Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#444) Shadowguard válasza Deck (#432) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Cupról tudtam, lehet majd elsütöm. Annyit adott a játék menet közben, hogy Jing Jangot felhúzzam tízre az achi miatt, de annyira nem foglalkoztam vele. Az eredeti terv az volt, hogy majd NG+-ban már viszem magammal az NPC-ket, de mint fentebb is írtam, erről letettem...
Accessoryt már csináltam, arra hamar rájöttem, hogy rosszabb nem lehet amit visszaad csak jobb és tegnap estig csak accessory volt 5 csillagos. Tegnap Lu "lovask*cs*g" Bu előtti NPC miniboss dobott egy lándzsát, rögtön Ling Baosat :D Kár, hogy pont a fegyver olyan, amit nem akarok lecserélni :(
Gear farmot meg majd meglátom, egyelőre végigtolom az NG+-t teljesen, hátha esik még valami. Ha jól olvastam 150es szint a maximum, azt így is el fogom érni még a vége előtt, pedig direktben nem is farmoltam az XP-t és tele az inventory zseblélekkel is. És perpill a morálrendszer miatt nem is látom, hogy a DLC hogy hozhatna be további szinteket. NG++-ban 30 lesz a max morál az ellenfeleknek és már egy sima nyílvessző is megöl?

A maki dobhat speciálisan bossfegyvereket is NG+-ban? Triumphant Conquest-et szeretnék, sokat :D Vagy akkor az a megoldás, mint Nioh 2-ben, hogy a boss halála után még azelőtt kilépek a főmenübe, hogy a játék kidobna és mehetek az utolsó zászlótól?

Patch-et tegnap teszteltem, tényleg megjavították az egeres kamerakezelést, megszűnt az idegesítő fehér villózás, a stabilitás is jónak tűnik, bár az eddig is lutri volt. Egyszer hat órát játszottam egyhuzamban, máskor meg két pálya után kidobott, szóval utóbbit a fene tudja. Csak azt nem értem, hogy miért nem lehetett már a demo után kijavítani az irányítást és akkor most lehet nem vegyes értékelése lenne a játéknak... Team Ninja :(((
Viszont aki nem PC-n játszik: Lu Bu másnál is rendszeresen eldobálja a target lockot? Azt nem tudom eldönteni, hogy nála az extra nehezítés vagy ez is bug, de ő az egyetlen boss, akinél rendszeresen elveszítem a lockot. Csak a lovas fázisban, amikor gyalog van akkor nincs baj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.