Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24201) ronson


ronson
őstag

Egyébként azért olyan amilyen a válogatott, mert ilyen komoly edzésmunkát végeznek. 2:15 után fülleljetek, ott a lényeg. [link] :D

(#24202) Richard!


Richard!
addikt

Ez a Krézy Jency mekkora egy nyomorék :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#24203) vans? válasza Richard! (#24202) üzenetére


vans?
őstag

Vicc tenyleg.

hábm bábm

(#24204) Integra válasza ronson (#24201) üzenetére


Integra
titán

lol.. viszont a kérdés jogos... tudnak, csak minek..? :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24205) Enzolord válasza Integra (#24200) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor most négyet, vagy hármat?
Livescoreon 4 NSO-n 3 Ibra neve mellett..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24206) Richard! válasza Enzolord (#24205) üzenetére


Richard!
addikt

3-at

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#24207) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ez a meccs így rendben volt.
(én előre 2:2 vagy 2:3-at saccoltam...)
szokásosan béna védelem.
de legalább elrúgták. a legidegesítőbb, amikor pepecselésből van a bekapott gól.

de azért még mindig volt 1 kisszöglet az 1. félidőben, amiért sortűzbizottságot rendelnék minden edzőnek, csapatnak, játékosnak, labdaszedőnek, stb...
ezt régen kitalálta valaki.
működött 2-3 hónapig.
sousa bebetonozta a magyar fociba. ( :DDD )
és többen átvették...
fejbeb*nám az összeset.

***

bogdán jó ideje a legnagyobb kedvencem.
hatalmas tehetség.
ösztönösen.
neki adnám a kapitányi karszallagot.

***

szegény böde nem feltétlenül a válogatottba való.
a fradiban brillírozott, (remélem fog is).

***

a kis hajnal anno csodálatos volt. még emlékszem, amikor beállt az 1. nb1-es fradi meccsén, (asszem 16 évesen), szemtelenül játszott. ma igen gyenge volt. akkor azt hittem, hogy világsztár lesz...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#24208) ronson válasza szab.tam (#24207) üzenetére


ronson
őstag

Ez kb. olyan, mint a legurított szabadrúgás. Na abból se sok gólt láttam még.

(#24209) szab.tam válasza ronson (#24208) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ja, még 1 kérdés.
ha Sztbeni-éktől kapunk egy 3-4:1-et, akkor a kedvenc, "matematikai" esélye még megvan a válogatottnak?
mert az utolsó fordulókra általában ez szokott maradni, de csak az utolsókból csak a visszafelé 2-3-ig...
:DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#24210) venember83 válasza szab.tam (#24209) üzenetére


venember83
nagyúr

ha Sztbeni-éktől kapunk egy 3-4:1-et, akkor a kedvenc, "matematikai" esélye még megvan a válogatottnak?

Az illető fórumtag Magyarországon lakik, magyarul beszél szerintem anyanyelvi szinten, igen, perverzül érdeklődik a román bajnokság iránt, de csak ezért még nem kellene lerománozni. :(((

(#24211) Ps Vita válasza venember83 (#24210) üzenetére


Ps Vita
őstag

Szerintem sokan(múlt hétig én is) azt hiszik ott lakik,úgy jön le...

[ Szerkesztve ]

(#24212) Richard!


Richard!
addikt

Ez köll nekünk :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#24213) NyxNyxNyx válasza Ps Vita (#24211) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

én is azt hittem a tisztázásig

richie900812 :D

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#24214) venember83 válasza Ps Vita (#24211) üzenetére


venember83
nagyúr

S ha nem Magyarországon, hanem Romániában lakik egy magyar anyanyelvű ember, akkor rögtön le kell románozni? Nagyon nem értitek/akarjátok érteni ezt. :(

[ Szerkesztve ]

(#24215) Ps Vita válasza venember83 (#24214) üzenetére


Ps Vita
őstag

Én ezt nem mondtam,csak annyit,hogy szerintem a topik 80%-a azt hiszi Romániában lakik,a többit szab.tam kollégával beszélt meg:)

[ Szerkesztve ]

(#24216) 7600 GS


7600 GS
addikt

Cé megint villant.

