Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1983) Csakénvagyok válasza Kkocos (#925) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Rég volt mikor utoljára erre jártam. Azóta semmi sem változott, még mindig úgy utálom a rendőröket, mint akkor. Illetve mégis csak változott valami. A haverom már be is fejezte a lakását, s vett még egy autót. Emlékszek még 2004 jan elsején, sziveszter után, én adtam neki kölcsön. Akkor én is még csóró egyetemista ő meg még csak pályakezdő volt.
Csak összegzésül 5 év alatt: nagyobb lakás, kétszer felújíva, 2 telek, egyiken kész ház, két autó.
A rendőrök nem koruptak, sosem voltak korrumpálhatóak.

(#1985) Csakénvagyok válasza -NOKIA- (#1984) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Dehogyis.
Mellesleg nézd meg azok hsz-ek környékét amire válaszoltam, picit árnyalja a dolgot.

szerk:És hasonló esetek : kit ítéltek letöltendő börtönbüntetésre a börtönőrök perében.

[ Szerkesztve ]

(#1987) Csakénvagyok válasza lomha lepke (#1986) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Na, csak tisztázuk:
1. Idézőjelesen a haverom.
2. Több rendőrt is ismerek, mindegyik feltünően magas szinvonalon én.
3. Bármikor bármien közöm is volt rendőrökhöz, én húztam a rövidebbet (nem részletezem, két büntetőper, s én voltam a felperes).
4. Persze hogy savanyu a szőlő, papíron többet keresek, mégis ő sokkal jobban él.

Ezek után szeressem a rend őreit, az adómból fizessem, hogy ők, kopupt egytőlegyig, gazdagodjanak. Ha kinyitod a szádat meg ők összefognak, s még a törvény is velük van.

(#1990) Csakénvagyok válasza lomha lepke (#1988) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Természetesen.
Gyakorlatilag úgy viselkednek mint a védelmi díjat követelő bűnözők, csak az álam segíti őket. Élősködnek, ha én rajtuk élősködnék, nem lennének erkölcsi aggájaim, sajnos a helyzet még sokáig fordítva fog lenni.

Megyek is innen, mert csak felhúzom magam.

(#2002) Csakénvagyok válasza Vertigo18 (#2000) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Csak egy pillanatra álljunk meg. Mivel jogosnak vesszük a rendvédelmi szerevek fokozott védelmét, legalább annyira jogos a velük szembeni magas elvárás is. Viszont fordítva minimum lenéző az a magatartás ha valaki kivételezett helyzetből le ez valakit, még akkor is korrumpálók/korrumpálhatók aránya nagyobb mint 1. Egy
Amúgy ha érdekel privátban keress meg, s nevet is mondok koruptakról. De hát minek tennéd? Ha infót akarsz szerezni bármeik átlagpolgárt megkérdezel ismer vagy személyesen hallot már korut zsarukról.

[ Módosította: philoxenia ]

(#2007) Csakénvagyok válasza szasanyi (#2005) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Könnyü, bezony. Ha felajánlod a kenőpénzt ritka aki nem fogadja el.

Nem vagyok sosem voltam, sőt nem is akarok rendőr lenni. Elvből utálom még a rendőri hivatást is, szivattak már eleget, én is úgy próálom csinálni ahogy nekem a legjobb. Ha gyorshajtásért elveszi a kenőpénzt, az nekem jó. De ha valameiket akárnien úton-módon is meg tudom fogni, legyen az csak egy szabálytalanul parkoló rendőrautó, megfogom, mert szívből undorodok minden rendőrtől.

Rendőr, csak vicc ,minedgyik csak a zsbét nézi, nem a rendet.

(#2010) Csakénvagyok válasza szasanyi (#2008) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Köszönöm.
.
3.Helyeírásra megpróbálok vigyázni, de ez még nem von le semmit a mondanivalómból (igen, egyetem,teknikai nem magyar nyelven)

Bármien rendőr álszentségére pedig itt felhívom a figyelmet hogy nemegy dokumentummal tudom bízonyítani az igazamat, megkereshet bárki aki igazolni tudja magáról hogy tényleg rendőr én akármikor másolatot küldök több külömböző tipusú esetről, amiről kirí az igasságtalanság. Csak az ún. igazságszolgáltatás furcsamód máskép lát mindent.

