Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) Lop!N


Lop!N
tag

Naszóval. :D

Ma tettem egy kisebb körutat eDrink beszerzés céljából:)
Először is ellátogattam a Corvin Plázában található Müllerbe , ahol rátaláltam a 473ml-es RedBullra. Kisebb örömködés után ránéztem az árcédulára , a nem létező szívgyógyszereim után kaptam hírtelen... 690ft volt ez a becses kis drágaság , de nem tudtam ott hagyni.
A Müllerből egyenesen lementem a Corvin CBA-jába. Ott is szoktam ritkaságokkal találkozni. De most nem találtam semmi újat.
Ezek után Metróra szálltam , és a Lehel térig el sem hagytam a kis kék limuzint:D
A Lehelről elindulva elmentem a Chris94 leírása alapján megkeresni egy Gilroy lelőhelyet. A leírása alapján találtam egy AVON boltot , de a közelében sem volt élelmiszerbolt , kisebb bánatomban berohantam a közelben lévő REÁL-ba. Ott megint találkozhattam a sablon italokkal (HELL , Bomba , Monster)
Ezek után céltudatosan a Manna ABC-felé vettem az utat (Visegrádi utca 53.)
Nagy reményekkel benyitottam a boltba , megragadtam az első kosarat amit megpillantottam , és kb porzott mögöttem az út úgy rohantam körbe a bolton keresve az energiaitalokat. Meg is érkeztem , tágra nyilt pupillákkal kémleltem végig a hűtőket. Hírtelen semmi újat nem láttam. Hell minden fajtája , Bomba minden fajtája , XL , Watt , Cannabis stb stb... de hol lehet az amit keresek?! kérdeztem magamtól. És ezek u tán kiszúrtam soban azt ami kellett nekem. be! Focused , BigDose... Elégedett mosollyal kerestem egy jobb állapotú dobozt , majd kiszúrtam a Watt Sunrise-t. Ami épp hiányzott a Watt kollekciómból, bár még így sem teljes , de már közelebb kerültünk a célhoz.
Ezek után visszakavarodtam valahogyan a Lehelre.
Közben eszembejutott Serrin kollega múltkori útbaigazítása , a Vitál ABChez. Már jártam ott pár hete , akkor nem találtam semmi extrát. Most bementem a boltba , nézem nézem. Megint a már ismerős tágra nyilt pupillák. De semmit nem láttam. Na mondom akk veszek valami péksüteményt , mert éhen halok. A pizzás cucc kiválasztása után benéztem a hűtőbe , h mit ihatnék hozzá. És ekkor megláttam teljesen véletlenül. Ott volt egyetlen egy utolsó darab , és éppen jó állapotban lévő DarkDog. Így utólag szívesen megnézném magam kívülről , milyen fejet vágtam hozzá:D
Am láttam még a boltban Dr.Pepper-t , Aludobozosat is , és fél literes PET palacoksat is. Venni akartam egy fél literest , megkóstolás céljából, de milkor leemeltem a polcról , és megláttam rajta az árcédulát.. azthittem agyvérzést kapok. 319,- , ez állt a cimkén.
Ezek után már csak vissza mentem a Metróhoz , és irány Újpest Központ, azaz haza:)
A kisebb mese után itt egy kép , h mivel bővült a gyűjteményem

Jah , és a tegnapi kalandom termése is látható a képen. Az újpesti StopShop-ban jártam.
Az EuroFamily-ben vettem AmericanDream-et , és Watt-ot. Míg a Kik-Textil-ben találtam rá a BlackScorpion nevű csodára.

[ Szerkesztve ]

(#4402) energyfan válasza Lop!N (#4401) üzenetére


energyfan
csendes tag

hát a red bull nem rossz 290-ért, alapáron én legolcsóbban 325-ért tudok, de múlt héten a tescoba a 4-es csomag akciós volt 1099-ért tehát 275/db vettem is 2 csomaggal. :D
473ml-s red bull meg nem semmi, :Y de az ára sem :) én a neten 500ml-set láttam de az nyilván európa országaiba van a 473-as meg valószinűleg amerikai,bár a müllerbe német red bull szokott lenni, úgyhogy ez furcsa.az a 473-mas amelyik a dark dog mellett van a képen?

