Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#160901) szotyika77


szotyika77
aktív tag

Európa Liga NYOLCADDÖNTŐ PÁROSÍTÁSA:

Rangers (skót)–Crvena zvezda (szerb)
Braga (portugál)–Monaco (francia)
Porto (portugál)–Olympique Lyon (francia)
Atalanta (olasz)–Bayer Leverkusen (német)
Sevilla (spanyol)–West Ham United (angol)
Barcelona (spanyol)–Galatasaray (török)
RB Leipzig (német)–Szpartak Moszkva (orosz)
Real Betis (spanyol)–Eintracht Frankfurt (német)

Lesz 1-2 jó kis meccs, érdemes lesz követni őket. :)

[ Szerkesztve ]

(#160902) yuing válasza szotyika77 (#160901) üzenetére


yuing
őstag

Galata, sima ügy, elvileg. :)

(#160903) atee_13 válasza szotyika77 (#160901) üzenetére


atee_13
őstag

RB Leipzig (német)–Szpartak Moszkva (orosz)

itt azért kíváncsi vagyok ki hová megy....

(#160904) venember83 válasza szotyika77 (#160901) üzenetére


venember83
nagyúr

A tegnap váltogattam a csatornákat, aztán láttam, hogy játszik a Rangers, mondom, de jó, legalább megnézem ezt a Ramsey gyereket kék mezben. Áll a kijáróban a két csapat szép sorban, s nem látom ezt a kis kreatív walesit. Mondom, jól van, nem épp egy Crouch a srác, várjuk ki a sorunkat. Jönnek ki a játékosok a kijáróból, de Ramsey arcát nem látom. Rákeresek google-on, erre nem sérült? Már megint. Gondolom, hogy valahogy a piemonti levegő után a skót levegő sincs éppen ínyére, aztán a szervezete mind sérüléseket küld hibakódként. Nagy kár, mert így visszatér nyáron Torinóba, hogy még egy évig masszíroztassa, kenegesse, áztassa, lógassa a lábát a rehabon.

(#160905) szotyika77 válasza atee_13 (#160903) üzenetére


szotyika77
aktív tag

Sztem a második meccs semleges helyszínen lesz.

+yuing: Remélem a döntőig meg sem állnak a srácok, ott pedig bármi történhet, legjobb lenne ha megnyernék. Örülnék ha ez lenne Xavi első trófeája a Barcánál.:)

(#160906) szotyika77 válasza venember83 (#160904) üzenetére


szotyika77
aktív tag

Hm, meg sem lepődök ezen. :D Szerintem már az orvosin is sérült volt, nem értem hogy ment át rajta. :Y

(#160907) DeathAdder válasza venember83 (#160900) üzenetére


DeathAdder
veterán

vagy holland :))

(#160908) venember83 válasza DeathAdder (#160873) üzenetére


venember83
nagyúr

(#160909) mephi666 válasza venember83 (#160908) üzenetére


mephi666
nagyúr

Örömmel megveszi majd valami jólfésült olajos :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#160910) mephi666


mephi666
nagyúr

Na, Dr Genya kitol ma az Interrel? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#160911) Ringman válasza mephi666 (#160910) üzenetére


Ringman
nagyúr

ma meccs volt, nemá'

most látom hogy megint sikerült 0 gólt összehozni...

szerk:
utóbbi 2 meccs alatt 50 (ötven) lövésből 0 gól (12 ment kapura), a sassuolo ellen 3.35 xG-re 0 gól, bazmeg ilyen nincs.

[ Szerkesztve ]

(#160912) venember83 válasza Ringman (#160911) üzenetére


venember83
nagyúr

Őrület, hogy a milánóiak egymással versenyeznek saját maguk kigáncsolásában. Bár a Milan legalább lőtt egy gólt.

(#160913) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hatttttalmas Inter !!!!

ja, nem

[ Szerkesztve ]

(#160914) Phoen|x válasza venember83 (#160912) üzenetére


Phoen|x
őstag

Pl-ben ez van a 4. helyért. :))

Go Gunners!

