Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#56851) homerhamm válasza ρσгτσ (#56850) üzenetére


homerhamm
addikt

2023 olyan volt, mintha csak tegnap lett volna.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#56852) homerhamm


homerhamm
addikt

Érik a hatósági áras Game Pass!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#56853) ρσгτσ válasza homerhamm (#56852) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szerintem arra utal, hogy Magyarországon minden játékban kötelező lesz az easy mode. STOP soulslike.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56854) homerhamm válasza ρσгτσ (#56853) üzenetére


homerhamm
addikt

A Wo Long után én annak örülni fogok. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#56855) ρσгτσ válasza homerhamm (#56854) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Idén lesz helyette Wukong. :D

Azért úgy látom 2024 -ben is lesz néhány cím, ami jónak ígérkezik.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56856) homerhamm válasza ρσгτσ (#56855) üzenetére


homerhamm
addikt

Én most csak a GTA VI-t várom, de az még soká van. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#56857) ρσгτσ válasza homerhamm (#56856) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nálam ezek, de biztos lesznek még beugrósok év közben.

Prince of Persia: The Lost Crown
Black Myth: Wukong
Senua's Saga: Hellblade II
Rise of the Ronin
Test Drive Unlimited Solar Crown
Star Wars: Outlaws
Warhammer 40,000: Space Marine II

Már ha mindegyik becsúszik az évben...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56858) homerhamm válasza ρσгτσ (#56857) üzenetére


homerhamm
addikt

Jó, a TDU-t én is várom, de kicsit félek hogy rossz lesz. Érdekes az a Mudrunner játék is. Majd az ősz lesz az érdekes.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#56859) ρσгτσ válasza homerhamm (#56858) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Phantom Blade Zero
Dragon's Dogma II
NEO BERLIN 2087

Tudnám még sorolni, de nem vagyok biztos benne, hogy mindegyik megjelenik idén (sőt...). Meg abban sem, hogy mindegyik jó lesz.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56860) homerhamm válasza ρσгτσ (#56859) üzenetére


homerhamm
addikt

Tényleg, lesz idén a párizsi olimpiának játéka? A Ubisoft megcsinálhatná, ők franciák, és például meglehetne mászni a stadion tornyát, és felszabadítani az olimpiai falut. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#56861) csuvicsuva válasza homerhamm (#56860) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Rohamrendőr Edition?

Boldog Új Évet mindenkinek!

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#56862) Bogyi007 válasza homerhamm (#56852) üzenetére


Bogyi007
veterán

Meglepődtél hogy nem a "bajszos" volt a tévében? :)) :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#56863) icemad válasza csuvicsuva (#56829) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Steamen akciós a Star Wars Squadron. Itt 2 euró. Van benne vr támogatás. Na ez pl egész jól sikerült sw játék. Ennyit meg megér, ha vr-ban szeretnél repkedni és lövöldözni kicsit. :) Ultrabrutál pc sem kell hozzá. Nézz rá, ha érdekel.
Többieknek Buék!

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#56864) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#56865) csuvicsuva válasza icemad (#56863) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Pont most meséltem Wesdernek, hogy én hülye a napokban fejeztem be a kampányt, de ennyiért valószínűleg nem hagyom ott.🤦

Steamet sikerült összepattintani kábel nélkül, körülbelül 40 játékot listáz a könyvtáramból, azokkal biztosan elleszek egy darabig.

Xbox kontrollert viszont sehogy sem sikerült párosítanom a Cloud Gaming appban, egyszer dobta fel az inkorrekt PIN kód üzenetet, aztán azóta nem próbáltam.

Superhotból a többi rész megvan, így csomagban olcsóbb lenne Steamen a VR verzió, de ráér még.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#56866) Steve1207 válasza csuvicsuva (#56865) üzenetére


Steve1207
veterán

Ha epicen húzod az ingyen játékokat ott is ingyenes volt anno a Squadrons.

Xbox kontroller: elsőre hülyén viselkedik, ki kell lépni, simán párosítani a headsettel és utána gond nélkül megy.

.

(#56867) icemad válasza Steve1207 (#56866) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Epices játéknál, hogy működik a steam vr? Valahogy beimportálod steambe?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#56868) Steve1207 válasza icemad (#56867) üzenetére


Steve1207
veterán

Sehogy, arra használod az oculus hivatalosát, de az EA alkalmazáson keresztül zajlik minden, szóval látod alatta onnantól, hogy megvan, ha a fiókok össze vannak kötve.

Visszatérve csuvihoz, ha autózni szeretsz, akkor AMS2 vagy DR2 is állat. Elsőből van demo, assistok mellett kontrollerel is jól irányíható és elég kis gépigénye van a látványhoz képest is (6650XT-n VR is már játszható kb), DR2 meg sokszor szintén filléres tétel szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

.

