult 2-3x-os sebességgel? :U

(#928) velizare válasza mobal (#919) üzenetére


velizare
nagyúr

idle 160W? aha, hihető... :N

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#929) KAMELOT válasza Abu85 (#926) üzenetére


KAMELOT
titán

Esetleg 2-3FPS de nem 2-3x gyorsulás. Akkor az azt jelentené, hogy a normál 50fps kimaxolt játék most 150fps-el fut. Azért azt egy tesztben megnézném a te állításodat.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#930) lowzor válasza KAMELOT (#929) üzenetére


lowzor
veterán

BF4 multiban gyorsít durván, de mondjuk ott kritikán aluli az AMD-nél a DX11-es optimalizáció.

(#931) #85552128 válasza lowzor (#930) üzenetére


#85552128
törölt tag

Dragon Age-ben is gyorsul, bár még így is az AMD APU a leggyengébb láncszem ami még 4.3-4.7-re húzva is limitál. Amúgy ja, jobb DX11 driverrel és egy erősebb "átlagos" procival nem lenne akkora különbség a jelenlegi játékokban...

[ Szerkesztve ]

(#932) #45185024 válasza Abu85 (#911) üzenetére


#45185024
törölt tag

"Finomszemcsés preempció csak GCN3-ban van, tehát Fiji, Tonga és Carrizo."
Lehet rossz példát tettem fel, vegyünk két 380 ast 4 Giga rammal, crossfirebe, nem is kötve csak ugye a PCI express 3.0 án keresztül. Ez ugye 1.2 GCN (vagyis a 3 as). Mindezt Direct X 12 vel ahol elméletileg ugye a memóriák összeadódnak 8 Gigára.
Egy ilyen rendszer felveszi a versenyt a LiquidVR™-be a Fury kkal ?
Két mag kontra gyors GPU. Ha jól értem mindkettő tudja a Finomszemcsés preempció-t vagyis azt nem a Fury GPU tartalmazza.
Az ember elgondolkozik rajta hogy lehet e valahogy pótolni a 2 magos Furyt mert a 300 fölötti ára kizáró tényező .

[ Szerkesztve ]

(#933) gbors


gbors
nagyúr

Érdemes a VR kapcsán egy pillanatra végiggondolni, hogy mikor tud piacot robbantani egy termék. A következők kellene hozzá:
1. Egy olyan ötlet, ami megfogja az embereket, és jelenleg nem elérhető
2. Eszköz / termék, ami az ötletet többé-kevésbé jól megvalósítja - fontos, hogy nem kell tökéletesnek lennie, elég, ha 80-90%-os
3. Killer application, amivel a terméket használni fogják

A 1-esnek tökéletesen megfelelhet a VR - az eddigi visszajelzések biztatóak.
A 2-esnek minden bizonnyal jó az Oculus + Fury kombó - a nagy kérdés itt az lesz, hogy mire piacképes termék lesz a csomagból, addigra hány dolgot lehet a Fury helyére írni.
A 3-as természetesen a játékok. Ez a legnagyobb kérdőjel, mert ezt hihetetlenül el lehet bénázni. Szoftveresen analógnak érzem a helyzetet az Xbox 360-nal a Kinect megjelenésekor - teljesen új dologról van szó, sok kísérletezést igényel. Ami fontos különbség, hogy a játékipar nagyjai között van pár megszállott VR-fan - ez rengeteget lendíthet a dolgon.

Nekem egy szemernyi kételyem sincs afelől, hogy a VR zajos siker lesz - a kérdés sokkal inkább a mikor. Igazából az AMD szempontjából pont ugyanaz a helyzet, mint a DX12-vel - megvan a helyzeti előnyük, de ezt most ügyesen kell végrehajtani, hogy a mocskos anyagiak is jól alakuljanak.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#934) Abu85 válasza Joshi (#927) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

R9 285-ön egy Q9550 procival. Thiefben úgy kétszer, Civ: BE-ben úgy kétszer, de ott inkább az a jó, hogy a körök közötti AI számolása sokkal gyorsabb. Dragon Age: Inquisition úgy háromszor. A Sniper Elite 3-ban inkább olyan 60% az előny, de 70 wattal csökkent a gép fogyasztása is. Semmi extra nincs ebben egyébként. Erre való ez az API.