(#160915) DeathAdder


DeathAdder
veterán

A leghíresebb orosz oligarchának van egy jó trükkje, ha beütne a baj

.....Ha vissza akarja szerezni a saját pénzét, bekérheti a Chelsea-től a 2 milliárd dolláros hitelt.....
Ez azt jelenti, hogy a Chelsea csődbe megy.....

adná az ég

(#160916) forceberg válasza DeathAdder (#160915) üzenetére


forceberg
veterán

És ezt a fajta üzletet ki a faxok engedélyezték?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#160917) Tibiajax válasza DeathAdder (#160915) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem szégyelled magad, h nem sajnálnád a Chelsea-t....
London büszkeségét

(#160918) DeathAdder válasza Tibiajax (#160917) üzenetére


DeathAdder
veterán

London büszkesége Brentford :))

(#160919) Tibiajax válasza DeathAdder (#160918) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hehe :) vagy Fulham
a jó kis halpiac
craven cottage

(#160920) Phoen|x válasza DeathAdder (#160915) üzenetére


Phoen|x
őstag

Ezen be is szarnék.

Go Gunners!

(#160921) mephi666


mephi666
nagyúr

Sport1en most megy a szájkarate Rabiot elmaradt pirosa miatt :D azért ezt a térdrúgást a varszobában (is) benézni... komolyan értékelni kellene minden meccs után a varszoba munkáját és az alkalmatlanokat elküldeni más munkát keresni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#160922) mephi666


mephi666
nagyúr

A csirkék is kezdik szórni a Leedsnek, mire azonnal egy tanári játék után válaszolnak egy kapufával... szerencsétlenek csúnyán nyelik mindenkitől a gólokat

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#160923) venember83


venember83
nagyúr

„A feleségem Ukrajnában született, a fiam ereiben ukrán vér folyik, családunk egy része továbbra is Ukrajnában él, sok alkalmazottam pedig ukrán, és ők mind nagyszerű emberek.

Látva a szenvedést az arcukon, illetve a félelmet az országukért rájöttem, hogy nem állhatok itt, és nem tehetek úgy, mintha semmi sem történt volna.

Amikor Putyin Ukrajna lerohanása mellett döntött, nem csupán Ukrajnának üzent hadat, hanem az európai értékeknek is. A szabadság, a függetlenség, de mindenekelőtt a béke gondolatának.

Március 26-án Oroszország ellen kellett volna játszanunk a 2022-es katari világbajnokság pótselejtezőjén. S ugyan beleszakad a szívem, miközben ezt írom, a lelkiismeretem nem hagyja, hogy pályára lépjek.

Egy országot képviselni a legnagyobb megtiszteltetés egy futballista karrierjében, de ennek ellenére csak egy lehetőség. Én nemet mondok a pályára lépésre olyan játékosok ellen, akik úgy döntöttek, hogy Oroszország értékeit és alapelveit képviselik!

Elutasítom a meccsen való részvételt, hazám mezének viseletét és az orosz nemzeti himnusz meghallgatását! Nem kívánok olyan sporteseményen részt venni, amely legitimálja az orosz kormány cselekedeteit.

Tudom, hogy döntésem hatása valószínűleg csak szimbolikus marad, de felkérem a FIFA és az UEFA képviselőit, hogy lépjenek, és tetteikért vonják felelősségre az orosz szövetséget.”

Wojciech Szczęsny.