(#24217) Richard! válasza 7600 GS (#24216) üzenetére


Richard!
addikt

dzsudzsák is :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#24218) Tibiajax válasza 7600 GS (#24216) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kiegyenlített az a zseléshajú majom?..
-nem nézem már a meccset-

(#24219) Integra válasza Tibiajax (#24218) üzenetére


Integra
titán

lőtt egy büntetőt, a fotmob szerint :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24220) homeless09


homeless09
őstag

Merjünk nagyont álmodni! :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#24221) fatal`


fatal`
titán

D csoport mai meccsei:

FT Hungary 1 - 1 Czech Republic
FT Romania 1 - 1 Slovakia
FT Turkey 2 - 2 Ghana
FT Estonia 1 - 1 Latvia
FT Moldova 1 - 1 Andorra
FT Portugal 1 - 1 Netherlands

:DDD

(#24222) ronson


ronson
őstag

Anglia–Skócia 3–2 (Walcott 29., Welbeck 53., Lambert 70., ill. Morrison 11., K. Miller 49.)

Ez jó kis rangadó lehetett.

(#24223) szab.tam válasza venember83 (#24210) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ööö. izé. te olvasod a topicot rendszeresen?
mert ha igen, akkor talán vágnád a zrikát is.
gőzöd sincs, mire reagáltam... ;)
nem csak úgy in medias res betoppanva, okosnak tűnőt mondva.
szerintem... :)

-> visszavétel, visszaolvasás, stb... :)
(majd ha ő megsértődne, - nem fog - majd beszól nekem...) :K :)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#24224) baluka26 válasza venember83 (#24214) üzenetére


baluka26
veterán

Hagyd rájuk.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#24225) venember83 válasza szab.tam (#24223) üzenetére


venember83
nagyúr

(#24226) szab.tam válasza venember83 (#24225) üzenetére


szab.tam
nagyúr

na, akkor elmondom. lassan, hogy te is megértsd.
nem-lesz-gáz-ár-e-me-lés. :DDD

te írtad:
"igen, perverzül érdeklődik a román bajnokság iránt"

a zrikának pont ez volt az alapja.
nem románoztam le.
ha megfigyelted volna, itt a topic-ban is a szurkolók sokszor azonusulnak a kedvenc klubcsapatukkal.
ekkor mondják azt, hogy "leigazoltuk", "nyertünk"...
és ezért írtam, hogy "Sztbeni-éktől".
nem lerománoztam, hanem ismerve a román foci iránti vonzódását, fogalmaztam így.

csak ez neked nem jött át.
(de továbbra sem vagyok 100% meggyőződve, hogy nem a román válogatottnak fog drukkolni.) :D

"in medias res" magyarázat.
elhiszem, hogy nagyon képben vagy.
de a román válogatott téma ebben a kontextusban 1x már szóba került, (talán az itthoni, 1. meccs kapcsán). valószínűleg ebből kimaradtál.

****

most már így tetszik érteni? :)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#24227) szab.tam válasza venember83 (#24225) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ja, még 1, aztán tényleg fejezzük be. :)

megtaláltam. itt fakadt ki, hogy ő a a magyaroknak drukkolt.
(valószínű erről maradtál le...)

:)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#24228) Sickboy25 válasza szab.tam (#24227) üzenetére


Sickboy25
addikt

ezt mondjuk kár volt linkelni, mert ez megint másik sztori, amit akkor lezártunk...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#24229) szab.tam válasza Sickboy25 (#24228) üzenetére


szab.tam
nagyúr

bocs, de belekényszerültem egy magyarázkodásba.
én pedig ezt akartam lezárni.
de tényleg lépjünk tovább...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#24230) venember83 válasza szab.tam (#24226) üzenetére


venember83
nagyúr

Vannak dolgok, amikkel nem viccelünk vagy zrikálunk szerintem, de ezzel tényleg befejeztem, mert látom, hogy nincs értelme. Értem, amit írsz, csak éppen sértőnek érzem. Nem, te nem fogod megérteni ezt az érzést.