(#4403) #78693120 válasza Lop!N (#4401) üzenetére


#78693120
törölt tag

Lehel piacra is érdemes bemenni, ma a V12 nevű italt találtuk ott.

(#4404) Lop!N válasza energyfan (#4402) üzenetére


Lop!N
tag

Igen az a 473ml-es.
De ez full német feliratos , csak egy matrica van rajta ami tartamaz magyar szavakat.

Am ma voltam a RedBull X2010 Challenge-n. Kaptam jópár ingyen RedBull-t. Sajnos a Budapesti Területi fordulóból nem jutottam tovább , de jól éreztem magam. És hazafele a keletinél benéztem a Roni ABC-be ahol végre találtam Gilroy-t , és egyből mind a két fajtát. Továbbá volt még BLU-ből több fajta , meg még egyéb nyalákságok. Pl 250ml-es WildDragon (nekem a nagyobbik van csak meg) De nem volt nálam elég pénz , szal csak a Gilroyra neveztem be amit már majd 1 éve űzök.:)
Jah és az RBx2010C-re visszatérve. Így a gyűjteményem kiegészült egy 250ml-es RedBullal amit ráadásul ingyen kaptam :D

(#4405) #25954560


#25954560
törölt tag

literes x-fire :) es csak 350ft volt. leiras alapjan klasszikus 32/400-as.

(#4406) Lop!N válasza #25954560 (#4405) üzenetére


Lop!N
tag

Woww:D ez tetszetős:D Hol lehet ilyet kapni?

(#4407) #25954560 válasza Lop!N (#4406) üzenetére


#25954560
törölt tag

en speciel a pok utcai lakotelepen egy kiskozertben vettem.

(#4408) energyfan válasza Lop!N (#4404) üzenetére


energyfan
csendes tag

én mondjuk nem gyűjtöm a dobozokat általába red bull,monster,burn,bomba,hell,xl,adrenalin amiket iszok, néha egy-egy literest, bár azt ritkán mert nagyon szar íze van.egyik haverom gyűjti őket, és a 250ml-s red bullt ő is ingyen szerezte a gyűjteményébe,meg én is kaptam már egyszer egyet ingyen.Igaz hogy a red bull drága de azért jó mert csmószor jár 2 jó csaj a red bullos minivel és osztják ingyen.

Az interneten utánanéztem a nagy red bullnak, két félét is láttam, az egyik az volt amilyen neked van(473ml).A másik amit láttam arra meg az volt írva hogy 16.9 oz, és az is hogy 500ml,de annak olyan volt a doboza mint a monsternek, tehát mint egy sörös doboznak.gondolom nem nehéz kitalálni ez van a felső képen. :)
csak az a fura hogy rá van írva unciában is a mérete azt az amerikaiak használják, de akkor miért nem 16-osat csinálnak a 473ml. ez fordítva lenne logikus ha a németek csinálnak európai szabvány szerint 500ml-set és az amerikaiak amerikai szabvány szerint 16oz-sat (473ml).nem értem :F

[ Szerkesztve ]

(#4409) chris94


chris94
tag

Remélem tudtok segíteni.

Red Devil, Pussy, Dynami:t, Take Off, Battery energiaitalokat keresek.

Valaki tudja hol lehet ezeket kapni?
Red Devil-t a Benczúr utcában már keresgéltem, de sehol nem volt, más helyet meg megközelítőleg sem tudok.

Mindegyik forgalmazójának küldtem egy levelet, hátha tudnak segíteni, de nem írnak vissza.... :F

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#4410) Lop!N válasza chris94 (#4409) üzenetére


Lop!N
tag

Ezek engem is érdekelnének.