(#160924) sh4d0w válasza venember83 (#160923) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog (1)

:C

https://www.coreinfinity.tech

(#160925) mephi666 válasza venember83 (#160923) üzenetére


mephi666
nagyúr

Nekem ez nagyon rosszul jön le: nem az orosz álagemberek meg a focisták döntöttek így, épp ezért az idióta vezetők döntései miatt nem kellene egy egész népet lehúzni a klotyón... pont az ellenkezőjét kellene inkább erősíteni... az a szomorú az egészben, hogy hétköznapi emberek ölik egymást, akik lehet, hogy simán meg tudnák nézni a nevezett meccset pár vodka meg sör mellet, de ehelyett a barom vezetők faszméregetése miatt "ellenségként" ölniük kell egymást :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#160926) forceberg válasza mephi666 (#160925) üzenetére


forceberg
veterán

Máshogy nem megy. Sajnos látniuk kell, hogy mit okoz a "főnök". Már viszik a TOS-1-eket, lasan atommal is fenyegetőzik az elmebeteg...

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#160927) Phoen|x válasza mephi666 (#160922) üzenetére


Phoen|x
őstag

Még a végén kizuttyannak, ha nem figyelnek.

Go Gunners!

(#160928) mephi666 válasza Phoen|x (#160927) üzenetére


mephi666
nagyúr

Bzmeg Dallas... be akart sétálni vele?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#160929) mephi666 válasza Phoen|x (#160927) üzenetére


mephi666
nagyúr

Az a durva, hogy ez a 0-3 megint nem tükrözi a játékot: már legalább 3 90%os helyzetet kihagytak és simán lehetne x is

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#160930) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Ez valós lehet, vagy csak beöltözős fotó? :Y

Dynamo Kyiv’s players have joined the fight against Russia.

[ Szerkesztve ]

(#160931) mephi666 válasza Soulfly842 (#160930) üzenetére


mephi666
nagyúr

...miután a 2 Klicsko is beszállt, simán lehet... (tudom, hogy Vitalij Kijev polgármestere, de ők számomra akkor is mindig nehézsúlyú profi bokszolók maradnak) én mondjuk szívesebben nézném, ha a Klicsko-kkal a ringben játszanák le az orosz vezérek 1vs1-ben, ököllel...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#160932) sh4d0w válasza mephi666 (#160931) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog (1)

Elképzeltem, hogy a Klicskók szétverik Putler, Lavrov és Medvegyev pofáját... tecc :)

https://www.coreinfinity.tech

(#160933) DeathAdder


DeathAdder
veterán

hát a NC sem fog kiesni :(((

(#160934) mephi666 válasza sh4d0w (#160932) üzenetére


mephi666
nagyúr

Nem tartana szerintem sokáig :) 1-2 ütéstől padlón lenne mind

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#160935) BenHans


BenHans
addikt

Na Conte végre kimondta amit Mou is, sőt még ugyanarról a győztes mentalitásról is beszélt mint José, vagyis annak hiányáról. Nincsenek kész játékosok, csak az edzők cserélődnek az eredmény mégsem változik.
Kíváncsi vagyok mikor jön, hogy kiégett, beleszáll a játékosaiba, hárítja a felelősséget stb.
Vagy most a City ellen becsúszott egy bravúr meg egy egyértelműen kötelezően sima Leeds verés és minden oké?
Ideje kimondani, Josénak igaza volt a Uniteddel és a Spursszel kapcsolatban is.
Josétól summa abban az idényben 1.88 pont per meccs mutatónál köszöntek el, az előzőt is belevéve 1.77, most Conte 1.77-en áll csak épp erősítés után. Mondjuk Nunonál mindketten jobbak így is.
----
Már csak Zaninak kéne megtanulnia viselkedni, hogy többször ne szóljon ingerülten a bíróhoz. :((( :DDD Mondjuk ja, lehet nem csak szólni kéne, hanem rábólintani a halántékára mint Bonucci, kíváncsi lennék hány meccset kapna akkor, 10 alatt tuti nem.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#160936) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Eddie Murphy a Juvéban tolja? Nem is tudtam.

Go Gunners!

(#160937) venember83 válasza Phoen|x (#160936) üzenetére


venember83
nagyúr

Amennyi sérült van...

Sérültek sora:
Rugani
Chiellini
Alex Sandro
Mckennie
Chiesa
Bernardeschi
Dybala
Kaio Jorge

[ Szerkesztve ]

(#160938) Phoen|x válasza venember83 (#160937) üzenetére


Phoen|x
őstag

Sajna. Vlaho ma se rossz. Kár, hogy nem jött.

