Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 5 Global ( kódnév: whyred ) topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17951) SárkánySzív válasza Ciccuka (#17945) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Bárcsak a B20 verzát is lehetne valahol ennyiért kapni! :C

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#17952) mcsm88 válasza creed33 (#17950) üzenetére


mcsm88
senior tag

A szervíz bevállalja, hogy az általad vitt alkatrészt beszereli és utána felelősséget is vállal rá?

(#17953) creed33 válasza mcsm88 (#17952) üzenetére


creed33
aktív tag

Köszönöm a felvetést, hasznos😉 rá fogok kérdezni mielőtt megjavíttatom.

(#17954) citkar


citkar
addikt

Üdv!

Felmerült ennek a telónak a vásárlása, egy kissé erősebb SoC-cal szereltet váltana, de a lényeg, hogy a Candy Crush Soda Saga jól játszható legyen rajta. Valaki játszik ezen a készüléken ezzel a játékkal, vagy kipróbálná valaki és beszámolna, hogy élvezhető rajta a játék?

(#17955) B2man2 válasza citkar (#17954) üzenetére


B2man2
aktív tag

Mindegyik Candy Crush jól fut ezen a telefonon.:)
Mindegyik verzióval játszottam már. Most a Soda és a Friends van fent, és zökkenőmentesen megy.

(#17956) mcsm88 válasza citkar (#17954) üzenetére


mcsm88
senior tag

Elég nehéz dolga lenne annak aki olyan telefont akar mondani, amin nem megy el.
De magára a kérdésre a válasz: ezen a telefonon gond nélkül elmegy.

(#17957) Dinter


Dinter
addikt

Háromszor rányomva a belső tárhely-re át lehet állítani a preferált hálózatot. Ti átállítottátok, vagy alapon hagytátok? Ha át, akkor mire?

(#17958) vargalex válasza Pityu. (#17938) üzenetére


vargalex
félisten

Kerettel szerelt kijelzőt linkelt, azt nem kell ragasztani...

Alex

(#17959) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Miért van az,hogy beállítom a gyorsítótár törlése a képernyő lezárásakort sohára erre xy idő múlva nézem és mindent kilőtt ami meg volt nyitva,mert vissza állította magát 10 percre.De nem először játssza már el.

#vargalex

Ne haragudj de te hol látod itt,hogy kerettel szerelt?Ennyiért max keret nélkül fog kapni legtöbb esetben.mert ez is csak a kijelző.

#creed33

Bocs ne haragudj,magamból indultam ki.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#17960) vargalex válasza Pityu. (#17959) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Én még erre a hozzászólásra emlékszem. Itt a linkelt jofogas hirdetésben kerettel szerelt van.
Persze, ha az általad linkeltet rendelte, az valóban keret nélküli...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#17961) Pityu. válasza vargalex (#17960) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én meg ezt tudtam,amit linkeltem,hogy állítólag innen rendelt.De én már meg keveredtem :)
De mondjuk ez a jófogásos keretes nem jó szerintem,mert a két pötty balról van és jobbról kéne lennie.De én már becsavarodok ettől a kijelző dologtól,mert találtam egy ilyen note 5 prot ami egykamerás de elméletileg annak is két kamerásnak kéne lenni és az ugyan olyan kijelzős amit rendelni akar.A képen redmi note 5 pro van írva de szerintem nem az irkálnak már mindent össze vissza.

Szerintem ezeket keverik sok helyen

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#17962) citkar válasza B2man2 (#17955) üzenetére


citkar
addikt

Köszönöm (mcsm88-nak is) a választ, akkor lehet ez lesz a nyerő.

(#17963) mcsm88 válasza Pityu. (#17959) üzenetére


mcsm88
senior tag

Akkukímélő is kilőheti egy idő után. A sűrűn használlt appoknál kapcsold ki az akkukímélőt, a fontosakat lakatold is.

(#17964) jUUh


jUUh
Topikgazda

MIUI Global Developer-en dobott fel valakinek 8.12.20-as frissítést? Neten sehol sem találom, de itt csücsül a telefonon... :DDD Karácsonyi ajándék.

Samsung Galaxy S23+

(#17965) ElDiabloo válasza jUUh (#17964) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Pedig nem rejtegetik :DDD Normálisan megjelent péntek vagy szombat. [link]

[ Szerkesztve ]

(#17966) jUUh válasza ElDiabloo (#17965) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Akkor csak én voltam figyelmetlen... :DDD köszönöm.

Samsung Galaxy S23+

(#17967) Pityu. válasza mcsm88 (#17963) üzenetére


Pityu.
nagyúr

az a fura nem tudok lakatolni,miui 9 en még ment itt a 10 esen már nem pedig tudom képernyőn lefelé húzva lakatolta az appot,itt semmi.Az akkumulátor kímélőnél ahol alkalmazás akkumulátorkímélő van ott fel vannak sorolva appok,de mindnél alapbeállítás az akkumulátorkímélő (ajánlott) ez gond?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#17968) WhiteWalker válasza Pityu. (#17967) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem is ugy kell....
Az alkalmazás váltónal nyomva tartod az adott appon az ujjad és ott le tudod lakatolni.