Igazi ritkaságokat , v gyűjteménybe való csodadarabokat én a következő helyeken "szoktam" találni:

Roni ABC Térkép

Manna ABC Térkép

Ez a két hely az ahol mindíg találok valami finomat.
Itt láttam már az alap italokon kívül: BLU energy 4 fajta , WildDragon (kis és nagy kiszerelés) , Gilroy ( mindkét fajta) , GoFast! , Cannabis ( mindkét fajta) , BigDose , be!Focused és még sok más.
Szal ezekbe a boltokba érdemes betévedni. A botlok honlapjain megvan jelölve több bolt is , tehát ez két üzletlánc.

Remélem tudtam segíteni. De ezen túl érdekel az amit Chris94 írt.
Pussy , Red Devil , Battery , ezek engem is érdekelnének , meg minden ami ritka:)

[ Szerkesztve ]

(#4411) Lop!N válasza energyfan (#4408) üzenetére


Lop!N
tag

Ezt én sem értem...
De pl a Hell-nek a "félliteres" verziója is ilyen mint a RedBull-é. Tehát nem olyan mint egy sörösdoboz , elv kevesebb van benne , mégis magasabb. Nagyon nem értem mi ebben a logika. Az lenne a jó ha egyforma lenne a méret , és a forma is. Legalábbis szabványilag. Nekem mint gyűjtő jó mert változatos. Bár... nem csípem ezeket a nyújtott dobotokat... nem illenek bele a képbe... Ha valaki tud beszerezni "sörösdobozos RedBull-t" az szóljon :D

(#4412) sid87


sid87
senior tag

Számomra az vicc hogy a monster a matchban drágább mint bármely más boltban és még az éjjel-nappaliban is olcsóbb... : :((

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#4413) Jarod1


Jarod1
addikt

ma ezt találtam

(#4414) energyfan válasza Lop!N (#4411) üzenetére


energyfan
csendes tag

ja tudom hogy a fél litres hell is olyan hosszú vékony formájú mint a 473-as red bullod de mostanába már olyat se látok,még 355ml-s hellt is csak ritkán mostanába hellből mindenhol a normál 250-es meg a 500ml-s palackos van a 355ml-set a profiba árulnak,mellesleg 200ft-os áron ami elég jó,de a fél litres dobozosat már egyáltalán nem látom.

sid87: nálunk a matchba 350ft a monster,szóval szerintem nem olyan túl drága, mondjuk a profiba az is csak 280 :D ,úgyhogy a profiba elég jó árak vannak,emlékszem 1-2 éve még a matchba is árulták a profinak a buldóser energiaitalát,szerintem megvették a profitol és továbbadták drágábban.A profiba 75Ft volt(asszem most is annyi) a matchba meg 120.

[ Szerkesztve ]

(#4415) #78693120 válasza energyfan (#4414) üzenetére


#78693120
törölt tag

A Buldoser ára egyébként meglepően változó a Profiban, az utóbbi hónapokban volt 150 és 75 Ft is. 150-et biztos nem ér meg, 75-ért még iható.

[ Szerkesztve ]

(#4416) energyfan válasza #78693120 (#4415) üzenetére


energyfan
csendes tag

ja mondjuk kb. fél éve én is 99-ért láttam, de mikor utoljára voltam 75ft volt.Amúgy szerintem is 75-öt megér de 100-at már nem, annyiért már inkább veszek az aldiba flying powert.

(#4417) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Úgy látszik a cora észrevette hogy a kutyának sem kell 350-ér a Bio Power Energy már "csak" 250

[ Szerkesztve ]

(#4418) energyfan válasza ToBeY (#4417) üzenetére


energyfan
csendes tag

és a moster mennyi a corába, alapáron 250 vagy csak ha akciós?

(#4419) ToBeY válasza energyfan (#4418) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Csak ha akciós akkor annyi,amúgy 300HUF

(#4420) energyfan válasza energyfan (#4418) üzenetére


energyfan
csendes tag

mondjuk annyiért se vészes.