Ha gondoljátok, mehet a modkerbe és lehet irtani, ha túl soknak érzitek az offot.

[ Szerkesztve ]

(#24231) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

gyerekek, tegnap rohadt nagy volt
nyomtuk műfüvön, egyszer összekoccantottam gyerek bokáját hátulról (természetesen véletlen), elesett. haveri társaság, gondoltam megereszthetek egy fődet rá-t.. de bzmeg a srác nem vágta a poént, ne tudjátok, hogy nézett rám

:DDD :DDD :D

(#24232) Napfénysüti válasza Tibiajax (#24231) üzenetére

A pályán nincs barátság. :DDD
Tegnap mi is toltunk egy fasza kis edzőmecscet műfüvön nagyon jó kis csapatunk lesz idén előreláthatólag élmény itt játszani. :)

Més que un club!

(#24233) Enzolord


Enzolord
addikt

Na, ma végre kiváltottam a szurkolói kártyámat cimborámmal, meg egy másik srácnak is kiváltottuk, hát emberek?
Miért dolgozik a Fradi shopban 6 ember?
Ezt valaki meg tudja mondani? Max 2 elég lenne szerintem, de benn volt 5 lány, meg egy pasi...
Ki érti ezt? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24234) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Étienne Capoue érkezése hivatalos

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#24235) Sickboy25 válasza Enzolord (#24233) üzenetére


Sickboy25
addikt

Van lóvé dögivel :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#24236) Enzolord válasza Sickboy25 (#24235) üzenetére


Enzolord
addikt

Ezért lesz kevesebb a stadion férőhelye a végére..:)
Ahonnan származom, még a másik rendszerben, építettek a városnak egy sportcsarnokot..
Csakhogy, az alapanyagból még egy két főnök, és melós házát is felhúzták/bővítették, így 3 méterrel rövidebb lett, mint a tervrajzon..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24237) Integra


Integra
titán

és ez a pali a hamburg játékosa... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24238) Enzolord válasza Integra (#24237) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem volt helyzet.. :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24239) ronson válasza Integra (#24237) üzenetére


ronson
őstag

Ezen meccs közben is gondolkoztam, hogy ezt hogy lehetett fölérúgni. :F :DD

(#24240) Ps Vita válasza Integra (#24237) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ez gigalol,meccs alatt is vagy fél percig röhögtem rajta :D

De amúgy ezen kívűl szvsz a meccs legjobbja volt.

(#24241) Integra válasza Ps Vita (#24240) üzenetére


Integra
titán

a hamburgban olyan harmat gyenge, hogy sírok... :( szerencsére csak kispados...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24242) Napfénysüti válasza Integra (#24237) üzenetére

Már értem is miért parázol a meccseitek előtt. ;] :D

Més que un club!

(#24243) Integra válasza Napfénysüti (#24242) üzenetére


Integra
titán

végre valaki ért... :DDD
na meg amióta tudom, hogy kacar 1.8 millát kap azért, hogy a kispadon ül és nem csinál semmit, egyenesen széjjel lőnék mindent a hamburgban.. és nem tudnak megszabadulni ezektől a zsoldosoktól, nem akarnak menni, mert máshol sem kapnának ennyit, ezért inkább kiülik a szerződést kispadon.. a klubnak meg nulla pénze van fejlődni és egy-egy fontosabb játékost megcsípni. egy csatárt keresnek még, de nincsen rá 7-8 milla. bár az új kezdő 11 egész jónak tűnik, bizakodó vagyok.

itt ez az osztrák scharner is.. detto mint kacar.. komolyan háború van a menedzsment és a játékosok között, mert a menedzsment vevőt talál, a játékosok meg duzzognak és nem hajlandók menni. mondom én, hogy piszok jó város ez a hamburg... :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24244) 7600 GS válasza Integra (#24243) üzenetére


7600 GS
addikt

Mi kell ahhoz, hogy az ember Hamburg-futballista legyen?