(#56869) Bogyi007


Bogyi007
veterán

MINDENKINEK! :DDD :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#56870) csuvicsuva válasza Steve1207 (#56866) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Lol és tényleg megvan Epicen a Squadrons, csak arra emlékeztem, hogy Prime Gamingből nem húztam be anno. Köszi, hogy említetted. :R

Ez a két autós cucc elég ígéretesnek tűnik. Akkor gondolom a DR2 Game Pass változata is megy az oculus alkalmazással?

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#56871) csuvicsuva válasza csuvicsuva (#56870) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Hmm, most látom, hogy PC-n nincs benne a DR2. Érdekes.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#56872) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#56873) Steve1207 válasza csuvicsuva (#56870) üzenetére


Steve1207
veterán

A pass-os ea play-ben csak konzolra van, viszont a ms-os win változatokban nincs vr verizó pc-n amúgy se.

.

(#56874) icemad válasza Wesder (#56872) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#56875) csuvicsuva válasza Steve1207 (#56873) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Aha, értem. Nem mintha drága lenne Steamen, de tényleg csak hörcsögölök, játszani meg szinte már csak mobilon játszom. :(

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#56876) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#56877) Guitar14


Guitar14
senior tag

BÚÉK mindenkinek utólag! :D

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#56878) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Nézi valaki még rajtam kívűl a Darts VB-t? Micsoda meccsek voltak vannak... :Y :Y

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#56879) Phoen|x válasza Bogyi007 (#56878) üzenetére


Phoen|x
őstag

Döbbenet az egész eddig.

Go Gunners!

(#56880) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Sony azt kéri, hogy jelentkeZ!

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56881) homerhamm válasza ρσгτσ (#56880) üzenetére


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#56882) Zsadi válasza ρσгτσ (#56880) üzenetére


Zsadi
őstag

Kedvezméyn?

(#56883) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Sziasztok!

Jelenleg működik még a brazil vpn-el a brazil xbox live kód beváltás nem tudjátok véletlenül? :F

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#56884) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

(#56885) icemad válasza ρσгτσ (#56884) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Pár év múlva gondban lesznek a nevekkel. :D

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#56886) csuvicsuva válasza icemad (#56885) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Megoldják majd, mint az Amd és az Nvidia. :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#56887) icemad válasza csuvicsuva (#56886) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Remélem marad az egyértelmű elnevezés. Hogy melyik mire jó. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#56888) csuvicsuva válasza icemad (#56887) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Mondjuk a VGA gyártókat nem is értem. Az Intel vajon miért tudott elszámolni 10000-ig? :DD

Legközelebb egy Nvidia 10055 Ti GTX 1TB vga-t akarok majd venni

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#56889) Micsurin válasza csuvicsuva (#56888) üzenetére


Micsurin
nagyúr

AMD hamarabb fut ki a nevezéktanból. De tippre ott csak újra élesztik az R7-es nevezéktant. Zöldek meg kitalának valami újabb csillámf*láma vakító trükköt és jöhet a PonyTracingExtraParticle PTEP 1090-es széria.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#56890) icemad válasza csuvicsuva (#56888) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Pc alkatrészekhez hülye vagyok. Ne tőlem kérdezd. :D

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#56891) csuvicsuva válasza Micsurin (#56889) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Hány Radeon 6xxx kártyád volt? Ööö három? :DDD

icemad: amikor bejöttek az i3, i5, i7 procik, akkor szépen mindig mentek felfelé, most nem tudom hányadik generációnál járnak, de 5 számjegyű, az biztos.

Steve1207: tegnap még mindig csak odáig jutottam el, hogy Steamen nézegettem a VR demókat és bizony van választék bőven. Sajnos észrevettem a Flight Simulatort, szóval azt mondod, hogy azt például külön meg kéne vennem Steamen? :(

Másik kérdés: Meta áruházban nincsenek játékokhoz demók vagy csak én nem találom őket?

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#56892) icemad válasza csuvicsuva (#56891) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Procikat még úgy ahogy értem, vga nálam totál homály. 1660 papíron jobb, mint a 2050, meg ilyenek....

Meta áruházban meg minek demo? Tök olcsó minden az asztali konzolos 70 eurós árakhoz képest. :D Vagy ott van a Meta+. Mondjuk most januárban pont gagyi címeket adnak, de az előző év átlaga szerintem jó volt.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#56893) csuvicsuva válasza icemad (#56892) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Kényelem és spórolás szempontjából gondoltam, hogy ne kelljen mennie közben a számítógépnek, mert egyelőre nem terezek venni semmit.

Igen, a videókártyák azok teljesen kaotikusak.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#56894) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#56895) ρσгτσ válasza homerhamm (#56894) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Rábökött azokra a szavakra, amit felajánlott neki a billentyűzet... :)

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56896) homerhamm válasza ρσгτσ (#56895) üzenetére


homerhamm
addikt

Analfabéta? :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#56897) Micsurin válasza csuvicsuva (#56891) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hm?

