Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8.1 [Blue] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) geri005


geri005
tag

Ilyen talán még nincs, ha mégis elnéztem volna valamit, kérném a topic törlését!

Néhány érdekes link:

Jobban testreszabható Modern UI

Amit eddig tudni lehet.

[ Szerkesztve ]

(#2) Dilikutya válasza geri005 (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez nem a Windows 9 lesz, de nem is szimpla frissítés vagy service pack. Elvileg az összes Windows 8 változat megkapja, és a verziószám 6.3 lesz már. Hivatalosan még semmit sem közöltek róla.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Friss infó

Üdv. core2

(#4) Dévacsen


Dévacsen
senior tag

[link]Kis olvasni és nézni való. :)

[ Szerkesztve ]

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#5) Dévacsen


Dévacsen
senior tag

[link]---egy másik.

[ Szerkesztve ]

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#6) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Elvben a Windows is átáll arra mind az Apple, hogy nem 3 évente kiad egy teljesen új OS-t hanem mindig fejleszti a meglévőt. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#7) netpeti98


netpeti98
addikt

A Neowin elég sok írást közzétett a Blue témában:[link], alaposan tesztelték, érdemes átfutni.

Üdv netpeti98

(#8) Dévacsen


Dévacsen
senior tag

[link] :)

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#9) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kíváncsi leszek rá, a win8-nak van pár gyerekbetegsége. SzVSz több értelmét látom, mint egy sima SP1-nek - mivel a service pack-okból rendszerint kihagyják az új IE verziót, és egy csomó mindent, amit az ember amúgy is frissítene. Remélem friss drivereket is kap, és nem a win8-as alapkészletet fogja használni.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#10) Dévacsen


Dévacsen
senior tag

Infó.[link]

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#11) Ric4m0nd


Ric4m0nd
aktív tag

(#12) Ric4m0nd


Ric4m0nd
aktív tag

First look at Windows 8.1
"I hope you'll check it out when it's available on June 26."

(#13) front3r


front3r
őstag

Na akkor ide is átmásolom a kérdésemet:
Nálatok is villog a Youtube(valszeg más is) lejátszásnál a videó képe? (Win8.1 Preview, IE11 alatt)
Van aki talált már rá megoldást?

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#14) Alastair' válasza front3r (#13) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nekem rendben van. Nem villog semmi.

más: Az 1.83-as SPTD driver viszont nem jó, ami a 8-on már működött. :W

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#15) pzstm


pzstm
titán

üdv a tesztelő társaknak :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16) pzstm


pzstm
titán

Win 8.1 Preview FAQ (magyar)

Mehet első hozzászólásba :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Úgy látom ez a verzió 2014. 01.16-ig használható. De mivel addig úgyis kijön a végleges, szóval így jó.

Alister from Hell

(#18) pzstm válasza Alastair' (#17) üzenetére


pzstm
titán

bőven kijön addig. Előzeteseknél megszokott, hogy pár hónappal tovább használható, mint az RTM amíg kijön. Bár egy szimpla update-el ha akarják egy kicsit kitolhatják :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19) Alastair' válasza pzstm (#18) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Hát ha nem jön elő semmilyen eget verő hiba, a végleges magyar MSDN verzióig már elleszek ezzel.

Alister from Hell

(#20) pzstm válasza Alastair' (#19) üzenetére


pzstm
titán

az meg már nyár végére is simán elképzelhető (legalábbis az angol szinte tuti, és én olyan október körülre saccolom a publikus elérhetőséget)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Hogy vissza találjak mit írkáltok. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#22) pushalias válasza pzstm (#20) üzenetére


pushalias
addikt

Attól félek, DreamSparkon megint jóval az MSDN után jelenik meg.

Honor 9 / HP 8470P

(#23) pzstm válasza pushalias (#22) üzenetére


pzstm
titán

simán lehet, pár nem csak néhány hét volt Win8 esetében is? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24) pushalias válasza pzstm (#23) üzenetére


pushalias
addikt

Volt az egy hónap is talán. :(
Hogy tetszik egyébként?

Honor 9 / HP 8470P

(#25) pzstm válasza pushalias (#24) üzenetére


pzstm
titán

4 hét=pár hét=néhány hét=1 hónap ;] :P

Tegnap este óta nem volt időm még játszani tovább vele

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#26) King Unique


King Unique
titán

Akkor itt kérdezem meg:

Írta vki feljebb a tiszta telepítést...ha majd kijön végeleges, annál elég lesz a store-os update (akkor vsz magyar is megjelenik ott), v teljes, tiszta újrahűzás javasolt? Ha teljes 3,5 GB ISO-t telepítem meglévő partícióra, akkor legyalulhat ezt-azt, igaz ez véglegesre is gondolom, tehát annál is majd mképp csak a 2 GB körüli update-et kell feltenni, h beállítások megmaradjanak?

