Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#55651) tank1 válasza Djuree (#55645) üzenetére


tank1
tag

Nem hangzik valami jól. A táras tízes miatt indultam el ezen az ágon. Szenvedés lesz amíg elérek oda. Jó eséllyel elveszik addig a Foch155-től a tárat az optimalizáló mesterek.
De kell egy 10-es td a T110e4 helyére. Repült a garázsból.

(#55652) Chris0321 válasza Drenadar (#55650) üzenetére


Chris0321
addikt

Tegnap és ma játszottam hosszabb kihagyás után, kisebb lagolásokat én is észrevettem és tegnap mikor Bingisz-el voltunk egy csatában fel is ment a ping 999-re.

(#55653) Drenadar válasza Chris0321 (#55652) üzenetére


Drenadar
veterán

ritkán mindig is volt lagg :)

de az előbbi illető azt mondta hogy folyamatosan és hogy játszhatatlan a játék, mert crashel...

(#55654) Djuree válasza tank1 (#55651) üzenetére


Djuree
félisten

hát a 155-ösért megéri szenvedni, az majd kárpótol. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#55655) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Jagdpanther után a kedvenc tankommal megvan a második Tank ász :))

(#55656) zuchy válasza Drenadar (#55653) üzenetére


zuchy
őstag

Nem, nem crashel folyamatosan, hanem van hogy belaggol iszonyat. Egyszer crashelt eddig, miután kilőttek és pont egy artira váltottam. Egyébként megpróbálom majd modok nélkül is ha lesz időm, meg tesztelgetem, csak az Ashlain-t meg szeretem, mert sokat ad hozzá a játékhoz plusz a hangmodok ugye.
Kipróbáltam még BF4-es és tökéletesen ment. Pedig nem egy gépkímélő játékról van szó. Mindenképpen az lehet, hogy a hangokat nem tölti be a ramba hanem vinyóról szedi. (Mellesleg ez igen csak gáz.)

Nembaj, majd veszek 2 SSD-t raidba kötöm, plusz rakok a procira LN2 potot és öntögetem majd a folyékony nitrogént, hogy menjen a procim is 6GHz-en. :D

PC-STYLE.hu

(#55657) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

A WZ-132-es fejlesztett motorjának vajon mi értelme? 10 kg számít bármit is?

(#55659) TESCO-Zsömle válasza Simulacrum (#55657) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Stock: 12150L
Weight: 750
Health: 190
Repaired health: 95

Upgrade: 8V135
Weight: 740
Health: 360
Repaired health: 180

Zsolt_72: Nincs benne semmi, csak a HP-ja több.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#55661) TESCO-Zsömle válasza #40993792 (#55660) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lehet, de gyakorlati haszna nem nagyon van. 8-as spotter kevés olyan tankkal találkozik, ami egy találattal ne durrantana meg 360-at...

Viktoár: Venti+töltésgyorsító+célzásgyorsító trió ahhoz is hatásos lehet. Mivel folyton szaladgálsz, én nem erőltetném az álcahálót. Látótávnövelés is fölösleges, hisz ha egy artinak magának kell spotolnia, akkor már késő.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#55662) Viktoár


Viktoár
addikt

FV304 legénység még nem 100%-os de mivel teljesen ki van fejlesztve milyen modulokat vegyek rá?

Én egy ventit és egy töltésgyorsítót gondoltam rá,vagy mit ajánlotok?

Üdv:Viktor

(#55663) Viktoár válasza TESCO-Zsömle (#55661) üzenetére


Viktoár
addikt

Okés köszi,akkor megnézem milyen lesz ezzel a trióval. :)

Üdv:Viktor

(#55664) Jakuu válasza tank1 (#55638) üzenetére


Jakuu
őstag

Igazi ferfi franciakkal nem kezd. :P

(#55665) Jakuu


Jakuu
őstag

Jo ez a jatek 6 kill 3291 damage es -7587 credit anelkul, hogy lottem volna egyetlenegy gold loszert.