(#4421) sid87 válasza #25954560 (#4405) üzenetére


sid87
senior tag

http://bit.ly/fyKZ64

x-fire saját fotón. :) tegnap szereztem egy havertól. mikor megláttam azt hittem tényleg tűzoltókészülék. ( nem szomjasan ) :D

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#4422) #25954560 válasza sid87 (#4421) üzenetére


#25954560
törölt tag

en is csak lusta voltam sajat fotot kesziteni :)

(#4423) ricsi081


ricsi081
tag

Üdv mindenkinek :)

pár hónapja én is elkezdtem gyűjteni az eitalokat, viszont nem viszem túlzásba, heti 2-3 dobozzal iszok meg, szóval még csak 20-30 db van. de amilyen kevés van, olyan ritkák vannak közötte: burn day, colás take off, visszazárható burn, és van még pár romániából hozott: b-52, maximum speed, booster, 4energy. + van egy 330 ml-es dr.pepper dobozom.

a legjobban a cocaine-okat szeretném összeszedni, tudja vki hogy hol lehet kapni?

(#4424) sid87 válasza ricsi081 (#4423) üzenetére


sid87
senior tag

Rony ABC-kben van Cocaine, ott keresd :)

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#4425) ricsi081 válasza sid87 (#4424) üzenetére


ricsi081
tag

hát nekem egyik sincs vmi jó helyen, de azért köszi :)

(#4426) #78693120 válasza ricsi081 (#4423) üzenetére


#78693120
törölt tag

Árpád hídi aluljárónál is vettem korábban kék Cocaine-t az egyik trafikban.

(#4427) ricsi081 válasza #78693120 (#4426) üzenetére


ricsi081
tag

köszi.

egyébként láttam hogy többen is keresnek pussy-t. én tudok egy helyet ahol lehet kapni, nem olcsó, de van: http://club4players.hu/menu

(#4428) ricsi081 válasza #78693120 (#4426) üzenetére


ricsi081
tag

köszi.

egyébként láttam hogy többen is keresnek pussy-t. én tudok egy helyet ahol lehet kapni, nem olcsó, de van: http://club4players.hu/menu

(#4429) Lop!N válasza ricsi081 (#4428) üzenetére


Lop!N
tag

Köszi az infót:)
Meg tetszetős is a hely , szerintem haverokkal razziázunk egyet a helyszínen:D Aztán még üres kézzel sem megyek haza :)

(#4430) sid87


sid87
senior tag

Gyűjteményem: http://i.imgur.com/59mvq.jpg

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#4431) scope2007 válasza sid87 (#4430) üzenetére


scope2007
addikt

nem semmi :) grat :C

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#4432) ricsi081


ricsi081
tag

hétvégén feltankoltam :DD
2 féle mixxed up(69 ft volt), bodzás és vadmálnás fütyülős.
valamint egy kisboltban kaptam jump in!-t, xl-t, és mindkét cannabisból 250 miliset, de rohadt drágán: a sima 315, a cukormentes 390(!) volt. a simát már megittam, nekem nagyon bejött, de min. egy százassal olcsóbbnak kéne lennie.
jövő hónapban pedig valószínűleg ezekkel gyarapodik a gyűjteményem: [link] (csak a dobozosokkal) :PPP

(#4433) energyfan válasza sid87 (#4430) üzenetére


energyfan
csendes tag

szép gyüjtemény grat. de pár alapvető darab hiányzik belőle. pl. cukor mentes hell,bomba, red bull, nem azért mert annyira szeretem a cuk. menteseket :) , csak láttam hogy olcsóbb fajtákból megvan a cukormentes is.

[ Szerkesztve ]

(#4434) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Takarítás közben előkerűlt rég gyüjteményem 1db-ja. De kidobtam,mert elég viharvert volt a doboz. Ilyen volt 95-ös:D [link]

(#4435) Lop!N válasza ricsi081 (#4432) üzenetére


Lop!N
tag

honnan szerzed a Rockstarokat?