Attól függ, RX-eket nézed csak vagy a HD-ket is. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#56898) Steve1207 válasza csuvicsuva (#56891) üzenetére


Steve1207
veterán

Demo már szinte sehol nincs, néhol van trial (de az inkább az előfizus alkalmazásokra jellemző, pl fitness app-ok). Amúgy itt szerintem pont nincs annyira szükség demo-ra, megnézed, ha bejön maga a mivoltja a dolognak, mozgás, tér stb, akkor ugyanúgy be fog jönni, mert nem az számít kimondottan, hogy jobb legyen egy objektum minősége. Plusz itt is van refund, megnézed, egyből nem jön be, nyomod a kérelmet, fél perc alatt visszatérítik.

FS: én is kíváncsi lennék amúgy, állat lehet, de tudom, hogy nekem "kevés" a kezelhetőség. Mármint úgy élvezném, ha minden nyavaját nyomkodnom kellene, de azt kitanulni meg sokáig tart. Kontrollerrel is nehéz, nem még úgy, közben meg csak a látvány érdekelne repülés közben a legjobban :D

Intel: 14. gen van most, első két számjegy ezt megmondja, a többi meg a teljesítményszektorra utal, ahova szánják.

Amúgy, ha esetleg előfordul valahol, hogy ugyanazt használják számozásra, addigra már eltelik bőven annyi fejlődés az évek alatt, hogy ne zavarjon be senkit és kb ne is gondoljon az előző modellre.

(#56892) icemad: Nv-nél az első két szám a generáció/széria, a második kettő meg a szegmens, ahova szánva van kb. Igazából a 60-as végűektől felfelé érdemes mindig adott generációban nézelődni, mert ott kezdődik a középkategória (plusz ár-érték arány, a legjobb általában mindig a 60-70-es).

Tipp: ha pedig eltérő generációkat hasonlítunk akkor úgy érdemes a tényleges teljesítményt nézni "fapadosan", hogy az újabb kártya felér kb az előző generációs kártya egy fokkal magasabb verzójához. Szóval pl a 2070 az hozza a 1080 teljesítményét, egy 3060 a 2070-ét, most pl egy 4070 meg a 3080-at alapmodellek szerint. Nyilván, függ a vram-tól, cuda magoktól, adatbusztól, de kb egy viszonyításhoz ez bőven megtette az utóbbi években, mert nem volt olyan szignifikáns változás soha és játékokba helytálló, max 5-10 fps lényegtelen ott már, hogy ide vagy oda billen a mérleg generációk között.

Egy Ti meg picit inkább ilyen "űrkitöltő", ott árban is és teljesítményben is érdemes kitölteni a szegmenset a piacon, mert adott generáción belül a nagyobb teljesítményűek között nagyobb különbség is adódik. Azt meg elérik más rammal vagy több cuda core-ral pl a Ti oldalán. Azt érdemes figyelni, hogy mit tud egy x070 meg egy x080 generáción belül pl, oda lövik be az x070 Ti-t félútra.

(#56897) Micsurin: azaz, szép dolog a nosztalgia :D

[ Szerkesztve ]

.

(#56899) Micsurin válasza Steve1207 (#56898) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Tipp: ha pedig eltérő generációkat hasonlítunk akkor úgy érdemes a tényleges teljesítményt nézni "fapadosan", hogy az újabb kártya felér kb az előző generációs kártya egy fokkal magasabb verzójához. Szóval pl a 2070 az hozza a 1080 teljesítményét, egy 3060 a 2070-ét, most pl egy 4070 meg a 3080-at alapmodellek szerint. Nyilván, függ a vram-tól, cuda magoktól, adatbusztól, de kb egy viszonyításhoz ez bőven megtette az utóbbi években, mert nem volt olyan szignifikáns változás soha és játékokba helytálló, max 5-10 fps lényegtelen ott már, hogy ide vagy oda billen a mérleg generációk között.

Volt így régen igen, csak azóta a valóélet azt mutatta meg, hogy a 3060 lett ami régen a 3050 kellett volna legyen a 3070 ami a 3060Ti és így tovább... :(( :W

De a másik oldal dettó, őszíntén a 7600-at a kukába vágnám ahogy van a 7700XT-t ebben a formában ki se adtam volna legfeljebb 16GB-al stb stb. De ugye a tervezett avultatás nagyúr.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#56900) Steve1207 válasza Micsurin (#56899) üzenetére


Steve1207
veterán

Egy-egy széria beeshet úgy, én azt betudtam a vírusos időszakos fancsalgásnak, mint a mobilszegmensben, amikor kiszórták a régi készleteket új készülékekben. De legalább valami alapot összekapartak és kevesebbet fogyaszt, már előny azért az a cirka 50W pl középkategóriában. Engem jobban zavar, amikor adott szérián belül bohóckodnak, hogy 128 vagy 192 bites, ahogy a 3060-at megkavarták így a budget kártyákkal.

Azt viszont nevetségesnek tartom, hogy nincs egy épkézláb középkategóriás kártya 16GB VRAM-mal. Még hobbi szerkesztésnél is ki tudok futni belőle, de játékoknak is bőven elférne már. Amúgy intelben bízok, baromi szimpi széria lett az Arc, már rezgett érte a kezem, csak nekem fontos a cuda.

.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.