(#55666) Th1sN04ll válasza Jakuu (#55665) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Mivel mentél? Meghaltál?

(#55667) Jakuu válasza Th1sN04ll (#55666) üzenetére


Jakuu
őstag

T69 es kikaptunk ugy hogy egy idiota t49 kiment a foglalobol 3 masodpercel a foglalas elott mikor az ellenfel 3v7ben volt.

(#55668) Th1sN04ll válasza Jakuu (#55667) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

A tárasok eszik a skulót! :K

(#55669) Jakuu válasza Th1sN04ll (#55668) üzenetére


Jakuu
őstag

Az lehet de ilyen teljesitmenyert 1.5 eve meg kaptam vagy 60k-t, most meg minuszos

(#55670) Bad Pritt válasza Jakuu (#55669) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A WoT-ban nem volt rezsicsökkentés, figyelj erre és küzdj a rezsidémon ellen még több sebzéssel és óvatosabb játékkal. :P

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#55671) Jakuu válasza Bad Pritt (#55670) üzenetére


Jakuu
őstag

Nem hat, azert nem kapok ugyanannyi penzt.
Megis hogyan? Ne lojjek es bujjak el ? Most is lottem 2k felett 4 killel egy t7 csataban az eredmeny, 15 loves 93.37%-s talalati arany mellett , meg sem haltam es gyoztunk, jol figyelj -11935 ezust.

Ui es nem, nem hasznaltam javitokeszletet es nem lottem goldot.

[ Szerkesztve ]

(#55672) Bad Pritt válasza Jakuu (#55671) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az érdekes... Használsz valami drága cuccot? Csokit vagy tökömsetudja amcsik mit esznek isznak a tankban, vagy akármit kis tűzoltó, kis ragtapasz, kis javító helyett?
Mert más nem indokolná ezt a mínuszt, max ha goldot lősz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#55673) Th1sN04ll válasza Jakuu (#55671) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Prémmel játszol?

(#55674) Jakuu válasza Bad Pritt (#55672) üzenetére


Jakuu
őstag

Semmit.
Az auto loader van csak beallitva de itt csak a loszrt kellett feltoltenie, es mint mondtam nem lotem egy db aranyat sem.

(#55675) Bad Pritt válasza Jakuu (#55674) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor nem tudom, valaminek mégis kell lennie, mert még az 50 100-at is ki tudtam hozni nullszaldóra egy rossz meccsen is, pedig abba még drágább is a lőszer...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#55676) Drenadar válasza Jakuu (#55671) üzenetére


Drenadar
veterán

Máskor mutasd meg nekünk a csatajelentes utolsó oldalát ott részletesen leírják hogy mi mennyi volt...
De ott oldalt is részletezi a játék hogy mi volt ennyire minusz vagy a töltény vagy a javítás vagy vmi fogyocikk

(#55677) scyllarus válasza Drenadar (#55650) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem írtam sehol, hogy a játék hibája. Bár tény, hogy semelyik másik online játékkal nincs gondom. És a 9.0 előtt ezzel sem volt :)
Ma majd lesz időm megkeresni a lag okát, remélem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#55678) sith7 válasza Bad Pritt (#55648) üzenetére


sith7
nagyúr

nem, ezt imádni fogod fullosan :K

(#55679) tank1 válasza Jakuu (#55674) üzenetére


tank1
tag

Ööööö próbáld ki a francia ágat. Dőlni fog a zsé, meglátod. ;)
Akad néhány példány, amely fürdőkádnak álcázza magát, de ez ne tévesszen meg, igazi halálos fegyver mind.

(#55680) Napfénysüti

Meglett a kis 6-os francia arty és mit ne mondjak néha tényleg mókás tüzérrel menni. Persze sokszor szív az ember a csapat miatt de ez benne van a pakliban. Egyébként TD üzemmódban meglepően hatékony ez a kis dög már pár tankot kiszedtem úgy hogy rohant rám mit sem sejtve. :D

Ja és mindig a nagyobb veszélyesebb tankra lövök ha több spottolt is van ez nálam releváns. :)

Més que un club!