Tessék felvenni a kesztyűt. Ha van valaki is aki nem anyámasszonykatonája. Én megpróbáltam, persze egyszerü halandó állampolgár semmit sem tehet a gépezet ellen.

[ Módosította: philoxenia ]

(#2013) Csakénvagyok válasza hucsikoi (#2012) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Dehogynem, azért fizetem őket. Saját zsebből, s nem keveset. És ez azt jelenti hogy nekik mindent szabad, míg engem semmit sem.
Álszentek vagytok, én legalább bevallom, a saját érdekeimet nézem. Álszentek, monitor mögül szórjátok az igét, de mindegyikőtök, mondom mindegyikőtök ha úgy hozza a helyzett saját önös érdekét nézi. Legyen az egyszerü szabájtalan gyalogos vagy korupt rendőr.

szerk: Tovább nem veszekszem álszentekkel. Én felajánlottam, bárki rendőrt akar fogni, én tudok mondani nemeggyet. Csak az átlagembert félresöprik, én megpróbáltam, tapasztalatból beszélek.

[ Szerkesztve ]

(#2016) Csakénvagyok válasza Vertigo18 (#2014) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Tipikus válasz. Azt hiszed hogy amit privátban leírtam nem próbáltam meg hivatalosan is. Tipikus lerázás. Ha tenni is kéne valamit, elfordulok, én nem láttam semmit.

Amúgy beteg vagy te, kikérem magamnak. Felőlem játszhatod a rendőrösdit, de mást ne szidjál, kérlek szépen, én személyesen senkit se szidtam

szasanyi: Ez már flame. Nyugi, én megteszet/megtettem mindig ami tellet tőlem.

[ Szerkesztve ]

(#3290) Csakénvagyok válasza -NOKIA- (#3278) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nono, nem arról vlt szó hogy leszakad a híd, csupán felujítás alatt van. De a buszok még átmehetnek rajta, tehát nem életveszéjes. Amúgy meg nemigen van más variáns Szeged eggyik oldaláról a másikra átjutni, a túlparton lakók elég nehezen jutnának be a belvárosba. Tipikus példa, kib..sznak egy táblát használható alternatíva nélkül, majd szemtelenül büntetnek.

(#3298) Csakénvagyok válasza -NOKIA- (#3294) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Egyszerü tipikusmegoldás. Lezérjuk, had gyalogoljon több kilómétert, míg mi ülünk a légkondicionált irodánkban az őáltala befizetett adóból, s ha pattog még jólsegbeisrúgjuk,

(#3305) Csakénvagyok válasza a Csabibácsi (#3303) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Még a biciklit is mi vegyük neki, menjen gyalog

(#3311) Csakénvagyok válasza biggamer (#3306) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ha marha, akkor adjon tejet.
Azért van.

Ilyen kijelentésekkel direkt provokálod a népet, hogy aztán mehess sírni. És még van képed vihorászni. Ennyit ér a rendőrség.

(#3313) Csakénvagyok válasza biggamer (#3312) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

A topik témájával öszhangban volt a válaszom is. Én a rendőrség minősíthetettlen magatartásáról és beképzeltségéről beszéltem, ami bizony hozzátartozik a rendőrségről kialakult képhez. És milyen hónapok óta, igyekszem elkerülni, ahogy csak lehet ezt a topikot, ahol a kifinomult izlésü kötözködők vannak, akik azt hiszik hogy ők fúrták a makaróniba a lyukat. És tisztában vagyok az alapelvekkel ami tiltja a személysekedést. De nem mehetek el szó nélkül a te durva beszólásod mellett, ami egyszerüen lemarházza az embert.

Ha marha, akkor adjon tejet.
Azért van.

Mekkora botrány az ha egy tényleges rendőr az általa megbüntetett állampolgárról azt mondja hogy csak egy marha volt, aki, még jó hogy az ő zsebére, adja a tejet

[ Szerkesztve ]

(#3318) Csakénvagyok válasza kételkedem (#3314) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Biggamer haverod írta:

A provokálásokról pont Te papolsz itt ???
Hónapok óta ezt csináljátok a kedvenceddel.