(#4436) sid87 válasza energyfan (#4433) üzenetére


sid87
senior tag

Igen, pótolom majd őket, de inkább a ritkábbakra kezdtem utazni és elfeledődött. Azóta beszereztem kis monstert, sexergy.t, action.t :)

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#4437) ricsi081 válasza Lop!N (#4435) üzenetére


ricsi081
tag

németországból jön cserediák, majd vele hozatok :DD

(#4438) energyfan válasza sid87 (#4436) üzenetére


energyfan
csendes tag

action,sexergy, hmm müllerbe voltál? :) amúgy tényleg a kis monster is ritkaság nálunk csak 1 helyen van ott is elég drágán.
láttam van fél litres burn, ha a nagyobbakat is gyűjtöd akkor még hellből, és red bullból is be kell szerezned a 355-473-500ml-s kiszereléseket, bár a red bull nem lesz olcsó mulatság, 355ml-s kb. 500ft, müllerbe 473ml-s 695ft :Y

[ Szerkesztve ]

(#4439) sid87 válasza energyfan (#4438) üzenetére


sid87
senior tag

Igen, Müllerben voltam, csak ezért mentem be. :) Ma meg vettem gilroy-t és xl shot-ot. Most néztem meg kb miből hiányzik még, ami alap, majd azokat is beszerzem.

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#4440) energyfan válasza sid87 (#4439) üzenetére


energyfan
csendes tag

ja de a müllerbe 473ml-s red bullt nem láttál, vagy csak nem vettél mert 695ft?
Én meg tegnapelőtt voltam egy coopba, ahol nem megy túl jól az üzlet(rajtam kívül nem volt vásárló :) ) és ott árulnak 500ml-s dobozos hellt, amit utoljára augusztusban láttam, szeptember óta fél litresből mindenhol csak a flakonosat láttam.

most is pont egy red bullt kortyolok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4441) latyak17


latyak17
tag

Csak a burn:D!

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#4442) energyfan válasza latyak17 (#4441) üzenetére


energyfan
csendes tag

az túl cukros, a red bull és a bomba jobbak :K

(#4443) latyak17


latyak17
tag

Tegnap jártam bécsben a nagy metroban olyan kincseket találtam hogy csak na vettem is egy karton hellt meg burnt 0,5 lieres alu palackos kiszerelésben:) hmm fincsii:D

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#4444) chris94 válasza latyak17 (#4443) üzenetére


chris94
tag

egy karton alu palackos burn-t??? :DD

Nem adsz el belőle pls? :F Ha igen az árat megbeszéljük :D

Elértem kemény munka után a 100 db alu eitalos dobozt, és még lesz :D

Ha valaki tud valami ritkaságot kérem szóljon :)

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#4445) #78693120 válasza latyak17 (#4443) üzenetére


#78693120
törölt tag

Ha pesti vagy, akkor 1-2 alupalackos burn engem is érdekelne. :)

(#4446) ricsi081


ricsi081
tag

ha már itt tartunk nekem is kéne 1 alu palackos burn :D
ha esetleg adsz el belőle, és chrissel meg tudjátok oldani az üzletet, akkor neki egyből 2-t adj lécci, mert vele úgy is fogunk majd üzletelni.:)
persze csak akkor, ha nem mind a 24et te szeretnéd meginni :D

@chris: grat a 100hoz! nincs kedved feltölteni 1 képet?
(ja és remélem nem baj hogy így előre hozzád kértem egy burn-t :DDD elvileg a hónapban tudok szerezni burn day-t, viszont július előtt valószínűleg nem tudunk találkozni...)

(#4447) Garrison


Garrison
csendes tag

Sziasztok

Megérkezett az új Rockstar Recovery!
Aki szeretne rendelni belőle nézze meg a hírdetésemet itt és írjon email-t.

(#4448) Lop!N


Lop!N
tag

Nemtudja valaki , h milyen energiaital az ami a szerelők elött a földön van , a pirosra gondolok a RedBull mellett. Szemet szúrt , és tetszik :D

(#4449) Lop!N


Lop!N
tag

Ha már RedBull... ha már ritkaság...

http://www.yallaf1.com/wp-content/uploads/2010/12/rbrcan.png

Ha valaki tud ilyet szerezni , az írjon , bármit megadok egy ilyenért (Vettel rajongó lévén asszem ez alap:D , de szóljatok ha beteges lennék)

(#4450) ToBeY válasza Lop!N (#4449) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Vaterán van Bocs lejárt már a hirdetés.De szerintem ilyen aukciós oldalakon keresgélj,bár biztos nem lesz oclsó

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.