(#55681) Bad Pritt válasza sith7 (#55678) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Eddig 19 meccsre három top gun, két nagy kaliber meg egy harckocsizó mesterlövész. Ez lehet tényleg jó tank. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#55682) tank1 válasza Bad Pritt (#55681) üzenetére


tank1
tag

Sokan nem veszik komolyan a tigrist. Pedig nem rossz gép.
Elfelejtettem bekapcsolni rajta a legénységfejlődés gyorsítást, így van rajta 480 000 tapasztalati pontom. :D

(#55683) sith7 válasza Bad Pritt (#55681) üzenetére


sith7
nagyúr

nem lehet, tuti :K

nekem is van, nagyon szeretem :)

(#55684) #21346560


#21346560
törölt tag

Remélem nem veszik észre, hogy bugos :))

(#55685) KaLeun válasza ddt500hu (#55621) üzenetére


KaLeun
senior tag

Már én is erre a távolabbi harcmodorra építettem fel a stratégiámat ill. szereltem fel a gépet. Csak ez nem minden pályán jön be, vagy ha be is jönne akkor is sokszor ilyen "animal party" (ahogy tegnap egy elkeseredett ellenfél jellemezte a játékostársait) van.

Magyarul tolonganak előtted a pl. T95-öt sebezni képtelen tankok, de te meg egy lövést sem tudsz leadni tőlük. Jobb pozíciót meg csak a nyílt terepen tudsz találni, amit belő az arty és mindenhonnan lőhetik az rejtőzködő td-k. Ilyenkor "futhatsz" azért, hogy legalább egy sebző lövésed legyen.

Cila

(#55686) Bad Pritt válasza tank1 (#55682) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor elég sokáig elfelejtetted bekapcsolni. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#55687) xenom0rph válasza Bad Pritt (#55681) üzenetére


xenom0rph
őstag

Milyen stílussal kell használni ezt a tankot? Én nem tudok ráállni :/

halahala

(#55688) Bad Pritt válasza xenom0rph (#55687) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Adjak replayt?

Nem mentem még vele sokat, motor sincs még meg, de eddig amit észrevettem, hogy városi pályán sidescrape-ra tökéletes tier 8-as csatában is, nagyon rövid, a torony középen van, úgyhogy kevés helyen meg lehet oldani.
A legtöbb helyen hátul maradok, nehéz vele helyezkedni, mert ahol a td-t nem látják meg, ezt igen. Mindenáron próbálj meg olyan helyekre állni, ahol oldalazva ki tudsz menni vagy maradj nagyon hátul (egyik top gun Murovankán volt, a varázserdő populációja drasztikusan megcsappant a látogatásom után).
Ettől függetlenül meglepően pattogós néha, T32-t totál szemből pattintottam kétszer, plusz a sok hp, óriási dpm miatt bizonyos csatákban ideális lehet akár az első sorban is 7-es meccsen (Ruinbergen aprítottam vele így, be a térre, aztán onnan szétforgácsoltam mindenkit).
De amúgy tényleg nem egyszerű, szerintem ha nem tudod védeni szemből és közelharcra kerül a sor, akkor már régen rossz, alap motort rendszeresen ellövik, lőszert is relatív sokszor, töltő-sofőr kombóból egy minimum meghal... mindezekkel együtt elképesztő gyilkológép, jelenleg szerintem sokkal erősebb, mint a T29 (az is megvan, ráadásul jobb legénységgel).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#55689) jano_77 válasza #21346560 (#55684) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mi a bug Runo? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#55690) TESCO-Zsömle válasza jano_77 (#55689) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hogy a másodikat ingyen kapja?