Én ennek a pénznek a feléért is elüldögélnék a kispadon, de tényleg.

(#24245) Napfénysüti válasza Integra (#24243) üzenetére

Ha bejelentkezik értem a Hamburg azonnal felrúgom a mostani csapatommal az összes létező papírom. :DDD :DDD
Lehet pár rekesz sörért vihetnének is. ;]

venember83: így van de ő is gondolom csak poénnak szánta. tuti sok kemény meló van abban ha valaki ide eljut. Aztán az már más tészta hogy ott mit alkot.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#24246) venember83 válasza 7600 GS (#24244) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem ne menjünk le azért erre a szintre, hogy ezt én, nagyanyám stb. is tudja. Mert nincs sok értelme és nyilvánvaló, hogy nem véletlenül van ő ott, annyira nem hülyék a klubvezetők.

(#24247) Integra válasza 7600 GS (#24244) üzenetére


Integra
titán

jó kérdés... éveket éltem ott, most is rendszeresen ott vagyok és valszeg vissza is költözöm hamarosan és akkor ugyanúgy csak visszarepülök bp-re havonta egyszer-kétszer hétvégékre, ahogy ezt éveken át csináltam. ahogy kedvem van. a többi meg jön. fantasztikus világváros, van egy nagyon vonzó és élhető életstílusa, igazi dolce vita, imádom. :)

nekem egy barcelona meccs sem adja vissza azt a fajta idegeskedést és örömöt, amit a hamburg. falábúak, kétbalkezesek, néha képesek klasszis focira (úgy mondják, hogy wundertüte hsv), kiesni szerencsére nem esik a csapat, most izgulunk, hogy jövőre legalább egy európa liga beférjen. nekem nem kell a legnagyobbakkal azonosulni, nem érdekel. nem ott van az igazság számomra :)

és biztos van ezzel más is így, aki pl magyar focicsapatot imád, ő is hasonlóan láthatja szerintem.. csetlenek-botlanak, a hajukat kitpéik miattuk, de mégis az ő csapatuk, ez van.... :D

bocs, félreértettelek... hiába, hamburg mindig elragad magával, nagy a szerelem :))

na, szóval hibás sportmenedzseri döntések és a 12 v 13 tagú menedzsment. nagy bajok vannak legfelül. arnesen csinált jót, elindított valamit, de rengeteg sok rossz játékos döntése volt. amikor van der vaart megérkezett, szinte érezni lehetett a fellélegzést és egyértelműen vdv-nak köszönhető, hogy a hamburg nem esett ki szégyen szemre a bundásból.
hozták fink-et, nagyon sokan nem szeretik. fink megkövetel, elvár, kőkemény. komolyan emelem a kalapom előtte, hogy itt van és még nem ment el.. és kreuzer detto ilyen, úgy hallani, hogy kiválóan dolgoznak együtt, kreuzer úgy leugatta a játékosokat a dynamo-nál elszenvedett 4:0 blamázs után közvetlen az öltözőben, amire állítólag évek óta nem volt példa a klubnál. végre...
de a menedzsment-tel nagy baj van... mindegyik ragaszkodik a székéhez és a sok milliós éves fizujához..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24248) fatal` válasza 7600 GS (#24244) üzenetére


fatal`
titán

Én havi 18 ezer euroért is :D

(#24249) Napfénysüti válasza Integra (#24247) üzenetére

A saját csetlésem-botlásom ellenére is imádok játszani abszolút megértem ha valaki egy csapatért van ennyire oda. Én is gyerekkorom óta Barcelona szurkoló vagyok nagyon tervezem is hogy kimenjek végre oda egy meccsre, remélem 1-2 éven belül össze is jön.

Més que un club!

(#24250) Integra válasza Napfénysüti (#24249) üzenetére


Integra
titán

meg nem mondom, hogy mikortól szerettem meg a barcát, hogy a holland kontingens hányban volt, tibi valszeg penge ebben, majd megmondja :))
sosem jártam barcelonában még, de egyszer megyek én is, meccsre is :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.