Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Criminal017


Criminal017
őstag

S21 FE is ma került sorra: [link]

(#2) thboxx


thboxx
aktív tag

Most jön le S21FE-re is! :))

lemaradtam pár mp-el... :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#3) ujvendeg válasza thboxx (#2) üzenetére


ujvendeg
tag

Nem maradt le. szaktársam, semmiről, semmi eget rengető újdonság - az az S23 és S24 tulajdona. Bár őszintén: megdöbbenek felnőttembereken, ha örülni tudnak azon, hogy az AI segítségével Kiskőrös határában készült fotójukat a párizsi Diadalív alá helyezhetik; tényleg ennyire könnyű átverni magunkat? Amúgy pedig az ápr. 15-re kész biztonsági frissítés marad most a Samsung-nál, nincs májusi frissítés; ez a 6.1 - nesze semmi, fogd meg jól épp a legnagyszerűbb pillanatban jött, ha már "a legnagyobb" belezavarodott az S22 frissítésébe.

(#4) tms+


tms+
tag

Az S22 széria is megkapta az AI funkciókat, talán csak az instant lassítást nem.

https://news.samsung.com/us/one-ui-6-1-update-brings-galaxy-ai-features-to-galaxy-s22-series-and-more/

Galaxy S24 & S23 Ultra | Watch4 44mm | Buds Pro

(#5) battag válasza thboxx (#2) üzenetére


battag
aktív tag

Kár, hogy a patch szint maradt áprilisi... Inkább a májusi patchel kezdték volna (lehetőleg a hónap elején)...

(#6) janeszgol


janeszgol
félisten

Feltettem a céges telóra.

(#7) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

A54-el lehet már voda hálózaton stabilan telefonálni?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8) thboxx válasza ujvendeg (#3) üzenetére


thboxx
aktív tag

Kösz... kedves vagy... :U

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#9) Luck Dragon

Megérkezett :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) Peterson_


Peterson_
addikt

Nem értem.
Már az előző cikknél is jelezve lett, hogy az s22-es modellek megkapták az AI funkciókat. :N

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#11) tms+ válasza Peterson_ (#10) üzenetére


tms+
tag

hát igen...

Galaxy S24 & S23 Ultra | Watch4 44mm | Buds Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.