sz: Persze csak papíron, nekem levonta rendesen.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#55691) L-e-f-i-e válasza jano_77 (#55689) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Én se találtam bugot első ránézésre...de ha arra gondol, hogy fél áron van az embléma, az nem bug hanem event :D

=^-^=

(#55692) tank1 válasza Bad Pritt (#55686) üzenetére


tank1
tag

Igen. Itt olvastam, hogy van ilyen gyorsított képzés opció. A tigrissel mentem több mint 1700 kört.
Régen azért nem volt ilyen jó. Semmit nem pattintott és igen gyakran tízes tankok ellen kellett harcolni, ami megrázó élmény volt a tank és az irányítója számára is.

(#55693) Th1sN04ll válasza tank1 (#55692) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Egy 200as pennel rendelkezo agyu most is ott viszi az ahol akarja... lehet dontogetni forgatni szenvedni akkor is atvisz! Az agyu pontos jol tolt de 240es atlagja a medeknek van kicsit kiabrandito... hiaba a sok hp hajlamos kigyulladni aztan leeg az amit nem lelottek... nincs olyan csata hogy ne lonek ki a legenyseg egy tagjat stb nem kell elajulni a tigristol!

(#55694) Bad Pritt válasza Th1sN04ll (#55693) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Óvatosabban kell vele játszani és akkor nem ég le, 200-as pen nem visz be, ha városban oldalazol, max a kupolát, azt meg lehet mozgatni, a 240-es dmg 0.34-es pontossággal és 5.7-es töltéssel pedig több, mint OP.
A legénységet tényleg szétlövik, de ezzel együtt rohadt erős tank most a Tigris.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#55695) #21346560 válasza TESCO-Zsömle (#55690) üzenetére


#21346560
törölt tag

A 2.-at ingyen adja, az elsőt meg féláron :)
Nekem nem, úgyhogy gyorsan tettem is még másik 4 tankra is zászlót.

(#55696) Th1sN04ll válasza Bad Pritt (#55694) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

A panther 2 nek pont annyi penje van mibe fogadunk hogy be lehet loni? :U en kitoltam azt a fat, nekem nem kell a maszlag nem most jottem a hathuszassal kerlek ;)

[ Szerkesztve ]

(#55697) Napfénysüti válasza Bad Pritt (#55694) üzenetére

200-as pen szerintem is viszi a Tigrist több helyen ésszel lövöldözve.

Més que un club!

(#55698) Kean_Sorbo válasza TESCO-Zsömle (#55690) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Én még az előző verzióban tettem fel a 155-re a két zászlót. Akkor ugyanilyen volt, és csak az egyiket vonta le.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#55699) Th1sN04ll válasza Napfénysüti (#55697) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Mindenhol, es mivel olyan lassan fordul a top torony melle megy az ember es kipumpalja! Az igazi heavy azon az agon a tiger 2tol kezdodik az is csak fejlesztett toronnyal! A totalis massziv gep meg az e75 az e 100at meg tanulni kell az nem olyan egyszeru!

(#55700) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Tigris tank ász

Ajánlom figyelmetekbe, itt megvan minden előnye és hátránya a Tigrisnek és nocsak! Mintha a JP többször is pattant volna róla a 105-össel. A végén még meglepődök. :U
Az, hogy noobokat be tudtok lőni, egy dolog. Én megoldom, hogy ne lőjenek be a noobok.

Szerk.: Blitz, én nem bántásból mondom, de szerintem vedd vissza, mert ahogy látom a saját accodon és Loboncén is 700-800 közötti átlagsebzés van a Tigrissel, szóval ezt nem ma csinálta egyikőtök sem. Lehet most megváltozna a véleményed róla, mert az, hogy a hülyékből indulsz ki, akik nem tudják használni a tankot, nonszensz. Látsz sok hülye T95 játékost és akkor az szar, látsz sok hülye Tigris játékost és akkor az is szar. Valahogy nekem úgy tűnik mégsem. Vedd vissza, kellemes csalódás fog érni. :)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.