Esetleg hónapokkál ezelőtt posztoltam ide, hogy pontosak legyünk. Mint mondom igyekszem elkerülni ezt a topikot, itt csak felidegesítem magam

[ Szerkesztve ]

(#3320) Csakénvagyok válasza biggamer (#3319) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Március az hónapokkal ezelött volt, nem ?
Dehogy, az a tegnap volt!
Lassan írom le, hogy teis megérsd: hónapokkal ezelőtt posztoltam ide utoljára

szerk: Fuh,b+, először még tényleg azt hittem hogy elírtam a neved, de ha akarod nemecsek ernő

[ Szerkesztve ]

(#3351) Csakénvagyok válasza biggamer (#3322) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nem

(#3358) Csakénvagyok válasza a Csabibácsi (#3354) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nálunk volt elég vér, mégse vagyunk büszkék a rendőrségre. Sőt, ha lehet mondani még inkább utálja őket, s már nem a régi milícia verései miatt, itt már a korupció a legnagyobb gond.

(#3370) Csakénvagyok válasza a Csabibácsi (#3360) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Figyelj. Én romániában élek. Itt folyt a vér patakszám '89ben. És mennyivel jobb itt. A rendőrök majdnem 100 százaléka korrupt, a politikusok, kedzve az egyszerü falubéli tanácsostól korupt, a hivatalnokok koruptak, az igazságügről még szó se essen. Szívni nem azért szívsz mert nem haltak meg ártatlanok. Keletnémetországban is békés volt a renszerváltás, mégis kiderültek a stasi ügynökök. Az ilyenek miatt mint TE tart ott az az ország ahol tart.

Politika OFF

(#3400) Csakénvagyok válasza -NOKIA- (#3388) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Evvel semmi baj sincs. Elég lenne korektnek lenni, például.

(#3407) Csakénvagyok válasza TazLeacher (#3405) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Van egy gyűjtőkifejezés rájuk, naivak.

(#3413) Csakénvagyok válasza lúzer (#3412) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Hogy érted?

(#3417) Csakénvagyok válasza -NOKIA- (#3415) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nem hiszem, sosem láttam. Mutass rá példát.

Viszont amit tudok hogy két rendőr ismerősöm is ha kocsit cserél mindig ugyanazt a rendszámot választja, merthogy ismerik.

(#3420) Csakénvagyok válasza -NOKIA- (#3418) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ez történt, mesélték nekem, ez van.
Vagyis azt hogy megbünteti a zsaru a zsarut. Ezt tényleg mese.

Biggamer: Mit, hogy megtartják a rendszámukat (vagyis csak a betűkre van lehetőség). Azért teszik hogy még meg se állítsák őket, messziről felismerjék hogy kolléga.

Ja, kocsit cserél, elnézést :B , ha eladják a régit és vesznek újat (merthogy sűrűn megtehetik)

[ Szerkesztve ]

(#3422) Csakénvagyok válasza S e t h (#3421) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ó, jaj, szóval életveszélyben, kórházba, gyereket, ennél aggasztóbb példát nem találtál?

(#3424) Csakénvagyok válasza biggamer (#3423) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nem, a gond ott kezdődik hogy kikeresi a legelkeserítőbb esetet amit csak el tud képzelni, s azt hozza fel példaként.

Viszont úgy látom még mindig nem vagy tisztába az alapelvekkel, s nem tudod hogy tiltják a személyeskedést.

(#3477) Csakénvagyok válasza Dare2Live (#3444) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Hát volt alkalmam kiismerni a rend őreit, de hogy ún. feketelistájuk legyen a reklamálókról! Mi ez, megfélemlítés?

(#3504) Csakénvagyok válasza Vandit. (#3503) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

:C Igen, néha előfordul, nem tagadom, már én is láttam szabályosan parkoló rendőrautót, s nem is a barátnőjét (civil szöszit az anyósűlésen) reggeli csúcsforgalomba szirénával szálíŧja.

(#3527) Csakénvagyok válasza Vertigo18 (#3517) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Köszönjük. Bárcsak a való éleben sem lenne nehezebb megszabadulni tőletek. Igazán hiányozni fogtok, s épp elmorzsolok egy könnycseppet miközben ezeket a sorokat írom

(#3556) Csakénvagyok válasza biggamer (#3528) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Mondjuk nemegyszer írtam le hogy én inkább a román rendőröktől akarok megszabadulni, ha ami rendőr az egykutya, mindegy magyar, román, amerikai

(#3578) Csakénvagyok válasza Dare2Live (#3562) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

F: Állj be rendőrnek, hirtelen megoldódik az ügyed :K

(#3579) Csakénvagyok válasza biggamer (#3577) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nem értelek téged. Miért kötsz bele mindenkibe? Van valami különleges oka, vagy csak a természeteből adódik? Hogy tudjuk megbocsássuk vagy rád se hederítsünk.