(#17969) Viktor0610 válasza Pityu. (#17959) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De miért törlöd a gyorsítótárat, pláne ilyen sűrűn? :F

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#17970) p76 válasza Viktor0610 (#17894) üzenetére


p76
senior tag

Köszönöm szépen, ez a gyári adat visszaállítás valóban megoldotta a problémákat :)

Ezek szerint valami megkeveredett a hasában, biztos túl sok bejglit evett :)

[ Szerkesztve ]

(#17971) mcsm88 válasza Pityu. (#17967) üzenetére


mcsm88
senior tag

Akkumulátorkímélő (ajánlott) helyett válszd a nincs korlátozást.
Lakatolni meg úgy kell, hogy navigációs gombsoron megnyomod a bal szélső három vonalat, vagy gesztusvezérlésnél hosszan felhúzod, hogy megjelenjenek a futó appok, ott hosszan nyomsz az appra és az előjövő ikonoknál rányomsz a lezárt lakatra.

A tisztítót szoktad használni? Mert az néha olyanokat optimalizál, hogy a hajam égnek áll, aztán kereshetem miket állított át. Ne használd a tisztítót.

[ Szerkesztve ]

(#17972) Pityu. válasza Viktor0610 (#17969) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nem én kapcsoltam be,pont ez az,hogy nem értem hogy hogy kapcsolt be magától mikor alapból kikapcsoltam.

#Mikamaka

Köszi így már meg van,csak hozzá szoktam az előző féléhez :) mondjuk amúgy is csak az órát lakatoltam le anno.

#mcsm88

Igen ,szoktam használni a tisztítót az optimalizálást,tisztítót,biztonsági vizsgálatot meg az akkumulátor kezelőt szoktam,meg nagy ritkán a sebesség gyorsítását.De eddig még nem vettem észre rendelleneset,csak ezt,hogy párszor vissza állítja magát a gyorsítótár törlő,de azt látom annak a menüjében lehet beállítani soha vagy xy perc,de eddig nem volt gond.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#17973) Norby86


Norby86
őstag

Nem tudjátok véletlenül hogy MIUI-ra létezik portolt AOSP alapú FM rádió app? Most visszatértem MIUI-ra, de jó volt hogy AOSP alapú romoknál kiírta a rádió nevét meg a zene számot. Sajnos a gyári MIUI rádió ezt nem tudja.

-Norbi-

(#17974) mcsm88 válasza Pityu. (#17972) üzenetére


mcsm88
senior tag

Sanszos, hogy a tisztítások/optimalizálgatások közben úgy gondolja, hogy jobb átállítani soháról 10 percre. Én jó idelye nem használom.

(#17975) nullpoint


nullpoint
senior tag

Tud valaki egy működő hivásblokkoló programot? A miuban lévő használhatatlan.

Azt akarom beállítani hogy a névjegyekből 1-2 szám tudjon elérni, bárki más hív, jelezzen neki kikapcsolt állapotot.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#17976) baitsee23 válasza nullpoint (#17975) üzenetére


baitsee23
őstag

Ezt valamelyik régebbi MIUI tudta Redmi Note 3-mal. Én is hiányolom.

Samsung Galaxy S24

(#17977) Balzak83


Balzak83
senior tag

Tudja valaki, hogy a natív ldac támogatás végül bekerült a global romokba a nyáron, és működik is rendesen? A fórumon visszaolvasva csak magiskel lehetett megcsinálni.

(#17978) nullpoint válasza baitsee23 (#17976) üzenetére


nullpoint
senior tag

Az gyönyörű. Megint valami ami korábban működött most meg már nem.... Gyökerek...

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#17979) baitsee23 válasza nullpoint (#17978) üzenetére


baitsee23
őstag

Valahogy úgy működött, hogy a "ne zavarjanak" beállításában be lehetett állítani, hogy pl. csak a kedvencek tudjanak hívni.

Samsung Galaxy S24

(#17980) Viktor0610 válasza baitsee23 (#17979) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez most is megvan. ;)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#17981) Kolondrum

12.20.-as Global dev. Jelentem javítva a Qc2.0-es töltés hiba. :D cserébe a telefon összeomlik a biztonság indításakor. Hát valamit valamiért. :D BUÉK.

(#17982) baitsee23 válasza Viktor0610 (#17980) üzenetére


baitsee23
őstag

A beállításokban már nem találom a "ne zavarjanak" beállítást. A hangerőnél meg csak bekapcsolni tudom, állítani nem. Taníts Mester! :D

Samsung Galaxy S24

(#17983) ktommy91 válasza Balzak83 (#17977) üzenetére


ktommy91
addikt

Tuti, hogy nem. Még a csúcs xiaomi telókban sem működik.

Nincs kerítés.