(#929) KAMELOT: Szó sincs DX11-ben 50 fps-ről. Mindent maxon a Thief 15-20 fps-sel fut DX11-ben. Manapság inkább 20-szal, ez gyorsul 40 fps körülire. A Dragon Age: Inquisitionben 10-15 fps-en van DX11-ben, ami 35-50 fps-re gyorsul. A Civ: BE nehezebb úgy, mert kezdetekkor ugyanúgy fut DX11-ben is, de amikor a játék végén vagy és kizoomolsz a térképre, akkor a DX11 benyal 10 fps alá, az AMD API-jával marad a stabil 60 fps, akárhogy zoomolok.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#935) KAMELOT válasza lowzor (#930) üzenetére


KAMELOT
titán

BF4-ben ő meg játékokat írt. 1 játék nem mérvadó! És mennyit gyorsult írd le a példát?! Mennyiről mennyire?

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#936) mobal válasza velizare (#928) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

10 merevlemezzel? :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#937) Abu85 válasza #45185024 (#932) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Igen a két 380 az megfizethető, de mégis jó VR konfig lehet. Ha csak a VR a fontos, és számít a pénz, akkor a két 380 tényleg jó megoldás.

(#933) gbors: Jön pár killer app. Az Oculus pont ezért rakott egy rakás pénzt el a fejlesztői programjára. Ez nagyon jó döntés volt, és például most a HTC is benyom a fejlesztőkhöz 10 millió dollárt, hogy támogassák a cuccukat.
Az EVE: Valkyrie egyébként simán eladja a VR-t. Annyi EVE fanatikus van a világon és még a játék is nagyon jó, de a Robinson: The Journey is egész kellemes, bár az más műfaj. Meg ott az OVERKILL's The Walking Dead, azért ez elég nagy húzónév. Plusz az Adr1ftről is sokan áradoznak.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#938) vaakuum válasza Abu85 (#937) üzenetére


vaakuum
addikt

De akkor ezen gondolatmenet mentén fölfelé a két 380x, 390 és 390x is működik, úgy gondolom... vagy rosszul gondolom? :F

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#939) #45185024 válasza vaakuum (#938) üzenetére


#45185024
törölt tag

Nincs 380x
ha lenne az lenne a legprímább és a 390, 390x meg már csak 1.1 GCN !
Kérdés hol találok olyan tesztet ami megmondja a Fury Pro sapphire oc vagy két 380 az erősebb csakis a VR ben :)
4k engem nem érdekel,de a VR nagyon

[ Szerkesztve ]

(#940) velizare válasza mobal (#936) üzenetére


velizare
nagyúr

ó, ezt az aprócska tényt valahogy elfelejtetted megemlíteni. :P

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#941) KAMELOT válasza #45185024 (#939) üzenetére


KAMELOT
titán

2x 380 árban ott van mint a 980 szerintem fogyasztásilag és minden más szempontból jobban megéri!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#942) velizare válasza #45185024 (#939) üzenetére


velizare
nagyúr

hétvégén felülsz a repülőre, és elmész kölnbe, az idei gamescomra. ott lesznek olyanok, akik tudnak neked erre tippeket adni. :)

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#943) #45185024 válasza velizare (#942) üzenetére


#45185024
törölt tag

:R

(#944) -Solt- válasza KAMELOT (#941) üzenetére


-Solt-
veterán

Most írta, hogy neki a VR a szempont... :)

www.smart-bus.hu

(#945) velizare válasza #45185024 (#939) üzenetére


velizare
nagyúr

azt azért tartsd szem előtt, hogy az amd vr-re a még ki sem adott, két fiji gpu-val szerelt kártyáját szánja.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#946) KAMELOT válasza -Solt- (#944) üzenetére


KAMELOT
titán

Nem megy vele semmire!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#947) -Solt- válasza KAMELOT (#946) üzenetére


-Solt-
veterán

Az majd kiderül, ha megjelent.

www.smart-bus.hu

(#948) #45185024 válasza velizare (#945) üzenetére


#45185024
törölt tag

Értelek csak az a közel 350 ezres árcédula amit ráakasztanak a Fury Vr kártyára nem fedi a kis magyar valóságot.

(#949) KAMELOT válasza #45185024 (#948) üzenetére


KAMELOT
titán

Ők magasról letojják a MO piacot. Ez oda készül ahol az átlagkereset 3000eu tehát nyugat!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#950) velizare válasza #45185024 (#948) üzenetére


velizare
nagyúr

és ehhez még hozzájön a szemüveg kb. 100e forintos ára, plusz a gép egyéb alkatrészei. :K

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.