(#3589) Csakénvagyok válasza fekeandras (#3582) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Azért én is mesélhetnék micsoda pofátlanok manapság.

A válságra hivatkozva hőn szeretett kormányunk (Románia) új adónemet vezetett be. A látszatával hogy a kisválalkozások adókavarásait megcsapolja, lenyúzzák a hetedik rend bőrt is az emberről. 0 azaz nulla forgalommal hogy fizessek én adót? De hát én becsületes vagyok, kifizettem, hogy dögöljenenek meg. Megyek, s mondom megiszok egy-két sört a törzshelyen. Mire bent 4 zsaru, egyiket ismerem személyesen vígan iszogatnak (születésnapot ünnepeltek). Mondom annak amelyiket ismerem hogy most én álom a cehhet, s megmutatom neki a papírt hogy semmiért mennyit kellett fizessek, mire pofátlanul idevágja hogy fizethetnék többet is, mert nekik ennyi nem elég (hozzáteszem a legkisebb adó 500Euró/év 0 forgalommal, csakhogy megmaradjon a cég neve). SzJAt fizetek, nyereségadót lenyúzzák, TB meg minden más járulék, most hogy nulla forgalmas a cég így is fizetni, nem százalékot hanem fix összeget. Mellé még pofátlanul is odavágni hogy többet kellet volna, ennyit egy nap alatt isznak meg.

Hogy ********** minden költségvetésből élő ingyenélő

(#3641) Csakénvagyok válasza TazLeacher (#3624) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Mér' bántod Lúzert? :DDD

(#3648) Csakénvagyok válasza DdavidHero89 (#3647) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Két éves képzés, összesen 3 hónapos a képzésük mindenestől.

(#3751) Csakénvagyok válasza BioNiCMaN (#3748) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Akkor privatizáljuk a rendőrséget :C

(#3753) Csakénvagyok válasza BioNiCMaN (#3752) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Milyen kár hogy nem. Pedig zsírosra szedtem volna magam. Gondolj bele legálisan szeded be a kenőpénzt. Annyi külömbséggel hogy adózol utána.

(#3757) Csakénvagyok válasza TazLeacher (#3756) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

A második is durva azért. Mire gondolt az aki kitalálta? Elcsábítja a rendőröket a kenőpénztől vagy ráveszi őket hogy többet dolgozzanak (bocs bírságoljanak).

Csakis valami túléber főtörzs lehetett

(#3761) Csakénvagyok válasza Biriboyka (#3760) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Letépik a gombjait :DDD ?

(#3774) Csakénvagyok válasza Vertigo18 (#3773) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

És mit csinálsz vele? Beviszed és megrugdosod mert páran azt állították hogy ő volt az? Ti így gondolkodtok?

(#3776) Csakénvagyok válasza biggamer (#3775) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

De, konkrétan arról az esetről van szó, nem globálisan.

Neked meg már el lett mondva hogy ne kötekedj, mert tiltják az alapelvek, mégse hagysz ki egyetlen egy alkalmat se hogy valakibe belékös.

(#3778) Csakénvagyok válasza biggamer (#3777) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nem, én a rendőröket általában köpködöm. Úgy romániában (jobb szeretem az Erdély kifejezést), mint nálatok. Mert hát sajna volt tapasztalatom tifelétek is a rend őreivel

(#3782) Csakénvagyok válasza biggamer (#3781) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Te figyelj!

Az ottani rendőröket nem mered lehúzni, talán félsz a retorzióktól ?
Ne pofáz ha nem ismered a helyzetet!

Hallottam már egy csomó barátomtól, ismerősömtől hogy milyenek " ott " a rendőrök
Ne pofáz ha nincs semmi közöd hozzá!

Én ismerem mindkét helyzetet, sőt személyesen. Ezenkívül pofátlanul állítod hogy nem írok, miért, ismered minden írásom? A helyedben befognám a pofán ha olyanszinten nem lennék képben mint te!

(#3786) Csakénvagyok válasza biggamer (#3784) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Kéretik nem kötözködni, s talán még a normális hangnem is meglesz

(#3792) Csakénvagyok válasza Bubu79 (#3787) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Csak egy apró kérdés? Mármint 90nel autóba kiszúrják hogy te vagy az én emberem, megállítanak b@sztatni, de semmit sem találnak.