(#17984) Kolondrum válasza Kolondrum (#17981) üzenetére

Jav: csak nálam, másik telefon ugyan olyan szr.
De.van jobb. Ez a teló ha tölt és megy a kijelző az = áramot kb nem vesz fel. Kijelző off és elindul. Persze mérve, mert ő azt jelzi tolja 1000-el az Ampereket. :D mate 20 pro? Meg van? Előlapi kamera kuka. Kettő egymás mellé rakva derült ki h nem fókuszál. Vannak szrk ott is. :D

[ Szerkesztve ]

(#17985) baitsee23 válasza Viktor0610 (#17980) üzenetére


baitsee23
őstag

Megtaláltam. :D

Samsung Galaxy S24

(#17986) Balzak83 válasza ktommy91 (#17983) üzenetére


Balzak83
senior tag

Köszi! Egyedi kernel sem segít? Esetleg az aptx hd, azt támogatja? Még az is elég lenne.

(#17987) mcsm88 válasza Kolondrum (#17984) üzenetére


mcsm88
senior tag

Ez valami új kispál és a borz dalszöveg?

(#17988) nullpoint válasza mcsm88 (#17987) üzenetére


nullpoint
senior tag

Hát ez nagyon adta. :D

Mekkora egy őrült kakadu vagy :DD

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#17989) Mercutio_ válasza mcsm88 (#17987) üzenetére


Mercutio_
félisten

Aki követte a topicot annak érthető;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#17990) mcsm88 válasza Mercutio_ (#17989) üzenetére


mcsm88
senior tag

Már az elején is google fordítóval fordított ide angolról 😃

(#17991) Kolondrum válasza Mercutio_ (#17989) üzenetére

H 628* jelezett hibát nem javítanak a xiaomisek. Bár a tegnapi mate 20 pro sem fogott meg. 300k és a kamera úgy gondolta nem fókuszál.
Nem nagy az elvárás csak tudja amivel legyártották.
Már igazán jöhetne valami jobb, redmi note 7 pl, hátha jobban sikerül.

[ Szerkesztve ]

(#17992) mcsm88 válasza Mercutio_ (#17989) üzenetére


mcsm88
senior tag

Bocs, egyszer már írtam.

[ Szerkesztve ]

(#17993) Z.É.T. válasza Kolondrum (#17991) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Úgy érted, hogy a szelfimodul fixfókuszos, mint a RN5-ben? Mert ezt a specifikációból is lehet látni. (érteni én sem értem, ez miért jó, vagy minek az oltárán áldozzák fel, szerencsére szökőévente egyszer használom funkciót, bármelyik telefonon)

(#17994) ktommy91 válasza Balzak83 (#17986) üzenetére


ktommy91
addikt

Ahogy írtad, magisk modul vagy egy sima zip ami telepíti a szükséges libeket megoldja a gondot. APTX HD az működne, ott a gond az audio policy-vel van, ami nem engedi a 24 bit-et, de az könnyedén módosítható.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#17995) jUUh


jUUh
Topikgazda

Tegnap óta a legújabb Pixel Experience ROM van fent, és nagyon bejön eddig. Tényleg rettentő fapados, de én szeretem így. Persze jó lenne mondjuk ha a navigációs sáv gombokat például meglehetne cserélni, vagy ha a záróképernyőről lehetne eltüntetni a dolgokat.

Samsung Galaxy S23+

(#17996) ktommy91 válasza jUUh (#17995) üzenetére


ktommy91
addikt

Ha már fapad, akkor a portolt A2 ROM-ot is érdemes említeni. Hasít mint a villám. Kár hogy nálam csak addig működik amíg nem akarok zenét hallgatni.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#17997) jUUh válasza ktommy91 (#17996) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Akkor az nálam felejtős. PE-n egyébként jobbnak érzem a hangot mint MIUI-n.

Kernel kéne még, ami kicsit több órajelet enged, mert itt asszem 1100mhz a legalacsonyabb. Érdekes, mert most 2 óta Spotify merített 3%-ot, és majd 8 óra éjszaka alatt 5%-ot. Kirks 2.0 Unified sajnos nem ment le deep sleep-be valamiért.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#17998) Pityu. válasza mcsm88 (#17974) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na és tényleg,tisztításkor néha de nem mindig átállítja.Csak nem értem korábban nem csinálta sosem.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#17999) Bali27


Bali27
addikt

Sziasztok!
Note 6 promat unlockolni szeretném de amikor a nyitó oldalra felmegyek, és a Mi accom kéri hiába írok akármit, vagy a gmailes bejelentkezést, semmit se fogad el.
Valaki járt már így?

(#18000) Bali27


Bali27
addikt

Erről van szó:
Sign in to your Mi Account
Beirom a számkódot ami a MI accountban a nevem alatt van,alá az smsben kapott kódot, majd amikor az ellenőrző betű / számokat kéri hiába írom be neki 50X is a jót amit örökké ugye változtat csak ezt szajkózza:
The info you entered is incorrect.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.