[ Szerkesztve ]

Go Gunners!

(#160939) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Rottyon a hatalmas Manci?

[ Szerkesztve ]

Go Gunners!

(#160940) mephi666 válasza Phoen|x (#160939) üzenetére


mephi666
nagyúr

Az ilyen meccseken nem tudom hogy merről nyúljak magamhoz: olyan jó lenne, ha az everton takarodna a championshipbe.... ne nyerjen a city senki ellen... Foden-t viszont bírom city-s létére is, így ha az ő góljával nyernek, teljesen jó :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#160941) Phoen|x válasza mephi666 (#160940) üzenetére


Phoen|x
őstag

Rodri kezezése???? Hát érdekes.
A sérült Stones-nak meg belóg a LÁBFEJE a pályára, emiatt áll ajáték. Menjenek már a pichába.

[ Szerkesztve ]

Go Gunners!

(#160942) Ringman


Ringman
nagyúr

akkor ide is: [link]
Roman Abramovich: “I am today giving trustees of Chelsea’s charitable Foundation the stewardship and care of Chelsea FC. I believe that currently they are in the best position to look after the interests of the Club, players, staff, and fans.”

(#160943) venember83 válasza Ringman (#160942) üzenetére


venember83
nagyúr

Gondolom, hogy majd a helyzet megoldását követően ugyanúgy visszakaphatja.

(#160944) mephi666 válasza venember83 (#160943) üzenetére


mephi666
nagyúr

valószínű csak formaság az egész... az a vicc, hogy 20 évig nem volt büdös a ruszki pénz, most meg 1 pillanat alatt az lett :) ...nem szeretem a chelsea-t, de a szurkolókkal szemben rohadt nagy kicseszés lenne, ha most azonnal földbe szántanák az egész klubot

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#160945) Phoen|x válasza mephi666 (#160944) üzenetére


Phoen|x
őstag

Az nem volt kicseszés, hogy lerabolta mások elöl a játékosokat az érkezésekor? :B
Egyébként meg simán megvenné egy másik miller vagy valamelyik embere szvsz.

Marhajól látszik a Newcastle esetében is, hogyha a rengeteg pénz mellé társul egy hangyafaxnyi szakértelem is, akkor szépen el lehet húzni a riválisoktól.

Go Gunners!

(#160946) venember83 válasza mephi666 (#160944) üzenetére


venember83
nagyúr

Így szokott ez lenni. Gondolom, hogy akkor is köpködték, amikor BL-címekert nyert a Chelsea, ezzel a PL elismertségét is növelve, már ha lehetséges a világ legjobb bajnoksága esetében ilyesmi.

(#160947) mephi666 válasza Phoen|x (#160945) üzenetére


mephi666
nagyúr

de, de arról sem a szurkolók tehetnek... nekik lenne az igazán nagy kicseszés, ha az évtizedek óta szeretett klubjukat 1 mozdulattal lehúznák a budin :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#160948) DeathAdder válasza mephi666 (#160947) üzenetére


DeathAdder
veterán

a szurkolók nagy része azért szurkol nekik mert egy ruszki felrakta őket a futballvilág térképére

aki korábban is szurkolt és erkölcsi aggályai voltak azok 20 éve már szurkolnak

úgyhogy nagyon nem tudom sajnálni őket :DDD

de nyilván nem lesz semmi az egészből

(#160949) DeathAdder válasza mephi666 (#160947) üzenetére


DeathAdder
veterán

dupla :((( egy nem lemaradt fentebb :D

de hogy tartalma is legyen: Missing 11

Chelsea's 3-2 win against Liverpol AET
2005 Football League Cup Final
Millennium Stadium
27/2/2005

[ Szerkesztve ]

(#160950) atee_13


atee_13
őstag

Sajna nem láttam a meccset, de jól értem ez nem volt kéz?

Image

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.