Ja, kéréssel ne is fordulj feléjük, esélyed sincs, még ha a földön is csúszol!

Ó, majd elfelejtem, egyszer egy részeg zsaru autókarambolban majdnem kinyírt, de ez csak mellékes.

Szeretem őket

(#3823) Csakénvagyok válasza Bubu79 (#3793) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Paranoia? Vagy honnan szeded, hogy utaznak rád?
Dehogy utaznak, egyszerűen statisztika. Míg mást soha életében nem igazoltatnak, a nagyátlagot alig jópárévente egyszer, addig engem egy-két havonta. Még egy srácot ismerek aki szintén erre panaszkodik. S most ne gondolj valami huligán kinézetre, csupán nekik biztosan azt tanítják hogy az olyan karaktereket mint mi vagyunk állítgasság meg.

Milyen autóval jársz, hogy pont rád lesznek figyelmesek mindig?
Hogy milyen kocsival járok? Egyszerü Combo, családi autó. De hát mióta beadtam egy keresetet egy rendőr ellen aki elvette a hajtásimat (külön story, nem megyek bele) furcsamód sokszor leszednek az útról, de még egyetlenegyszer sem találtak ilyenkor semmit. Ja, tudjuk, létezik a rendszerük amivel a lopott kocsikat próbálják kiszürni. Hát oda szerinted nem lehetséges egy gyanús kategóriába beszúrni valakit?

Az hogy egy felelőtlen hülye, már automatikusan azt is jelenti, hogy a többi is az?
Nyilvánvalóan a rendszer rossz ami megvédi őket. Ittas vezetésért, halálos karambolt okozni s úgy megúszni hogy még priusz se maradjon, mivel akadályozza a hivatása elvégzésében, hát az tuti hogy mindenki szent a rendőrségen, az ügyészségen és a bíróságon hogy senkinek sem tűnik fel.

Ó, persze én vagyok a gonosz, akit tüzes vassal kel üldözni.

(#3832) Csakénvagyok válasza Bubu79 (#3825) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

5 űléses a Combó, saját, nem céges, így tehát felirat sincs rajta

A jogsit (hajtási) elvették mivel nem adtam elsőbbséget egy villogó járőrnek. Nem mentegetőzés (50nel, lakott területen, egyenes szakaszon, úgy hogy szemből nem jött semmi), én nem vettem észre, de aki vezetett már Opel Combót, aminek kétfelé nyílik a hátsó ajtaja tudja milyen jó a kilátás hátrafele. Na mindegy, akkor én hibáztam, de mivel szükségem volt a könyvre, megpróbáltam legalább nyújtani az időt. Ha felebezel míg nincs érvényes bírósági határozat visszaadják a jogsit (mondjuk nem kaptam vissza)

Amúgy tegnap történt. Galati megyében (Románia) egy rendőr hatszor belelőtt (négyet helyben, kettőt mikor már menekült) egy férfiba, mivel túl hangosan hallgatta a zenét az autójában.Természetesen az illető meghalt. Google translate link

Ennyit a pszihológiai vizsgáról

[ Szerkesztve ]

(#3833) Csakénvagyok válasza Biriboyka (#3828) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Hajtási engedélynek hívják a környező országok magyar ajkú emberei a vezetői engedélyt.

Én nem magyar ajkú ember vagyok, én magyar vagyok, ezt kikérem magamnak.

[ Szerkesztve ]

(#3835) Csakénvagyok válasza Bubu79 (#3834) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Persze,megindokolta. Nem engedtem el.
Már csak adalék hogy 9 Km múlva állított meg, úgy hogy végig a hátánál 100-200 méterre mentem (50 bent, 70-80 kint), majd egy kanyar, dobra felfele, hirtelen előttem, beszélget egy kollégájával, mindketten az út közepén megállva, úgyhogy majdnem beléjük hajtottam. Na, mind1, ez már mentegetőzés

A link angolul olvashatóbb. A cop in the county of Galati and he lost control and fatally shot a man to listen to loud music near a terrace near the block.

(#3839) Csakénvagyok válasza Vertigo18 (#3837) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Hoppá, mert nálatok nincsenek betegek, esetleg egy standard teszt mindent elárul.

Biriboyka Ja, te akkor egy magyarul tudó lény vagy

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.