Amúgy szó volt augusztus 1.-jei végleges verzió megjelenéséről, az már nem aktuális :F

(#27) pushalias válasza King Unique (#26) üzenetére


pushalias
addikt

Ha most felteszed, akkor megjelenéskor nem fognak megmaradni a beállítások.

Honor 9 / HP 8470P

(#28) Sub-ZeRo válasza King Unique (#26) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha fent less update-n akkor elég cask frissíteni. De ha gondolod akkor letöltheted majd iso-ban és újra telepítheted. Ahogy döntesz. Az augusztus 1-et tudom én is.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#29) pzstm válasza King Unique (#26) üzenetére


pzstm
titán

augusztus 1 csak pletyka volt és nekem személy szerint erős kételyeim vannak.

Ha augusztusban el is készül az RTM, akkor az csak TechNet/MSDN előfizetőknek lesz kint ISO-ban, nem Store-on keresztül bárkinek ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#30) King Unique


King Unique
titán

Rendben, még megrágom, köszönöm az infókat! :R

(#31) Hammy


Hammy
tag

Tesztelem én is a Previewet. :))

Amit észrevettem, hogy alapból kisebb lett a pagefile mérete. A másik, hogy hiányzik az Üzenetek app.

(#32) pzstm válasza Hammy (#31) üzenetére


pzstm
titán

igen, eltűnt a messaging app. Remélem valami komolyabb Skype integráció várható Windows Live+Facebook triumvirátussal, és normálisan is fog működni. Vagy a messaging app valami komplett nagy ráncfelvarrást kap amit még nem találtak késznek.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33) Воланд válasza pzstm (#32) üzenetére


Воланд
titán

vagy akkora bug van mar megint az fb+ms fiok osszekapcsolasaban, hogy inkabb kivettek, nehogy sok legyen a panasz. ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#34) pzstm válasza Воланд (#33) üzenetére


pzstm
titán

nem értem mire alapozod eme gonosz megállapításodat ;] :P

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35) Воланд válasza pzstm (#34) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36) pzstm válasza Воланд (#35) üzenetére


pzstm
titán

Irónia lett volna, de úgy látom nem ment át...nyilván pontosan tudom :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#37) Воланд válasza pzstm (#36) üzenetére


Воланд
titán

de, atjott, de igy meglesz kesobb is.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#38) Freddycom válasza Воланд (#35) üzenetére


Freddycom
őstag

Na mi a csecs, foglalkoznak a problémával? Vigadjunk!

(#39) Sub-ZeRo válasza Hammy (#31) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Kivették, pedig szerettem. Igaz én nem telepítem még a 8.1-et majd cask a véglegest, de hiányozni fog.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#40) pzstm válasza pzstm (#32) üzenetére


pzstm
titán

Mehetek jósnak is ;)
http://mobile.theverge.com/2013/6/27/4470280/windows-8-1-no-messaging-app-final-version-to-include-skype

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#41) jeni


jeni
félisten

üdv
a saját videó lejátszójába ,hogy lehet feliratot mellékelni?
gondolom a 8.1-ben a Windows 7 média lejátszó utódja van benne?

(#42) kaszaf


kaszaf
aktív tag

AMD Catalyst™ Windows® 8.1 Preview Driver

[link]

[ Szerkesztve ]

(#43) jeni válasza kaszaf (#42) üzenetére


jeni
félisten

kár a 4890 OC kari kiesett a listából

(#44) kispx


kispx
addikt

Tölthető az ISO.

(#45) janihunk


janihunk
senior tag

Valaki segítene megcsinálni egy bootolható pendrivet?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#46) Alastair' válasza janihunk (#45) üzenetére


Alastair'
nagyúr

klikk

Alister from Hell

(#47) janihunk válasza Alastair' (#46) üzenetére


janihunk
senior tag

Köszönöm.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#48) pzstm


pzstm
titán

mot jelzett, hogy frissítések jöttek az appokhoz ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#49) Stonerice


Stonerice
őstag

Sziasztok!
Feltettem a win 8.1-et és nem tudok kapcsolódni Trillian kliensel a skype fiókomhoz. Mitől lehet? Helyi fiókkal bejelentkezve sem megy. :F Ötlet?

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#50) Freddycom


Freddycom
őstag

Ez a Health & Fintess app vmi őrület. Nagyon jó, h ilyen jól össze vannak szedve az adott dolgok (kb minden a témával kapcsolatban), nagyon tetszik. Nem is számítottam erre. :)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8.1 [Blue] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.